ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tito je bio agent Vatikana,saradjivao sa ustasama,lecio se u Ljubljani

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Tito je bio agent Vatikana,saradjivao sa ustasama,lecio se u Ljubljani - Page 4 Empty Re: Tito je bio agent Vatikana,saradjivao sa ustasama,lecio se u Ljubljani

Post by Guest 18/2/2019, 14:47

vuksadinare wrote:...meni vise pada na pamet..ova druga solucija nego ova iz drvara...vjerojatno ej stara tiletu mozda intimno otkrila tko je njegov pravi otac..dala njegovu adresu...i ono jedno vrijeme sto je proveo u austriji ako mu je otac bio ziv,vjerojatno je bio imucan,plemenitaskog kova platio tiletu tajno skolovanje,poducio ga tom nekom plemickom drzanju sto mu vjerojatno nije bilo tesko s obzirom da krv nije voda...mislim da je ta opcija izglednija..a druga stvar pricalo se da je tile bio povlasteniji do drugih vojnika u AU vojsci..opet tu vjerojatno dolazimo d aje mozebitno njegov pravi otac austrijanac...koji ej tajio da iam vanbracnog sina a zauzvrat mu je ovaj cinio usluge..

cuj sve je moguce..no treba podrobno prokopati one trenutke ,kad je bilo bumbanje drvara..jel zginuo tamo,ili nije..mada i ovo tvoje ima jebene logike..cak i vise..
zagorke su bile i ostale prilicno poprcljive samozatajne ženice... :clown

Guest
Guest


Back to top Go down

Tito je bio agent Vatikana,saradjivao sa ustasama,lecio se u Ljubljani - Page 4 Empty Re: Tito je bio agent Vatikana,saradjivao sa ustasama,lecio se u Ljubljani

Post by vuksadinare 18/2/2019, 14:54

pismejker wrote:
vuksadinare wrote:...meni vise pada na pamet..ova druga solucija nego ova iz drvara...vjerojatno ej stara tiletu mozda intimno otkrila tko je njegov pravi otac..dala njegovu adresu...i ono jedno vrijeme sto je proveo u austriji ako mu je otac bio ziv,vjerojatno je bio imucan,plemenitaskog kova platio tiletu tajno skolovanje,poducio ga tom nekom plemickom drzanju sto mu vjerojatno nije bilo tesko s obzirom da krv nije voda...mislim da je ta opcija izglednija..a druga stvar pricalo se da je tile bio povlasteniji do drugih vojnika u AU vojsci..opet tu vjerojatno dolazimo d aje mozebitno njegov pravi otac austrijanac...koji ej tajio da iam vanbracnog sina a zauzvrat mu je ovaj cinio usluge..

cuj sve je moguce..no treba podrobno prokopati one trenutke ,kad je bilo bumbanje drvara..jel zginuo tamo,ili nije..mada i ovo tvoje ima jebene logike..cak i vise..
zagorke su bile i ostale prilicno poprcljive samozatajne ženice... :clown
zene tog doba..narocito iz zagorja,međimurja,prigorja,gorskog kotara su isle u nadnicarenej u sloveniju pa cak potegnule i do austrije..od kumrovca do austrije imas dva sata voznje autom..a kocijom ili vlakom kojih par sati duze...njihova familija ej bila jedna od najsiromasnijih u kumrovcu pa je mater morala ici na rintanje pa donjela lovu koju je stari pola zapijo u seoskoj krcmi..pa opet na rintanje..i jbg..kakav zgodan bogatas se upucavao a zena valjda nije isla na jedan dan u nadnicarenej to se znalo protegnuti i na mjesec,dva..da se zaradi nesto..a plemenitasi ko pleminitasi mufa nikad dosta a najcesce zrtve su bile sluskinje,nadnicarke koje su cesto morale i dati pičok ako su zeljele zadrzati posao...ja osobno ne vjerujem da je tile u oriđiđiju zagorec po ocu...previse je tu bilo finog drzanja..a da ga jebes ja jos nisam cul nekog zagorca za klavirom..tamburica,bajs,harmonika ok... :D ..a nit je kog vidio da se tile uhvatio tamburice ili harmonike ili bajsa koji su bili neka vrst znamneja za zagorce...bili i ostali :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Tito je bio agent Vatikana,saradjivao sa ustasama,lecio se u Ljubljani - Page 4 Empty Re: Tito je bio agent Vatikana,saradjivao sa ustasama,lecio se u Ljubljani

Post by Guest 18/2/2019, 14:55

valja nesh pojesti..ajte zdrov..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tito je bio agent Vatikana,saradjivao sa ustasama,lecio se u Ljubljani - Page 4 Empty Re: Tito je bio agent Vatikana,saradjivao sa ustasama,lecio se u Ljubljani

Post by Regoč 18/2/2019, 15:24

Ringo10 wrote:
Regoč wrote:
pizzon wrote:
Regoč wrote:
pizzon wrote:
normalno,mi srbi
mi, kojima je unistio tekovine predaka.
nece valjda ustase, balije i balisti
kojima je na kostima srba poklanjao
teritorije i ustavna prava.
od srbe je zahtevao oprost i zaborab
a vama namigivao.
u srbiji je sjebo liberale da bi namako
boljsevike, dok je hrvatima fingirao
potiskivanje nacionalista. tu savku nam je dovodio i prikazivao ko hrvatsku kraljicu, da joj se budale klanjaju.
Vi Srbi kojima je daroval Vojvodinu, Sandžak i Kosmet te vas postavil za gospodare u svakoj republici osim Slovenije.
da li si ti normalan
kosovo je srbija od 7/ 8 veka
vojvidina je srbija od 1918
sam pojam srpska vojbodina
javno datira od 19 veka.
sandzak mi je isto sto i ulan-bator.
nazalost.
Ja sam normalan, ali vaše velikodržavlje nije.
Ovdje je Pizon u pravu, lupetas gluposti.
Hoćeš reći da Vojvodina, Sandžak i Kosmet nisu bili u sastavu Srbije nakon rata?

_________________
Tito je bio agent Vatikana,saradjivao sa ustasama,lecio se u Ljubljani - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Tito je bio agent Vatikana,saradjivao sa ustasama,lecio se u Ljubljani - Page 4 Empty Re: Tito je bio agent Vatikana,saradjivao sa ustasama,lecio se u Ljubljani

Post by Regoč 18/2/2019, 15:25

pismejker wrote:vojvodina je Madjarska..oteto-prokleto.. :cleanteeth
Hrvatska (Sriem) i mađarska (Bačka i Banat).

_________________
Tito je bio agent Vatikana,saradjivao sa ustasama,lecio se u Ljubljani - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Tito je bio agent Vatikana,saradjivao sa ustasama,lecio se u Ljubljani - Page 4 Empty Re: Tito je bio agent Vatikana,saradjivao sa ustasama,lecio se u Ljubljani

Post by Regoč 18/2/2019, 15:32

Ovo oko Tita su legende, a rješenje jveć spomenuto: analiza DNK. I, Pise, ne trjeba uzimati bris Saški, iako te posve razumijem, bris trjeba uzeti otcu, majci, braći i sestrama.

_________________
Tito je bio agent Vatikana,saradjivao sa ustasama,lecio se u Ljubljani - Page 4 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Tito je bio agent Vatikana,saradjivao sa ustasama,lecio se u Ljubljani - Page 4 Empty Re: Tito je bio agent Vatikana,saradjivao sa ustasama,lecio se u Ljubljani

Post by Sora 18/2/2019, 15:33

vuksadinare wrote:nekako realno i logicno je bilo da tito navija za dinamo..elem je zagorec...elem je u mladosti dobar dio zivota u zagrebu proveo kada ej građanski harao...nekako mi ej enspojivo tito sa hajdukom a pogotovo sa zvezdom i partizanom..kakav bi kurslus da je rekao javno da za dinamo navija bio bi ustasa na kvadrat onda :D
Tito ne navijsl za goricki Radnik  :troll1

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Tito je bio agent Vatikana,saradjivao sa ustasama,lecio se u Ljubljani - Page 4 Empty Re: Tito je bio agent Vatikana,saradjivao sa ustasama,lecio se u Ljubljani

Post by Sora 18/2/2019, 15:35

Regoč wrote:Ovo oko Tita su legende, a rješenje jveć spomenuto: analiza DNK. I, Pise, ne trjeba uzimati bris Saški, iako te posve razumijem, bris trjeba uzeti otcu, majci, braći i sestrama.
Ajde  
Genijalno . 
Ksko se sjetiš samo? 

Vidi se da visis na forumu cijrli dan 

Briši samo REGOC 
Briiisiii

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Tito je bio agent Vatikana,saradjivao sa ustasama,lecio se u Ljubljani - Page 4 Empty Re: Tito je bio agent Vatikana,saradjivao sa ustasama,lecio se u Ljubljani

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum