ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dimento jači i od boli

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Dimento jači i od boli - Page 2 Empty Re: Dimento jači i od boli

Post by veber 13/12/2018, 11:18

kic wrote:
Eroo wrote:
kic wrote:
Eroo wrote:
kic wrote:
Bandić uništava ZG, ali vole Purgeri šminku-

Posjećivao sam Zagreb prije Bandića.
Zagren je tada bio Kandahar prema Ljubljani, a vidi ga danas...Danas je prepoznatljiva eu metropola.
Može se Bandića i voliti i ne-voliti, prije svega njegov stil, ali red i rad....neviđeno.

kvaliteta života se ne mjeri božičnim lampicama, štandovima za kuhano vino i fontanama..
Kvalitet života si uredi sam, ne očekuj da ti to učini Bandić umjesto tebe.

javni prijevoz, odvoz smeća, cijena i politika parkinga itd

to možeš sve sam?
meni tri parkirna mjesta, kupljena sa stanom uredno naplaćuje. čekam samo kada će mi sančopansabosančero počet naplaćivat garažu. nije neka lova 500€ godišnje, ali kupio sam uz stan i parking koji mi sančo uredno naplaćuje.

veber

Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Dimento jači i od boli - Page 2 Empty Re: Dimento jači i od boli

Post by marcellus 13/12/2018, 11:22

ne mre ti naplaćivat privatno mjesto, ja sam svoje isto kupio za tri soma eura i moje je i samo ga ja mogu naplaćivat

_________________
Dimento jači i od boli - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Dimento jači i od boli - Page 2 Empty Re: Dimento jači i od boli

Post by veber 13/12/2018, 11:31

marcellus wrote:ne mre ti naplaćivat privatno mjesto, ja sam svoje isto kupio za tri soma eura i moje je i samo ga ja mogu naplaćivat
očito ne živimo u istom gradu!
stalno plaćam parking kao i susjedi mi. čekam samo da mi garažu naplati.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Dimento jači i od boli - Page 2 Empty Re: Dimento jači i od boli

Post by Guest 13/12/2018, 12:03

kic wrote:
Speare Shaker wrote:
Speare Shaker wrote:
veber wrote:u biti je tragično da i nema neki čovjek koji bi naslijedio sančopansabosančero.
mislim tip je maznuo milijardu kuna, malo isšminkao ceste, napravio par fontana, na glavnom trgu imamo vašar i nema nekog da ga zamjeni. jebena slučaj-država.

Pa to i jeste glavni problem Zagreba.
Mislim, koliko su ono državu koštale četke čistilice za wc školjke u programu obnove Gunje na čelu sa tadašnnom ministricom Septikaš?
487 kuna po komadu ili tako nešto?
Jebote, ako je Bandić zamračio milijardu kuna za vrijeme dok je gradonačelnik, ova bi na njegovom mjestu barem 12.

Inače sam ja odavno i na starom forumu jasno rekao što mislim o Bandiću.
Pokrenuo je masu projekata, od kojih su neki i jako dobri, ali samo propagandno. Nikada ih nije doveo na neku ozbiljniju razinu.
Čovjek od neispunjenih obećanja.
No, u ovom trenutku jednostavno nema iole ozbiljnu konkurenciju u Zagrebu, ali i bližoj okolici, a i ova koja mu se predstavlja kao konkurencija to jeste zapravo samo zbog ideološke agende.
Ljevičari mu nikada neće oprostiti što su mu dali glas dok je bio u SDP-u, a onda ih je doslovce izdao, nebitno što je SDP zapravo izdao njega kad im se oteo kontroli i počeo solirati zato jer je ocjenio da se previše pasivni, nesposobni i ideološki zatucani i da ga ograničavaju stranačkom politikom.
Zato ova haranga i otvorena mržnja medija prema Bandiću, a ne zato jer je zamračio toliko i toliko kuna.

zapravo su naši mediji začuđujuče blagi prema istome-

Išli bi oni i puno oštrije prema njemu, ali znaju da mu ne mogu ništa pa se ne žele baš toliko zamjeriti građanima Zagreba jer bi to uostalom bilo kontrapruktivno prema kandidatkinji, pardon, kandidatima koje protežiraju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dimento jači i od boli - Page 2 Empty Re: Dimento jači i od boli

Post by marcellus 13/12/2018, 12:05

veber wrote:
marcellus wrote:ne mre ti naplaćivat privatno mjesto, ja sam svoje isto kupio za tri soma eura i moje je i samo ga ja mogu naplaćivat
očito ne živimo u istom gradu!
stalno plaćam parking kao i susjedi mi. čekam samo da mi garažu naplati.

pa ak ga plaćaš znači da je to gradski plac a ne tvoj

ak si kupio parking plac moraš ga etažno upisat kao svoje vlasništvo

_________________
Dimento jači i od boli - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Dimento jači i od boli - Page 2 Empty Re: Dimento jači i od boli

Post by Guest 13/12/2018, 12:06

Eroo wrote:

Zagreb danas djeluje, kao što reče moj brat Epi, kao pristojna eu metropola.
U detalje ne bih, jer mi nisu poznati.

Djelovat će tako kad dobije metro, sjevernu obilaznicu i pristojno riješenje odvoza smeća i centra za gospodarenje otpadom. To je minimum.
Zastave, fontane pa i ostali postojeći sadržaji jednostavno nisu dovoljni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dimento jači i od boli - Page 2 Empty Re: Dimento jači i od boli

Post by Guest 13/12/2018, 12:10

Eroo wrote:
Zaagreb je u proteklom stoljeću doslovce bio devastiran kao grad.
Posebno za vrijeme SFRJ.

Točno. Uz iznimku razdoblja popularnog gradonačelnika koji je velesajam doslovce oteo Beogradu.
Do nekog infrastrukturnog preokreta se počelo dolaziti tek tijekom priprema za univerzijadu i preuređenja glavnog trga i to u još u razdoblju najjače hrvatske šutnje, što je poseban uspjeh. Nebitno što je bila riječ o kapi u moru potreba.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dimento jači i od boli - Page 2 Empty Re: Dimento jači i od boli

Post by Guest 13/12/2018, 12:12

marcellus wrote:
Speare Shaker wrote:Ti bi radije umjesto Bandića na čelu Zagreba vidio Anku Sumrak Pameti Septikaš?

cjenik radova u gradu bi zacijelo bio zabavan

Njoj i pripadnicima njene građevinske mafije svakako bi. Svima drugima bi predstavljao najgoru vrstu noćne more.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dimento jači i od boli - Page 2 Empty Re: Dimento jači i od boli

Post by Guest 13/12/2018, 12:14

epikur37 wrote:ne volim gužvu i velike gradove, taj đir općenito

Ljudi su vrlo fleksibilna bića. S vremenom se jednostavno naviknu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dimento jači i od boli - Page 2 Empty Re: Dimento jači i od boli

Post by epikur37 13/12/2018, 12:25

Speare Shaker wrote:
epikur37 wrote:ne volim gužvu i velike gradove, taj đir općenito

Ljudi su vrlo fleksibilna bića. S vremenom se jednostavno naviknu.

Pretpostavljam da bih, ali radije ne bih :)

U principu i Zadar već povelik, premda ok, obletim ga skuterom bez većih problema.
epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

Dimento jači i od boli - Page 2 Empty Re: Dimento jači i od boli

Post by Guest 13/12/2018, 12:33

marcellus wrote:
veber wrote:
marcellus wrote:ne mre ti naplaćivat privatno mjesto, ja sam svoje isto kupio za tri soma eura i moje je i samo ga ja mogu naplaćivat
očito ne živimo u istom gradu!
stalno plaćam parking kao i susjedi mi. čekam samo da mi garažu naplati.

pa ak ga plaćaš znači da je to gradski plac a ne tvoj

ak si kupio parking plac moraš ga etažno upisat kao svoje vlasništvo

Kod Mene u Selu,ima jedan jako lijepo kvart uz osnovnu skolu,a cine je zgrade od lijepe crvene fasadne cigle,4 kata,puno zelenisa,i parkirnim mjestima ZA STANARE..ehmm,tako je bilo odredjeno 1984.kad su se gradile...meni jir after,stanari placaju godisnju PRETPLATU na ono sto im po difoltu pripada...telad..ne znaju se niti pobuniti.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dimento jači i od boli - Page 2 Empty Re: Dimento jači i od boli

Post by AssadNaPodmornici 13/12/2018, 12:39

Zagreb. ima jebački lijep centar. a kada gledaš svaki grad ima lijep centar. odeš u neku slavonsku vukojebinu i neki gradić tipa daruvar i ima lijep centar(valjda). 
što se tiče van centra ZG nije nešto - dapače makneš se van centra, puno starih kuća koje se raspadaju a nitko ne živi, a sa hrpe zgrada pada fasada.  

a druga je stvar što je ZG drugi (nakon grčke Atene) najcentraliziraniji grad u Europi.  Zagreb ima na platnoj bilanci oko minus 50milijardi kuna razlike industrijske robe koje izvezu i industrijske robe koje uvezu, a razliku od minus 50milijardi kuna im pokriva cijela RH. što znači ZG i Bandić troše novac cijele RH,  lik je zadnjih 20ak godina imao toliko para da je mogao izgraditi bazu na mjesecu, ali koliko znam nije ništa bitno napravio, niti jedan jači projekt, osim malo ušminkavanja i naplaćivanja parkinga svakome.
uglavnom je trošio lovu cijele RH, za trpanje na državnu sisu , uglavnom iz njegove regije zaslužnih ljudi.
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Dimento jači i od boli - Page 2 Empty Re: Dimento jači i od boli

Post by AssadNaPodmornici 13/12/2018, 12:41

Pad jedne turističke sezone i populacija Zagreba bi se smanjila za nekih par stotina tisuća ljudi a u Hercegovini i Dalmatinskoj Zagori nebi bilo mjesta za sve ljude koji bi se vratili

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Dimento jači i od boli - Page 2 Empty Re: Dimento jači i od boli

Post by Guest 13/12/2018, 12:43

AssadNaPodmornici wrote:Zagreb. ima jebački lijep centar. a kada gledaš svaki grad ima lijep centar. odeš u neku slavonsku vukojebinu i neki gradić tipa daruvar i ima lijep centar(valjda). 
što se tiče van centra ZG nije nešto - dapače makneš se van centra, puno starih kuća koje se raspadaju a nitko ne živi, a sa hrpe zgrada pada fasada.  

a druga je stvar što je ZG drugi (nakon grčke Atene) najcentraliziraniji grad u Europi.  Zagreb ima na platnoj bilanci oko minus 50milijardi kuna razlike industrijske robe koje izvezu i industrijske robe koje uvezu, a razliku od minus 50milijardi kuna im pokriva cijela RH. što znači ZG i Bandić troše novac cijele RH,  lik je zadnjih 20ak godina imao toliko para da je mogao izgraditi bazu na mjesecu, ali koliko znam nije ništa bitno napravio, niti jedan jači projekt, osim malo ušminkavanja i naplaćivanja parkinga svakome.
uglavnom je trošio lovu cijele RH, za trpanje na državnu sisu , uglavnom iz njegove regije zaslužnih ljudi.

Ehhh..znaju Ere...tko ce ako ne oni.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dimento jači i od boli - Page 2 Empty Re: Dimento jači i od boli

Post by veber 13/12/2018, 13:12

marcellus wrote:
veber wrote:
marcellus wrote:ne mre ti naplaćivat privatno mjesto, ja sam svoje isto kupio za tri soma eura i moje je i samo ga ja mogu naplaćivat
očito ne živimo u istom gradu!
stalno plaćam parking kao i susjedi mi. čekam samo da mi garažu naplati.

pa ak ga plaćaš znači da je to gradski plac a ne tvoj

ak si kupio parking plac moraš ga etažno upisat kao svoje vlasništvo
majmune želim ti bandića u kvartu+penziće koji viču; ŽIVIJO BANDIĆ.
parking je upisan, ali tvoj frend iz kradezeja je odlučio da je cesta njegova.
buš došao na red, ne boj se. banditosančopansabosančero u svakom domu. i kod tebe.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Dimento jači i od boli - Page 2 Empty Re: Dimento jači i od boli

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum