ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Srbi, unajmite Amere, dobicete svaki rat

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Srbi, unajmite Amere, dobicete svaki rat  - Page 3 Empty Re: Srbi, unajmite Amere, dobicete svaki rat

Post by Eroo 27/10/2019, 23:13

Leviathan2 wrote:
michaellcmacha wrote:jebiga levi, pa ovaj gore svoj post si kopipejstao sa onog starog foruma.... pa kojliko će proći tih ciklusa po 10 godina dok se USA ne uruši... koliko ono trenutno imaju topu nezaposlenosti... 2 ili 3%... detroit kao simbol propasti je uzletio kao feniks i danas je apsolutni hit novih kreativnih poduzetničkih riješenja... jbg de se i ti malo informiraj... ;)
ako ćemo realno ameri nisu započeli niti jedan od velikih ratova, a i u regionalnim sukobima su bili prisiljeni sudjelovati... borba za resurse je legitimna otkad je počela odiseja u svemiru i svi uzimaju i otimaju po prilici i u skladu sa silom kojojm raspolažu...
ti ne budeš doživio propast USA... a ni tvoji potomci... u iks koljena
nijesam rekao propast, al urusavanje da, a urusavaju se,  propast moze bit jedino ako krene III svjecki
poluge su im sve slabije, a i svima je pun kurac amerikanaca i engleza, engleza posebno
kinezici i rusi sve vise guraju nos tamo gdje su ameri bili gospodari 
nije kvaka da oni dojdu i amerima kazu mars odavde, niti mogu, a niti ameri ne mogu njima,
kvaka je da guraju nos i ameri mogu bespomocno pizdit a svoje takozvane saveznike mogu jos samo prijetnjama i pritiscima drzat  u svoem okruzenju
jedini saveznici iskreni koji su im preostai su albanci hrvati i poljaci te balticke zemlje
ostali gledaju kako da se izvuku iz njihovog kruga prijatelja

Da ti pomognem, City samo u svjetskoj refuzi raspolaže sa 5+ ruskih GDP. Pazi, nije to sve, a radi se samo o jednom jebenom gradu.
Znam da te to frustrira, i mene također, a šta da se radi...Možemo mi mlatarat rukama, lajat na mjesec, ali promijeniti to ne možemo.

Eroo

Posts : 78073
2016-07-22


Back to top Go down

Srbi, unajmite Amere, dobicete svaki rat  - Page 3 Empty Re: Srbi, unajmite Amere, dobicete svaki rat

Post by Guest 28/10/2019, 08:35

dzango wrote:
kaya wrote:
dzango wrote:
pizzon wrote:
dzango wrote:
Tebe svaki dan jebu u usta, mamu ti jebem sendvičarsku.

utvaro azijatska, goni se u p.m.
a to, tvoje, da sam ja sendvicar
samo dokazuje da si i budala
Smrdiš na podrigušu i smrdljivi Informer, đubre naprednjačko-vulinovsko, seme i pleme ti jebem izdajničko. Ti si slika i prilika svega što ne valja u Srbiji, svog smrada i pokvarenosti koja se iz svih partija skupila u jedno interesno udruženje. Malo će biti bandera za sve vas kada vas skinemo sa vlasti na ulici.
Pa vi niste normalni 😄😅😅
Pižonu sam rezervisao najlepšu banderu u Zemunu. Ima čovek protekciju.

ajde ne lupetaj
rusima se uvlacumo
nasa crkva funkcionise
ko ruska episkopija
aplaudiras i glumis opoziciju.
nije ti ni to dovoljno,
moze jos.
mene nazivas kvislingom i sendvicarem. budalo grobarska.
od kad si zemunac, od juce !?
od kad ste dosli iz neke kamenjarske vukojebine da meni
pretis banderama.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Srbi, unajmite Amere, dobicete svaki rat  - Page 3 Empty Re: Srbi, unajmite Amere, dobicete svaki rat

Post by vuksadinare 28/10/2019, 08:39

nije lijepo da tako prijetite pizzonu...on je meni cisto ok lik...istina dosta puta provali biserje...ali covjek mu ne moze zamjeriti to...takvom liku prijetiti...je grijeh Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Srbi, unajmite Amere, dobicete svaki rat  - Page 3 Empty Re: Srbi, unajmite Amere, dobicete svaki rat

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum