ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U k r a j i n a / izbori -2019

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

U k r a j i n a / izbori -2019 - Page 3 Empty Re: U k r a j i n a / izbori -2019

Post by Guest Mon 1 Apr - 21:10

by Leviathan2 Today at 14:57
Hvala Levi..nekako sam i sam pomislio nesto slicno..Ali se vidi da si zivio medju tim ljudima a samo takvi poznaju korijene odakle problemi dolaze..Jebo te treba ti 10 min.da napises istinu a neki se umisljeni novinari trude prepisujuci iz tudjih clanaka doslovno svaku rijec da bi nesto kao fol svoje prikazu svojim glupim i primitivnim citateljima::))

Guest
Guest


Back to top Go down

U k r a j i n a / izbori -2019 - Page 3 Empty Re: U k r a j i n a / izbori -2019

Post by Leviathan2 Mon 1 Apr - 23:38

frka wrote:by Leviathan2 Today at 14:57
Hvala Levi..nekako sam i sam pomislio nesto slicno..Ali se vidi da si zivio medju tim ljudima  a samo takvi poznaju korijene  odakle problemi dolaze..Jebo te treba ti 10 min.da napises istinu a neki se umisljeni novinari  trude prepisujuci iz tudjih clanaka doslovno svaku rijec da bi nesto kao fol svoje  prikazu  svojim glupim i primitivnim citateljima::))
istina nikog u stvari ne zanima (izuzev rjetkih)
danasnje novine uopce su prikrivanje istina , bilo koje

_________________
U k r a j i n a / izbori -2019 - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

U k r a j i n a / izbori -2019 - Page 3 Empty Re: U k r a j i n a / izbori -2019

Post by Guest Tue 2 Apr - 1:48

RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:ko je dobio :)
Nebitno. Ukrajina ne vlada sama sobom, njome se vlada izvana, tako da je nebitno ko ce da dobije ove izbore.
Točno. No zanimljivo je da nikog nezanimaju lokalni izbori u Turskoj a Erdogan izgubio Ankaru nakon 25 godina vladavine a sad se broje glasovi za Istanbul a Erdoganu je Alija ostavio Bosnu u amanet i svi se bave Komšićem a ovo ko da nije bitno za Bosnu a je. Glup narod. I Srbi i Hrvati. Nevide geopolitiku dalje od svog nosa.

Kruva i Igara..Usraša i Partizana..sasvim dovoljno za menthalni sklop prosjecnog Balkanca..Dalje povr toga su granice,koje balkanski um ne prolazi,previse je apstraktno :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U k r a j i n a / izbori -2019 - Page 3 Empty Re: U k r a j i n a / izbori -2019

Post by Guest Tue 2 Apr - 6:18

u interesu ukrajine da je hitno napravi
neminovan rez da bi spasila sopstvenu buducnost. 
da izbegne zamku  " ni zivot ni smrt "
koja joj se namece kao opcija u vidu zamrznutog konflikta kao trajno resenje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U k r a j i n a / izbori -2019 - Page 3 Empty Re: U k r a j i n a / izbori -2019

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum