ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kolindin stozer bacio rucnik u ring

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

kolindin stozer bacio rucnik u ring - Page 2 Empty Re: kolindin stozer bacio rucnik u ring

Post by prckov 31/12/2019, 12:15

newuser wrote:
Maggie19 wrote:
newuser wrote:
Maggie19 wrote:Kao sto vec rekoh sinoc, treba u onim stiklama izdrzat skoro tri sata.
Uostalom, ona nije odustala.
:-))
Što je štikle nosila :)
Niska je, pa mora ;-)(
Ma Kolindica je isto OK ali nema moć da uzme stvari u svoje ruke. Imaš filing da s njom upravljaju... Neki dan sam govorio da nema nitko međunarodne veze poput nje i to jeste tako. S druge strane pitanje je koliko ona uopće jeste samostalna u toj politici.
znas sta
dobro je da neces glasat
necu ni ja ali je to steta  :D

prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

kolindin stozer bacio rucnik u ring - Page 2 Empty Re: kolindin stozer bacio rucnik u ring

Post by prckov 31/12/2019, 12:23

evo ja cu vam bit predsjednik
obecavam da cu vam sve opcinare, one iz katastra, sudije, odvjetnike, ovlastene geodete I arhitekte I uhljebe otpustit 
samo cistacice MOZDA ostavit  :D

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

kolindin stozer bacio rucnik u ring - Page 2 Empty Re: kolindin stozer bacio rucnik u ring

Post by prckov 31/12/2019, 12:24

prckov wrote:evo ja cu vam bit predsjednik
obecavam da cu vam sve opcinare, one iz katastra, sudije, odvjetnike, ovlastene geodete I arhitekte I uhljebe otpustit 
samo cistacice MOZDA ostavit  :D
sve clanove NGO istovarit negdje u siriju  :D
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

kolindin stozer bacio rucnik u ring - Page 2 Empty Re: kolindin stozer bacio rucnik u ring

Post by prckov 31/12/2019, 12:25

a soru cu zatvorit u magazu

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

kolindin stozer bacio rucnik u ring - Page 2 Empty Re: kolindin stozer bacio rucnik u ring

Post by Eroo 31/12/2019, 12:26

marcellus wrote:sad iz stožera KGK kažu da ta koja je upala u studio i tražila prekid uopće nije član stožera...


kako god kolinda ili loše bira ekipu ili je sabotiraju
Pokušao ju je sabotirati RTL, ali loše. Dogovorenu debata 90 minuta produžili na 120 minuta,
onda dodali još 10 pitanja kao na izbor kandidatima. No, kako to obično biva na Balkanu,
postigli su suprotan efekat i s time naštetili "bolesnom" Milanoviću. Pravo je pitanje tko im
je sasvjetovao da na taj način iscrpljuju jednog od kandidata? Milanovićev stožer? Nisu znali
da je Milanović "prehlađen"? Ili su mu dali premalu dozu, što je također moguće. :D
Eroo
Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


Back to top Go down

kolindin stozer bacio rucnik u ring - Page 2 Empty Re: kolindin stozer bacio rucnik u ring

Post by crvenkasti 31/12/2019, 12:28

Ne smijemo se svađati. Svi smo mi Hrvati.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29500
2014-04-17


Back to top Go down

kolindin stozer bacio rucnik u ring - Page 2 Empty Re: kolindin stozer bacio rucnik u ring

Post by crvenkasti 31/12/2019, 12:32

Trebamo se svađat sa Srbima.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29500
2014-04-17


Back to top Go down

kolindin stozer bacio rucnik u ring - Page 2 Empty Re: kolindin stozer bacio rucnik u ring

Post by debotoijusto 31/12/2019, 12:34

Nakon što je u sinoćnjoj debati Kolinda Grabar-Kitarović spomenula i slučaj smjene svog bivšeg savjetnika za unutarnju politiku Mate Radeljića, u utorak se oglasio i on.

Njegovo priopćenje medijima objavljujemo u cjelosti:

"Kolinda Grabar Kitarović u debati na RTL-u javno je lagala i obmanjivala hrvatsku javnost izjavivši da me je smijenila s dužnosti jer je to bio moj osobni izbor i da pri tome nije zloupotrijebila SOA-u. Dakle, da sam zapravo sam tražio da odem. Ona jako dobro zna istinu i od te istine i dan danas strepi. A istina je da je zloupotrijebila SOA-u kako bi me prijetnjama pokušali zastrašiti prevenirajući moje buduće djelovanje.

Hrvatska javnost mora znati da mi je predsjednica Republike osobno priopćila, nekoliko dana nakon mog razgovora s agentom SOA-e, da je 'Kenwood Kenon od nje tražio da me smijeni i da ona na to mora pristati jer bez podrške HDZ-a ne može dobiti izbore'.

Ponudila mi je da sudjelujem u njezinoj kampanji kao 'tajni vanjski suradnik za kojeg Kenwood Kenon ne smije znati', a za taj posao mi je ponudila i konkretan financijski iznos. To sam odbio i odlučio javno objaviti sve okolnosti pod kojima sam razriješen dužnosti.

Tijekom kampanje nisam se javno oglašavao, jer ni na koji način nisam htio utjecati na izborni proces. Međutim, nakon besramnog laganja Kolinde Grabar-Kitarović, bio sam prisiljen reagirati jer hrvatska javnost mora znati tko je osoba koja traži drugi mandat."

red anemije red samaranja
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

kolindin stozer bacio rucnik u ring - Page 2 Empty Re: kolindin stozer bacio rucnik u ring

Post by Eroo 31/12/2019, 12:38

Kolinda ga je izula iz cipela i to je sve što se može reći nakon sinoćnog sučeljavanja.
Šta sad ovi hoće? Hoće li reći da nismo vidjeli i čuli što smo vidjeli i čuli?
Kojeg li  podcjenjivanja zdravog vida i razuma.
Eroo
Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


Back to top Go down

kolindin stozer bacio rucnik u ring - Page 2 Empty Re: kolindin stozer bacio rucnik u ring

Post by crvenkasti 31/12/2019, 12:53

Sjećam se, jednom na moru, kad sam bio mali.
Tata je bio moru i vikao: "Sine, odi vidit ribu, odi vidit ribu!"
Ali, dok sam ja došao do njega, riba je već bila otišla.
Onda je mama viknula sa plaže: "Ajte jesti, ajte jesti!"
Onda smo svi došli na plažu i išli jesti.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29500
2014-04-17


Back to top Go down

kolindin stozer bacio rucnik u ring - Page 2 Empty Re: kolindin stozer bacio rucnik u ring

Post by Eroo 31/12/2019, 12:56

crvenkasti wrote:Sjećam se, jednom na moru, kad sam bio mali.
Tata je bio moru i vikao: "Sine, odi vidit ribu, odi vidit ribu!"
Ali, dok sam ja došao do njega, riba je već bila otišla.
Onda je mama viknula sa plaže: "Ajte jesti, ajte jesti!"
Onda smo svi došli na plažu i išli jesti.
A sad ti tatu zoveš "Vrati se, možemo otić i na more, neće ti niko ništa". :D
Eroo
Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


Back to top Go down

kolindin stozer bacio rucnik u ring - Page 2 Empty Re: kolindin stozer bacio rucnik u ring

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum