ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nisam hteo da joj dizem suknju.Ja sam porodicni covek!

Go down

Nisam hteo da joj dizem suknju.Ja sam porodicni covek! Empty Nisam hteo da joj dizem suknju.Ja sam porodicni covek!

Post by vuksadinare 21/2/2019, 16:36

https://www.blic.rs/vesti/beograd/taksista-resava-misteriju-tuce-u-kolima-dve-sestre-nasrnule-na-devojku-iz-panceva/jb0e612
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Nisam hteo da joj dizem suknju.Ja sam porodicni covek! Empty Re: Nisam hteo da joj dizem suknju.Ja sam porodicni covek!

Post by vuksadinare 21/2/2019, 16:38

Ahahaha koji lazov ovaj taxist..nisam hteo...a vidi se dobro da je htio..ta ne povlacis je sa dva prsta..nego htio provjeriti da li mu je 'sticenica' odradila nocnu sihtu i jel probuzana lol!
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Nisam hteo da joj dizem suknju.Ja sam porodicni covek! Empty Re: Nisam hteo da joj dizem suknju.Ja sam porodicni covek!

Post by vuksadinare 21/2/2019, 16:40

Kak je prosao na servisu a ne radi mu desna brava jos taxi vozi.. :^0..jebote ovo ko u abidjanu :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Nisam hteo da joj dizem suknju.Ja sam porodicni covek! Empty Re: Nisam hteo da joj dizem suknju.Ja sam porodicni covek!

Post by T. 21/2/2019, 17:26

Daj čitavi text da vidmo i mi ostali koji nismo pretplatnici...

_________________
Nisam hteo da joj dizem suknju.Ja sam porodicni covek! 60810
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Nisam hteo da joj dizem suknju.Ja sam porodicni covek! Empty Re: Nisam hteo da joj dizem suknju.Ja sam porodicni covek!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum