ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Masovni klošarski turizam

Go down

Masovni klošarski turizam Empty Masovni klošarski turizam

Post by catabbath Mon 6 May - 21:40

Splitska obitelj se potukla s grupom Francuza: "Udario mi je kćer nogom u glavu"
Denis Mahmutović prije 14 minuta
7

Masovni klošarski turizam Ghnfghnghhhh__2__
Screenshot: Google Street View

U NOĆI s petka na subotu u centru Splita došlo je do fizičkog okršaja između grupe francuskih turista i jedne splitske obitelji.
Grupa Francuza sukobila se sa 60-godišnjim muškarcem i njegovom djecom - 33 godišnjom kćerkom i 31 godišnjim sinom. Razlog? Navodno kršenje javnog reda i mira koje je eskaliralo u fizički sukob.
Glasnogovornica splitske policije nam je potvrdila da je tu noć došlo do tučnjave.
"U noći s petka na subotu smo imali dojavu o narušavanju javnog reda i mira i sukobu u kojem su tri osobe lakše ozlijeđene. Odbile su liječničku pomoć. Incident se dogodio u centru Splita, u blizini ulice Kruševića gumno, a do dolaska policije osobe su se udaljile. Kriminalističko istraživanje je u tijeku", rekli su nam iz splitske policije.
"Bilo je luđe nego uobičajeno"
Jedan od glavnih aktera masovne tučnjave s turistima, 60-godišnji Splićanin, za Index je ispričao detalje te noći. Htio je ostati anoniman, ali njegovi podaci su poznati redakciji.
"Oko 3 i 15 se počela čuti buka. U početku se nismo previše obazirali, računali smo da će proći kao uvijek, kad pijani dođu iz okolnih klubova. 
Međutim, situacija se nije smirivala nego je postajala sve gora. Svađali su se. Francuzi, bilo ih je dvadesetak. Bilo je luđe nego uobičajeno. To je bila rulja bez pameti. Moj sin je morao rano ustati zbog posla i dosadilo mu je. Rekao im je da se utišaju ili će zvati policiju. Nisu reagirali. Ja sam došao i viknuo s prozora: 'Dosta!' Kad sam vidio da su stranci, rekao sam im da odjebu, doviknuo sam im 'fuck off'", priča nam Splićanin.
"Jedan mi je udario kćer nogom u glavu"
"Oni nisu reagirali. Dosta mi ih je, svaku noć neka glupost. Krenulo je neko koškanje između njih. Zaletio sam se na vrata i rekao da ću zvati policiju. Oni su krenuli na vrata prema meni i uskočili mi u dvorište. Onda su mi sin i kći krenuli van. Jedan mi je kćer udario nogom u glavu. Nije bilo fatalno, ali moglo je proć i gore. To su pijane budale, pretpostavljam da ih je izbacilo iz kluba van. Između sebe su se pokoškali. Nisu svi bili takvi, neki su bili normalni. Jedan mi se ispričavao", dodaje. 
Tekst se nastavlja ispod oglasa

"Udarili su i sina i mene. Njega u leđa, koljeno, glavu i rame, a mene u natkoljenicu. U toj kakofoniji sam utrčao u portun i uzeo letvu. Oni su se tada počeli još više svađati. Jedan je bio hrabar pa sam ga malo taknuo. Tada su otišli, ali su putem susjedima razbijali retrovizore na autima", kaže nam Splićanin. 
Gdje je bila policija?
Pitamo ga jesu li zvali policiju.
"Policiju se zvalo puno prije incidenta, dvije susjede su je zvale. Teško je procijeniti jesu li došli brzo ili sporo u toj cijeloj gunguli. Pazim da me ne razbiju, branim djecu, djeca brane mene", kaže nam on. 
"To se često događa ovdje, kad ih izbace pijane iz klubova. Zadnjih 8 godina je sranje na ovom predjelu. Zvali smo policiju milijardu puta, ali njih je kronično malo i ne mogu pokriti cijeli grad. Kad su nam došli, rekli su nam da su imali tu noć 100 intervencija. 
Ne krivim policiju, shvaćam ih. Sad mi je žao, žao mi je što su mi djeca dobila batine", nastavlja Splićanin.
Više patrola
"Sin mi ima 31 godinu, ja imam 60. Nisam se htio tući, ali stalno ovdje ispod prozora imam gluposti. Oni misle da tu nema nikoga, da su samo apartmani, ali tu živi 20 obitelji.
Razumijem da ljudi moraju zaraditi, nemam protiv toga ništa, ali i iznajmljivači moraju svojim gostima reći za kućni red i mir. Osim toga, ovo nisu gosti, to su nasilnici i huligani. Trebalo bi uvesti malo više policijskih patrola", završava svoju priču Splićanin.
Znate li nešto više o temi ili želite prijaviti grešku u tekstu?

https://www.index.hr/vijesti/clanak/splitska-obitelj-se-potukla-s-grupom-francuza-udario-mi-je-kcer-nogom-u-glavu/2083559.aspx
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Masovni klošarski turizam Empty Re: Masovni klošarski turizam

Post by catabbath Mon 6 May - 21:41

"Udarili su i sina i mene. Njega u leđa, koljeno, glavu i rame, a mene u natkoljenicu. U toj kakofoniji sam utrčao u portun i uzeo letvu. Oni su se tada počeli još više svađati. Jedan je bio hrabar pa sam ga malo taknuo. Tada su otišli, ali su putem susjedima razbijali retrovizore na autima", kaže nam Splićanin.

Treba malo istrpiti i skinuti gaće, sve za turizam i drage turiste niže platežne moći

_________________
Masovni klošarski turizam Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Masovni klošarski turizam Empty Re: Masovni klošarski turizam

Post by marcellus Mon 6 May - 21:43

Francuzi? Koje boje?

_________________
Masovni klošarski turizam 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Masovni klošarski turizam Empty Re: Masovni klošarski turizam

Post by debotoijusto Mon 6 May - 22:16

zgh


Last edited by debotoijusto on Mon 6 May - 22:17; edited 1 time in total (Reason for editing : tfju)
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31228
2014-04-12


Back to top Go down

Masovni klošarski turizam Empty Re: Masovni klošarski turizam

Post by marcellus Mon 6 May - 22:36

debotoijusto wrote:zgh

??

_________________
Masovni klošarski turizam 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Masovni klošarski turizam Empty Re: Masovni klošarski turizam

Post by debotoijusto Mon 6 May - 22:39

marcellus wrote:
debotoijusto wrote:zgh

??
grijeska, malo sam obnevidio
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31228
2014-04-12


Back to top Go down

Masovni klošarski turizam Empty Re: Masovni klošarski turizam

Post by Guest Mon 6 May - 23:15

Onima što brane migrante bar moš reć "Eto ti ih, pa ih vodi sebi doma".
A onima koji brane turiste to nemoš reć, jer su ih oni već doveli u sebe doma.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Masovni klošarski turizam Empty Re: Masovni klošarski turizam

Post by darth_vader Tue 7 May - 0:47

Turizam je zlo.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Masovni klošarski turizam Empty Re: Masovni klošarski turizam

Post by IL Risorto Tue 7 May - 9:40

Znači,ima i većih budala od domaćih,a Francuzi naučili razbijat,kao da su doma.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

Masovni klošarski turizam Empty Re: Masovni klošarski turizam

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum