ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HDZ otkantao Marijanu Petir za euroizbore. Sad na Fejsu moli potpise

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

HDZ otkantao Marijanu Petir za euroizbore. Sad na Fejsu moli potpise - Page 3 Empty Re: HDZ otkantao Marijanu Petir za euroizbore. Sad na Fejsu moli potpise

Post by RayMabus 8/4/2019, 18:43

Najbolja promidžba za EU izbore su islamistički napadi. Prijetnja je na tijelo. Fino jedan napravi sranje u Njemačkoj i svi glasaju za Hitlera koji im obeća da će ih potirat. Moć jednostavnosti. Plenky se ne može borit protiv toga.

RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

HDZ otkantao Marijanu Petir za euroizbore. Sad na Fejsu moli potpise - Page 3 Empty Re: HDZ otkantao Marijanu Petir za euroizbore. Sad na Fejsu moli potpise

Post by IL Risorto 8/4/2019, 18:44

n_razbojnik wrote:
סמאל wrote:Živi Zid dobro zna da su društvene mreže,najbrži i najjeftiniji način širenja ideja i dopiranja do mladih,zato njihove aktivnosti na mreži imaju više učinka nego,učinak Alexa Brauna za SDP.
Nu ali mladi su po Irskoj i Njemačkoj, a ovi lokalni se trijezne nediljom...još uvijek je letak na baji i reklama poslije dnevnika marketinški vrhunac
Ali opet,sad sam se nečeg sjetio,mladi vrlo lako mogu biti podložni,samo ih treba motivirat i određenu priču prodat određenoj grupaciji,te ako ih nečim motiviraš,ako oni sebe nekako vide u tome,kao značajne,predvodnike promjena ili nešto,onda bez obzira na mamurluk ići će za te svoje ideale.
Ja sam godinama paralelno(nazovimo to podupirao) istovremeno i mlade antifašiste grada Zagreba,te mlade HČSPovce,te svakome od njih prodavao istu priču,samo u izmjenjenim ulogama,te ih ložio jedne protiv drugih i to jako uspješno. farao
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

HDZ otkantao Marijanu Petir za euroizbore. Sad na Fejsu moli potpise - Page 3 Empty Re: HDZ otkantao Marijanu Petir za euroizbore. Sad na Fejsu moli potpise

Post by Hektorović 8/4/2019, 19:01

marcellus wrote:

mlado od šeksa

Nego, ovaj Plenkijev HDZ je sve više vrhunac nepotizma i ulizništva. 


Baš dekadencija sustava.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

HDZ otkantao Marijanu Petir za euroizbore. Sad na Fejsu moli potpise - Page 3 Empty Re: HDZ otkantao Marijanu Petir za euroizbore. Sad na Fejsu moli potpise

Post by Hektorović 8/4/2019, 19:02

epikur37 wrote:HDZ nema alternative

Za sad...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

HDZ otkantao Marijanu Petir za euroizbore. Sad na Fejsu moli potpise - Page 3 Empty Re: HDZ otkantao Marijanu Petir za euroizbore. Sad na Fejsu moli potpise

Post by Hektorović 8/4/2019, 19:07

Upravo male sredine, gdje je HDZ najjači, najviše izumiru.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

HDZ otkantao Marijanu Petir za euroizbore. Sad na Fejsu moli potpise - Page 3 Empty Re: HDZ otkantao Marijanu Petir za euroizbore. Sad na Fejsu moli potpise

Post by AssadNaPodmornici 8/4/2019, 19:57

סמאל wrote:
marcellus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:a Haso nema pojma voditi marketing .. umjesto da napravi Facebook i twiter profil, i krene sa trolanjem, a to mu vrhunski ide.. izgradio bi vrlo brzu stranku razine čak i MOSTa ili nešto tako.. ovako ga nema nigdje.

politički im je marketing katastrofa
Šteta što ti i Yoda,kao profesionalni troleri,ne ponudite svoje usluge nekim takvim individualcima poput Hase ili nekog drugog kome ste ideološki bliski.
Ovi Živozidaši znaju kako se radi,te preko face ulijeću mladima sa svojim glupostima i to im prolazi,ali opet je pitanje koliko od tih mladih spremno čekat u redu na glasačkom mjestu.
mene nezanima politička platforma koja se bavi "gdje si bio 91"
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

HDZ otkantao Marijanu Petir za euroizbore. Sad na Fejsu moli potpise - Page 3 Empty Re: HDZ otkantao Marijanu Petir za euroizbore. Sad na Fejsu moli potpise

Post by IL Risorto 8/4/2019, 20:16

AssadNaPodmornici wrote:
סמאל wrote:
marcellus wrote:
AssadNaPodmornici wrote:a Haso nema pojma voditi marketing .. umjesto da napravi Facebook i twiter profil, i krene sa trolanjem, a to mu vrhunski ide.. izgradio bi vrlo brzu stranku razine čak i MOSTa ili nešto tako.. ovako ga nema nigdje.

politički im je marketing katastrofa
Šteta što ti i Yoda,kao profesionalni troleri,ne ponudite svoje usluge nekim takvim individualcima poput Hase ili nekog drugog kome ste ideološki bliski.
Ovi Živozidaši znaju kako se radi,te preko face ulijeću mladima sa svojim glupostima i to im prolazi,ali opet je pitanje koliko od tih mladih spremno čekat u redu na glasačkom mjestu.
mene nezanima politička platforma koja se bavi "gdje si bio 91"
Ali pronađeš neku koja bi ti barem donekle bila bliska.
Šta ti misliš da je mene zanimalo slušat poeziju Pabla Nerude s jedne strane,te ,,Opanke dida Vidurine'' s druge strane,ali sam kroz obje te strane vidio način širiti moje gluposti i za svoje interese.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

HDZ otkantao Marijanu Petir za euroizbore. Sad na Fejsu moli potpise - Page 3 Empty Re: HDZ otkantao Marijanu Petir za euroizbore. Sad na Fejsu moli potpise

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum