ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JOŠ MALO O JASENOVCU

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

JOŠ MALO O JASENOVCU - Page 5 Empty Re: JOŠ MALO O JASENOVCU

Post by flumen 28/1/2019, 09:20

a kakva ce bit sezona ove godine?

flumen

Posts : 3221
2015-08-21


Back to top Go down

JOŠ MALO O JASENOVCU - Page 5 Empty Re: JOŠ MALO O JASENOVCU

Post by jastreb 28/1/2019, 13:51

Regoč wrote: 
Ustaški postupci odmazda su za patnje Hrvatah pod velikosrbskim režimom, ako već tražiš koriene svih zalah. 
Ako je itko patio pod moharhofašističkim režimom Karađorđevića,unda su to bili komunisti.

I vidiš oni se zbog toga nisu iskaljivali na nevinoj srpskoj nejači. Platili su četnici,Puniša Račić,velikosrpski ideolozi,članovi Nedićeve vlade i sl.

Dakle ustaše su zbog zla u Kraljervini trebali proganjati žandare koji su mlatili narod (neke su čak primili u svoje oružnike),neke srpske oficire,članove četničkih udruženja i sl,a ne se iskaljivati nad nevinim seljacima,koji su čak bili u koaliciji sa Radićem,a još manje ubijati nevine Židove i vesele Cigane,koji im nisu nanijeli ama baš nikakvo zlo.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

JOŠ MALO O JASENOVCU - Page 5 Empty Re: JOŠ MALO O JASENOVCU

Post by jastreb 28/1/2019, 13:51

flumen wrote:a kakva ce bit sezona ove godine?
Po običaju bolja od prethodne.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

JOŠ MALO O JASENOVCU - Page 5 Empty Re: JOŠ MALO O JASENOVCU

Post by Yehudim 28/1/2019, 13:55

Oh_Femder wrote:
Regoč wrote:
Oh_Femder wrote:
Regoč wrote:
Oh_Femder wrote:
Jebo takvog desničara koji ne zna za njih dvojicu  :^0
JOŠ MALO O JASENOVCU - Page 5 200_s
A jebat ga, desničar i pederluk, to ide ko mrkvica i grašak ;P
A onda im se isprieči dugi nož.
JOŠ MALO O JASENOVCU - Page 5 185px-Bundesarchiv_Bild_102-15282A%2C_Ernst_R%C3%B6hm 
JOŠ MALO O JASENOVCU - Page 5 Img_2017
A zašto ti jednom ne bi bio pošten i iskren i priznao da si jednostavno glup?  :)
lol! :^0

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

JOŠ MALO O JASENOVCU - Page 5 Empty Re: JOŠ MALO O JASENOVCU

Post by vuksadinare 28/1/2019, 14:12

jastreb wrote:
Regoč wrote: 
Ustaški postupci odmazda su za patnje Hrvatah pod velikosrbskim režimom, ako već tražiš koriene svih zalah. 
Ako je itko patio pod moharhofašističkim režimom Karađorđevića,unda su to bili komunisti.

I vidiš oni se zbog toga nisu iskaljivali na nevinoj srpskoj nejači. Platili su četnici,Puniša Račić,velikosrpski ideolozi,članovi Nedićeve vlade i sl.

Dakle ustaše su zbog zla u Kraljervini trebali proganjati žandare koji su mlatili narod (neke su čak primili u svoje oružnike),neke srpske oficire,članove četničkih udruženja i sl,a ne se iskaljivati nad nevinim seljacima,koji su čak bili u koaliciji sa Radićem,a još manje ubijati nevine Židove i vesele Cigane,koji im nisu nanijeli ama baš nikakvo zlo.
jbg moras biti iskren da su srbi imali najvise vlasti u kraljevini...a ljudi po obicaju ne vole bas vlast...no problem hrvatsko srpskog sukoba stariji je od kraljevine juge...nisu hrvati proglasili fetvu 'do istrage i nase'... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

JOŠ MALO O JASENOVCU - Page 5 Empty Re: JOŠ MALO O JASENOVCU

Post by kaya 28/1/2019, 14:18

jastreb wrote:
Regoč wrote: 
Ustaški postupci odmazda su za patnje Hrvatah pod velikosrbskim režimom, ako već tražiš koriene svih zalah. 
Ako je itko patio pod moharhofašističkim režimom Karađorđevića,unda su to bili komunisti.

I vidiš oni se zbog toga nisu iskaljivali na nevinoj srpskoj nejači. Platili su četnici,Puniša Račić,velikosrpski ideolozi,članovi Nedićeve vlade i sl.

Dakle ustaše su zbog zla u Kraljervini trebali proganjati žandare koji su mlatili narod (neke su čak primili u svoje oružnike),neke srpske oficire,članove četničkih udruženja i sl,a ne se iskaljivati nad nevinim seljacima,koji su čak bili u koaliciji sa Radićem,a još manje ubijati nevine Židove i vesele Cigane,koji im nisu nanijeli ama baš nikakvo zlo.
pa, zapravo da.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

JOŠ MALO O JASENOVCU - Page 5 Empty Re: JOŠ MALO O JASENOVCU

Post by jastreb 28/1/2019, 14:19

vuksadinare wrote:  
jbg moras biti iskren da su srbi imali najvise vlasti u kraljevini...a ljudi po obicaju ne vole bas vlast...no problem hrvatsko srpskog sukoba stariji je od kraljevine juge...nisu hrvati proglasili fetvu 'do istrage i nase'... :)
Taj je pamfletić bio ,istina,digao mnogo prašine i ljudi su se malo izluftali polupavši srpsjke radnje i kasnije se oko toga slegla prašina.

Hrvati i Srbi u Hrvatskoj isto su patili pod Karađorđevića režimom,a zajedno su djelovali i u seljačko-demokratskoj koaliciji i udruženo glasali za nju(HSS-SDSS).

A čak su i komunisti dali šansu ustašama da se zajedno bore protiv tog režima,ali ne.klerikalizam i zov fašizma su kod ustaša prevladali.

I dok su kod Srba možda i imali nekakve antipatije zbog velikosrpskog terora,nije mi jasno kog vraga su im učinili mirni i lojaklni Jevreji i veseli raspjevani Cigani.

Mislim moraš stvarno biti udaren u glavu da ubiješ zgodnu Romkinju.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

JOŠ MALO O JASENOVCU - Page 5 Empty Re: JOŠ MALO O JASENOVCU

Post by vuksadinare 28/1/2019, 14:22

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:  
jbg moras biti iskren da su srbi imali najvise vlasti u kraljevini...a ljudi po obicaju ne vole bas vlast...no problem hrvatsko srpskog sukoba stariji je od kraljevine juge...nisu hrvati proglasili fetvu 'do istrage i nase'... :)
Taj je pamfletić bio ,istina,digao mnogo prašine i ljudi su se malo izluftali polupavši srpsjke radnje i kasnije se oko toga slegla prašina.

Hrvati i Srbi u Hrvatskoj isto su patili pod Karađorđevića režimom,a zajedno su djelovali i u seljačko-demokratskoj koaliciji i udruženo glasali za nju(HSS-SDSS).

A čak su i komunisti dali šansu ustašama da se zajedno bore protiv tog režima,ali ne.klerikalizam i zov fašizma su kod ustaša prevladali.

I dok su kod Srba možda i imali nekakve antipatije zbog velikosrpskog terora,nije mi jasno kog vraga su im učinili mirni i lojaklni Jevreji i veseli raspjevani Cigani.

Mislim moraš stvarno biti udaren u glavu da ubiješ zgodnu Romkinju.
prvo jebao te naziv jevrej ako si hrvat reci ces zidov a sad ono bitno...zidovi su ubijani ne iz interesa vec naredio svabo...drugo..cigane ni danas ne vole ne volis ih ni ti a navodno si antifasist i stalno govoris kako ce nam cigani bit veci ptlroblem neg srbi..sto bi ih onda ustase morale voljet
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

JOŠ MALO O JASENOVCU - Page 5 Empty Re: JOŠ MALO O JASENOVCU

Post by jastreb 28/1/2019, 14:25

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:   
prvo jebao te naziv jevrej ako si hrvat reci ces zidov a sad ono bitno...zidovi su ubijani ne iz interesa vec naredio svabo...drugo..cigane ni danas ne vole ne volis ih ni ti a navodno si antifasist i stalno govoris kako ce nam cigani bit veci ptlroblem neg srbi..sto bi ih onda ustase morale voljet
Ja sam književnik i kako ne bih stalno ponavljao Židovi,kažem i Jevreji.

Cigani doista prave probleme,ali ako među njima stekneš prijatelja taj će ti uvijek pomoći. Neki od mojih najboljih prijatelja su Romi.

I najbolja ženska u životu bila mi je Cigančica.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

JOŠ MALO O JASENOVCU - Page 5 Empty Re: JOŠ MALO O JASENOVCU

Post by Sabina Spielrein 28/1/2019, 14:28

vuksadinare wrote:zidovi su ubijani ne iz interesa vec naredio svabo...

Onda je to u redu, veliš?
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

JOŠ MALO O JASENOVCU - Page 5 Empty Re: JOŠ MALO O JASENOVCU

Post by flumen 28/1/2019, 14:28

a sezona, velis, bit ce bolja?
daj Boze...
ja sam bas htio uvrstiti u ponudu turistima obilazak Galeba...

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

JOŠ MALO O JASENOVCU - Page 5 Empty Re: JOŠ MALO O JASENOVCU

Post by vuksadinare 28/1/2019, 14:35

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:   
prvo jebao te naziv jevrej ako si hrvat reci ces zidov a sad ono bitno...zidovi su ubijani ne iz interesa vec naredio svabo...drugo..cigane ni danas ne vole ne volis ih ni ti a navodno si antifasist i stalno govoris kako ce nam cigani bit veci ptlroblem neg srbi..sto bi ih onda ustase morale voljet
Ja sam književnik i kako ne bih stalno ponavljao Židovi,kažem i Jevreji.

Cigani doista prave probleme,ali ako među njima stekneš prijatelja taj će ti uvijek pomoći. Neki od mojih najboljih prijatelja su Romi.

I najbolja ženska u životu bila mi je Cigančica.
pajdo ti opako muljas i manipuliras..mogao bi tu staviti tvoje postove o ciganima..narocito onima u lici...gebels bi bio ljubomoran na tebe :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

JOŠ MALO O JASENOVCU - Page 5 Empty Re: JOŠ MALO O JASENOVCU

Post by vuksadinare 28/1/2019, 14:36

Sabina Spielrein wrote:
vuksadinare wrote:zidovi su ubijani ne iz interesa vec naredio svabo...

Onda je to u redu, veliš?
nije...ali zidovi su ubijeni najmanje iz mrznje..ili nekakvog smisljenog plana..utrpali ih svabe..vec kad rokate srbe i rome evo vam i zidove mi vise nemamo mjesta
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

JOŠ MALO O JASENOVCU - Page 5 Empty Re: JOŠ MALO O JASENOVCU

Post by Guest 28/1/2019, 14:37

Sabina Spielrein wrote:
vuksadinare wrote:zidovi su ubijani ne iz interesa vec naredio svabo...

Onda je to u redu, veliš?

Pa lakse im je bilo po pitanju "savjesti"... lol! lol! lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

JOŠ MALO O JASENOVCU - Page 5 Empty Re: JOŠ MALO O JASENOVCU

Post by flumen 28/1/2019, 14:39

vecina Hrvata uopce ne mrzi Zidove...
Rome i Srbe da, ali Zidove?

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

JOŠ MALO O JASENOVCU - Page 5 Empty Re: JOŠ MALO O JASENOVCU

Post by Sabina Spielrein 28/1/2019, 15:01

vuksadinare wrote:
Sabina Spielrein wrote:
vuksadinare wrote:zidovi su ubijani ne iz interesa vec naredio svabo...

Onda je to u redu, veliš?
nije...ali zidovi su ubijeni najmanje iz mrznje..ili nekakvog smisljenog plana..utrpali ih svabe..vec kad rokate srbe i rome evo vam i zidove mi vise nemamo mjesta

Nebitno za rezultat.
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

JOŠ MALO O JASENOVCU - Page 5 Empty Re: JOŠ MALO O JASENOVCU

Post by vuksadinare 28/1/2019, 15:05

Sabina Spielrein wrote:
vuksadinare wrote:
Sabina Spielrein wrote:
vuksadinare wrote:zidovi su ubijani ne iz interesa vec naredio svabo...

Onda je to u redu, veliš?
nije...ali zidovi su ubijeni najmanje iz mrznje..ili nekakvog smisljenog plana..utrpali ih svabe..vec kad rokate srbe i rome evo vam i zidove mi vise nemamo mjesta

Nebitno za rezultat.
si i ti zidovka kad te ovo dirnulo... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

JOŠ MALO O JASENOVCU - Page 5 Empty Re: JOŠ MALO O JASENOVCU

Post by Sabina Spielrein 28/1/2019, 15:09

vuksadinare wrote:
Sabina Spielrein wrote:
vuksadinare wrote:
Sabina Spielrein wrote:
vuksadinare wrote:zidovi su ubijani ne iz interesa vec naredio svabo...

Onda je to u redu, veliš?
nije...ali zidovi su ubijeni najmanje iz mrznje..ili nekakvog smisljenog plana..utrpali ih svabe..vec kad rokate srbe i rome evo vam i zidove mi vise nemamo mjesta

Nebitno za rezultat.
si i ti zidovka kad te ovo dirnulo... :)

Ovo me dirnulo.

http://medjugorje-info.com/hr/vijesti-iz-svijeta/lea-deutsch-potresna-prica-o-hrvatskoj-anne-frank
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

JOŠ MALO O JASENOVCU - Page 5 Empty Re: JOŠ MALO O JASENOVCU

Post by vuksadinare 28/1/2019, 15:14

Sabina Spielrein wrote:
vuksadinare wrote:
Sabina Spielrein wrote:
vuksadinare wrote:
Sabina Spielrein wrote:

Onda je to u redu, veliš?
nije...ali zidovi su ubijeni najmanje iz mrznje..ili nekakvog smisljenog plana..utrpali ih svabe..vec kad rokate srbe i rome evo vam i zidove mi vise nemamo mjesta

Nebitno za rezultat.
si i ti zidovka kad te ovo dirnulo... :)

Ovo me dirnulo.

http://medjugorje-info.com/hr/vijesti-iz-svijeta/lea-deutsch-potresna-prica-o-hrvatskoj-anne-frank
ja kazem svaka cast svim zrtvama ali treba reci da i hrvati imaju svojih zrtava i to ne malih vec jako puno a o njima se malo govori..cak se ne ispricava..obezvrjedjuju...idete se dotle da npr.jedna srpska ili zidovska zrtva vrijedi sto hrvatskih glava ..to mene vidis boli...i to jako jako
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

JOŠ MALO O JASENOVCU - Page 5 Empty Re: JOŠ MALO O JASENOVCU

Post by Guest 28/1/2019, 15:19

vuksadinare wrote:
Sabina Spielrein wrote:
vuksadinare wrote:
Sabina Spielrein wrote:
vuksadinare wrote:
nije...ali zidovi su ubijeni najmanje iz mrznje..ili nekakvog smisljenog plana..utrpali ih svabe..vec kad rokate srbe i rome evo vam i zidove mi vise nemamo mjesta

Nebitno za rezultat.
si i ti zidovka kad te ovo dirnulo... :)

Ovo me dirnulo.

http://medjugorje-info.com/hr/vijesti-iz-svijeta/lea-deutsch-potresna-prica-o-hrvatskoj-anne-frank
ja kazem svaka cast svim zrtvama ali treba reci da i hrvati imaju svojih zrtava i to ne malih vec jako puno a o njima se malo govori..cak se ne ispricava..obezvrjedjuju...idete se dotle da npr.jedna srpska ili zidovska zrtva vrijedi sto hrvatskih glava ..to mene vidis boli...i to jako jako

boli te jako jako? ma dođi kod mene majstore ja ću ti povaditi iz tijela sve što te boli a preventivno ću ti povadit iz tijela i ono što te ne boli i to sve bez anestezije. ne brini, operacija će biti uspješna.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

JOŠ MALO O JASENOVCU - Page 5 Empty Re: JOŠ MALO O JASENOVCU

Post by Sabina Spielrein 28/1/2019, 15:26

vuksadinare wrote:
Sabina Spielrein wrote:
vuksadinare wrote:
Sabina Spielrein wrote:
vuksadinare wrote:
nije...ali zidovi su ubijeni najmanje iz mrznje..ili nekakvog smisljenog plana..utrpali ih svabe..vec kad rokate srbe i rome evo vam i zidove mi vise nemamo mjesta

Nebitno za rezultat.
si i ti zidovka kad te ovo dirnulo... :)

Ovo me dirnulo.

http://medjugorje-info.com/hr/vijesti-iz-svijeta/lea-deutsch-potresna-prica-o-hrvatskoj-anne-frank
ja kazem svaka cast svim zrtvama ali treba reci da i hrvati imaju svojih zrtava i to ne malih vec jako puno a o njima se malo govori..cak se ne ispricava..obezvrjedjuju...idete se dotle da npr.jedna srpska ili zidovska zrtva vrijedi sto hrvatskih glava ..to mene vidis boli...i to jako jako

Ova curica je bila Zagrepčanka, a Zagreb su kroz stoljeća gradili bogati obrtnici, Crkva, Družba hrvatskog zmaja i Židovi.
Sabina Spielrein
Sabina Spielrein

Posts : 1040
2016-02-22


Back to top Go down

JOŠ MALO O JASENOVCU - Page 5 Empty Re: JOŠ MALO O JASENOVCU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum