ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Todorić : Ulazim u politiku , pun mi je kurac Plenkovica

Go down

Todorić : Ulazim u politiku , pun mi je kurac Plenkovica Empty Todorić : Ulazim u politiku , pun mi je kurac Plenkovica

Post by RayMabus Wed 5 Dec - 18:46

Dobrodošao u klub

https://www.klix.ba/vijesti/regija/ivica-todoric-ulazi-u-politiku-nakon-dvije-godine-mandata-plenkovica-imamo-haos/181205101

I sritno
RayMabus
RayMabus

Posts : 181950
2014-04-11


Back to top Go down

Todorić : Ulazim u politiku , pun mi je kurac Plenkovica Empty Re: Todorić : Ulazim u politiku , pun mi je kurac Plenkovica

Post by RayMabus Wed 5 Dec - 18:50

A u saboru trenutno haos

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/578432/potpuni-kaos-u-saboru-bulj-iz-prosvjeda-stao-za-govornicu-reiner-vikao-da-ga-odvede-straza-oporba-napravila-zivi-zid-oko-mostovca-sjednica-prekinuta


:10 :popcorn
RayMabus
RayMabus

Posts : 181950
2014-04-11


Back to top Go down

Todorić : Ulazim u politiku , pun mi je kurac Plenkovica Empty Re: Todorić : Ulazim u politiku , pun mi je kurac Plenkovica

Post by immortal Wed 5 Dec - 23:48

sad će biti i veći kaos

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23276
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Todorić : Ulazim u politiku , pun mi je kurac Plenkovica Empty Re: Todorić : Ulazim u politiku , pun mi je kurac Plenkovica

Post by Oh_Femder Thu 6 Dec - 0:44

Todorića za premijera! Mamića za doživotnog predsjednika i svi su naši problemi riješeni  cheers
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Todorić : Ulazim u politiku , pun mi je kurac Plenkovica Empty Re: Todorić : Ulazim u politiku , pun mi je kurac Plenkovica

Post by AssadNaPodmornici Thu 6 Dec - 1:38

nije todorić savršen ali svakako pošteniji od bilo kojeg HDZ/HNS/SDP/Pupovac/Glas zastupnika i ministra koji sjedi u saboru/vladi. 

GogGOgo

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21826
2018-06-14


Back to top Go down

Todorić : Ulazim u politiku , pun mi je kurac Plenkovica Empty Re: Todorić : Ulazim u politiku , pun mi je kurac Plenkovica

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum