ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evo jedne zanimljive teme...

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Evo jedne zanimljive teme... - Page 2 Empty Re: Evo jedne zanimljive teme...

Post by veber Thu 29 Aug - 19:04

ja bi mu dao upaljač s produženim grlom, kocke za potpalu, kanistar benzina, kalijev nitrat i još neke sastojke ali ih ne bum napisao.

kod nas je pravosuđe zakurac pa su mu i odluke takve. općenito pravni sistem je takav. i zato neki žive jebeno dobro od toga.

malo se vratiti na temelje prava, pa budi frajer i brani ili tuži. lako ti se moglo desiti da ti otfrkare glavu.


svakih tri godine vršit decimaciju dok se pravosuđe ne sredi i padne broj raznih sudaca i svih vezanih uz tu kravu muzaru.

veber

Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Evo jedne zanimljive teme... - Page 2 Empty Re: Evo jedne zanimljive teme...

Post by Noor Thu 29 Aug - 23:11

KBC kaže - nije bolestan, sudski vjestak kaze - je

vjerujuci vjestaku, drzavni odvjetnik prvo kaze da je mladic bio bolestan i zbog bolesti opasan, jer bi mogao ponoviti djelo. pa zasto je onda zavrsio u zatvoru, a ne na lijecenju?

onda pak iz DO navode da je pri ispitivanju bio raspravno sposoban i ubrojiv, te da je mogao davati iskaz, al to onda znaci da nije bolestan, sto je u kontradikciji s nalazom sudskog vjestaka.

pitanje br. 1 - zašto je dečko s mentalnim oštećenjem bio uopce poslan u istražni zatvor, umjesto na liječenje?

pitanje br.2 - zašto u KBC nije bilo razloga za zadržavanje, ako je nalaz vjestaka kojem drzavno odvjetnistvo daje povjerenje rekao da ima, jer je dečko mentalno bolestan?


_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Evo jedne zanimljive teme... - Page 2 Empty Re: Evo jedne zanimljive teme...

Post by Maggie19 Thu 29 Aug - 23:15

Svi peru ruke i svi ce se oprati, samo ukoliko roditelji ne nadju dobrog, citaj:skupog, odvjetnika.
Sto nekako sumnjam, jer da su ga imali mladic s posebnim potrebama ne bi ni isao u zatvor.

_________________
Learn what is to be taken seriously and laugh at the rest.
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Evo jedne zanimljive teme... - Page 2 Empty Re: Evo jedne zanimljive teme...

Post by Guest Thu 29 Aug - 23:17

"Kompetencija" na svim nivojima..uzrok neuspjesnosti same drzave kao takve i svakog njenog segmenta..pocinje prije 30tak i vise godina kad sa bivsih jugoslovenskih studija izlaze svrseni studenti,koji su menthore svoje molili za prolaznu ocjenu..poznate su i nadaleko "priznate" na balkanu i Plave kuverte,odnosno,Milodari u obliku velikih pakiranja Kave,Kulenova i ostalih dimljenih đakonija..necemo nazvati-mita profešurima... lol! lol! lol!

OVO DANAS je samo posljedica svega toga.. :starac
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Evo jedne zanimljive teme... - Page 2 Empty Re: Evo jedne zanimljive teme...

Post by darth_vader Thu 29 Aug - 23:20

Bilo bi mu najbolje da si metak u glavu sam smjesti jer da je slučajno netko moj bližnji tako skončao, to bi mu bila zapravo nagrada.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Evo jedne zanimljive teme... - Page 2 Empty Re: Evo jedne zanimljive teme...

Post by veber Thu 29 Aug - 23:51

mi smo fakat država slučaj, netko od mojih pokazao mi tekst iz nekih naših novina kako su obiteljski liječnici dužni policiji prijaviti promjenu zdravstvenog stanja pacijenta. bilo je nekaj vezano uz alkohol kod nekog tipa.

no ja sam pročitao i ostatak teksta gdje trudnica nakon 5og mjeseca ne smije upravljati motornim vozilom. ne ulazim puno u vjerodostojnost teksta, ali ne bi me začudilo.

ako je to istina, onda neka trudnice od 5og mjeseca leže doma i čuvaju trudnoću i neka to plaća država.

koje jebeno decimiranje? treba uvest tricimiranje.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Evo jedne zanimljive teme... - Page 2 Empty Re: Evo jedne zanimljive teme...

Post by Noor Fri 30 Aug - 0:23

onda...buduci da "Zakon o izvršavanju sankcija izrečenih maloljetnicima za kaznena djela i prekršaje" izjednačava maloljetnika i mlađeg punoljetnika, zasto ga se upravo tako nije i tretiralo, umjesto da ga se zatvori s osuđenim ubojicama?

Evo jedne zanimljive teme... - Page 2 Screen22

Evo jedne zanimljive teme... - Page 2 20190819

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Evo jedne zanimljive teme... - Page 2 Empty Re: Evo jedne zanimljive teme...

Post by Sora Fri 30 Aug - 7:25

Ali mislim ta dijagnoza UMRO OD STRAHA je blesava. 
Bio je bolesnik i trebao je biti u zatvorskoj bolnici .

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Evo jedne zanimljive teme... - Page 2 Empty Re: Evo jedne zanimljive teme...

Post by T. Fri 30 Aug - 11:04

članak se bavi posljedicama mjesto uzrocima...
pravo je pitanje zašto preminuli kao duševno poremećena osoba nije na prvom mjestu smješten u odgovarajuću ustanovu, prije nego li je uopće imao prigodu izazvati požar...
smatram da je zakazala tzv. država, jer se nekim jedinkama, svrhu političke korektnosti, priznaju prava i obveze koje zbog duševne bolesti nisu u stanju prihvatiti niti ispuniti...

_________________
Evo jedne zanimljive teme... - Page 2 60810
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Evo jedne zanimljive teme... - Page 2 Empty Re: Evo jedne zanimljive teme...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum