ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koje muskarce treba izbjegavati

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Koje muskarce treba izbjegavati - Page 2 Empty Re: Koje muskarce treba izbjegavati

Post by Maggie19 31/1/2019, 17:45

dijagram wrote:
Maggie19 wrote:
dijagram wrote:a jadne li su i te zene kojima treba crtati
di si, braco? Jesi dobro?:-)
Ovo je kontra onome o pranju noggu ;-@
dobro sam seke, kao i obicno, lijep, zgodan, pametan
taman za izbjeci:)
treba znat i privuc i zaobic,tj.izbjec' ;-D
Nek'si zdrav i sretan ;-))

Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Koje muskarce treba izbjegavati - Page 2 Empty Re: Koje muskarce treba izbjegavati

Post by dijagram 31/1/2019, 17:47

Maggie19 wrote:
dijagram wrote:
Maggie19 wrote:
dijagram wrote:a jadne li su i te zene kojima treba crtati
di si, braco? Jesi dobro?:-)
Ovo je kontra onome o pranju noggu ;-@
dobro sam seke, kao i obicno, lijep, zgodan, pametan
taman za izbjeci:)
treba znat i privuc i zaobic,tj.izbjec' ;-D
Nek'si zdrav i sretan ;-))
a sto cu, tako je kako je, optimisticno i pametno B-)
nadam se da si i ti dobro
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

Koje muskarce treba izbjegavati - Page 2 Empty Re: Koje muskarce treba izbjegavati

Post by Guest 31/1/2019, 17:47

uz sve životno važne teme o ustašama, srbima i komunjarama 45-toj i svemu tome vi tu gubite vrijeme na ovakve kič trivijalne stvari? dobro je vama, jako dobro.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Koje muskarce treba izbjegavati - Page 2 Empty Re: Koje muskarce treba izbjegavati

Post by Maggie19 31/1/2019, 17:48

dijagram wrote:
Maggie19 wrote:
dijagram wrote:
Maggie19 wrote:
dijagram wrote:a jadne li su i te zene kojima treba crtati
di si, braco? Jesi dobro?:-)
Ovo je kontra onome o pranju noggu ;-@
dobro sam seke, kao i obicno, lijep, zgodan, pametan
taman za izbjeci:)
treba znat i privuc i zaobic,tj.izbjec' ;-D
Nek'si zdrav i sretan ;-))
a sto cu, tako je kako je, optimisticno i pametno B-)
nadam se da si i ti dobro
ja sam uvijek dobro, to znas..i kad nisam, jesam...takav duh..,-)))
Nego kako nego optimisticno i pametno....pa to nas krasi B-)
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Koje muskarce treba izbjegavati - Page 2 Empty Re: Koje muskarce treba izbjegavati

Post by Maggie19 31/1/2019, 17:49

Gnječ wrote:uz sve životno važne teme o ustašama, srbima i komunjarama 45-toj i svemu tome vi tu gubite vrijeme na ovakve kič trivijalne stvari? dobro je vama, jako dobro.
;-D
Pa di si ti, gnjec?
Jesi ziv?
Maggie19
Maggie19

Posts : 6791
2019-01-30


Back to top Go down

Koje muskarce treba izbjegavati - Page 2 Empty Re: Koje muskarce treba izbjegavati

Post by Guest 31/1/2019, 17:55

Maggie19 wrote:
Gnječ wrote:uz sve životno važne teme o ustašama, srbima i komunjarama 45-toj i svemu tome vi tu gubite vrijeme na ovakve kič trivijalne stvari? dobro je vama, jako dobro.
;-D
Pa di si ti, gnjec?
Jesi ziv?

ostadoh bez glasa. ima slike nema tona. sve posljedica gripe ili neke druge upale neznam, liječnici tapkaju u mraku ili neznaju ili ih boli kurac...sad nemogu ni do dotura gripa hara. uglavnom pregazila me gripa ko plitki potok.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Koje muskarce treba izbjegavati - Page 2 Empty Re: Koje muskarce treba izbjegavati

Post by Leviathan2 31/1/2019, 17:57

:facepalm

_________________
Koje muskarce treba izbjegavati - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Koje muskarce treba izbjegavati - Page 2 Empty Re: Koje muskarce treba izbjegavati

Post by Leviathan2 31/1/2019, 17:57

Gnječ wrote:
Maggie19 wrote:
Gnječ wrote:uz sve životno važne teme o ustašama, srbima i komunjarama 45-toj i svemu tome vi tu gubite vrijeme na ovakve kič trivijalne stvari? dobro je vama, jako dobro.
;-D
Pa di si ti, gnjec?
Jesi ziv?

ostadoh bez glasa. ima slike nema tona. sve posljedica gripe ili neke druge upale neznam, liječnici tapkaju u mraku ili neznaju ili ih boli kurac...sad nemogu ni do dotura gripa hara. uglavnom pregazila me gripa ko plitki potok.
bijeli luk
rasol

_________________
Koje muskarce treba izbjegavati - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Koje muskarce treba izbjegavati - Page 2 Empty Re: Koje muskarce treba izbjegavati

Post by Guest 31/1/2019, 18:08

Gnjec..jedno tri flase crnog ..pola kile speka i pola kile cesnjaka..ima da otresse gripu ko cucak kad izadje is potoka::))Bez jebe,,,ne salim se..
A kada je tema u pitanju ..dje me pogodi?Ko da me netko nogom lupi u jaja..reko bi nesto ali bolje da cutim...prepoznat ce me::))


"Autor je napomenuo da u karakteru čovjeka bitnu ulogu ima, ni manje ni više, nego - uho! - Na karakter čovjeka utječe forma uha. Normalno uho označava i normalan karakter, međutim nenormalna forma uha predstavlja vrlo problematičan, često nenormalan karakter."

Kad zveknem buteljicu crnog jedno mi se uvo zacrveni a drugo bijelo ko papir..i sve zene vle da dodiruju to crveno...ajme kako je toplo ..bas mi je fora..neke bi ga i grickale..kad nedam onda jos vise navale..Kako to zaobic...kujice koje vole crveno i toplo::))??

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Koje muskarce treba izbjegavati - Page 2 Empty Re: Koje muskarce treba izbjegavati

Post by melkior 31/1/2019, 18:12

Maggie19 wrote:https://m.vecernji.hr/lifestyle/savjeti-iz-1923-ce-vas-oduseviti-evo-za-kakve-se-muskarce-zene-ne-bi-trebale-udavati-1298029


Eto, cure..:-D
U stvari, one koji nemaju para, nisu duhoviti i pate od bilo kakvog narcisoidnog poremećaja. Zašto? Iz jednostavnog razloga, jer su to karakteristike rezervirane za žene, pa sad, ako ih je dvoje istih takvih, ispadne zlo study
avatar
melkior

Posts : 17244
2015-08-09


Back to top Go down

Koje muskarce treba izbjegavati - Page 2 Empty Re: Koje muskarce treba izbjegavati

Post by Guest 31/1/2019, 18:26

melkior wrote:
Maggie19 wrote:https://m.vecernji.hr/lifestyle/savjeti-iz-1923-ce-vas-oduseviti-evo-za-kakve-se-muskarce-zene-ne-bi-trebale-udavati-1298029


Eto, cure..:-D
U stvari, one koji nemaju para, nisu duhoviti i pate od bilo kakvog narcisoidnog poremećaja. Zašto? Iz jednostavnog razloga, jer su to karakteristike rezervirane za žene, pa sad, ako ih je dvoje istih takvih, ispadne zlo study
lol! :tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Koje muskarce treba izbjegavati - Page 2 Empty Re: Koje muskarce treba izbjegavati

Post by Oh_Femder 31/1/2019, 18:47

Maggie19 wrote:
Oh_Femder wrote:
Maggie19 wrote:https://m.vecernji.hr/lifestyle/savjeti-iz-1923-ce-vas-oduseviti-evo-za-kakve-se-muskarce-zene-ne-bi-trebale-udavati-1298029
Eto, cure..:-D
Trebaš izbjegavati oni koji te hoće. S njima sigurno nešto nije u redu  affraid :P
bravo, konacno si shvatio zasto te ignoriram.;-P
8-))
He-he, evo baš gledam kako me ignoriraš  :^0
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Koje muskarce treba izbjegavati - Page 2 Empty Re: Koje muskarce treba izbjegavati

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum