ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mihajlo Manović Cvrca

Go down

Mihajlo Manović Cvrca Empty Mihajlo Manović Cvrca

Post by RayMabus 15/2/2019, 17:46

Mihajlo Manović Cvrca 10758537

https://www.slobodnadalmacija.hr/mozaik/zivot/clanak/id/589209/svi-zele-pomoci-legendi-jugoplastike-a-ona-na-kraju-casti-svoje-beskucnike-iz-most-a-tesku-zivotnu-pricu-prenose-i-srpski-mediji

RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Mihajlo Manović Cvrca Empty Re: Mihajlo Manović Cvrca

Post by RayMabus 15/2/2019, 17:54

Ovome je mafija ubila sina u Beogradu 2007 , još ni dan danas se nezna razlog

...

Izbornik
VIJESTI
Beograd: Mafija slučajno ubila košarkaša Splita?
Četvrtak, 10. 5. 2007 u 17:10

Dok srbijanski mediji špekuliraju da je Jovana Manovića likvidiralo podzemlje, njegova obitelj i prijatelji vjeruju da je ubijen pogreškom

Vidi originalni članak
'Mama, vraćam se za 10 dana!’, rekao mi Jovan u ponedjeljak kad smo se zadnji put čuli. Bio je tako sretan. Još u nedjelju je bio kod kuće i sređivao vikendicu na Hvaru za prodaju, tihim je glasom govorila Hanija Erceg, majka Jovana Manovića (30), košarkaša iz Splita. Manovića je u srijedu oko 14 sati, na prepunoj terasi kafića Zodijak u elitnom beogradskom naselju Senjaku, s leđa izrešetao nepoznati motorist. Ubojica je došao na Ducatiju odjeven u crvenu majicu s crnom kacigom na glavi i ruksakom na leđima. Parkirao se 100-tinjak metara od kafića i krenuo prema terasi. Kako prenosi beogradski Press, zastao je ispred ograde gdje je sjedio Manović, dobro ga pogledao, ispalio šest hitaca u njega i pobjegao. Putem se riješio pištolja i motora. I dok srbijanski mediji špekuliraju o motivu ubojstva, koje neizmjerno podsjeća na klasičnu mafijašku likvidaciju, njegova obitelj i poznanici takvu mogućnost oštro odbacuju. - Ne razumijem zašto su ga ubili. Nikada mu nitko nije prijetio, niti je kome bio dužan. Imao je problema jedino sa svojim klubom Splitom CO, koji su mu ostali dužni oko 50.000 kuna. Zato je prošli tjedan i došao u Split. Dogovorio je da će mu dug vratiti krajem svibnja. Šta će mi novci sad kad njega više nema? - ogorčeno je govorila Jovanova majka. Rudolf Jugo, bivši trener AS Prištine, posljednjeg kluba u kojem je Manović igrao, siguran je da je riječ o fatalnoj pogrešci. - On se kretao samo u sportskim krugovima. Tri mjeseca smo surađivali i siguran sam da su ga upucali zabunom - kaže Jugo. Jovan Manović (30) rođen je u Splitu i imao je dvojno državljanstvo. U Srbiju je otišao početkom 90-ih, a igrao je i u Sloveniji te Portugalu. Nakon ponovnog angažmana u Splitu, prošlo ljeto odlazi u grčki Maroussi, za koji igra vrlo kratko. Nakon raspada AS Prištine, vraća se u Beograd ocu Mihajlu Manoviću.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Mihajlo Manović Cvrca Empty Re: Mihajlo Manović Cvrca

Post by RayMabus 15/2/2019, 18:01

Mihajlo Manović Cvrca 10732012

https://www.slobodnadalmacija.hr/mozaik/zivot/clanak/id/588674/neka-odabere-koju-god-pozeli-prica-o-tuznoj-sudbini-legende-jugoplastike-dirnula-svit-a-ponuda-za-teretanu-stigla-je-cak-iz--dubaija
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Mihajlo Manović Cvrca Empty Re: Mihajlo Manović Cvrca

Post by RayMabus 15/2/2019, 18:04

Mihajlo Manović Cvrca 10726063

https://slobodnadalmacija.hr/mozaik/zivot/clanak/id/588474/legenda-jugoplastike-prezivjela-je-smrt-sina-karcinom-i-sepsu-zvali-su-ga-i-cetnikom-i-ustasom-a-danas-bez-krova-nad-glavom-skuplja-boce-da-bi-se-prehranio
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Mihajlo Manović Cvrca Empty Re: Mihajlo Manović Cvrca

Post by Ringo10 15/2/2019, 18:06

Sjecam ga se jos dok sam bio klinac. Bio je clan one sjajne generacije Jugoplastike sedamdesetih.

On je jednom zakuhao tucnjavu izmedju igraca Jugoplastike i C. Zvezde.

Nisam znao za njegovog sina, zao  mi je.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Mihajlo Manović Cvrca Empty Re: Mihajlo Manović Cvrca

Post by RayMabus 15/2/2019, 18:14

Evo :

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/svijet/clanak/id/23200/beograd-ubojicama-splitskog-kosarkasa-manovica-40-godina-zatvora

Ovi su tvrdili da je greškom a roditelji smatraju da nije , stvarno neznam šta se tu desilo jel namjerno ili stvarno greška
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Mihajlo Manović Cvrca Empty Re: Mihajlo Manović Cvrca

Post by Guest 15/2/2019, 18:19

Tipicno 'rvatski ...sjebemo te a onda se pravimo humani...ispricavam se onima koji to rade od srca..Eto dokaza da splicani nisu seljoberi i da su empaticni::)) A da je otisao u USA mogo je biti trener na nekom koledzu pa ne bi zivio kao beskucnik na kojemu 'rvati vjezbaju svoju uljudjenost i "humanizam".
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mihajlo Manović Cvrca Empty Re: Mihajlo Manović Cvrca

Post by RayMabus 15/2/2019, 18:21

frka wrote:Tipicno 'rvatski ...sjebemo te a onda se pravimo humani...ispricavam se onima koji to rade od srca..Eto dokaza da splicani nisu seljoberi i da su empaticni::)) A da je otisao u USA mogo je biti trener na nekom koledzu  pa ne bi zivio kao beskucnik na kojemu 'rvati vjezbaju svoju uljudjenost i "humanizam".
To šta on nema kuću u Hrvatskoj to nikakve veze nema s Hrvatskom , njemu je žena odavde no oni su rastavljeni odavno davno prije raspada Jugoslavije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Mihajlo Manović Cvrca Empty Re: Mihajlo Manović Cvrca

Post by RayMabus 15/2/2019, 18:25

frka wrote:Tipicno 'rvatski ...sjebemo te a onda se pravimo humani...ispricavam se onima koji to rade od srca..Eto dokaza da splicani nisu seljoberi i da su empaticni::)) A da je otisao u USA mogo je biti trener na nekom koledzu  pa ne bi zivio kao beskucnik na kojemu 'rvati vjezbaju svoju uljudjenost i "humanizam".
Ako ga je tko sjeba sjebali su ga ovi u Beogradu , on je odlučija radije bit beskućnik u Splitu nego živit u Beogradu.

Pa nije ga nitko nagovara da dođe , pročitaj šta sam govori.

Živi u udruga Most za beskućnike.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Mihajlo Manović Cvrca Empty Re: Mihajlo Manović Cvrca

Post by RayMabus 15/2/2019, 18:28

Otvori glavni izbornik
Wikipedija Traži
Udruga Most
UrediPrati ovu stranicu
Čitajte na drugim jezicima
Udruga Most je nevladina udruga sa sjedištem u Splitu, s lokalnim, regionalnim i nacionalnim djelovanjem koja na vrijednostima volonterskog rada, humanosti, solidarnosti, poštivanju različitosti i ljudskih prava pruža konkretnu pomoć potrebitima i podiže kvalitetu života djece, mladih i građana drugih dobnih kategorija.

Udruga Most
Naziv udruge:
Udruga Most
Skraćeni naziv:
Predsjednik:
Đordana Barbarić
Datum osnivanja:
15. prosinca 1998.
Registarski broj:
17000372
Broj članova:
Adresa udruge:
Zvonimirova 7, Split
Program udruge
Uredi
Program za mlade u riziku
Volonterski rad i aktivizam mladih
Program skrbi i brige za beskućnice/ke
Program za mlade u riziku
Uredi
Posebni odgojni postupak ili POP-program afirmira vršnjačku pomoću radu s mladima s poremećajem u ponašanju. Stručnjaci iz područja humanističkih znanosti i mladi pomagači - volonteri organiziraju psihosocijalnu potporu mladima iz rizičnih grupa koji su u dobi od 13-18 godina. Educirani pomagači u dobi od 17-29 godina organiziraju pomoć u savladavanju školskog gradiva i različite aktivnosti slobodnog vremena, a stručnjaci savjetodavni rad sa mladima i njihovim roditeljima.

Volonterski rad i aktivizam mladih
Uredi
U okviru ovog programa Most sustavno potiče mlade na volonterski rad prezentacijom programskih aktivnosti u splitskim srednjim školama, organizacijom edukacija u okviru radionica, širenjem priče o dobrovoljnom radu mladih usmenim putem, na tribinama, putem medija i organizacijom velikih humanitarnih akcija za dobrobit građana i grada Splita.

Udruga broji preko 100 aktivnih volontera od čega je dio njih od samog početka rada Udruge, a godišnje se toj brojci pridruži najmanje 20 novih mladih ljudi.

Program skrbi i brige za beskućnike
Uredi
Uz pomoć Grada Splita i Upravnog odjela za socijalnu skrb i zdravstvenu zaštitu, djelatnici i volonteri udruge Most osmislili su program skrbi i brige o beskućnicima te u potpunosti preuredili i organizirali dva gradska prostora za boravak socijalno ugroženih sugrađana, beskućnika i skitnica.

Prihvatilište za beskućnike započelo je sa radom 1. listopada 2000. godine.

U studenom 2003. godine otvorena je i stambena zajednica za žene beskućnice što je bio jedinstven oblik rada s beskućnicama u Republici Hrvatskoj. Od 1. travnja 2011. u stambenoj zajednici je smješten dio beskućnika, a dvadesetak beskućnica i beskućnika smješteno je u Prihvatilištu su beskućnice/ke.

Nagrade i priznanja
Uredi
2001. Udruga godine na 4. Danima volonterskog rada
2001. Priznanje Vlade RH za poticanje i razvoj volonterstva u RH
2003. Povjerenstvo Vlade RH za prevenciju poremećaja u ponašanju izabralo je POP program kao potencijalni model program
2006. Udruga godine na 9. Danima volonterskog rada
2006. Nagrada Splitsko-dalmatinske županije za značajan doprinos u resocijalizaciji društveno ugroženih skupina
2009. Udruga godine na 12. danima Volonterskog rada
2010. Zaklada „Kap za slap“ dodijelila je udruzi Most Oskar humanosti za projekt „A DI SI TI ?!“
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Mihajlo Manović Cvrca Empty Re: Mihajlo Manović Cvrca

Post by Guest 15/2/2019, 18:38

Iskreno ..nisam citao ali znam o cemu se radi i koja namjera se krije iza toga..Mene zaboli njonjo ima svatko pravo da odlucuje o svome zivotu..ja sam napravio preventivu ..pa sam fino otisao iz ustasije za vrijeme YU .Tako da ..covjek izabrao..isto kao jedan moj frend iz krajine koji je otisao u BG pa ga tamo opljackali do kosti.Kaze covjek da bi bacio atomsku na BG..Tja svako sudi prema sebi..Ja sam njemu reko da je 'rvat pa nije pricao samnom dvije godine..Pa koji se kurac ljutis ...t bi atomsku na BG zbog jedne kuje koja te zajebala jer si zino na veliku kamatu..Sada se smirio jer je materijalno uspio vise nego se nadao...dijete mu zavrsilo medicinu..on pun ko brod..veli ...boli me kurac za Srbiju i za Hrvatsku..eto ima nas svakvih..pa tako i taj sjor Bepo..voli da bude beskucnik u Splitu kao sto je moj brat pokoj mu dusi volio da pokaze 'rvatima da ih se ne boji.A ja mu fino govorio...pa bog te mazo idiotski..govna se zaobilaze na cesti ..nemres zivjeti u tom smradu...Ne...on se ne boji nikoga..pa ne bojim se ni ja...ali trosis ulodo vrijeme sa idiotima ..postao sam kao on ..druzim s sa idiotima na forumu::)))Jos malo pa cu vas opet stjerat u sto picki materinih::)))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mihajlo Manović Cvrca Empty Re: Mihajlo Manović Cvrca

Post by RayMabus 15/2/2019, 18:43

A šta da ti kažem , ja isto ovo čitan , on smatra da su njemu sina ubili namjerno , kontaktira dole KK Split , on je penzioner , ima malu penziju , ovi mu sredili u Most udrugi, hrana i spavanje.

Čovik sam govori da je Split njegov grad , da on tu želi umrit u miru.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Mihajlo Manović Cvrca Empty Re: Mihajlo Manović Cvrca

Post by RayMabus 15/2/2019, 18:49

Nije njemu do ničega nakon šta mu je sina ubilo , sam kaže da samo želi šetati uz more.

Nije se ni eksponira , tek kad je izašlo u novine javili se mnogi koji su ga znali od prije.

Nije njemu do ničega pajdo nakon šta mu je sina ubilo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Mihajlo Manović Cvrca Empty Re: Mihajlo Manović Cvrca

Post by Guest 15/2/2019, 19:00

Sada kuzim sve..nedaj boze nikome..ali ja tu ne mogu nista promijeniti...nosimo nase nesrece i srece sami...zato velim..kad vidis u jebenoj gostionici da se pijane budale soraju...izadjes fino vanka i cekas da se pobiju...poslije odes da te ne bi slucajno uzeli za svjedoka,,,Jadan covjek zao mi..ima tisce i hrvata sa takvom povijescu..Kazem opet najgorem neprijatelju ne bi pozelio da mu netko ubije dijete..Ma ..samo on zna kako nu je...sve nase rijeci su suvisne..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mihajlo Manović Cvrca Empty Re: Mihajlo Manović Cvrca

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum