ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NASMIJANI PREVARANT

Go down

NASMIJANI PREVARANT Empty NASMIJANI PREVARANT

Post by debotoijusto Sun 21 Oct - 10:10

Varalica Zlatko Mamić (44), koji je kao lažni nogometni skaut i tobožnji rođak Zdravka Mamića nudio nesuđenim dioničarima Dinama na otkup dionice tog kluba iako klub nikad nije privatiziran, završio je na MUP-ovoj tjeralici. Protiv njega je raspisan i europski uhidbeni nalog.
Taj rođeni Dervenćanin s prebivalištem u Zagrebu nasamario je 17 osoba, prisvojivši si 1,5 milijuna kuna. Tko zna koliko bi još “trgovao” dionicama da ga iz Dinama nisu prijavili policiji nakon što su ih nezadovoljni Dinamovi “dioničari” zasuli upitima jer im “rođak Zdravka Mamića nije isporučio dionice”. Kad Mamiću uđu u trag, prijeti mu do osam godina zatvora.
- Priznajem navode iz optužnice. Točno je da sam se predstavljao kao osoba koja zna i poznaje ljude u Dinamu. I nije točno da sam raspolagao povjerljivim informacijama, jer nemam nikakve veze s Dinamom niti sam u Dinamu ikad radio. Cilj mi je bio samo doći do novca.  Točno je, međutim, da sam ljudima govorio da će Dinamo biti prodan kao dioničko društvo. Povjerovali su mi, a ja sam zadržao njihov novac. Inače, radio sam u Njemačkoj, gdje sam upoznao neke ljude s kojima sam u dobrim odnosima te ću uz njihovu pomoć vratiti novac.


Svi oštećenici policiji su posramljeno ispričali da su Mamića poznavali kao vrlo uspješnog direktora iz tzv. piramidalne prodaje za jednu američku tvrtku koja se bavila prodajom zdrave hrane.
- Zlatko je uvijek nosio skupa odijela i satove. Vozio je skupocjene automobile, a kad bismo imali sastanak, mobitel mu je stalno zvonio pa je ostavljao dojam uspješnog poslovnog čovjeka. Nismo imali razloga sumnjati u njega - rekla je policiji jedna od osoba koja je za više tisuća eura kupila dionice i dio dobila natrag.
https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/gdje-su-nase-dionice-nezadovoljni-ljudi-zasuli-dinamo-pitanjima-slucaj-je-zavrsio-na-policiji-a-istraga-je-zavrsila-nevjerojatnim-otkricem/7961602/
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

NASMIJANI PREVARANT Empty Re: NASMIJANI PREVARANT

Post by debotoijusto Sun 21 Oct - 10:12

NASMIJANI PREVARANT GvbWqTn
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

NASMIJANI PREVARANT Empty Re: NASMIJANI PREVARANT

Post by debotoijusto Sun 21 Oct - 10:18

Taj čovjek s klubom i sa Zdravkom Mamićem nema aposlutno nikakve veze osim što dijele isto prezime”, bio je nimalo utješan apel iz Dinama zbog kojeg se srušio svijet Vidoju P., susjedu Zlatka Mamića. Osim obećanih dionica za 1 euro, Mamić mu je obećao i posao u Dinamu, uzevši mu više od 32.000 eura. Lažne nade o zaposlenju trajale su godinu dana. Toliko su ga na “ledu” držali mailovi koje mu je slala izmišljena Vedrana i koja mu je ponudila čak četiri moguća posla. No termin zaposlenja kao i isplatu dividende je pomicala.

NASMIJANI PREVARANT MAMIC
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

NASMIJANI PREVARANT Empty Re: NASMIJANI PREVARANT

Post by AssadNaPodmornici Sun 21 Oct - 10:37

I2b

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21832
2018-06-14


Back to top Go down

NASMIJANI PREVARANT Empty Re: NASMIJANI PREVARANT

Post by Yehudim Sun 21 Oct - 11:23

debotoijusto wrote:NASMIJANI PREVARANT GvbWqTn

  :aw

  Dok ima ovaca biti će i 

NASMIJANI PREVARANT Lupi-dacici

_________________
.
Yehudim
Yehudim

Posts : 4913
2018-03-06


Back to top Go down

NASMIJANI PREVARANT Empty Re: NASMIJANI PREVARANT

Post by T. Sun 21 Oct - 12:03

Ovce drugo niti ne zaslužuju...
Da ih nije opelješio ovaj, netko bi drugi...

_________________
NASMIJANI PREVARANT 60810
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

NASMIJANI PREVARANT Empty Re: NASMIJANI PREVARANT

Post by Guest Sun 21 Oct - 13:36

Lijepo..ondanemojte njurgati da su vas drugi ujebali..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NASMIJANI PREVARANT Empty Re: NASMIJANI PREVARANT

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum