ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dok u Srbiji po obicaju laki na jeziku i pretjerano se uvlace u paks Rusima,Rusi u tisini gospodarski osvajaju Hrvatsku i jacaju svoju politicku poziciju u Hrvatskoj

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Dok u Srbiji po obicaju laki na jeziku i pretjerano se uvlace u paks Rusima,Rusi u tisini gospodarski osvajaju Hrvatsku i jacaju svoju politicku poziciju u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Dok u Srbiji po obicaju laki na jeziku i pretjerano se uvlace u paks Rusima,Rusi u tisini gospodarski osvajaju Hrvatsku i jacaju svoju politicku poziciju u Hrvatskoj

Post by Noor 19/1/2019, 21:32

pizzon wrote:sta je to kod vas sa gripom.
treci u evropi 
ne perete ruke
ili ne znam.
vakcine pod obavezno !
nema cjepiva više...

Prema voditelju službe za epidemiologiju dr. sc. Bernardu Kaiću, Hrvatska je ove godine nabavila 330.000 doza cjepiva. Problem je u tome što smo u posljednjih desetak godina u Hrvatskoj imali pad potrošnje cjepiva s preko 600.000 na oko 280.000. Posljednjih godina interes je ponovno u porastu, tako da je ove godine nabavljeno 330.000 doza. Virus u cjepivu odlično odgovara virusu koji dominira.
Budući da više nema cjepiva, koje je glavni način prevencije gripe, jedini lijek koji preostaje je korištenje tzv. antivirusnih lijekova koji mogu skratiti tijek bolesti i ublažiti simptome i moguće komplikacije.

Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Dok u Srbiji po obicaju laki na jeziku i pretjerano se uvlace u paks Rusima,Rusi u tisini gospodarski osvajaju Hrvatsku i jacaju svoju politicku poziciju u Hrvatskoj - Page 2 Empty Re: Dok u Srbiji po obicaju laki na jeziku i pretjerano se uvlace u paks Rusima,Rusi u tisini gospodarski osvajaju Hrvatsku i jacaju svoju politicku poziciju u Hrvatskoj

Post by Ringo10 20/1/2019, 02:26

vuksadinare wrote:Zato ja kazem jebes lajave i samohvalisave srbice..uz svu pompu i pripreme kod njih pitin ostao sest sati..a ako dodje kod nas ostace bar dva dana..da se kladimo
Postujem i Rusiju i Putina ali ono i onakvo srpsko ponasanje, prenaglasena masovna patetika i komicno idolpoklonstvo, stvarno su groteskni i degutantni.

Ja mislim da je i samom VVP-u bilo malo neugodno.

Ono glupiranje sa pravoslavnim bratstvima i slicne gluposti, koliko od Putin glumio velikog vjernika i Pravoslavca u sto nimalo ne vjerujem, Rusija se u vanjskoj politici ne vodi ni Pravoslavljem niti bilo kakvim religijskim gluparijama.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum