ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dodikova poruka Bošnjacima: Nemojte praviti istu grešku kao Srbija u Jugoslaviji

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Dodikova poruka Bošnjacima: Nemojte praviti istu grešku kao Srbija u Jugoslaviji - Page 2 Empty Re: Dodikova poruka Bošnjacima: Nemojte praviti istu grešku kao Srbija u Jugoslaviji

Post by Ringo10 Tue 13 Nov - 15:01

vuksadinare wrote:...bosnjaci rade po onom sto su im obecali ameri i brisel...i to je to....ako amer i brisel promjene politiku prema bh-a promjenit ce i oni...jer ce biti prisiljeni...dotle drzat ce se svoga ko mujo konja..
Apsolutno istinito.

Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Dodikova poruka Bošnjacima: Nemojte praviti istu grešku kao Srbija u Jugoslaviji - Page 2 Empty Re: Dodikova poruka Bošnjacima: Nemojte praviti istu grešku kao Srbija u Jugoslaviji

Post by vuksadinare Tue 13 Nov - 15:09

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:...bosnjaci rade po onom sto su im obecali ameri i brisel...i to je to....ako amer i brisel promjene politiku prema bh-a promjenit ce i oni...jer ce biti prisiljeni...dotle drzat ce se svoga ko mujo konja..
Apsolutno istinito.
......a sto bi sebi skakali u usta...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

Dodikova poruka Bošnjacima: Nemojte praviti istu grešku kao Srbija u Jugoslaviji - Page 2 Empty Re: Dodikova poruka Bošnjacima: Nemojte praviti istu grešku kao Srbija u Jugoslaviji

Post by Šandor Winnetou Tue 13 Nov - 15:10

Ringo10 wrote:
tre wrote:
Ringo10 wrote:Odlicno je rekao. Vidis da ima Srba koji su svjesni svojih gresaka i zabluda.

Doduse ja sam sretao prilican broj takvih. Mnogi su kao i Dodik preko ponasanja bosnjacke politicke eluite shvatili kako su oni grijesili u Jugoslaviji i da je to dovelo do raspada i tragedije.
Kme kme, ajd sad malo pričaj kako su te guzili jovo i mujo skupa.
A ne ne, nemoj okretat pilu naopako.

Ti i tvoja bratija kukate da su vas Srbi karali, to vam je ideoloska ospesija.

Sto se tice mene nikad me ni Srbi ni Mujage nisu karali.  Jedino sam ja kao mlad karao Jovanke i Mujaginice.

Doduse karali su i njihovi nase, u BiH u vrijeme Juge je bilo karanje svak svakoga.

Jedino vi ustasoidi kmecite da ste bili karani od Srba eno vam vas Sedlar napravio i film o stotinu godina takvoga karanja.
Ne okrećem pilu nego si ti suncokret po tom pitanju, kmečiš ( odnosno prema tvojim upisima sam ovo napisao) kada su bošnje u pitanju i neke stvari iz bivše juge ali kad to neko iz RH napravi  to isto onda su oni pereci i slične idiotarije što pišeš. Ti jednostavno sebe ne vidiš ali djeliš svima moralne lekcije o svemu i svačemu, iako si upravo ti koji stalno okrećeš pilu naopako. Dakle kmečiš protiv juge kad ti odgovara, braniš jugu kad ti odgovara, optužuješ hrvate kad ti odgovara, ližeš čmar srbima kad ti odgovara, marxist si kad ti odgovara itd itd. De malo pokušaj stati na loptu sa takvim stvarima i biti ćeš ozbiljniji sugovornik

_________________
Dodikova poruka Bošnjacima: Nemojte praviti istu grešku kao Srbija u Jugoslaviji - Page 2 Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

Dodikova poruka Bošnjacima: Nemojte praviti istu grešku kao Srbija u Jugoslaviji - Page 2 Empty Re: Dodikova poruka Bošnjacima: Nemojte praviti istu grešku kao Srbija u Jugoslaviji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum