ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav - Page 3 Empty Re: Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav

Post by provocator 16/2/2019, 19:38

Eroo wrote:Ide gđa na drugi mandat, bez konkurencije. :)
Definitivno... ZDS je ustaški pozdrav priznala ali jadna nije kriva. Krivi su savjetnici.  king  Još samo da vrati bistu druga Tita.

provocator

Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav - Page 3 Empty Re: Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav

Post by provocator 16/2/2019, 19:38

Eroo wrote:Ide gđa na drugi mandat, bez konkurencije. :)
Definitivno... ZDS je ustaški pozdrav priznala ali jadna nije kriva. Krivi su savjetnici.  king  Još samo da vrati bistu druga Tita.

_________________
Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav - Page 3 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav - Page 3 Empty Re: Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav

Post by kic 16/2/2019, 19:40


salje poruku "hrvatskom" deep stateu da je uz njih..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav - Page 3 Empty Re: Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav

Post by RayMabus 16/2/2019, 19:40

Ujkani dobili pedalu , ja čekam novi islamistički napad u Evropi jer budući ratovi ionako nisu nit imaju veze sa ustašama i tom ideologijom.

Poslalo ustaše u pemziju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav - Page 3 Empty Re: Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav

Post by provocator 16/2/2019, 19:42

Meni je najbitnije da je konačno posjetila Zagreb gdje ju je dočekao Milan Bandić Osobno.  Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav - Page 3 1f602 

Valjda joj se pohvalio diplomom za vozača bagera

Monty Python  je goli curac za državu kakva je ova naša.

_________________
Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav - Page 3 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav - Page 3 Empty Re: Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav

Post by provocator 16/2/2019, 19:45

"Bit ćemo najrazvijenija država u Europi ali i u svijetu".

Eto jadna kaže da jest to rekla samo nije ona rekla kada će to biti. A jadna.

_________________
Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav - Page 3 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav - Page 3 Empty Re: Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav

Post by kic 16/2/2019, 19:46

provocator wrote:Još samo da vrati bistu druga Tita.

i sve ce da procvjeta..

:yawn

hrvatskih sto godina samoce, i vrcenje u krug..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav - Page 3 Empty Re: Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav

Post by provocator 16/2/2019, 19:50

Kara, kara, karanfili... to se tebi draga mili... pjeva joj Jakov. Jakove izdrži.

_________________
Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav - Page 3 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav - Page 3 Empty Re: Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav

Post by debotoijusto 16/2/2019, 19:50

provocator wrote:Meni je najbitnije da je konačno posjetila Zagreb gdje ju je dočekao Milan Bandić Osobno.  Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav - Page 3 1f602 

Valjda joj se pohvalio diplomom za vozača bagera

Monty Python  je goli curac za državu kakva je ova naša.

http://hr.n1info.com/Vijesti/a369506/Prime-Time-137-Sud-zemaljski.html
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav - Page 3 Empty Re: Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav

Post by provocator 16/2/2019, 20:10

Eroo wrote:Ide gđa na drugi mandat, bez konkurencije. :)
Pa kako je baba krenula i ja ću glasat za nju.  :^0

_________________
Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav - Page 3 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav - Page 3 Empty Re: Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav

Post by red wolf 16/2/2019, 20:37

jastreb wrote:Otkrila je toplu vodu.

Koliko joj je samo trebalo.
Nikad nije kasno...hahahahahahahahahahahahaha
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav - Page 3 Empty Re: Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav

Post by debotoijusto 16/2/2019, 20:56

"Ustaše. Ustaše dolaze. Konvoj ustaša",  vikao je prosvjednik koji se prvi put priključio 'Žutim prslucima' dok se put crkve svetoga Frane iz automobila vijorila zastava s prvim bijelim poljem.

"To nije hrvatska zastava, to je ustaška", govorio je.

Prometni redar mu je rekao da zove on policiju kao građanin, a grupica sa svatova je dobacivala prosvjednicima da je to hercegovačka zastava.



asti gospe u splitu uvik zanimljivo
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav - Page 3 Empty Re: Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav

Post by Guest 16/2/2019, 23:19

provocator wrote:
Eroo wrote:Ide gđa na drugi mandat, bez konkurencije. :)
Pa kako je baba krenula i ja ću glasat za nju.  :^0

u kurbetinu nikad imati povjerenja. kurva je kurva bila i ostala.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav - Page 3 Empty Re: Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav

Post by Guest 16/2/2019, 23:26

kic wrote:
provocator wrote:Još samo da vrati bistu druga Tita.

i sve ce da procvjeta..

:yawn

hrvatskih sto godina samoce, i vrcenje u krug..

nije procvjetalo ni kad je nazi ustaška kurbetina makla bistu druga Tita. jel ti je procvjetala rvacka bez biste druga Tita? bez trga maršala Tita? a toliko ste bili uvjereni da samo ta bista i naziv trga spriječavaju da rvacka uđe u blagostanje. a od blagostanja ni be.

prema tome neka kurbetina seljančura vrati bistu druga Tita na mjesto u vilu Zagorje.

sad poradite na faradayevom kavezu jer vas jebe elektromagnetska indukcija iz srbije. to je krivo što još niste švicarska.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav - Page 3 Empty Re: Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav

Post by Guest 16/2/2019, 23:55

Pa sta se cudite...Hrvati su dva puta pobijedili...kako rece onaj dikobraz..Netko bi se jebo al' da mu ne udje::))???!!!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav - Page 3 Empty Re: Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav

Post by Guest 16/2/2019, 23:58

@Gnjec:nije procvjetalo ni kad je nazi ustaška kurbetina makla bistu druga Tita. jel ti je procvjetala rvacka bez biste druga Tita? bez trga maršala Tita? a toliko ste bili uvjereni da samo ta bista i naziv trga spriječavaju da rvacka uđe u blagostanje. a od blagostanja ni be.

prema tome neka kurbetina seljančura vrati bistu druga Tita na mjesto u vilu Zagorje.

sad poradite na faradayevom kavezu jer vas jebe elektromagnetska indukcija iz srbije. to je krivo što još niste švicarska.

Pa jebo te irud begamber..Srbin im izmisli struju a oni ni prekidac ne znaju koristiti...i onda bi takvi kao tehnoloski napredovali..ne bi im covjek ni dvije zavezane kokosi mogao povjerit na cuvanje...To bi odma zaklalo ...pozderalo i reklo da je uteklo iako su bile zavezane::))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav - Page 3 Empty Re: Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav

Post by Guest 17/2/2019, 00:08

frka wrote:@Gnjec:nije procvjetalo ni kad je nazi ustaška kurbetina makla bistu druga Tita. jel ti je procvjetala rvacka bez biste druga Tita? bez trga maršala Tita? a toliko ste bili uvjereni da samo ta bista i naziv trga spriječavaju da rvacka uđe u blagostanje. a od blagostanja ni be.

prema tome neka kurbetina seljančura vrati bistu druga Tita na mjesto u vilu Zagorje.

sad poradite na faradayevom kavezu jer vas jebe elektromagnetska indukcija iz srbije. to je krivo što još niste švicarska.

Pa jebo te irud begamber..Srbin im izmisli struju a oni ni prekidac ne znaju koristiti...i onda bi takvi kao tehnoloski napredovali..ne bi im covjek ni dvije zavezane kokosi mogao povjerit na cuvanje...To bi odma zaklalo ...pozderalo i reklo da je uteklo iako su bile zavezane::))

ma bacili bi krivnju na srbe. došli četnici i pojeli cijeli kokošinjac. ili bi rekli da su kokoši imale kokardu na glavi pa su ih smaknuli i pojeli. hrvati nisu nikad krivi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav - Page 3 Empty Re: Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav

Post by Guest 17/2/2019, 00:13

frka wrote:@Gnjec:nije procvjetalo ni kad je nazi ustaška kurbetina makla bistu druga Tita. jel ti je procvjetala rvacka bez biste druga Tita? bez trga maršala Tita? a toliko ste bili uvjereni da samo ta bista i naziv trga spriječavaju da rvacka uđe u blagostanje. a od blagostanja ni be.

prema tome neka kurbetina seljančura vrati bistu druga Tita na mjesto u vilu Zagorje.

sad poradite na faradayevom kavezu jer vas jebe elektromagnetska indukcija iz srbije. to je krivo što još niste švicarska.

Pa jebo te irud begamber..Srbin im izmisli struju a oni ni prekidac ne znaju koristiti...i onda bi takvi kao tehnoloski napredovali..ne bi im covjek ni dvije zavezane kokosi mogao povjerit na cuvanje...To bi odma zaklalo ...pozderalo i reklo da je uteklo iako su bile zavezane::))
Monumentalno..!!! lol! lol! lol! :20 :20 :20
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav - Page 3 Empty Re: Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav

Post by Guest 17/2/2019, 00:19

@Gnjec:
ma bacili bi krivnju na srbe. došli četnici i pojeli cijeli kokošinjac. ili bi rekli da su kokoši imale kokardu na glavi pa su ih smaknuli i pojeli. hrvati nisu nikad krivi.

Ma znam te kokosare..rekli bi ..ne bu oni meni s tri prsta po snijegu sarale..::))

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav - Page 3 Empty Re: Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav

Post by Guest 17/2/2019, 00:24

@pismejker
lol! :20 :20 :20

Ma joj covjece digne mi se dlaka na jajima kad ih citam,,,ja bi to kurcom po celu da dodju pameti..Pametniji je ovaj moj sa supljom glavom nego one njihove tikve koje nose na ramenima,,Ova Nurka mi posebno ide na kurac::::))))Izgleda me kuja zna pa me dzara kop prava bosanka,,,ko iz one reklame dvije dvojcice ,,dzaraj me ba...uvat me za sisu..nazov ba ...dvije dvojcice tri trojcice..:::)))))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav - Page 3 Empty Re: Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav

Post by Guest 17/2/2019, 00:35

frka wrote:@Gnjec:
ma bacili bi krivnju na srbe. došli četnici i pojeli cijeli kokošinjac. ili bi rekli da su kokoši imale kokardu na glavi pa su ih smaknuli i pojeli. hrvati nisu nikad krivi.

Ma znam te kokosare..rekli bi ..ne bu oni meni s tri prsta po snijegu sarale..::))


:D i još je RH-NDH spojena trofazno sa Srbijom. to je to. treba bombardirat trafostanice i trofazne dalekovode prema Srbiji. srbi hrvate truju sa trofaznom električnom energijom. ne samo srbi nego i mađari, slovenci, talijani. ali bitno je da hrvati svom bratskom narodu šiptarima isporučuju bskoro pa besplatnu struju iz HE Dubrovnik - Plat a grad Dubrovnik svako malo pa ostane bez struje. Konavle da ne pričamo SVAKO MALO CAP! NEMA STRUJE. ali bitno da Tirana blješti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav - Page 3 Empty Re: Kolinda : ZDS je ustaški pozdrav

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum