ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zakolji srpsku decu

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Zakolji srpsku decu - Page 5 Empty Re: Zakolji srpsku decu

Post by vuksadinare 16/5/2019, 10:47

michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:
michaellcmacha wrote:
tre wrote:
crvenkasti wrote:

A čemu služi srk s kojim se miha hvali?
srk ti je mala beba za četničku kamu s kojom si vidi se dobrano upoznat
nek se pohvali čejenska pederčina kako mu je ćaća ordinirao po Joševici sa Duletom Malovićem... pitanje je samo jel on ubijao starce ili ono četvero djece
jel istina ovo miha?...
pa pitaj mrcinu čejensku... šta misliš zbog čega bandit sipa toliku mržnju... jer je na spisku i boji se doći u hrvatsku...
pretpostavljao sam da su on i cale sa tog podrucja...tih banijaca mislim srba je bilo najvise u zg..uz one bosanske srbe i srbijance...znao sam jednog srbina banijca vukmirovica koji je bio slicnogmentalnog sklopa kao crveni...lika sam tri dana castiodabi mi cetvrti dan rekao da je 'ugrozen' od mene to bila 1990 jos ni izbori nisu bili...nakon sljage u vuglu nije se vise javljao a zbrisao je na banovinu negdje krajem 1990

vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Zakolji srpsku decu - Page 5 Empty Re: Zakolji srpsku decu

Post by Šandor Winnetou 16/5/2019, 10:49

michaellcmacha wrote:
tre wrote:
kaya wrote:
tre wrote:
crvenkasti wrote:Djecu je najljepše.
Mekano kao putar, srk samo prolazi.
valjda ti jedini o tome nešto znaš, normalnim ljudima ne pada na pamet nešto tako niti napisati 
Ma ni nenonormalni to ne bi napisali niti u najvecem stadiju ludila i alkohola. 
Dok oni stalno govore o klanju dece. Pa sad zbroji dva i dva i tko je napisao.
Ali baš su bolesni u mp3 da mogu toliko sraćkati godinama i tupiti o istim glupostima. Nitko srbljima nije godinama ni šamar opalio ali oni i dalje laprdaju o ugroženosti i genocidnosti. Izlaznost na manjinskim listama gdje ih je izašlo manje od 10% manjinaca jasno govori o toj "ugroženosti" naročito srbaljske manjine
pa ako ih je 160 000 kako to da za pupovca glasuje samo 1000 i kusur srba, šta su ovi ostali retardirani...
Boli ih kiki za pupavkom i crvenkastim smećem, ovi što glasuju za pupavku svi odreda imaju debele sinekure

_________________
Zakolji srpsku decu - Page 5 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Zakolji srpsku decu - Page 5 Empty Re: Zakolji srpsku decu

Post by michaellcmacha 16/5/2019, 10:51

vuksadinare wrote:
michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:
michaellcmacha wrote:
tre wrote:
srk ti je mala beba za četničku kamu s kojom si vidi se dobrano upoznat
nek se pohvali čejenska pederčina kako mu je ćaća ordinirao po Joševici sa Duletom Malovićem... pitanje je samo jel on ubijao starce ili ono četvero djece
jel istina ovo miha?...
pa pitaj mrcinu čejensku... šta misliš zbog čega bandit sipa toliku mržnju... jer je na spisku i boji se doći u hrvatsku...
pretpostavljao sam da su on i cale sa tog podrucja...tih banijaca mislim srba je bilo najvise u zg..uz one bosanske srbe i srbijance...znao sam jednog srbina banijca vukmirovica koji je bio slicnogmentalnog sklopa kao crveni...lika sam tri dana castiodabi mi cetvrti dan rekao da je 'ugrozen' od mene to bila 1990 jos ni izbori nisu bili...nakon sljage u vuglu nije se vise javljao a zbrisao je na banovinu negdje krajem 1990
pa samo se sjetite podjebavanja Mede a od mrcine stric sudjelovao u pokolju kod hrvatske dubice... to su takvi likovi... bolesne psihopate i obojica ako se sjećate su kad je Milanović bio na vlasti govorili kako je hrvatska njihova zemlja.... krvavu im zemlju jebem...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Zakolji srpsku decu - Page 5 Empty Re: Zakolji srpsku decu

Post by crvenkasti 16/5/2019, 10:51



Kad pjevamo "Ubi, ubi, ubi Srbina!", ne mislimo valjda pištoljom?

Zna se čime se ubija Srbin!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29501
2014-04-17


Back to top Go down

Zakolji srpsku decu - Page 5 Empty Re: Zakolji srpsku decu

Post by michaellcmacha 16/5/2019, 10:53

crvenkasti wrote:

Kad pjevamo "Ubi, ubi, ubi Srbina!", ne mislimo valjda pištoljom?

Zna se čime se ubija Srbin!
ubilo ga u pičku materinu... sa testerom...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Zakolji srpsku decu - Page 5 Empty Re: Zakolji srpsku decu

Post by vuksadinare 16/5/2019, 10:54

michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:
michaellcmacha wrote:
vuksadinare wrote:
michaellcmacha wrote:
nek se pohvali čejenska pederčina kako mu je ćaća ordinirao po Joševici sa Duletom Malovićem... pitanje je samo jel on ubijao starce ili ono četvero djece
jel istina ovo miha?...
pa pitaj mrcinu čejensku... šta misliš zbog čega bandit sipa toliku mržnju... jer je na spisku i boji se doći u hrvatsku...
pretpostavljao sam da su on i cale sa tog podrucja...tih banijaca mislim srba je bilo najvise u zg..uz one bosanske srbe i srbijance...znao sam jednog srbina banijca vukmirovica koji je bio slicnogmentalnog sklopa kao crveni...lika sam tri dana castiodabi mi cetvrti dan rekao da je 'ugrozen' od mene to bila 1990 jos ni izbori nisu bili...nakon sljage u vuglu nije se vise javljao a zbrisao je na banovinu negdje krajem 1990
pa samo se sjetite podjebavanja Mede a od mrcine stric sudjelovao u pokolju kod hrvatske dubice... to su takvi likovi... bolesne psihopate i obojica ako se sjećate su kad je Milanović bio na vlasti govorili kako je hrvatska njihova zemlja.... krvavu im zemlju jebem...
miha si cio za nekog vukmirovica koji je bio jedan od vođa pobune na banovini mislim da je cak bio zapovjednik je4dne od paravojnih srpskih formacija na baniji a bio je prije toga rukometni trener u zagrebu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Zakolji srpsku decu - Page 5 Empty Re: Zakolji srpsku decu

Post by michaellcmacha 16/5/2019, 11:10

znao sam za josu kovačevića, dragana sanadera, šilta, dragišu stefanovića pata, jovicu trbojevića, podunavac, tarbuk... bilo je vukmirovića u kostajnici, ne znam jel taj tvoj rodom od kostajnice....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Zakolji srpsku decu - Page 5 Empty Re: Zakolji srpsku decu

Post by vuksadinare 16/5/2019, 11:25

michaellcmacha wrote:znao sam za josu kovačevića, dragana sanadera, šilta, dragišu stefanovića pata, jovicu trbojevića, podunavac, tarbuk... bilo je vukmirovića u kostajnici, ne znam jel taj tvoj rodom od kostajnice....
mislim da je..jer je zivio u mom kvartu ja sam mu sa kceri isao zajedno u osnovnu skolu..a druzio se sa mojim starim..inace jos osamdesetih nije bas prikriviao da je srpski nacionalist...uvijek je koliko se sjecam kad je dolazio kod nas...velicao zvezdu,srbiju ali onda kao fol ono ja to onako...cesto je bas isao na banovinu ali kao klinac nisam tada zapamtio di...znam da je starom povremeno od tamo znao donjet kobasice,rakije...dobrano se radikilazirao tamo krajem osamdesetih dolaskom milosevica pa nam je pok.stari znao onako reci da je 'vukmir opet otisao na neki miting'...bez obzira sto se radikalizirao sa starim je bio u nekakvim ok odnosima sad mislim d aje to bilo zbog toga sto je moj stari imao neki utjecaj na rukometni savez grada zagreba odnosno tamo je bio tad predsjednik tog saveza jedan od direktora na zeljeznici gdje je tad stari radio a bio je odlican prijatelj sa tim direktorom..uglavnom...te 1990 cini mi se da je bio treci mjesec...dođe on jedan dan kod mog starog kao nesto u svezi nekog njegovog odnosa sa nekim ljudima u rukometnom savezu pa dal moj stari moze nesto za njega srediti..stari ga pocasti mezom,cugom...i ucini mu uslugu..dođe on drugi dan kod nas opet i opet stari meza,cuga...ali ja sam nekoliko dana prije u hodnik stana naljepio tada naljepnicu sa hrvatskim grbom sahovnicom..i vidim ja da je on to primjetio i nije mu bilo drago..te na odlasku podosta hladno rekao starom...ili promrljao kao aj zdravo ujac ili tako nekako...moj stari ga nije dobro skuzio jer je bio malo supijan ali ja sam ga skuzio...treci dan ja ga susretnem u kvartu...on kao oparen skoci na mene te govoreci..'jebo vas tuđman,hdz' i jos neke gluposti..ja ga blijedo gledam...onda on vec poceo mahati rukama kao 'ja sam ugrozen od vas ujaca'(tako nas je tad prozvao'...dok moja ruka nije poletila i stisnula mu samar...on ostao paf..neki prolaznici gledaju...nije nista rekao...okrenuo se ljutito mrmljajuci..od onda ga vise nismo vidjeli ni culi se...nesto kasnije nam je jedan rukometni djelatnik rekao koji ga je poznavao a i nas..da se krajem 1990 ispisao iz rukometnog saveza grada zagreba i hravtske i jednostavno pokupio iz zagreba...i nakon toga stric mi ej rekao d aga je vidio u marticevcima ili ne znam nekoj paravnopj formaciji ljeti 1991 na banovini..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Zakolji srpsku decu - Page 5 Empty Re: Zakolji srpsku decu

Post by Noor 16/5/2019, 15:07

michaellcmacha wrote:
Noor wrote:
Sora wrote:
Serbinho-3 wrote:Neka gleda kod sebe ratne zločince, umesto sto se bavi sa ovo dvoje, koji rata nisu ni videli.

       Kao nor Ovog majkla Karamajka 
Taj je sigurno ratni zlocinac 

:love
što te muči točno?
pokvario joj se dozer, pa nalijeva bez mjere u sebe...
:)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Zakolji srpsku decu - Page 5 Empty Re: Zakolji srpsku decu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum