ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi - Page 3 Empty Re: Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi

Post by Ringo10 29/9/2018, 16:25

Eroo wrote:
Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Nisu germanofili, nemam ni protiv Švaba ništa no nisam germanofil

Nisam ni rusofil

Svoj sam
Slusaj, Hrvati su generalno germanofili, negdje manje negdje vise. Ti si jedinka i nebitan

Na sjeveru Hrvatske su veliki germanofili, na Jugu i u Dalmaciji su nesto manje germanofili, a u BiH su germanofili milijun posto.

Da se ne lazemo. Ne kazem ni da je to pozitivno ni negativno, jednostavno tako je i to je cinjenica.

Dokazano sa milijun anketa i ispitivanja javnog mnijenja, a vidljivo je iz druge galaksije.

Doduse Nijemci i Austrijanci Hrvate ne jebu ni dva posto, ali to je vec druga stvar.

Odma' se vidi da si svecki čovek. Posebno po frizuri i po tome na koju se stranu češljaš.
Jesi ti smijesan lik.

Nijemci Hrvate ne sljive ni za sto. Jebe im se za Hrvate. 

Ne znam sta ti hoces, da kazes kako nas Svabe jako vole.

Hajde bjezi ne nasmijavaj me.

Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi - Page 3 Empty Re: Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi

Post by Ringo10 29/9/2018, 16:26

RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:
Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Nisu germanofili, nemam ni protiv Švaba ništa no nisam germanofil

Nisam ni rusofil

Svoj sam
Slusaj, Hrvati su generalno germanofili, negdje manje negdje vise. Ti si jedinka i nebitan

Na sjeveru Hrvatske su veliki germanofili, na Jugu i u Dalmaciji su nesto manje germanofili, a u BiH su germanofili milijun posto.

Da se ne lazemo. Ne kazem ni da je to pozitivno ni negativno, jednostavno tako je i to je cinjenica.

Dokazano sa milijun anketa i ispitivanja javnog mnijenja, a vidljivo je iz druge galaksije.

Doduse Nijemci i Austrijanci Hrvate ne jebu ni dva posto, ali to je vec druga stvar.
Šta to mene brige 

Dosadan si
Onda nek zakljucaju temu.
Dosadan si

Imaš neka kriva razmišljanja kako mi dole na jugu razmišljamo

Ako si došao s dobrim namjerama vrata su ti širom otvorena

Nema tu germanofil angloglofil rusofil i ta sranja jeben te berlavoga
Vi dolje u Dalmosiji ne volite ni sami sebe.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi - Page 3 Empty Re: Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi

Post by Eroo 29/9/2018, 16:28

Ringo10 wrote:
Regoč wrote:369. išla je u pohod radi uništenja komunizma. A kolaterala, jebi ga.
A jebi ga ti si ili glup ko kurac.

Ili si pokvaren ko mucak.

Ili si fasista i ustasa.

Pa sad biraj.

Iznenađen sam tvojom osebujnom osobnošću i intelegencijom.
Gdje si studirao? Prnjavor ili Tuzla, sigur nešto od to dvoje. Jesam li pogodio? drunken


Last edited by Eroo on 29/9/2018, 16:31; edited 1 time in total

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78068
2016-07-22


Back to top Go down

Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi - Page 3 Empty Re: Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi

Post by RayMabus 29/9/2018, 16:28

Ringo aj prošetaj

Trošiš moje vrijeme
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi - Page 3 Empty Re: Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi

Post by Ringo10 29/9/2018, 16:30

RayMabus wrote:Ringo aj prošetaj

Trošiš moje vrijeme
Pa sto odgovaras, ti sam trosis svoje vrijeme.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi - Page 3 Empty Re: Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi

Post by RayMabus 29/9/2018, 16:32

Dođe ruski veleposlanik pričati o geopolitici i kako će Putin dati milijarde samo da ga podržimo a ovi priča o germanofiliji

Di ti vidiš Geramne ovdje ?

Pokušavamo dogovoriti cijenu a on o Germanima
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi - Page 3 Empty Re: Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi

Post by Ringo10 29/9/2018, 16:37

RayMabus wrote:Dođe ruski veleposlanik pričati o geopolitici i kako će Putin dati milijarde samo da ga podržimo a ovi priča o germanofiliji

Di ti vidiš Geramne ovdje ?

Pokušavamo dogovoriti cijenu a on o Germanima
Azimov je nesto rekao a neko je ovdje, mislim KAYA, izrekla kako i Hrvati vole Ruse.

A ja sam rekao svoje misljenje da to nije tacno i da su Hrvati germanofili.

A onda si ti nakon par razmjena opostova poceo da seres.

I ovim zavrsavam ovu raspravu.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi - Page 3 Empty Re: Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi

Post by RayMabus 29/9/2018, 16:39

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Dođe ruski veleposlanik pričati o geopolitici i kako će Putin dati milijarde samo da ga podržimo a ovi priča o germanofiliji

Di ti vidiš Geramne ovdje ?

Pokušavamo dogovoriti cijenu a on o Germanima
Azimov je nesto rekao a neko je ovdje, mislim KAYA, izrekla kako i Hrvati vole Ruse.

A ja sam rekao svoje misljenje da to nije tacno i da su Hrvati germanofili.

A onda si ti nakon par razmjena opostova poceo da seres.

I ovim zavrsavam ovu raspravu.
Meni je ovo samo biznis
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi - Page 3 Empty Re: Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi

Post by Eroo 29/9/2018, 16:40

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Dođe ruski veleposlanik pričati o geopolitici i kako će Putin dati milijarde samo da ga podržimo a ovi priča o germanofiliji

Di ti vidiš Geramne ovdje ?

Pokušavamo dogovoriti cijenu a on o Germanima
Azimov je nesto rekao a neko je ovdje, mislim KAYA, izrekla kako i Hrvati vole Ruse.

A ja sam rekao svoje misljenje da to nije tacno i da su Hrvati germanofili.

A onda si ti nakon par razmjena opostova poceo da seres.

I ovim zavrsavam ovu raspravu.

Ovo je na bošnjačkom. :]

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78068
2016-07-22


Back to top Go down

Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi - Page 3 Empty Re: Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi

Post by Eroo 29/9/2018, 16:42

Ringo10 wrote:
Regoč wrote:369. išla je u pohod radi uništenja komunizma. A kolaterala, jebi ga.
A jebi ga ti si ili glup ko kurac.

Ili si pokvaren ko mucak.

Ili si fasista i ustasa.

Pa sad biraj.
Ovo je također bošnjački jezik...mada mi pomalo naginje i na srpski. :D

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78068
2016-07-22


Back to top Go down

Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi - Page 3 Empty Re: Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi

Post by RayMabus 29/9/2018, 16:44

Zamarate se glupostima, bitno je da su vrata otvorena a ovo globalno ipak je do većih igrača

Uglavnom energetika , bankarstvo, turizam i prehrambena industrija 

Moglo bi još i jače povezivanje kultura i sport
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi - Page 3 Empty Re: Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi

Post by RayMabus 29/9/2018, 16:50

Rusija pokušava ekonomski osvojiti Hrvatsku no još nisu ni blizu pogodili šta mi oćemo

Prebaci industriju malih civilnih pajpera u Hrvatsku 

To će ti biti veliki plus
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi - Page 3 Empty Re: Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi

Post by L'âme 29/9/2018, 17:00

Ringo10 wrote:
RayMabus wrote:Nisu germanofili, nemam ni protiv Švaba ništa no nisam germanofil

Nisam ni rusofil

Svoj sam
Slusaj, Hrvati su generalno germanofili, negdje manje negdje vise. Ti si jedinka i nebitan

Na sjeveru Hrvatske su veliki germanofili, na Jugu i u Dalmaciji su nesto manje germanofili, a u BiH su germanofili milijun posto.

Da se ne lazemo. Ne kazem ni da je to pozitivno ni negativno, jednostavno tako je i to je cinjenica.

Dokazano sa milijun anketa i ispitivanja javnog mnijenja, a vidljivo je iz druge galaksije.

Doduse Nijemci i Austrijanci Hrvate ne jebu ni dva posto, ali to je vec druga stvar.
kako si ti to zakljucio sve?
Na osnovu osobnih dozivljaja, pretpostavljam.
Svima su nam razliciti.
Tako da...

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi - Page 3 Empty Re: Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi

Post by RayMabus 29/9/2018, 17:21

Neka prebaci industriju civilnih malih aviona koje ruska federacija i onako slabo prodaje u Zagreb tako da je prenos tehnologije a njihovi motori i dobit će u najmanju ruku neutralan stav Hrvatske u EU parlamentu za sankcije Rusiji
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi - Page 3 Empty Re: Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi

Post by RayMabus 29/9/2018, 17:52

Kad trguješ s nekim onda neupadaš s Ja želim to to to i to nego prvo ispitaš šta taj želi da bi ga uopće zainteresirao

To je lekcija koju Rus ovdje još nije naučio no naučit će je , upaliti će mu se lampica prije ili poslije
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi - Page 3 Empty Re: Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi

Post by Eroo 29/9/2018, 19:00

Lavrov čestitao Kolindi na uspjehu Luke Modrića
26. RUJ 2018.
Russia Beyond
Global Look Press
Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi - Page 3 1.1
Ruski ministar vanjskih poslova Sergej Lavrov čestitao je predsjednici Hrvatske Kolindi Grabar-Kitarović na proglašenju Luke Modrića najboljim nogometašem svijeta po izboru FIFA-e. Veznjak Real Madrida je nagradu primio u ponedjeljak, čime je pobijedio Portugalca Cristiana Ronalda i Egipćanina Mohameda Salaha.
"Čestitam na izboru Modrića za najboljeg nogometaša svijeta po izboru FIFA-e", prenose ruski mediji riječi Sergeja Lavrova.
Kolinda Grabar-Kitarović je zahvalila ministru i rekla kako je i sama nakon dodjele čestitala Modriću SMS porukom.
"Odgovorio mi je ujutro - kod njega je sve u najboljem redu i jako je sretan", dodala je predsjednica.
"Bio je jako dobar u ovoj sezoni", zaključio je Lavrov.

_________________
Nulla rosa sine spina
Eroo
Eroo

Posts : 78068
2016-07-22


Back to top Go down

Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi - Page 3 Empty Re: Azimov: Nitko nevoli Hrvate kao Rusi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum