ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Orban opleo po Sorošu, ljevičarima, ....

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Orban opleo po Sorošu, ljevičarima, .... - Page 3 Empty Re: Orban opleo po Sorošu, ljevičarima, ....

Post by melkior 31/10/2015, 22:20

melkior wrote:
bogomdani wrote:
melkior wrote:
bogomdani wrote:
melkior wrote:
prckov wrote:
mutava baštarda wrote:Zagreb nepokoreni grad... Evropski trg hehe
Orban opleo po Sorošu, ljevičarima, .... - Page 3 Start10
 Zene bez redovnog i dobrog kurca su skoro po pravilu filozofi. :D
Ženi je bolje da bude umjetnica nego filozof. Bolje odgovara njenoj ženstvenosti.
Ma,,sve je dobro bilo dok su se zene drzale kutlace i odgoja djece..bar jedno 3-4...
Ma ne znam je li stvar u ženama, mislim da su današnje žene samo sindrom jednog sustava koji je skrenuo u pogrešne vode. Treba baciti atomsku bombu na Saudijsku Arabiju, na Katar i Tursku pa će biti bolje.
Naravno da je stvar u zenama..dokopale su se prava na prodaju mooda pod bubrege,smeksale zakone na stetu Moškijah,moškije postali metroseksualcici i mlakonje,a odatle do potpuno salto mortalea je samo pola koraka..Ruku na srce,da se pita svaki muskarac u Europi jel podrzava dolazak Khozoepa,vjerujem da bi odgovor u 99% bilo NE..Naravno,mislim na muške kao takve,ne ove nusprodukte uvlacenja zenama i podilazenja njihovim Egoima..
Pravo je pitanje kako su muškarci dozvolili da ih se pretvori u mlakonje. Dobra žena na muškarca ima učinak kao i dobra droga.
Ja vidim da žene u Europi više nisu dobra droga nego loša brlja koja previše košta s obzirom na ono što za uzvrat pruža.

melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Orban opleo po Sorošu, ljevičarima, .... - Page 3 Empty Re: Orban opleo po Sorošu, ljevičarima, ....

Post by melkior 31/10/2015, 22:23

melkior wrote:
melkior wrote:
bogomdani wrote:
melkior wrote:
bogomdani wrote:
melkior wrote:
prckov wrote:
mutava baštarda wrote:Zagreb nepokoreni grad... Evropski trg hehe
Orban opleo po Sorošu, ljevičarima, .... - Page 3 Start10
 Zene bez redovnog i dobrog kurca su skoro po pravilu filozofi. :D
Ženi je bolje da bude umjetnica nego filozof. Bolje odgovara njenoj ženstvenosti.
Ma,,sve je dobro bilo dok su se zene drzale kutlace i odgoja djece..bar jedno 3-4...
Ma ne znam je li stvar u ženama, mislim da su današnje žene samo sindrom jednog sustava koji je skrenuo u pogrešne vode. Treba baciti atomsku bombu na Saudijsku Arabiju, na Katar i Tursku pa će biti bolje.
Naravno da je stvar u zenama..dokopale su se prava na prodaju mooda pod bubrege,smeksale zakone na stetu Moškijah,moškije postali metroseksualcici i mlakonje,a odatle do potpuno salto mortalea je samo pola koraka..Ruku na srce,da se pita svaki muskarac u Europi jel podrzava dolazak Khozoepa,vjerujem da bi odgovor u 99% bilo NE..Naravno,mislim na muške kao takve,ne ove nusprodukte uvlacenja zenama i podilazenja njihovim Egoima..
Pravo je pitanje kako su muškarci dozvolili da ih se pretvori u mlakonje. Dobra žena na muškarca ima učinak kao i dobra droga.
Ja vidim da žene u Europi više nisu dobra droga nego loša brlja koja previše košta s obzirom na ono što za uzvrat pruža.
Žene su danas kao i mobiteli: svakih par mjeseci na tržite izbije novi model koji previše košta s obzirom na ono koliko vrijedi. Muškarci su s druge strane, kao auti: ili ide ili ne ide, i pitanje kako ide i koliko troši i koliko mu treba do stotke.
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Orban opleo po Sorošu, ljevičarima, .... - Page 3 Empty Re: Orban opleo po Sorošu, ljevičarima, ....

Post by Guest 31/10/2015, 22:24

Žene u Europi su postale škart i to posebice one iz Nizozemske, Švedske i tih zemalja okolice. Škart nad škartovima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Orban opleo po Sorošu, ljevičarima, .... - Page 3 Empty Re: Orban opleo po Sorošu, ljevičarima, ....

Post by prckov 31/10/2015, 22:26

bogomdani wrote:
Ma ne znam je li stvar u ženama, mislim da su današnje žene samo sindrom jednog sustava koji je skrenuo u pogrešne vode. Treba baciti atomsku bombu na Saudijsku Arabiju, na Katar i Tursku pa će biti bolje.
Naravno da je stvar u zenama..dokopale su se prava na prodaju mooda pod bubrege,smeksale zakone na stetu Moškijah,moškije postali metroseksualcici i mlakonje,a odatle do potpuno salto mortalea je samo pola koraka..Ruku na srce,da se pita svaki muskarac u Europi jel podrzava dolazak Khozoepa,vjerujem da bi odgovor u 99% bilo NE..Naravno,mislim na muške kao takve,ne ove nusprodukte uvlacenja zenama i podilazenja njihovim Egoima..
muskarci zatomljavaju onaj prirodan osjecaj za opasnost da ne bi dosli u konflikt sa zenskim iracionalnim svjetonazorom

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Orban opleo po Sorošu, ljevičarima, .... - Page 3 Empty Re: Orban opleo po Sorošu, ljevičarima, ....

Post by prckov 31/10/2015, 22:32

melkior wrote:
 Zene bez redovnog i dobrog kurca su skoro po pravilu filozofi. :D
Pravo je pitanje kako su muškarci dozvolili da ih se pretvori u mlakonje. Dobra žena na muškarca ima učinak kao i dobra droga.
Ja vidim da žene u Europi više nisu dobra droga nego loša brlja koja previše košta s obzirom na ono što za uzvrat pruža.
Žene su danas kao i mobiteli: svakih par mjeseci na tržite izbije novi model koji previše košta s obzirom na ono koliko vrijedi. Muškarci su s druge strane, kao auti: ili ide ili ne ide, i pitanje kako ide i koliko troši i koliko mu treba do stotke.
:D
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Orban opleo po Sorošu, ljevičarima, .... - Page 3 Empty Re: Orban opleo po Sorošu, ljevičarima, ....

Post by prckov 31/10/2015, 22:43

Fénix wrote:Žene u Europi su postale škart i to posebice one iz Nizozemske, Švedske i tih zemalja okolice. Škart nad škartovima.
zene na zapadu imaju najveca prava i slobode i najbolji zivot (sva ista prava kao i muskarci) a opet su nezadovoljnije od onih sto zive po raznim vukojebinama di su izlozene diskriminaciji najtezeg oblika. Sa njima se ne zasniva obitelj, muski treba da se podvezu i u zivot
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Orban opleo po Sorošu, ljevičarima, .... - Page 3 Empty Re: Orban opleo po Sorošu, ljevičarima, ....

Post by kic 31/10/2015, 22:46

a zašto te granice vrijede za izbjeglice iz Ukrajine, to te nije briga Ivana Ivana..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Orban opleo po Sorošu, ljevičarima, .... - Page 3 Empty Re: Orban opleo po Sorošu, ljevičarima, ....

Post by prckov 31/10/2015, 22:52

kic wrote:a zašto te granice vrijede za izbjeglice iz Ukrajine, to te nije briga Ivana Ivana..
ukrajinke su konkurencija, mozda je Ivana teritorijalna
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Orban opleo po Sorošu, ljevičarima, .... - Page 3 Empty Re: Orban opleo po Sorošu, ljevičarima, ....

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum