ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!

Go down

Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!  Empty Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!

Post by RayMabus Sat 17 Oct - 15:25

Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!
D. I. | 17. 10. 2015. - 15:19h | Komentara: 0
''Dobro veče Splite! Dobro veče Dalmacijo!'' – tako je sinoc pozdravio Čola svoju dragu publiku i fanove u Splitu nakon zaraznog hita "Produži dalje" kojim je koncert otvoren. Prepuna Spaladium Arena, odlična atmosfera, ona pozitivna erupcija oduševljenja kada se Čola pojavio na pozornici – spektakl je počeo!
Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!  680577_zdravko-colic-01-foto-robert-midzic-promo_ff - Srećan sam kada vas vidim, hvala vam za ovo divno veče - poručio je Čola prepunoj Areni.
 


 
Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!  680578_zdravko-colic-02-foto-robert-midzic-promo_ff Još jedan odličan koncert, još jedna Arena prepuna oduševljenih fanova!
Zdravko Čolić i Split, stari znanci, susreli su se ovog petka u Spaladiumu koji je goreo. Hitovima, baladama, starim i novim pesmama – poveo je Zdravko svoju vernu publiku na putovanje kroz sve divne zajedničke godine, a sa više od tri sata energičnog nastupa, Čolić je jos jednom potvrdio svoj status najveće regionalne zvezde, miljenika publike onda, sada – i uvek.
 
 
Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!  680579_zdravko-colic-03-foto-robert-midzic-promo_ff - Split je ostao kao jedan biser za vrhunac ove turneje koju sad već godinu dana vodimo svetom, da tako kažem. I desilo se ono što najviše volimo – publika je sama odabrala svoje hitove. Ne možeš ti njima reći šta će s novog materijala voleti ili šta će hteti da čuju uvek. I čini mi se kako je ovaj splitski koncert do sada jedan od boljih. Publika je tako fino reagovala. Bilo nam je vruće zajedno. Sve smo to podelili i ostali skupa do samog kraja!' – uz osmeh kratko je izjavio Čolić nakon samog nastupa.

Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!  680580_zdravko-colic-04-foto-robert-midzic-promo_ff Uz vrhunskog Čolića, produkciju visokih svetskih standarda, kao i uz goste koncerta – Nikšu Bratoša koji se na sceni gitarom pridružio  čarobnom Čolinom bendu, Dragoljuba Đuričića koji je bubnjarskom lavinom energiju podigao do usijanja i uz veliki broj divnih iznenađenja – uživao je Split!

Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!  680581_zdravko-colic-05-foto-robert-midzic-promo_ff A iznenađenja je bilo puno – vizuelnih, audio, video i scenskih – ali, i jedno posebno, već najavljeno, – nakon dugo godina na koncertu je ponovno zasvirala i mandolina. 'Bling, blinge, blinge, bling', pesma dragog Čolinog saradnika Zdenka Runjića uz kojeg su ga, kako sam često kaže, prvenstveno vezali veliko prijateljstvo i kreativni izraz, a tek onda poslovna saradnja.


http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/599081/Sve-prolazi-Cola-ostaje-Pogledajte-kako-je-odusevio-Split

farao
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!  Empty Re: Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!

Post by RayMabus Sat 17 Oct - 15:28

Neslušam ga uopće al krćato sinoć ......ima publiku šta jest jest.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!  Empty Re: Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!

Post by jastreb Sat 17 Oct - 15:31

RayMabus wrote: 
''Dobro veče Splite! Dobro veče Dalmacijo!''  
A Hrvatska???

Ovo je teška provokacija.

Kao i Irenej,kada obilazi Hrvatsku,pa spominje samo Baniju,Liku i Kordun.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!  Empty Re: Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!

Post by RayMabus Sat 17 Oct - 15:32

Aj Jastrebe nefilozofiraj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!  Empty Re: Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!

Post by jastreb Sat 17 Oct - 15:32

RayMabus wrote:Neslušam ga uopće al krćato sinoć ......ima publiku šta jest jest.
Pa jedan od megapopularnih izvođača sa prostora i iz vremena ex Yu.

Uz Mišu Kovača,Brenu,Fosile,Pl.orkestar,Čorbu, Draganu,Indekse, Bijelo dugme i Bajagu.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!  Empty Re: Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!

Post by RayMabus Sat 17 Oct - 15:34

Ewo gledam šta on uopće piwa .....ok owu pismu znam a widim i neke druge da je on izwođač za koje znam tj čuo sam.




Ma uglawnom full puno pa ti pjewaj šta god očeš ...ima lik publiku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!  Empty Re: Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!

Post by RayMabus Sat 17 Oct - 15:35

jastreb wrote:
RayMabus wrote:Neslušam ga uopće al krćato sinoć ......ima publiku šta jest jest.
Pa jedan od megapopularnih izvođača sa prostora i iz vremena ex Yu.

Uz Mišu Kovača,Brenu,Fosile,Pl.orkestar,Čorbu, Draganu,Indekse, Bijelo dugme i Bajagu.
Ok ....primjetio sam da je bilo dosta ljudi generaćija preko 40-te. Ma ok. Swe pet.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!  Empty Re: Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!

Post by jastreb Sat 17 Oct - 15:36

Aaaaaa,imao je Zdravko velikih hitova,koji se i danas nakon više od 30 godina rado slušaju i pjevaju.

Čija je ono zvijezda,pa Dobra vam noć prijatelji, Ako te odvedu Cigani čergari, Podlugovi (meni njegova omiljena pjesma),Ružice Ružo Ruška,Malo pojačaj radio,Druže Tito mi ti se kunemo....
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!  Empty Re: Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!

Post by jastreb Sat 17 Oct - 15:36

RayMabus wrote:
jastreb wrote:
RayMabus wrote:Neslušam ga uopće al krćato sinoć ......ima publiku šta jest jest.
Pa jedan od megapopularnih izvođača sa prostora i iz vremena ex Yu.

Uz Mišu Kovača,Brenu,Fosile,Pl.orkestar,Čorbu, Draganu,Indekse, Bijelo dugme i Bajagu.
Ok ....primjetio sam da je bilo dosta ljudi generaćija preko 40-te. Ma ok. Swe pet.
Zaboravih u ovu grupu megapopularnih staviti i Đoleta.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!  Empty Re: Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!

Post by RayMabus Sat 17 Oct - 15:37

jastreb wrote:Aaaaaa,imao je Zdravko velikih hitova,koji se i danas nakon više od 30 godina rado slušaju i pjevaju.

Čija je ono zvijezda,pa Dobra vam noć prijatelji, Ako te odvedu Cigani čergari, Podlugovi (meni njegova omiljena pjesma),Ružice Ružo Ruška,Malo pojačaj radio,Druže Tito mi ti se kunemo....
Pa s obzirom da je jučer bilo puno ....ima i dan danas. Uglawnom ok. Ljudi zadowoljni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!  Empty Re: Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!

Post by jastreb Sat 17 Oct - 15:39

RayMabus wrote:
jastreb wrote:Aaaaaa,imao je Zdravko velikih hitova,koji se i danas nakon više od 30 godina rado slušaju i pjevaju.

Čija je ono zvijezda,pa Dobra vam noć prijatelji, Ako te odvedu Cigani čergari, Podlugovi (meni njegova omiljena pjesma),Ružice Ružo Ruška,Malo pojačaj radio,Druže Tito mi ti se kunemo....
Pa s obzirom da je jučer bilo puno ....ima i dan danas. Uglawnom ok. Ljudi zadowoljni.
Pa takvi će uvijek napuniti dvorane u zemljama bivše juge.

Malo je takvih. Ovo danas je sve bezveze. Neki Jack Houdek,pa Maja Šuput,Maja Blagdan, Sultans of the shund, Direktori, Beogradski sindikat, Stavros, Mc Stojan,ili Sandra Afrika.

Pojma nemaju.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!  Empty Re: Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!

Post by RayMabus Sat 17 Oct - 15:43

A šta ja znam. Slabo ti ja njega slušam. Pita sam jednu žensku od oko 40 godina kako je bilo ....puno , super ...očito odličan konćert bio.

To ti pičke slušaju wiše.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!  Empty Re: Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!

Post by jastreb Sat 17 Oct - 15:45

RayMabus wrote:A šta ja znam. Slabo ti ja njega slušam. Pita sam jednu žensku od oko 40 godina kako je bilo ....puno , super ...očito odličan konćert bio.

To ti pičke slušaju wiše.
Pa ni ja ga nešto specijalno ne slušam,ali volim na radiju čut neku njegovu staru pjesnu.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!  Empty Re: Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!

Post by RayMabus Sat 17 Oct - 15:45

Da je Zdravko Čolić zadržao svu snagu svog šarma i nakon više od četiri desetljeća na glazbenoj sceni, pokazao je koncert pred rasprodanom Spaladium arenom.

Jedan od najpopularnijih izvođača bivše Jugoslavije razgalio je još jednom srca više od 12 tisuća vjernih okupljenih obožavatelja svih godina. U sklopu iščekivane turneje "Vatra i barut", vratio se u grad pod Marjanom prvi put nakon Valentinova 2010. godine, da bi još jednom nagnao Splićane da plešu i pjevaju s njime u glas.

Iako je s početkom koncerta kasnio više od sat vremena, što je publiku dovelo na rub iščekivanja, već je nakon prvih taktova starog hita "Produži dalje" Čoliću sve oprošteno, kada su svi s njime u glas zapjevali.

Nakon kratkog pozdrava koji je uputio okupljenima, nastavio je neumorno redati stare i nove hitove sa svojih 14 albuma, među kojima su bili "Pjevam danju, pjevam noću", "Živiš u oblacima", "Gori vatra", "Jedina", "Mađarica", "Ti si mi u krvi", "Pjesmo moja" i druge pjesme.

Razdragana publika bila je uistinu svih godišta, od tinejdžera pa do gospođa i gospode u poznim godinama, a svi su se pokazali kao vrsni poznavatelji Čolinog repertoara. Među mlađim obožavateljima pronašli smo i 24-godišnju Katarinu koja je na koncert došla s dvije prijateljice.

- Došla sam jer sam zbilja dugogodišnja obožavateljica, točnije slušam njegove pjesme već skoro 10 godina. Ljubav se rodila kada sam na radiju prvi put čula njegovu pjesmu "Kao moja mati". Inače, nisam do sada imala mogućnosti čuti ga uživo, a sada mi se napokon želja ostvarila – rekla nam je Katarina.

Dakako, bilo je i nešto starijih obožavateljica koje su Čolićevu karijeru popratile od samih njegovih početaka. Jedna od njih bila je i Marijana, koja je s oduševljenim prijateljicama došla čuti kako njihov glazbeni idol zvuči danas.

- Čolu slušam od rane mladosti, na njegovoj glazbi sam odrasla. Obožavateljica sam doslovno od malih nogu, još od sedamdesetih, pratim ga od samih početaka njegove karijere. I evo me večeras tu, prvi put na njegovom koncertu nakon 40 godina praćenja njegovog glazbenog opusa – pojasnila je vedro Marijana.

Koliko smo uspjeli pohvatati, većina okupljenih se složila da su im iščekivanja ispunjena, a Zdravko Čolić je još jednom potvrdio svoj status kralja zabavne glazbene scene i ljubimca ženske populacije.

http://www.slobodnadalmacija.hr/Scena/Spektakli/tabid/79/articleType/ArticleView/articleId/303452/Default.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 181971
2014-04-11


Back to top Go down

Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!  Empty Re: Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!

Post by debotoijusto Sat 17 Oct - 16:14

jastreb wrote:Aaaaaa,imao je Zdravko velikih hitova,koji se i danas nakon više od 30 godina rado slušaju i pjevaju.

Čija je ono zvijezda,pa Dobra vam noć prijatelji, Ako te odvedu Cigani čergari, Podlugovi (meni njegova omiljena pjesma),Ružice Ružo Ruška,Malo pojačaj radio,Druže Tito mi ti se kunemo....
:D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31224
2014-04-12


Back to top Go down

Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!  Empty Re: Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!

Post by Guest Sat 17 Oct - 16:20

jastreb wrote:Aaaaaa,imao je Zdravko velikih hitova,koji se i danas nakon više od 30 godina rado slušaju i pjevaju.

Čija je ono zvijezda,pa Dobra vam noć prijatelji, Ako te odvedu Cigani čergari, Podlugovi (meni njegova omiljena pjesma),Ružice Ružo Ruška,Malo pojačaj radio,Druže Tito mi ti se kunemo....


:20 vječiti hitovi..
Ovogodišnji koncert u Areni Zg je bio odličan!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!  Empty Re: Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!

Post by kaya Sat 17 Oct - 16:35

Pa normalno da ga slušaju i danas, njega i jos par njih kada nema zamjenu. Njegovi hitovi, bijeli dugme, srebrna krila, prljavo kazalište , to su hitovi 30 godina. Ovi danas, danas čuješ , sutra zaboraviš, nebitni, bezvezni..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!  Empty Re: Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!

Post by abraham Sat 17 Oct - 17:00

Cola je cetnik. Muhahahahahahhahahaaaa Ne slusam niti bih otisao na koncert ali svaka cast. To sa Titom je bilo uvlacenje u guzicu kao i vecina tadasnjih i zato ga ne bih niti isao gledati. Da, ni pjesme mi ne sjedaju. Ok lik koji nije kenjao za vrijeme rata a ni poslije. Pogledajte sto je Krivokapic izjavljivao i kako je bio "ugrozen" a sada pusi kurblu za ustashicu. Muhahahahahahahhahaaaaa

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!  Empty Re: Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!

Post by crvenkasti Sun 18 Oct - 15:22

abraham wrote:Cola je cetnik.

Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!  Images?q=tbn:ANd9GcQ07FNDYuDSlVBHUV3MrDxL6lJdN-n6wwBw-02xglwzX--6POFzbg
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29500
2014-04-17


Back to top Go down

Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!  Empty Re: Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!

Post by v_vlado Sun 18 Oct - 18:05

Čolić je dio jugoslavije i jugoslaven......kao pjevač,napravio karijeru i svaka čast....tko želi slušat,neka....bolje pjevat nego srat...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!  Empty Re: Sve prolazi, Čola ostaje! Pogledajte kako je oduševio Split!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum