ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pitanje za Vuka:Tko laže,Škoro ili Bujanec ?

Go down

Pitanje za Vuka:Tko laže,Škoro ili Bujanec ? Empty Pitanje za Vuka:Tko laže,Škoro ili Bujanec ?

Post by IL Risorto Sun 17 Nov - 21:56

Škoro kaže da je izjava da će prekopati Jasenovac montaža. To je objavio Bujanec

Pitanje za Vuka:Tko laže,Škoro ili Bujanec ? De1536bd-293b-41b5-bdc4-ff7a15e87ad6-skor1333

https://www.index.hr/vijesti/clanak/skoro-kaze-da-je-izjava-da-ce-prekopati-jasenovac-montaza-to-je-objavio-bujanec/2132901.aspx


:cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Pitanje za Vuka:Tko laže,Škoro ili Bujanec ? Empty Re: Pitanje za Vuka:Tko laže,Škoro ili Bujanec ?

Post by immortal Sun 17 Nov - 22:38

bitno da je dobio podršku

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23276
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Pitanje za Vuka:Tko laže,Škoro ili Bujanec ? Empty Re: Pitanje za Vuka:Tko laže,Škoro ili Bujanec ?

Post by IL Risorto Sun 17 Nov - 22:45

Škoro bi mogao pripomoć Milanoviću,jer normalna i civilizirana Hrvatska će se mobilizirat ukoliko jedan takav kriptoustaša poput Škore,dobije neku ozbiljniju šansu.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Pitanje za Vuka:Tko laže,Škoro ili Bujanec ? Empty Re: Pitanje za Vuka:Tko laže,Škoro ili Bujanec ?

Post by debotoijusto Sun 17 Nov - 22:51

jel ga hakiralo ?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Pitanje za Vuka:Tko laže,Škoro ili Bujanec ? Empty Re: Pitanje za Vuka:Tko laže,Škoro ili Bujanec ?

Post by immortal Sun 17 Nov - 22:51

סמאל wrote:Škoro bi mogao pripomoć Milanoviću,jer normalna i civilizirana Hrvatska će se mobilizirat ukoliko jedan takav kriptoustaša poput Škore,dobije neku ozbiljniju šansu.
normalno i civilizirano ne može biti ono koje se ne protivi zataškavanju zločina nad Hrvatima

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23276
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Pitanje za Vuka:Tko laže,Škoro ili Bujanec ? Empty Re: Pitanje za Vuka:Tko laže,Škoro ili Bujanec ?

Post by Sora Mon 18 Nov - 8:46

mortal wrote:
סמאל wrote:Škoro bi mogao pripomoć Milanoviću,jer normalna i civilizirana Hrvatska će se mobilizirat ukoliko jedan takav kriptoustaša poput Škore,dobije neku ozbiljniju šansu.
normalno i civilizirano ne može biti ono koje se ne protivi zataškavanju zločina nad Hrvatima
Ja mislim da je i zadnji Kinez za to 
Nek se brate riješe vise ti zlocini 
Nek politicari pocnu govoriti o ekonomiji konacno

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Pitanje za Vuka:Tko laže,Škoro ili Bujanec ? Empty Re: Pitanje za Vuka:Tko laže,Škoro ili Bujanec ?

Post by vuksadinare Mon 18 Nov - 9:20

vuk te jebo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Pitanje za Vuka:Tko laže,Škoro ili Bujanec ? Empty Re: Pitanje za Vuka:Tko laže,Škoro ili Bujanec ?

Post by epikur37 Mon 18 Nov - 9:42

סמאל wrote:Škoro bi mogao pripomoć Milanoviću,jer normalna i civilizirana Hrvatska će se mobilizirat ukoliko jedan takav kriptoustaša poput Škore,dobije neku ozbiljniju šansu.


Pa Milanovićeva jedina šansa je da Škoro nekako uđe u drugi krug s njim.

U tom slučaju Zokiju ide sve izuzev radikalne desnice.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Pitanje za Vuka:Tko laže,Škoro ili Bujanec ? Empty Re: Pitanje za Vuka:Tko laže,Škoro ili Bujanec ?

Post by Ringo10 Mon 18 Nov - 10:07

Vidio sam snimku te izjave, on je rekao da će pozvati mjerodavnu međunarodnu komisiju i ako treba prekopati sve 

Znači prekopavanje u funkciji ustanovljavanja istine. TAko sam ja to shvatio.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Pitanje za Vuka:Tko laže,Škoro ili Bujanec ? Empty Re: Pitanje za Vuka:Tko laže,Škoro ili Bujanec ?

Post by Ringo10 Mon 18 Nov - 10:18

Inače sad sam gledao na TV PINK emisju Novo Jutro koja ide svakog jutra i skoro da nema nijedne emisije da se ne dohvate Hrvatske i ustaša 

HAjde dobro, nije to ni glavni problem nego njihova retorika. Kad čuje šta oni pričaju svaki Hrvat čak i onaj najumjereniji može samo reći - e nek smo ih istjerali, Hvala Bogu ... nek se nose u tri pizde materine.

Šta oni hoće sa tom retorikom nisam siguran. Vjerojatno žele da se proustaška radikalizacija među Hrvatima što  više ojača i traje što duže. 
JA druge svrhe ne vidim.

A Hrvati su dovoljne budale da na to nasjedaju ...
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Pitanje za Vuka:Tko laže,Škoro ili Bujanec ? Empty Re: Pitanje za Vuka:Tko laže,Škoro ili Bujanec ?

Post by Ringo10 Mon 18 Nov - 10:31

Ringo10 wrote:Vidio sam snimku te izjave, on je rekao da će pozvati mjerodavnu međunarodnu komisiju i ako treba prekopati sve 

Znači prekopavanje u funkciji ustanovljavanja istine. TAko sam ja to shvatio.
Ali istini za volju nikakvo prekopavanje ne bi promijenilo ništa. Svi bi nastavili po svome ... bez obzira na sva iskopavanja i prekopavanja
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Pitanje za Vuka:Tko laže,Škoro ili Bujanec ? Empty Re: Pitanje za Vuka:Tko laže,Škoro ili Bujanec ?

Post by £otk@ Mon 18 Nov - 22:43

vuksadinare wrote:vuk te jebo

Fuk što si nervozan što je Kolakušić prestigao Škoru?

Ne daj se, vidiš kako onaj našmrkani krmak krivotvori Škorine izjave samo da ga vrati u utrku.

Lutka umjesto koje zbore Bujanec i Radeljić, to bi trebao biti naš “suvereni” Precjednik!
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Pitanje za Vuka:Tko laže,Škoro ili Bujanec ? Empty Re: Pitanje za Vuka:Tko laže,Škoro ili Bujanec ?

Post by Guest Tue 19 Nov - 12:34

Krenulo agendino razmontiravanje i premontiravanje.

Neš ti tamburašu našu močvaru mutiti.


:clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pitanje za Vuka:Tko laže,Škoro ili Bujanec ? Empty Re: Pitanje za Vuka:Tko laže,Škoro ili Bujanec ?

Post by Šandor Winnetou Tue 19 Nov - 13:37

epikur37 wrote:
סמאל wrote:Škoro bi mogao pripomoć Milanoviću,jer normalna i civilizirana Hrvatska će se mobilizirat ukoliko jedan takav kriptoustaša poput Škore,dobije neku ozbiljniju šansu.


Pa Milanovićeva jedina šansa je da Škoro nekako uđe u drugi krug s njim.

U tom slučaju Zokiju ide sve izuzev radikalne desnice.
taman podla, svatko normalan će ići protiv ovog što sebe smatra normalnim

_________________
Pitanje za Vuka:Tko laže,Škoro ili Bujanec ? Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Pitanje za Vuka:Tko laže,Škoro ili Bujanec ? Empty Re: Pitanje za Vuka:Tko laže,Škoro ili Bujanec ?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum