ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurdski general poručio Washigntonu:

Go down

Kurdski general poručio Washigntonu:  Empty Kurdski general poručio Washigntonu:

Post by mutava baštarda 13/10/2019, 17:35

General Mazloum Kobani Abdi, glavni zapovjednik većinski kurdskih Sirijskih demokratskih snaga nije birao riječi tijekom sastanka s Williamom Roebuckom, zamjenikom specijalnog izaslanika pri američkoj koaliciji za borbu protiv ISIL-a, javlja CNN.
„Vi ste nas napustili”, rekao je Mazloum, misleći na odluku predsjednika Trumpa da povuče američke trupe iz sjeverne Sirije, čime je Turskoj dao zeleno svjetlo za napad na položaje YPG milicija.

“Odlazite i ostavljate nas da nas pokolju”, rekao je general Mazloum Kobani Abdi američkom predstavniku Williamu Roebucku.

Unutarnje očitovanje američke vlade, koje je dobio CNN, također je otkrilo da je general Mazloum rekao Roebucku da je razmotrio dobivanje potpore druge strane sile umjesto SAD-a.

“Već dva dana se suzdržavam od izlaska pred medije, ali sada kažem da nas je Amerika napustila i da bih volio da se povuče iz naših područja, tako da mogu pozvati Rusiju i režimsko zrakoplovstvo da preuzmu ovaj zračni prostor“, rekao je Mazloum.

https://www.logicno.com/politika/kurdski-general-porucio-washigntonu-ili-nas-stitite-ili-idite-da-dodu-rusi.html

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Kurdski general poručio Washigntonu:  Empty Re: Kurdski general poručio Washigntonu:

Post by AlfaOmega 13/10/2019, 17:36

Ni Rusi ni Ameri, neg će doći SAA. Evo pregovori za Manbij i Kobane završeni. SAA već ušla u Manbij.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

Kurdski general poručio Washigntonu:  Empty Re: Kurdski general poručio Washigntonu:

Post by mutava baštarda 13/10/2019, 17:46

Jeben mu mater, žao mi kurdkinja... Izginit će zaqurac...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Kurdski general poručio Washigntonu:  Empty Re: Kurdski general poručio Washigntonu:

Post by Ringo10 13/10/2019, 18:13

mutava baštarda wrote:Jeben mu mater, žao mi kurdkinja... Izginit će zaqurac...
MA žao i meni. Oni zaslužuju svoju državu.

Ali oni koji njih vode stalno rade krive procjene.

Asad bi trebao da im prizna određenu autonomiju. 

Ali dok ne naprave sebi državu u kurdskim područjima Turske sve će biti beskorisno.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Kurdski general poručio Washigntonu:  Empty Re: Kurdski general poručio Washigntonu:

Post by £otk@ 13/10/2019, 18:20

To što su im napravili jest kurvanjski, čovjek naprosto bude revoltiran.
£otk@
£otk@

Male
Posts : 1907
2019-02-12

Age : 44

Back to top Go down

Kurdski general poručio Washigntonu:  Empty Re: Kurdski general poručio Washigntonu:

Post by max123 13/10/2019, 18:26

mutava baštarda wrote:Jeben mu mater, žao mi kurdkinja... Izginit će zaqurac...
i meni.vrhunske mace i veliki borci ....
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Kurdski general poručio Washigntonu:  Empty Re: Kurdski general poručio Washigntonu:

Post by omni 13/10/2019, 18:36

£otk@ wrote:To što su im napravili jest kurvanjski, čovjek naprosto bude revoltiran.
Vise sam revoltiran sto zivim u jednom na smrt osudjenom drustvu koje je iz nekoga razloga nasjelo mantri da svima cini dobro osim svojim gradjanima. Europa sa svim svojim medjusobnim razmiricama i sranjima, Europa koju turski olos ucjenjuje nekakvim pustanjem neke bagre preko njenih granica. Europa koja je mogla baciti svoje razmirice u povijest, oformiti jaku zajednicku vojnu nuklearnu silu i iskoristiti sultanovo kurcenje kao povod da Tursku baci u Aziju gdje im je mjesto i uzme svoj dio teritorija nazad. Svi pametni rade za svoje interese, naivni kreteni za tudje. Blago nama.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Kurdski general poručio Washigntonu:  Empty Re: Kurdski general poručio Washigntonu:

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum