ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada''

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada'' - Page 3 Empty Re: ''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada''

Post by Guest 30/11/2019, 13:10

Ra wrote:
Eroo wrote:
vili40 wrote:eu birokrat koji se gurnuo u sve šupke u briselu i platio sa našim novcem glasnovića,hns,bandića i pupovca da mu održe vlast naletio na tvrd orah iako da je poravnao koeficijent njima koštalo bi nas najmanje a za razliku od prijašnjih kupovina ova bi bila jedina poštena.Eto to je vaš belosvetski plenki i njegova prva pratilja kolinda.Baš trebamo biti sretni što nas oni vode.

Ne izvrći/te. Plenkovic je reako da  koeficient za prosvjetare nije fer, ali i da treba sve (i ostale) staviti na stol
i ponovo sljedeće godine "promiješati karte". Za to vrijeme im poveća plaće, više nego što bi dobili s povećanim koeficientom.
Sad ćeš mi opet ono ponos blablabla...
I zamisli, oni nisu popušili tu foru? Ma nemoguće!

Tikvan, obratio se obrazovanom kadru s forama za nepismene. 
On bi se malo igrao pokera, dao bi malo veći dodatak, a onda bi dogodine "promiješao karte"?  
Čitaj: kupio bi si još jednu godinicu isplatom nečeg privremenog što možeš maknuti kad god ti padne na pamet. 

U javnom sektoru, ono što određuje plaću (golu plaću bez dodataka, ono što se traži kao osnovica za kredit, mirovinu, otpremninu itd.) je koeficijent. 
Sve ostalo možeš dodavati ili oduzimati, ali taj dio se ne dira, to je start. 

I vidi vraga, prosvjetari ga prozreli jer znaju čitati. A ide im i matematika. Nevjerojatno.  :rasta

Kaj god. Obicna mantra. Sve je podlozno promjenama.

Pa SDP je upravo smanjivao koeficijente i to bas prosvjetarima.

Cuo se tada tek prdac od njih.

Ne motaj staru kosnju, barem otavu ako vec nemas za otavic.

Plus sto im se povecuje placa za mandata ove vlade dobit ce (ili su dobili, ne znam tocno u kojoj je fazi) status sluzbene osobe i koeficijenti ce ici gore. Jedini problem je ne odmah, ne sada i ne sve. Korak po korak u rasponu od nekih sest mjeseci.

Sad ispada da branim ovu vladu, ali zapravo ne. Samo predocujem sto su radili progresivdzije, a sto 'adezej.

Guest
Guest


Back to top Go down

''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada'' - Page 3 Empty Re: ''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada''

Post by Šandor Winnetou 30/11/2019, 16:06

red wolf wrote:''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada'' - Page 3 Acnt?_=1575065768030&did=21&tag=tier1_2&r=http%253A%252F%252Fwww.ex-iskon-pleme.com%252Fpost%253Ff%253D8%2526mode%253Dnewtopic&ua=Mozilla%2F5.0%20(Windows%20NT%206.3%3B%20Win64%3B%20x64%3B%20rv%3A70.0)%20Gecko%2F20100101%20Firefox%2F70Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada

Ma za sve je kriv Zoran Milanović...Jebemti, da je barem Zoran Milanović imao više sreće od pokojnog Račana pa da mu je hrvatski narod dao drugi mandat...
ti nisi svjestan što pišeš, daleko nanesposobniji, najljeniji i najbahatiji premjer RH je milanović i ti misliš da se toj bitangi trebalo dati da i dalje vuče zemlju u pm?
kolinda je 100% u pravu, milanovićeva vlada je učiteljima skinula koeficjente a sad HDZ to mora ispravljati.
SDP je maznio lovu umirovljenicima aHDZ je morao vraćati da bi hrelja danas bio podguzna muha milanoviću i SDPu, strava No

_________________
''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada'' - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada'' - Page 3 Empty Re: ''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada''

Post by Šandor Winnetou 30/11/2019, 16:07

Joker wrote:
Ra wrote:
Eroo wrote:
vili40 wrote:eu birokrat koji se gurnuo u sve šupke u briselu i platio sa našim novcem glasnovića,hns,bandića i pupovca da mu održe vlast naletio na tvrd orah iako da je poravnao koeficijent njima koštalo bi nas najmanje a za razliku od prijašnjih kupovina ova bi bila jedina poštena.Eto to je vaš belosvetski plenki i njegova prva pratilja kolinda.Baš trebamo biti sretni što nas oni vode.

Ne izvrći/te. Plenkovic je reako da  koeficient za prosvjetare nije fer, ali i da treba sve (i ostale) staviti na stol
i ponovo sljedeće godine "promiješati karte". Za to vrijeme im poveća plaće, više nego što bi dobili s povećanim koeficientom.
Sad ćeš mi opet ono ponos blablabla...
I zamisli, oni nisu popušili tu foru? Ma nemoguće!

Tikvan, obratio se obrazovanom kadru s forama za nepismene. 
On bi se malo igrao pokera, dao bi malo veći dodatak, a onda bi dogodine "promiješao karte"?  
Čitaj: kupio bi si još jednu godinicu isplatom nečeg privremenog što možeš maknuti kad god ti padne na pamet. 

U javnom sektoru, ono što određuje plaću (golu plaću bez dodataka, ono što se traži kao osnovica za kredit, mirovinu, otpremninu itd.) je koeficijent. 
Sve ostalo možeš dodavati ili oduzimati, ali taj dio se ne dira, to je start. 

I vidi vraga, prosvjetari ga prozreli jer znaju čitati. A ide im i matematika. Nevjerojatno.  :rasta

Kaj god. Obicna mantra. Sve je podlozno promjenama.

Pa SDP je upravo smanjivao koeficijente i to bas prosvjetarima.

Cuo se tada tek prdac od njih.

Ne motaj staru kosnju, barem otavu ako vec nemas za otavic.

Plus sto im se povecuje placa za mandata ove vlade dobit ce (ili su dobili, ne znam tocno u kojoj je fazi) status sluzbene osobe i koeficijenti ce ici gore. Jedini problem je ne odmah, ne sada i ne sve. Korak po korak u rasponu od nekih sest mjeseci.

Sad ispada da branim ovu vladu, ali zapravo ne. Samo predocujem sto su radili progresivdzije, a sto 'adezej.
:tu

_________________
''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada'' - Page 3 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada'' - Page 3 Empty Re: ''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada''

Post by jastreb 30/11/2019, 16:10

Ja mislim da su za prosvjede krivi Srbi.

Pa jel vi mislite da je slucajnost sto su ovako masovni prosvjedi i to od koga nego od prosvjete.

Svi mi znamo sto je Prosvjeta i tko stoji iza toga.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada'' - Page 3 Empty Re: ''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada''

Post by Eroo 30/11/2019, 17:25

Sora wrote:Kolinda misli da su profe glupe ko ona
Ti jesi, za ostale ne znam. Usto si i zlobna.
Eroo
Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


Back to top Go down

''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada'' - Page 3 Empty Re: ''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada''

Post by Eroo 30/11/2019, 17:27

jastreb wrote:Ja mislim da su za prosvjede krivi Srbi.

Pa jel vi mislite da je slucajnost sto su ovako masovni prosvjedi i to od koga nego od prosvjete.

Svi mi znamo sto je Prosvjeta i tko stoji iza toga.
Jebote, njima ni Primorac nije bio dobar. Znamo i zašto.
Kad sve bivše ministre obarazovanja daste na kamaru nisu mu do gležnja.
Eroo
Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


Back to top Go down

''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada'' - Page 3 Empty Re: ''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada''

Post by jastreb 30/11/2019, 17:30

Eroo wrote:
jastreb wrote:Ja mislim da su za prosvjede krivi Srbi.

Pa jel vi mislite da je slucajnost sto su ovako masovni prosvjedi i to od koga nego od prosvjete.

Svi mi znamo sto je Prosvjeta i tko stoji iza toga.
Jebote, njima ni Primorac nije bio dobar. Znamo i zašto.
Kad sve bivše ministre obarazovanja daste na kamaru nisu mu do gležnja.
Ma kakav Primorac. 

SKD Prosvjeta i prosvjetari. Mislis li da je to slucajno?
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada'' - Page 3 Empty Re: ''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada''

Post by Guest 30/11/2019, 17:32

Joker wrote:

Pa SDP je upravo smanjivao koeficijente i to bas prosvjetarima.

pa naravno da je smanjio jer je Glupačin "ćaća" pokrao sve kaj se pokrasti dalo, toga je glupača ne sjeća baš? ne sjeća se kak je lizala ćaćina jaja dok je ovaj krao kaj se krasti dalo? njoj je milanović kriv kaj nije bilo para jel? jebemtimaterretardiranu plavu, tajnica svih tajnica, smeće najobičnije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada'' - Page 3 Empty Re: ''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada''

Post by darth_vader 30/11/2019, 18:29

Nije "ćaći" lizala jaja jer je ćaća peder, lizala je jaja Mesiću zato...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada'' - Page 3 Empty Re: ''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada''

Post by vili40 30/11/2019, 18:33

Eroo wrote:30+ dana djeca bez škole, to je kriminal...Radna obaveza se je morala uvesti već davno.
To će se na kraju ipak dogoditi, jer su ljudi u pozadini štrajka nečiji plaćenici. B-)
je razni plaćenici ih nahuškali da ruše vladu,papagaja i kokolindicu a na kraju će biti kriv crni labud.Baš mi ih je žao,tako se lijepo druže,nadopunjuju i pjevaju za rođendane da izgledaju ko jedna fina i bogata obitelj Gambino a sad ih neka stoka maltretira i ne da im živjeti.Katastrofa
vili40
vili40

Male
Posts : 10988
2015-08-02


Back to top Go down

''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada'' - Page 3 Empty Re: ''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada''

Post by Guest 30/11/2019, 18:53

vili40 wrote: sad ih neka stoka maltretira i ne da im živjeti.Katastrofa
i iza stoke uvijek netko stoji; orjuna, udba, crveni, crni, zeleni...pa dokle više u 3pizde materine, pola miliona ljudi je nestalo iz hrvatske.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada'' - Page 3 Empty Re: ''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada''

Post by Guest 30/11/2019, 19:13

ebenica wrote:
Joker wrote:

Pa SDP je upravo smanjivao koeficijente i to bas prosvjetarima.

pa naravno da je smanjio jer je Glupačin "ćaća" pokrao sve kaj se pokrasti dalo, toga je glupača ne sjeća baš? ne sjeća se kak je lizala ćaćina jaja dok je ovaj krao kaj se krasti dalo? njoj je milanović kriv kaj nije bilo para jel? jebemtimaterretardiranu plavu, tajnica svih tajnica, smeće najobičnije.

Ma daj mojne bureke valjati!

Je l' maznuo iz proracuna? Nije. Uzeo mito za prodaju upravljackog dijela INa-e.

I ak' ti mislis da je jedan tadasnji Sanaderov drzavni proracun od cca 120 000 000 000 (je l' vidis ove nulice, to su milijarde jebote) moglo sjebati jebeno trostruko farbanje tunela ili 17 000 000 kuna koliko je Sanaderu kakti bilo sudjeno vratiti ili nesto slicno onda si totalni imbecil.

Rezalo se prosvjetarima, rezalo se mirovine, utrnulo cca 70 000 radnih mjesta u privatnom sektoru, a istodobno se uzimalo nove aute, Iphone i kompjutere, trpalo u drzavnu i javnu upravu i razne agencije za 15 000 kuna neto place stranacke vojnike i trpalo novce pederskim i civilnim udrugama.

Je, Sanader ukrao milijarde iz proracuna.

Milanovic je jednostavno bio i jest egotripani maliciozni politicar-pekinezer kojem je najvisi domet ... najvisi domet mu je ... ma fakat ne znam sto.

Plavusa je takva kakva jest, ali za njega nedostizna razina.

Ubij se.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada'' - Page 3 Empty Re: ''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada''

Post by Guest 30/11/2019, 19:18

Joker wrote:
Ubij se.
ne bih hvala, nisam ja praljak. vi ćete se kad tad svi ubit, to će vam bit jedino riješenje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada'' - Page 3 Empty Re: ''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada''

Post by Guest 30/11/2019, 19:21

ebenica wrote:
Joker wrote:
Ubij se.
ne bih hvala, nisam ja praljak. vi ćete se kad tad svi ubit, to će vam bit jedino riješenje.

Kmek.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada'' - Page 3 Empty Re: ''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada''

Post by Guest 30/11/2019, 19:23

Joker wrote:


Plavusa je takva kakva jest, ali za njega nedostizna razina.

Ubij se.
da vidimo koji je milanovićev krimen? pad sa tenka? to kaj sere previše?
hoćemo o plavuši? hoćemo o njenim privatnim druženjima s teškim kriminalcima? hoćemo o tome da se ponaša ko da jepredsjednik neke afričke države? hoćemo o tome kak je pobjegla sa radnog mjesta da bi bila tajnica, onak domoljubno? hoćemo o tome kak su joj puna usta rata a istog nije vidjela osim u mokrim snovima? hoćemo o tome kak polupijana plazi pred kamerama? nedostižna razina? za koga bokte? zemi si ju doma jebote.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada'' - Page 3 Empty Re: ''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada''

Post by Guest 30/11/2019, 19:24

ebenica wrote:
Joker wrote:


Plavusa je takva kakva jest, ali za njega nedostizna razina.

Ubij se.
da vidimo koji je milanovićev krimen? pad sa tenka? to kaj sere previše?
hoćemo o plavuši? hoćemo o njenim privatnim druženjima s teškim kriminalcima? hoćemo o tome da se ponaša ko da jepredsjednik neke afričke države? hoćemo o tome kak je pobjegla sa radnog mjesta da bi bila tajnica, onak domoljubno? hoćemo o tome kak su joj puna usta rata a istog nije vidjela osim u mokrim snovima? hoćemo o tome kak polupijana plazi pred kamerama? nedostižna razina? za koga bokte? zemi si ju doma jebote.

Kmek, kmek!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada'' - Page 3 Empty Re: ''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada''

Post by Guest 30/11/2019, 19:25

čuj mene, pa i uzet ćete si ju doma poslije ovih izbora :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada'' - Page 3 Empty Re: ''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada''

Post by Guest 30/11/2019, 19:26

ebenica wrote:
Joker wrote:


Plavusa je takva kakva jest, ali za njega nedostizna razina.

Ubij se.
da vidimo koji je milanovićev krimen? pad sa tenka? to kaj sere previše?
hoćemo o plavuši? hoćemo o njenim privatnim druženjima s teškim kriminalcima? hoćemo o tome da se ponaša ko da jepredsjednik neke afričke države? hoćemo o tome kak je pobjegla sa radnog mjesta da bi bila tajnica, onak domoljubno? hoćemo o tome kak su joj puna usta rata a istog nije vidjela osim u mokrim snovima? hoćemo o tome kak polupijana plazi pred kamerama? nedostižna razina? za koga bokte? zemi si ju doma jebote.
ti kad budes stajao kao reporter ispred ograde Bijele kuce,onda se javi...ahaa..ne moze to svatko..Osim pustih miljuna turista koji pohode Vušington.. lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada'' - Page 3 Empty Re: ''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada''

Post by Eroo 30/11/2019, 19:28

vili40 wrote:
Eroo wrote:30+ dana djeca bez škole, to je kriminal...Radna obaveza se je morala uvesti već davno.
To će se na kraju ipak dogoditi, jer su ljudi u pozadini štrajka nečiji plaćenici. B-)
je razni plaćenici ih nahuškali da ruše vladu,papagaja i kokolindicu a na kraju će biti kriv crni labud.Baš mi ih je žao,tako se lijepo druže,nadopunjuju i pjevaju za rođendane da izgledaju ko jedna fina i bogata obitelj Gambino a sad ih neka stoka maltretira i ne da im živjeti.Katastrofa
Nikako da vam dođe do maloga mozga.
Predsjedavanje EU vam započinje točno kroz mjesec dana.
Tko stvari poznaje detaljnije sve mu je jasno.
Igrom slučaja svi europski "pajseri" su se vam našle u rukama,
a sitoVacija je složena, tako glede Balkana kao i glede na Bexit.
Trebam li objasniti koji su sve to "pajseri" u pitanju?
Rušite, vaša stvar, ja sam tu samo u prolazu... :)
Eroo
Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


Back to top Go down

''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada'' - Page 3 Empty Re: ''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada''

Post by Guest 30/11/2019, 19:35

ebenica wrote:čuj mene, pa i uzet ćete si ju doma poslije ovih izbora :)

Cuj njega!


I budem. Malo ju k'o hrcka postavim na traku za trcanje, smanjim joj unos kalorija i da vidis za dva - tri mjeseca komada.

Ti si zemi Milanovica. Nis ne insinuiram.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada'' - Page 3 Empty Re: ''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada''

Post by Eroo 30/11/2019, 19:35

ebenica wrote:
Joker wrote:


Plavusa je takva kakva jest, ali za njega nedostizna razina.

Ubij se.
da vidimo koji je milanovićev krimen? pad sa tenka? to kaj sere previše?
hoćemo o plavuši? hoćemo o njenim privatnim druženjima s teškim kriminalcima? hoćemo o tome da se ponaša ko da jepredsjednik neke afričke države? hoćemo o tome kak je pobjegla sa radnog mjesta da bi bila tajnica, onak domoljubno? hoćemo o tome kak su joj puna usta rata a istog nije vidjela osim u mokrim snovima? hoćemo o tome kak polupijana plazi pred kamerama? nedostižna razina? za koga bokte? zemi si ju doma jebote.

Sve je je pod kontrolom, šumardinac. :D
Eroo
Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


Back to top Go down

''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada'' - Page 3 Empty Re: ''Kolinda se oglasila o štrajku: Za sve je kriva Milanovićeva vlada''

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum