ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kme kme kme

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

kme kme kme Empty kme kme kme

Post by debotoijusto 22/12/2018, 15:48

NOVINAR Tihomir Dujmović objavio je status na Facebooku u kojem se požalio na Kolindino ponašanje.
Iako je donedavno uzdizao Kolindu na pijedestal, bivši voditelj ekstremističke trash emisije na HRT-u sad se okomio na predsjednicu.
"I na kraju je kako vidimo pala i hrvatska Predsjednica! Parni valjak Andreja Plenkovića melje sve ispred sebe koristeći pri tom kao nikad nitko sve dopuštene i nedopuštene načine vladanja, svjestan da je sam na tronu i da mu nitko ništa ne može. Vlast drži uz pomoć čovjeka koji je prije dvije godine optužen u aferi dnevnica, ali tu se zamoli DORH da stvar stavi u ladicu i pravosuđe mu je na usluzi. Kada pak treba pustiti u javnost dijelove ispitivanja Brkića u Uskoku i tu mu se izađe u susret i još dok Brkić od Uskoka ne dođe doma, iskaz je u medijima! Uz posvemašnju kontrolu medija i ovako uslužno pravosuđe gotovo da i ne možete biti drugo negoli gospodar života i smrti u Hrvatskoj!
Baš toj i takvoj nakaradnosti suprotstavljala se cijelo vrijeme hrvatska Predsjednica, da bi sada i ona posustala, predala se i pri tom fatalno pogriješila. Jer, kako god ispalo ona više ne može izaći kao pobjednica!
Naime, izbacivši savjetnike koji su inzistirali na suverenističkoj politici ( premda ne treba glorificirati niti jednog niti drugog savjetnika), ona je zapravo najavila promjenu vlastite politike. Zašto? Navodno joj je u tom slučaju Kenwood Kenon obećao posvemašnju podršku na Predsjedničkim izborima! Ali, Predsjednica zaboravlja da je ona pobjedila glasovima desnice. Ako sada desnica istakne svog kandidata kako najavljuje Velimir Bujanec, taj će kandidat odnesti barem desetak posto glasova upravo Kolindi i time će biti otvoren put Zoranu Milanoviću da glasovima kompletne ljevice trijumfira! Zar je bilo tako teško zbrojiti dva i dva?
Kolindina pak nesamostalnost je fatalna. Ured joj id prvog dana slažu drugi pa su joj drugi poslali Matu Radeljića kao i Galića. Sad joj neki treći šalju Mirjanu Hrgu! Inzistirala je dakako sa punim pravom na “Jadran Baltiku” i to je istinska kruna njene politike, ali kada ju je nedavno napustio savjetnik baš za to područje nije imenovala drugoga. Zašto? I ovdje je kleknula pred Plenkovićem koji je macronovski alergičan na Višegradsku skupinu! Uzmemo li u obzir da niti jedan jedini konkretan potez nije povukla glede “Jadran Baltika” pa tako nije čak ni inicirala niti pokušala inicirati barem kulturni centar srednje Europe. Barem neki prvi korak u uozbiljenju njene uspravnice! Ništa! Sada čitamo da su svi njeni naglašeni politički potezi poput uklanjanja Titove biste te preuzimanje pokroviteljstva nad Bleiburgom i niz sličnih ideja, zapravo bile ideje upravo odbačenih savjetnika!!! Je li moguće da ćemo na kraju morati pristati na Josipovićevu tezu o Kolindi kao slici bez tona?
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

kme kme kme Empty Re: kme kme kme

Post by debotoijusto 22/12/2018, 15:49

Politiku Kolinde Grabar Kitarović, ovako suverenistički postavljenu branio sam od prvog dana jer mislim da je srednja Europa naše idealno okružje. Kada se je bojala da će joj HTV podmetnuti nekog Plenkovićevog novinara koji će se na njoj iživljavati zamolila me da nakon suspektnog puta u Ameriku baš ja napravim sa njom intervju. Dakako pristao sam, štoviše, bila mi je čast! Kada joj je trebala puna dvorana suverenističke publike nakon katastrofalnog posjeta Vučića, stigla je na promociju moje knjige o Zvonku Bušiću. Bez obzira na motive dolaska, jer je hitno nakon Vučića grozničavo trebala neki desni iskorak, bilo mi je osobito drago da je došla na tu promociju. Ali kada je razabrala da je Kenwood Kenon akergičan na mene i da me upravo sadistički izbacuje iz svakog medija u kojem se pojavim, ove godine me je izbrisala sa liste novinara za Božićni domjenak na Pantovčaku!
Kolinda se dakle predala, posve se prepustila Plenkovićevoj moći i očito ne razumije da je time izgubila. Ako i pobjedi na izborima sa ovako kontroliranim Uredom ona će uistinu biti fikus. Lijepi buket ruža na stolu Andreja Plenkovića. 
Naime, upravo joj savjetnici koje je izbacila nisu dopuštali da bude fikus.
Jedini veliki pobjednik ove runde je Andrej Kenwood Kenon koji sad ima gotovo godinu dana da se odluči: Kolinda ili Milanović. Slatka muka za našeg premjera. Na parlanentarnoj sceni tek može biti miran. Mediji su posve neutralizirali Most, lijeve oporbe niti nema a jedini kojeg se uz Most boji, Zlatko Hasanbegović je iritantno usporen. Nekad mi se čini da će prije sa Plesa kretati vikend letovi na Mars nego li će Hasanbegović Hrvatsku premrežiti sa ograncima svoje stranke!", napisao je razočarani Dujmović.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/tihomir-dujmovic-na-fejsu-kuka-zbog-kolinde-nije-me-pozvala-na-bozicni-domjenak/2051749.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

kme kme kme Empty Re: kme kme kme

Post by debotoijusto 22/12/2018, 16:29

otkako je Kolinda Grabar-Kitarović odlučila vratiti se u HDZ-ovo jato, najzanimljivije je čitati desničarske portale. Oni sve govore, i ne moraš biti analitičar osobito britkog uma da vidiš kako stvari stoje nakon što je otvoren politički lov na Kolindu.


Tako donekle umjereni portali tipa Direktno pišu kako je imenovanje novinarke Mirjane Hrge predsjedničina »hrabra ruka pomirenja prema Andreju Plenkoviću«. S druge strane, Tihomir Dujmović na Dnevno piše da se »Kolinda predala i fatalno pogriješila« vraćajući se u okrilje HDZ-a i Plenkovića. A naravno, Kamenjar je najkonkretniji od desnih portala i nakon novog miješanja karata između Pantovčaka i Banskih dvora ostaje bez riječi: oni samo upućuju na posljednju emisiju Bujice Velimira Bujanca.
Stoga čovjeku ne preostaje drugo nego da vidi što »štab« i cvijeće hrvatske desnice ima reći. A ondje: drvlje i kamenje na Kolindu Grabar-Kitarović jer se odrekla Mate Radeljića i Vlade Galića, te dovela Mirjanu Hrgu koja, kako navode ti izvori, ima iza sebe više brakova i često se pojavljivala u ženskim časopisima. »Godinama je bila i omiljena gošća celebrity i ženskih magazina, ali to je potpuno normalno, s obzirom na to da televizijske zvijezde, bile one i novinarke, uvijek bivaju prepoznatljivije od kolega iz tiskanih medija ili s portala«, piše u jednom od tih tekstova. A tu je i nezamjenjivi Andrija Hebrang: »Tako su se i mene bili odrekli«, plače on.

http://www.novilist.hr/Komentari/Kolumne/Politika-na-trapezu-Tihane-Tomicic/KOMENTAR-TIHANE-TOMICIC-Krvavi-rat-razdire-desnicu
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

kme kme kme Empty Re: kme kme kme

Post by darth_vader 22/12/2018, 16:29

Jednom HDZ-ovac/ka, uvijek HDZ-ovac /ka...Stranka za ljude s iščašenim karakterom, da ne kažem sad nepostojećim, a mislim...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

kme kme kme Empty Re: kme kme kme

Post by AssadNaPodmornici 22/12/2018, 16:35

jebiga kolinda je ovim potezima, čišćenje "mittle europa" savjetnika i instaliranjem Plenkijevih uhljeba , osigurala drugi mandat..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

kme kme kme Empty Re: kme kme kme

Post by darth_vader 22/12/2018, 16:38

A realno je bila ugrožena od poslovićno karizmatičnog Zokija, što je, je...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

kme kme kme Empty Re: kme kme kme

Post by darth_vader 22/12/2018, 16:40

Ili Jandrokovića... :^0
Doduše glasači HDZ-a...  :facepalm
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

kme kme kme Empty Re: kme kme kme

Post by dijagram 22/12/2018, 16:41

sad ce ona medjugorac
gotova je, ode niz vodu, potonula
zaledjena na grenlandu
isparila:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18836
2015-08-09


Back to top Go down

kme kme kme Empty Re: kme kme kme

Post by debotoijusto 22/12/2018, 16:48

AssadNaPodmornici wrote:jebiga kolinda je ovim potezima, čišćenje "mittle europa" savjetnika i instaliranjem Plenkijevih uhljeba , osigurala drugi mandat..

ambasador USA je prvo koly obavijestio o stajalistima a vidjevsi da se nista ne desava nekidan javno odvalio samar odgovornosti , voli ona desnicarit no strah od USA jaci
kraljici hitno treba neko veliko slavlje zajednistva , to budemo gledali narednih dana
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

kme kme kme Empty Re: kme kme kme

Post by Eroo 22/12/2018, 17:00

KGK je kraljica. Drugi joj je mandat zajamčen već u prvom krugu.
Uopće nema iole dostojnog protivnika.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


Back to top Go down

kme kme kme Empty Re: kme kme kme

Post by debotoijusto 22/12/2018, 17:06

Eroo wrote:KGK je kraljica. Drugi joj je mandat zajamčen već u prvom krugu.
Uopće nema iole dostojnog protivnika.

skoro se zalio napitkom hudic prokleti :D

milanovic zaigra na kartu srbije protiv kozojeba i 3x ode kod orbana a koly primi za savjetnicu radu boric
bude napeto  :popcorn
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

kme kme kme Empty Re: kme kme kme

Post by darth_vader 22/12/2018, 17:10

Milanović može vikati i ZDS, ali može jedino u bajboku završiti... bikoz, glasači domoljubne stranke s uslikanim listićem, a koji zna često poslužiti kao prednost pri zapošljavanju, uvijek pobjeđuju...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

kme kme kme Empty Re: kme kme kme

Post by Eroo 22/12/2018, 17:20

debotoijusto wrote:
Eroo wrote:KGK je kraljica. Drugi joj je mandat zajamčen već u prvom krugu.
Uopće nema iole dostojnog protivnika.

skoro se zalio napitkom hudic prokleti :D

milanovic zaigra na kartu srbije protiv kozojeba i 3x ode kod orbana a koly primi za savjetnicu radu boric
bude napeto  :popcorn

Ne ide ta funkcija na Milanovićev karakter.
SDP u raspadu, nema se tko suprostaviti Kolindi.
S druge strane, gđa svoj posao radi korektno.
Nedavno je bila druga na svijetu po broju guglanja.
Samo kažeš Kolinda, na bilo kojem kraju svijeta,
odgovor se zna "a-ha, prezident ov kroejšija". Ona je sve u jednom paketu.  :D

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


Back to top Go down

kme kme kme Empty Re: kme kme kme

Post by Sora 22/12/2018, 19:22

Ako očisti hercegovačku mafiju 
Ima sanse 
Uvida i ona to :chiefi

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

kme kme kme Empty Re: kme kme kme

Post by Yehudim 22/12/2018, 19:54

jasambrend wrote:Jednom HDZ-ovac/ka, uvijek HDZ-ovac /ka...Stranka za ljude s iščašenim karakterom, da ne kažem sad nepostojećim, a mislim...


   :tu

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

kme kme kme Empty Re: kme kme kme

Post by Yehudim 22/12/2018, 19:55

Sora wrote:Ako očisti hercegovačku mafiju 
Ima sanse 
Uvida i ona to :chiefi


 Opasna je to kurbetina

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

kme kme kme Empty Re: kme kme kme

Post by Eroo 22/12/2018, 20:00

Yehudim wrote:
Sora wrote:Ako očisti hercegovačku mafiju 
Ima sanse 
Uvida i ona to :chiefi


 Opasna je to kurbetina
Ne projiciraj sebe i Soru na kraljicu.
Malo se j. sebi i po sebi. :)

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


Back to top Go down

kme kme kme Empty Re: kme kme kme

Post by Eroo 22/12/2018, 20:01

Sora wrote:Ako očisti hercegovačku mafiju 
Ima sanse 
Uvida i ona to :chiefi

Ima da vam j. majku, nema s nama cile-mile. :D

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78041
2016-07-22


Back to top Go down

kme kme kme Empty Re: kme kme kme

Post by Sora 22/12/2018, 20:03

Eee 
Ajmo ero 
Drzi se , najebase tvoji ali nije kraj svijeta 
Samo svaki vrč  ide na vodu dok se ne razbije 
Ajte vi ere 
Lijepo u Međugorje , tamo vam je fino. Ima crkvi, popova. Lopova. 
Pustite rvate vec jednom

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

kme kme kme Empty Re: kme kme kme

Post by Yehudim 22/12/2018, 20:06

Eroo wrote:
Yehudim wrote:
Sora wrote:Ako očisti hercegovačku mafiju 
Ima sanse 
Uvida i ona to :chiefi


 Opasna je to kurbetina
Ne .........na " kraljicu " 


 Ma iebem je u usta kurbanjska

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

kme kme kme Empty Re: kme kme kme

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum