ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Obavještajno podzemlje napada HDZ

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Obavještajno podzemlje napada HDZ - Page 2 Empty Re: Obavještajno podzemlje napada HDZ

Post by vuksadinare 15/1/2019, 15:56

Eroo wrote:
AssadNaPodmornici wrote:naš hajduk me nezanima, niti hajduk općenito. čak i u nesretnom splitu jedva itko više prati hajduk. propali klub.

što se tiče index.hra, lova je njihova uglavnom zaradili na tržištu, ne otimačinom tuđih para. 
nisu index.hr sveci, imaju puno mana, pisao sam o njima, na strani su imigranata, uvijek kontra trumpa, protiv AFDa, itd, ali jedini će se u RH boriti protiv korupcije u državi. nitko drugi neće
Ako se im oprosti neplaćeni porez, pitanje je ...Zapravo i nije pitanje. pirat
yoda pise gluposti o necem u sto se ne kuzi....sam babic ej prije desetak godina priznao da je na platnom spisku sorosa njegov portal...cak je priznao da radi za neke strane 'agencije'...to pod agenciej moze se podcrtati kao obavjestajni aparat...problem index-a je sto on uz hrvatsku napada i one drzave koje svoju politiku temelje na suverenosti a index-u je jedna od vjecnih ionspiracija orban,poljski predsjendik i u noviej vriejme salvini a i trump se zna naci na meniju index-a...dakel ne moras imati visok kvocijent inteligenciej d ane vidis tko stvarno uređuje index ili tko su stvarni vlasnici index-a a babic ej samo njihov exponent

vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Obavještajno podzemlje napada HDZ - Page 2 Empty Re: Obavještajno podzemlje napada HDZ

Post by vuksadinare 15/1/2019, 15:58

a za promjenu da podsjetim yodu da mu je u psolejdnje vrijeme mislim na indexu na meniju i ŽZ i pernar
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Obavještajno podzemlje napada HDZ - Page 2 Empty Re: Obavještajno podzemlje napada HDZ

Post by AssadNaPodmornici 15/1/2019, 16:29

, da index im radi ogromnu reklamu.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

Obavještajno podzemlje napada HDZ - Page 2 Empty Re: Obavještajno podzemlje napada HDZ

Post by AssadNaPodmornici 15/1/2019, 16:31

bolje soros nego HDZ

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

Obavještajno podzemlje napada HDZ - Page 2 Empty Re: Obavještajno podzemlje napada HDZ

Post by vuksadinare 15/1/2019, 16:41

AssadNaPodmornici wrote:bolje soros nego HDZ
Ma ti si kreten..hdz ne valja ali reci soros bolji kojeg pola svijeta mrzi je totalni krepilizam
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Obavještajno podzemlje napada HDZ - Page 2 Empty Re: Obavještajno podzemlje napada HDZ

Post by AssadNaPodmornici 15/1/2019, 16:43

Plenki i HDZ se ponašaju isto kao sorosh, isto ,. samo su još više korumpirani još više socijalistički nabrijani, i nemozes ih maknuti sa vlasti a ovoga možeš

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21834
2018-06-14


Back to top Go down

Obavještajno podzemlje napada HDZ - Page 2 Empty Re: Obavještajno podzemlje napada HDZ

Post by vili40 15/1/2019, 17:04

uopće mi se ne brani index ali vidim tu da se stalno spominje neki dug ali dal su se ti koji to stalno ponavljaju upoznali tko je u hrvatskoj isto dužan ko grčka pa su mu se dugovi oprostili,dal je tko malo zavirio u knjigu srama?Nije?E pa da vas informiram,tamo je sve puno hdz-ovih mađioničara ali da,oni nisu bitni i ne napadaju jetru ko index.
Još jednom,obzirom na ostale novinare i njihove šefove i vlasnike čardak domoljube da indexa nema prešli bi i onu zadnju crtu i postali gori od sjeverne koreje.Nek vas ta domoljubna i državna piskarala i dalje svađaju sa ustašama i partizanima,lijevicom i desnicom,tješe jugoslavijom itd.dok se u tišini ruše i sami temelji države pod najezdom termita.
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

Obavještajno podzemlje napada HDZ - Page 2 Empty Re: Obavještajno podzemlje napada HDZ

Post by vili40 15/1/2019, 17:08

a najbolje mi je to,soroš nas je pokrao i uništio,on i božo petrov,dražen budiša i stipe mesić i još jedan u americi ali taj je mrtav. :D
vili40
vili40

Male
Posts : 10991
2015-08-02


Back to top Go down

Obavještajno podzemlje napada HDZ - Page 2 Empty Re: Obavještajno podzemlje napada HDZ

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum