ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svi znaju da sam Tudjmanovac a sada me zovu Cetnik

Go down

Svi znaju da sam Tudjmanovac a sada me zovu Cetnik Empty Svi znaju da sam Tudjmanovac a sada me zovu Cetnik

Post by Serbinho-3 25/5/2019, 01:20

Svi znaju da sam Tudjmanovac a sada me zovu Cetnik 1860583_ffff01_ls


https://www.kurir.rs/sport/fudbal/3257225/svi-znaju-da-sam-patriota-i-tudjmanovac-a-sad-me-zovu-cetnik-ciro-blazevic-izgleda-da-su-odjednom-zaboravljene-moje-zasluge-za-hrvatsku
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 27342
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Svi znaju da sam Tudjmanovac a sada me zovu Cetnik Empty Re: Svi znaju da sam Tudjmanovac a sada me zovu Cetnik

Post by immortal 25/5/2019, 02:01

kao da su oni bolji

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23276
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Svi znaju da sam Tudjmanovac a sada me zovu Cetnik Empty Re: Svi znaju da sam Tudjmanovac a sada me zovu Cetnik

Post by jastreb 25/5/2019, 15:17

Ćiro,pusti budale.

Ali sam tražiš vraga. Prije nekolko godina kad si u sklopu nekakvih priprema bio u Srbiji,i tamo su te lijepo dočekali,izjavio si kako si dočekan poput Draže Mihailovića.

Pa ,eto ti sad.

No što se tiče gosp. Pupovca,tu imaš pravo. On je jako sposoban političar,i da njegova stranka (iako se u posljednje vrijeme otvara sve više i nesrbima) nema srpski epitet,mislim da bi imali dobar izborni potencijal.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Svi znaju da sam Tudjmanovac a sada me zovu Cetnik Empty Re: Svi znaju da sam Tudjmanovac a sada me zovu Cetnik

Post by Guest 25/5/2019, 15:23

jastreb wrote:Ćiro,pusti budale.

Ali sam tražiš vraga. Prije nekolko godina kad si u sklopu nekakvih priprema bio u Srbiji,i tamo su te lijepo dočekali,izjavio si kako si dočekan poput Draže Mihailovića.

Pa ,eto ti sad.

No što se tiče gosp. Pupovca,tu imaš pravo. On je jako sposoban političar,i da njegova stranka (iako se u posljednje vrijeme otvara sve više i nesrbima) nema srpski epitet,mislim da bi imali dobar izborni potencijal.
Trazis vraga,J.  cheers cheers cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Svi znaju da sam Tudjmanovac a sada me zovu Cetnik Empty Re: Svi znaju da sam Tudjmanovac a sada me zovu Cetnik

Post by immortal 25/5/2019, 15:51

Trazi zvezdu a moze samo dobiti po repu. Ne zna on da je Pupovac figura u politici u korist kreatora. Mora biti protivan po ulozi koju provodi

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23276
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Svi znaju da sam Tudjmanovac a sada me zovu Cetnik Empty Re: Svi znaju da sam Tudjmanovac a sada me zovu Cetnik

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum