ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

9 država Baltika i Europe izrazilo zabrinutost!

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

9  država Baltika i Europe izrazilo zabrinutost! - Page 2 Empty Re: 9 država Baltika i Europe izrazilo zabrinutost!

Post by AlfaOmega 4/11/2015, 16:51

epikur37 wrote:Nije u pitanju samo Donbas i druge regije će htjeti federalni status.  Ukrajina je ruska zona i nikud iz nje neće otić a zbližavanje Europe s Rusijom kao najvećom kršćanskom zemljom  i inače najvećom svjetskom zemljom će europu izvući iz liberalno, amero-vehabijskih ralja :) ;)
Ironično, Rusija je kršćanska zemlja kojom se Islam najbrže širi.

AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

9  država Baltika i Europe izrazilo zabrinutost! - Page 2 Empty Re: 9 država Baltika i Europe izrazilo zabrinutost!

Post by Guest 4/11/2015, 17:17

AlfaOmega wrote:
neoliberalni_placenik wrote:
AlfaOmega wrote:
Nego kaj je sa Donbassom? Jesu li Rusi definitivno odustali od komada Ukrajine ili?
Odustali, Strelakov kuka da je Ruska intervencija u Siriji prikrivanje poraza u Ukraini. Doduše Donbas će proći nešto između Z-4 i "mirne reintegracije" Podunavlja.. dakle nije da će dobiti autonomiju kao z-4 što su trebali Srbi u Krajini, ali opet nije tipa "mirna reintegracija" da su usisani u Ukrainu.. nešto između toga dvoje. 

NovoRusija je trebala uzeti 40-50% teritorija Ukraine, za sada je uzela Krim koji je oko 3% i Donbass će dobiti autonomiju i on je oko 3%. Ukrainci mogu biti zadovoljni.
Previše Rusa stradalo tam nizašto na kraju... tresla se gora, rodio se miš. Ma možda je Putinu pun k. sankcija.
Putin je ispipava može li uništiti Ukrainski režim uz ograničenu intervenciju i minimalni broj žrtava. Očito da ne može , dapače stvorio je mržnju Ukrainaca prema Rusiji(ne prema Rusima nego Rusiji), pa je onda išao na kontrolu štete. Dapače jedna zanimljivost pobunjenici iz Donbasa nisu bili za primirje i integraciju sa Rusijom, oni su govorili da "neće više da im Ustaški Kijev bude glavni grad" da će ili "imati neovisnu državu ili biti članovi Ruske federacije" ali je Putin likvidacijama ljudi koji su se protivili(smatraju da je Putin odgovoran za likvidacije "najvećih heroja novorusije") , malo likvidacijama, malo smjenama, malo ovo -ono, uspjeo ih prisiliti da se vrate nazad u Ukrainu. Dobili su neku autonomiju, i amnestiju, i to je to. Imate Minsk sporazum na wikipediji i gledajte.

Prije par tjedana sam govorio da je jedina još opasnost miru, "pobunjenički izbori" u toj regiji, koji nisu sukladno Ukrainskom zakonu i sporazumu iz Minska, itd, ali Putin je napravio pritisak, i vođe su odustale od izbora, i tamo će se provesti izbori sukladno Ukrainskom zakonu kada dođe vrijeme za to. To znači u teoriji da recimo Porošenkova stranka može pobjediti u Donbasu HAHAH, i prema tom sporazumu Ukrainska vojska mora izaći na granice sa Rusijom,  a pobunjeničke milicije će dobiti amnestiju i biti integrirane u Ukrainsku vojsku. 

Dakle nešto između Z-4 , i "mirne reintegracije", daleko od recimo Republike Srpske šeme.. 
Praktički ekipa da je znala (Iz te regije) nebi se sigurno ratovala da radi toga da mogu napraviti savez par općina unutar Ukraine. 

Što im je to trebalo. 
Mislim da se Putin mnogo zajeba sa intervencijom tamo... možda je dobio malo utjecaja u toj regiji, ali je okrenio protiv sebe 40milijuna Ukrainaca, za idućih 100godina
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

9  država Baltika i Europe izrazilo zabrinutost! - Page 2 Empty Re: 9 država Baltika i Europe izrazilo zabrinutost!

Post by Guest 4/11/2015, 17:21

Jedina pobjeda Putina bi tu mogla biti..

1)intervencijom u Donbasu(ograničenom naravno) je skrenio pozornost sa Krima - ukrainci su zauzeti Donbasom, ne gledaju na Krim

2)ipak je ostvario određeni utjecaj na Ukrainu, preko 3% teritorija koje ovi kontroliraju.. 

to su Putinove "mini pobjede" , porazi su - da nije srušio Ukr režim, unatoč što je njegova vojska nanjele čak i neke poraze, dobio je sankcije, protiv sebe okrenio desetke milijuna ukrainaca, stekao negativan publicitet u Europi itd..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

9  država Baltika i Europe izrazilo zabrinutost! - Page 2 Empty Re: 9 država Baltika i Europe izrazilo zabrinutost!

Post by abraham 4/11/2015, 18:11

Koliko prosli tejdan je bila tema o osnivanju neke nove vojske od zemalja bivseg CCCP-a. Vidi sada ovo??? Tesko mi vjerovati??? Muhahahahahaaaaa

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

9  država Baltika i Europe izrazilo zabrinutost! - Page 2 Empty Re: 9 država Baltika i Europe izrazilo zabrinutost!

Post by Ringo10 4/11/2015, 18:24

AlfaOmega wrote:
epikur37 wrote:Nije u pitanju samo Donbas i druge regije će htjeti federalni status.  Ukrajina je ruska zona i nikud iz nje neće otić a zbližavanje Europe s Rusijom kao najvećom kršćanskom zemljom  i inače najvećom svjetskom zemljom će europu izvući iz liberalno, amero-vehabijskih ralja :) ;)
Ironično, Rusija je kršćanska zemlja kojom se Islam najbrže širi.

Uživanje je čitati nemoćne  debilna izdrkavanja takvih kao ti.
Ne širi se Islam Rusijom, tamo žive autohtoni muslimanski narodi koji su tu bili I prije dolaska carske rusije.Etničkih Rusa je između 80 I 81 posto. Tako je već duže vrijeme I sva demografska kretanja ukazuju da se taj odnos neće bitnije mijenjati ubuduće. NAjbrojnija muslimanska zajhednica su tatari u tatarstanu, nešto oko 3.7 posto. Integrirani su odlično a demografija im je kako I kod Rusa,. 

Džaba su toi tvoji mokri snovi.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

9  država Baltika i Europe izrazilo zabrinutost! - Page 2 Empty Re: 9 država Baltika i Europe izrazilo zabrinutost!

Post by Ringo10 4/11/2015, 18:32

neoliberalni_placenik wrote:Jedina pobjeda Putina bi tu mogla biti..

1)intervencijom u Donbasu(ograničenom naravno) je skrenio pozornost sa Krima - ukrainci su zauzeti Donbasom, ne gledaju na Krim

2)ipak je ostvario određeni utjecaj na Ukrainu, preko 3% teritorija koje ovi kontroliraju.. 

to su Putinove "mini pobjede" , porazi su - da nije srušio Ukr režim, unatoč što je njegova vojska nanjele čak i neke poraze, dobio je sankcije, protiv sebe okrenio desetke milijuna ukrainaca, stekao negativan publicitet u Europi itd..

MA ti nemaš blage veze sa životom I tvoje gluposti su monumentalne. TAkvih budalaština malo je čak I na Internetu.

Rusija je paralizirala zapadne planove u Ukrajini jer svaki pokušaj će rezultirati širenjem pobune.

Ne znam gdje si ti ostavio mozak, pa ti teško shvatiti da najprije Rusija ne želi uništenje Ukrajine jer ovi degenerici neće vječno ostati u Kijevu na vlasti.A koliko će to trajati irelevantno je.

Osim toga Rusija je ekonomski održavala Ukrajinu na životu a sad je to skinula sa vrata sve dok u Kojevu ne dođu normalni ljudi na vlast.

Osim svega toga ovo u Ukrajini je pripremano od raspada SSSRa a možda I od ranije. Treba vremena da se to promijeni.

Rusiji je sad mnoigo važnije sprečavanje širenje islamsko-ekstremističkog kaosa u Centralnoj Aziji a to je bila namjera USA I Britanaca a zato su I formirani I ISIL I AL Nusra I slični otpadi ljudskog roda. Samo što je taj ološ malo preteško kontrolirati.
A tu je pored Rusije I Iran nepremostiva prepreka. UKUSA su izbačeni iz Srednje Azije I iz Kaspiskog basena a sad se radi na tome da ih se izbaci sa malo šireg područja I učvršćenju pozicija Rusije na Mediteranu preko Sirije I zato se radi I na pridobijanju Egipta I još nekih zemalja kojima je pun ..rac UKUSA ponašanja I politike.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

9  država Baltika i Europe izrazilo zabrinutost! - Page 2 Empty Re: 9 država Baltika i Europe izrazilo zabrinutost!

Post by Ero 4/11/2015, 18:55

Predstavljaju 100 milijuna ljudi.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

9  država Baltika i Europe izrazilo zabrinutost! - Page 2 Empty Re: 9 država Baltika i Europe izrazilo zabrinutost!

Post by AlfaOmega 4/11/2015, 19:06

Ringo10 wrote:
AlfaOmega wrote:
epikur37 wrote:Nije u pitanju samo Donbas i druge regije će htjeti federalni status.  Ukrajina je ruska zona i nikud iz nje neće otić a zbližavanje Europe s Rusijom kao najvećom kršćanskom zemljom  i inače najvećom svjetskom zemljom će europu izvući iz liberalno, amero-vehabijskih ralja :) ;)
Ironično, Rusija je kršćanska zemlja kojom se Islam najbrže širi.

Uživanje je čitati nemoćne  debilna izdrkavanja takvih kao ti.
Ne širi se Islam Rusijom, tamo žive autohtoni muslimanski narodi koji su tu bili I prije dolaska carske rusije.Etničkih Rusa je između 80 I 81 posto. Tako je već duže vrijeme I sva demografska kretanja ukazuju da se taj odnos neće bitnije mijenjati ubuduće. NAjbrojnija muslimanska zajhednica su tatari u tatarstanu, nešto oko 3.7 posto. Integrirani su odlično a demografija im je kako I kod Rusa,. 

Džaba su toi tvoji mokri snovi.
I meni je uživanje kad bacim udicu i čekam da se prvi rusoljub uhvati, pa da ga malo prcam. I eto ga. :p

Voila :)

Prikaz najbrže rastućih demografskih područija u Rusiji. Jasno se vidi da ona područija gdje su Muslimani većina imaju znatno veći demografski prirast od djelova gdje su Rusi većina, a gdje je pak primjetan znatno veći mortalitet u odnosu na natalitet. Tome u prilog i govori činjenica da je procenat udjela Muslimana u Rusiji skočio sa nekadašnjih 6% na 12%. Da ne govorim kak su i Kinezi na Sibiru znatno uznepredovali brojkom. :)
Ali da te utješim, osobno mi to ne pričinjava nikakvo zadovoljstvo, već mi je iskreno žao. Kao što mi je žao i ostatka Evrope, koji najvjerovatnije čeka ista sudbina.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

9  država Baltika i Europe izrazilo zabrinutost! - Page 2 Empty Re: 9 država Baltika i Europe izrazilo zabrinutost!

Post by Guest 4/11/2015, 19:11

AlfaOmega wrote:
Ringo10 wrote:
AlfaOmega wrote:
epikur37 wrote:Nije u pitanju samo Donbas i druge regije će htjeti federalni status.  Ukrajina je ruska zona i nikud iz nje neće otić a zbližavanje Europe s Rusijom kao najvećom kršćanskom zemljom  i inače najvećom svjetskom zemljom će europu izvući iz liberalno, amero-vehabijskih ralja :) ;)
Ironično, Rusija je kršćanska zemlja kojom se Islam najbrže širi.

Uživanje je čitati nemoćne  debilna izdrkavanja takvih kao ti.
Ne širi se Islam Rusijom, tamo žive autohtoni muslimanski narodi koji su tu bili I prije dolaska carske rusije.Etničkih Rusa je između 80 I 81 posto. Tako je već duže vrijeme I sva demografska kretanja ukazuju da se taj odnos neće bitnije mijenjati ubuduće. NAjbrojnija muslimanska zajhednica su tatari u tatarstanu, nešto oko 3.7 posto. Integrirani su odlično a demografija im je kako I kod Rusa,. 

Džaba su toi tvoji mokri snovi.
I meni je uživanje kad bacim udicu i čekam da se prvi rusoljub uhvati, pa da ga malo prcam. I eto ga. :p

Voila :)

Prikaz najbrže rastućih demografskih područija u Rusiji. Jasno se vidi da ona područija gdje su Muslimani većina imaju znatno veći demografski prirast od djelova gdje su Rusi većina, a gdje je pak primjetan znatno veći mortalitet u odnosu na natalitet. Tome u prilog i govori činjenica da je procenat udjela Muslimana u Rusiji skočio sa nekadašnjih 6% na 12%. Da ne govorim kak su i Kinezi na Sibiru znatno uznepredovali brojkom. :)
Ali da te utješim, osobno mi to ne pričinjava nikakvo zadovoljstvo, već mi je iskreno žao. Kao što mi je žao i ostatka Evrope, koji najvjerovatnije čeka ista sudbina.
Ja sam ponosni Rusofil,a ti bi meni dao svoju Rodijaku...ccccc.....kako to?? king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

9  država Baltika i Europe izrazilo zabrinutost! - Page 2 Empty Re: 9 država Baltika i Europe izrazilo zabrinutost!

Post by AlfaOmega 4/11/2015, 19:12

Ringo10 wrote:
neoliberalni_placenik wrote:Jedina pobjeda Putina bi tu mogla biti..

1)intervencijom u Donbasu(ograničenom naravno) je skrenio pozornost sa Krima - ukrainci su zauzeti Donbasom, ne gledaju na Krim

2)ipak je ostvario određeni utjecaj na Ukrainu, preko 3% teritorija koje ovi kontroliraju.. 

to su Putinove "mini pobjede" , porazi su - da nije srušio Ukr režim, unatoč što je njegova vojska nanjele čak i neke poraze, dobio je sankcije, protiv sebe okrenio desetke milijuna ukrainaca, stekao negativan publicitet u Europi itd..

MA ti nemaš blage veze sa životom I tvoje gluposti su monumentalne. TAkvih budalaština malo je čak I na Internetu.

Rusija je paralizirala zapadne planove u Ukrajini jer svaki pokušaj će rezultirati širenjem pobune.

Ne znam gdje si ti ostavio mozak, pa ti teško shvatiti da najprije Rusija ne želi uništenje Ukrajine jer ovi degenerici neće vječno ostati u Kijevu na vlasti.A koliko će to trajati irelevantno je.
Pa s obzirom da je Rusija od ostatka Ukrajine odvojila već skoro dva miliona pro-ruski orijentiranih birača, mali su izgledi da će na bilo kakvim predstojećim izborima vlast opet osvojiti ruski čovjek. Tim više ako se i ono malo Donbassa totalno odvoji od Ukrajine. :P
I ne znam kakve je to planove Rusija paralizirala u Ukrajini? Ovi što su se bunili, bunili su se. Tamo gdje su se uspjeli ustoličiti, ustoličili su se.
A zapad je dobio novog klijenta za izvoz oružija, kao i prilično veliko ekonomsko tržište za svoje proizvode.

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

9  država Baltika i Europe izrazilo zabrinutost! - Page 2 Empty Re: 9 država Baltika i Europe izrazilo zabrinutost!

Post by AlfaOmega 4/11/2015, 19:12

bogomdani wrote:Ja sam ponosni Rusofil,a ti bi meni dao svoju Rodijaku...ccccc.....kako to?? king
Ti si dobar čoik u duši. ;)

_________________
I ask not for a lighter burden, but for broader shoulders.
AlfaOmega
AlfaOmega

Posts : 10355
2015-09-11


Back to top Go down

9  država Baltika i Europe izrazilo zabrinutost! - Page 2 Empty Re: 9 država Baltika i Europe izrazilo zabrinutost!

Post by Guest 4/11/2015, 19:32

AlfaOmega wrote:
bogomdani wrote:Ja sam ponosni Rusofil,a ti bi meni dao svoju Rodijaku...ccccc.....kako to?? king
Ti si dobar čoik u duši. ;)
Ajd dobro..fala.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

9  država Baltika i Europe izrazilo zabrinutost! - Page 2 Empty Re: 9 država Baltika i Europe izrazilo zabrinutost!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum