ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

On je jedini podrzao Dakica mladega

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

On je jedini podrzao Dakica mladega  - Page 2 Empty Re: On je jedini podrzao Dakica mladega

Post by dzango 13/1/2019, 10:57

Ništa čudno, turbofolk i jedno i drugo.

dzango

Posts : 28141
2014-04-19


Back to top Go down

On je jedini podrzao Dakica mladega  - Page 2 Empty Re: On je jedini podrzao Dakica mladega

Post by Hektorović 13/1/2019, 10:57

kaya wrote:a jala i buba tu ne mogu napuniti kafic a ne arenu
jedino da ih stave kao predgrupu joksimovicu ili maticu 
al to se ne racuna

Haha, budemo vidjeli za godinu, dvije... Po BiH i Srbiji rasturaju... Posebno od kad su prestali naglašeno furati da su veliki muslimani...

Iako je od početka upitno veliko muslimanstvo i muzika... naime...


Jedan od brojnih poroka koga su muslimani naslijedili od nevjernika je upotreba muzičkih instrumenata i slušanje muzike. Danas možemo vidjeti brojne muslimane koji klanjaju pet dnevnih namaza kako slušaju muziku, te razvratne šejtanske glasove i još razvratnije stihove u kojima se najčešće spominju žena, preljuba, vino, nemoral itd. U nešto manjem zlu su oni koji slušaju nekakve islamske ilahije sa muzikom. Međutim, u islamu nema tzv. “islamske muzike”, kao što nema tzv. “islamske filozofije”, “islamske demokratije”, “islamske kamate” i sl. Sve je to haram i zabluda, strogo zabranjena jasnim kur’ansko-hadiskim tekstovima.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

On je jedini podrzao Dakica mladega  - Page 2 Empty Re: On je jedini podrzao Dakica mladega

Post by aben 13/1/2019, 10:58


takove očite neistine ne more izreći ni sora

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

On je jedini podrzao Dakica mladega  - Page 2 Empty Re: On je jedini podrzao Dakica mladega

Post by dzango 13/1/2019, 11:01

kaya wrote:

znaci “  moj ivane i stipane pojest ce vas crne vrane “ pa onda “ moj beograde “
:)
Onda ide Tompson, Splavovi su Meka i Medina pa opet Ceca ili Seka.
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

On je jedini podrzao Dakica mladega  - Page 2 Empty Re: On je jedini podrzao Dakica mladega

Post by prckov 13/1/2019, 11:03

aben wrote:

takove očite neistine ne more izreći ni sora
moze, al samo u trenutku kolosalne inspiracije  :D
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

On je jedini podrzao Dakica mladega  - Page 2 Empty Re: On je jedini podrzao Dakica mladega

Post by darth_vader 13/1/2019, 11:49

Hektorović wrote:
kaya wrote:
Hektorović wrote:
kaya wrote:https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/i-on-voli-luksuzna-vozila-te-za-dom-spremni-mrzi-srbadiju-ali-obozava-turbo-folk-otkrivamo-tko-je-tip-koji-je-jedini-javno-podrzao-dakica-mladeg/8262527/

Pa kifle ste više na turbofolku nego srbi... jbt čak i "intelektualna" elita vam lomi po ritzu i tako :D

Dno dna...
kod nas ti prolazi vise onaj pop folk ne bas folk folk 
kao sasa matic na primjer 
znas zasto, nemamo popa vise od kada su ukinuti festivali 
i onda uzimamo najslicnije tome
stanice forsiraju urbanu glazbu i Urbana :) a to nije muzika koju slusa  90 % 
oni hoce pop

Folk folk je Toma Zdravković, Halid Bešlić... :D

Halid će napuniti Arenu

A Mile Kitić je prevaziđen na toj sceni...



Garantiram Jala i Buba će napuniti Arenu...


Kad napune Arenu ja bi svaki put zvao ISIL-ovce, al to sam samo ja... barem 90% HDZ-a bi se riješili... jednim udarcem koliko samo muha... ajme... idem onanirati sad koliko me napalilo...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

On je jedini podrzao Dakica mladega  - Page 2 Empty Re: On je jedini podrzao Dakica mladega

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum