ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erdogan predlaže trojni sastanak Hrvatska-BiH-Srbija

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Erdogan predlaže trojni sastanak Hrvatska-BiH-Srbija - Page 2 Empty Re: Erdogan predlaže trojni sastanak Hrvatska-BiH-Srbija

Post by Guest 11/7/2019, 07:23

hrvatima zavidim, odnosno,
u prednosti su, jer hrvati koji
dodju sa drugih prostora prihvate
politiku koju vodi hrvatska, ne namecu svoje stavove iz sredina
iz kojih su dosli. medjutim, srbiju je
taj problem razorio.


Guest
Guest


Back to top Go down

Erdogan predlaže trojni sastanak Hrvatska-BiH-Srbija - Page 2 Empty Re: Erdogan predlaže trojni sastanak Hrvatska-BiH-Srbija

Post by vuksadinare 11/7/2019, 07:38

pizzon wrote:
vuksadinare wrote:pokusava ovaj erdo biti lukav pa uvuci hrvatsku u pricu oko bh-a,kosova i srbije ap kasnije kriva hravtska,hrvatska 'agresor' i slicno..hrvatska inzistira an bilateralnim odnosima i tako treba ostati...ako ima hrvatska problema sa bh-a sto uvlacit srbiju u to..nek to rjesavaju zagreb-sarajevo..ako hrvatska surađuje sa kosovom to je stvar između hrvatske i kosova ne i srbije...turcin bi to upakiro sve u jedan celofan pa da on dirigira po sistemu kadija ti sudi i tuzi...

jebalo te kosovo
odnosno siptari
he,he..pa kakve veze erdogan i srbija ima sa politickim i bileteralnim odnosima hrvatske i kosova...umislili oni da je to njihovo dvoriste a ne smiju ni doci tamo bar ovi drugi Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Erdogan predlaže trojni sastanak Hrvatska-BiH-Srbija - Page 2 Empty Re: Erdogan predlaže trojni sastanak Hrvatska-BiH-Srbija

Post by vuksadinare 11/7/2019, 07:40

Maggie19 wrote:Uvlaci nas lukavi Erdi.
Treba biti oprezan.
..to je ono sto sam ja rekao..ja mu ne vjerujem hoce uvuci hrvatsku u njihove probleme pa da bi ovaj pokusao sapu staviti i na hrvatsku...ali nece to ici...mi mozemo imati sa doticnima samo bileteralne odnose a nikakve regionske i slicne odnose i inicijative..proslo ej to vrijeme...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Erdogan predlaže trojni sastanak Hrvatska-BiH-Srbija - Page 2 Empty Re: Erdogan predlaže trojni sastanak Hrvatska-BiH-Srbija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum