ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zločinačka krade

Go down

Zločinačka krade Empty Zločinačka krade

Post by marcellus 7/12/2018, 14:48

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/rekonstrukcija-velike-prevare-otkriveno-kako-su-bogatuni-podijelili-parcele-prije-nego-sto-je-maric-darovao-drzavno-zemljiste/8135978/

_________________
Zločinačka krade 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Zločinačka krade Empty Re: Zločinačka krade

Post by vili40 7/12/2018, 14:53

Vedran Ivančić
Hoće li načelnik i njegova stranka odgovarati za ovaj pokušaj prijevare ili će sve ostati na onoj staroj "tresla se brda, rodio se miš". Očigledno su HDZ-ovci i HDZ zaštićeniji od pandi pa mogu raditi u Hrvatskoj i po Hrvatskoj što god ih je volja. Oni Hrvatsku doživljavaju kao svoj plijen kojeg dijele između sebe! Dosta je više, netko napokon mora odgovarati za kriminal u ovoj državi. Borgovci uz pomoć vlade izvuku skoro 500.000.000 kuna gotovine i nikome ništa, a izvukli bi još toliko da ih novinari nisu provalili. U normalnim državama već bi pola vlade i ministara ležalo po zatvorima, a kod nas vladajućoj stranci raste potpora.
Igor Horaček
pa nije pokušaj već uspješna prijevara
:D

vili40
vili40

Male
Posts : 10988
2015-08-02


Back to top Go down

Zločinačka krade Empty Re: Zločinačka krade

Post by crvenkasti 7/12/2018, 20:32

Neka kradu. Naši su. Bolje oni nego neki drugi. Ja ih volim kakvi god jesu. 
Da mogu, i ja bih krao. Kad netko krade jer sam ja glasovao za njega, imam osjećaj kao da sam to ja.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29499
2014-04-17


Back to top Go down

Zločinačka krade Empty Re: Zločinačka krade

Post by Guest 7/12/2018, 20:53

Pa..kad je narod menthalitetom Kmetje,koje nije genetski predisponirano da se pobuni protiv vlasti...
No kad vlast treba granicare da ratuju i ginu,e onda Narod odjedared,uz koju bludnicu..pardon budnicu,Lupi petama i kaze...dalje znate i sami.... :clown

sto reci sto poruciti..??Kad vam buju dosli Dom oduzeti radi neplacenih 1000 kuna,valjda,se odnekud probudi duh ratnicki,i stane u obanu onog najzasticenijeg u normalnim drzavama..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zločinačka krade Empty Re: Zločinačka krade

Post by Guest 7/12/2018, 20:58

Djubrad mafijaška.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zločinačka krade Empty Re: Zločinačka krade

Post by veber 7/12/2018, 21:00

imamo rvacku!
bogme ju imaju.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Zločinačka krade Empty Re: Zločinačka krade

Post by Guest 7/12/2018, 21:03

Ma krc je t omafija..takve bi mrak pojeo u americi,gdje ljudi u odbranu svoga ,potezu oruzje i vruce i hladno..Probaj tako otvoreno u Grckoj,Frqancuskoj,Americi jebat narod u mozak..aha kak oda ne...
nego su u RH pitome ovce od naroda,i ovi kokoshari sitni,u biti,znaju da mogu modati zakone i perutati i strigati ofce,kako god hoce i dokle hoce...netko se pobuni,odmah angaziraju sVOJE pravosudje,koje jos Probunjeniku da po glavi zakonskom presudom..
dok krff ne potece  onima gori kokosharima i lopovima,zaboravite na svoja prava.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zločinačka krade Empty Re: Zločinačka krade

Post by Guest 7/12/2018, 21:04

Inace po kapitalcu,moja je cijena 200k Ojra... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zločinačka krade Empty Re: Zločinačka krade

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum