ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

opcionalno baniranje..

Page 11 of 15 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next

Go down

opcionalno baniranje.. - Page 11 Empty Re: opcionalno baniranje..

Post by Guest 8/8/2018, 21:38

Leviathan2 wrote:hm
jebote, kak ja nisam slike vidio
ostadoh uskracen
jebemti onog ko ih pobrisa :(

Oči mi ispale od traženja .... ovi admini ko varikina :D

Guest
Guest


Back to top Go down

opcionalno baniranje.. - Page 11 Empty Re: opcionalno baniranje..

Post by T. 8/8/2018, 21:44

debotoijusto wrote:
pismejker wrote:Ajd zdravo Koke .... :x
bokic kokane

tko bi rekao da poveznica na sliku muskarca u najboljim godinama kako jede svinjski kotlet u bistrou "zdravljak" izazove ovakve barufe :D

:popcorn
Napokon 'izlazak iz ormara'...
Nije da nismo znali i ranije, laštik, tamponi...
Biljezim + za hrabrost...
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

opcionalno baniranje.. - Page 11 Empty Re: opcionalno baniranje..

Post by kic 8/8/2018, 21:52

kofein wrote:Opcionalno ?   

Opcijsko?

Pazite definiciju "opcije" u srpskom rječniku  :D

» opcija • ženski rod Slobodno biranje, slobodan izbor, pravo biranja; naročito: pravo slobodnog opredeljivanja u biranju otadžbine ili podaničke pripadnosti, koje se daje, do jednog određenog roka, stanovnicima osvojene ili prisajedinjene (anektirane) pokrajine. (lat.)

ni vise ni manje...
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

opcionalno baniranje.. - Page 11 Empty Re: opcionalno baniranje..

Post by Guest 8/8/2018, 21:54

kic@


...ali ovo o prisajedinjenju  :D

p.s. erase-ru obični
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

opcionalno baniranje.. - Page 11 Empty Re: opcionalno baniranje..

Post by kic 8/8/2018, 21:55

Nice wrote:
Leteca Pegla wrote:ma mislim da je skeletor to napravio zato sto se noor zakacila sa kajom na onoj temi i nastao je ovaj post:

opcionalno baniranje.. - Page 11 Slika_10

dakle, ako vec se nekome ides rugat da je dozvoljeno dilat necije slike u virtuali, onda nezz cemu pjenjenje ako se tebi desi isto. Drugo ako je osoba cija se slika dijelila 91 godiste, to znaci da osoba ima 27 godina i dilanje slike, javno dostupne nikako ne moze se okarakterizirat kao pedofilija.

Eto my two cents, ne cini ili pozeli drugima ono sto ne zelis da se cini tebi. Vrlo jednostavno, stvarno ne kuzim oko cega drama Gromovnik Iknar ipak ima pravo kad kaze da ste svi pomalo tupasti ovdje... 

Dakle poanta price je: ne pocinjat ako ne mozes zavrsit i ne stavljat u javni prostor slike fotografije ako te dilanje istih smeta...confused

dakle kako kaze Noor: "a jebat ga, drugi put ih nemoj stavljat, haha"...

:coffee
sad cu ja tebe tuzit sto si moju sliku stavila ...
Evo, barem ban 7 dana, u ime opomene..:-D
Salu na stranu, deda je i meni nekada tu prijetio otkrivanjem osobnih podataka, dolaskom na vrata: meni, bivsim muzevima, sadasnjim, etc.:-P
Shvatila sam to kao prijetnju i povukao se, zaista bih u protivnom poduzela mjere.
S druge strane, ovo sto je ucinio noor ne smatram protuzakonitim( nisam pravnik, ali slike slobodno stoje na stranicama druge mreze), ali smatram neeticnim( da ih je norka htjela na forumu, sama bi ih tu objavila).
Stoga je moje misljenje da dedu treba kazniti, ali u skladu s prekrsajom- upozorenjem, tj.kracim banom.

overlooked post

postoji neupitna malicioznost u objavljivanju tudjih podataka tu..

koja se naknadno brani pod pedagoskom metodom da druge nauci sta mrezne tehnologije omogucavaju..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

opcionalno baniranje.. - Page 11 Empty Re: opcionalno baniranje..

Post by Leviathan2 8/8/2018, 21:57

kofein wrote:
Leviathan2 wrote:hm
jebote, kak ja nisam slike vidio
ostadoh uskracen
jebemti onog ko ih pobrisa :(

Oči mi ispale od traženja .... ovi admini ko varikina :D
pa i meni,
ajmo admini, vracajte pobrisano da nam znatizelja bude zadovoljena pa onda pobrisite
hebo vas ko vas izglasao :)

_________________
opcionalno baniranje.. - Page 11 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

opcionalno baniranje.. - Page 11 Empty Re: opcionalno baniranje..

Post by kic 8/8/2018, 22:00


svasta se moze zlouporabiti u zivotu, pa to ne radimo i govorimo: vidi moze se..

tako da, ostajem pri tom da se nece dopustati takve stvari ovdje..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

opcionalno baniranje.. - Page 11 Empty Re: opcionalno baniranje..

Post by Leviathan2 8/8/2018, 22:01

kic wrote:
svasta se moze zlouporabiti u zivotu, pa to ne radimo i govorimo: vidi moze se..

tako da,  ostajem pri tom da se nece dopustati takve stvari ovdje..
a fri spich i ljudska prava
a

_________________
opcionalno baniranje.. - Page 11 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

opcionalno baniranje.. - Page 11 Empty Re: opcionalno baniranje..

Post by kic 8/8/2018, 22:04


ne seri.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

opcionalno baniranje.. - Page 11 Empty Re: opcionalno baniranje..

Post by Leviathan2 8/8/2018, 22:06

kic wrote:
ne seri.
eto,
jbmti danasnju omladinu, cim ukazes na nesto odmah aj ne seri
tctctc
das iz plemena dobio bi od cace 20 km da optrcis
vako budi sretan

_________________
opcionalno baniranje.. - Page 11 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

opcionalno baniranje.. - Page 11 Empty Re: opcionalno baniranje..

Post by Guest 8/8/2018, 23:02

kic wrote:

overlooked post

postoji neupitna malicioznost u objavljivanju tudjih podataka tu..

koja se naknadno brani pod pedagoskom metodom da druge nauci sta mrezne tehnologije omogucavaju..
moram priznat da je poprilicno impresivno kako ovu forumsku ekipu uspjevas drzat pod kontrolom. Ono odes na 5 minuta i odma implozija nastane kad nema tvog budnog oka,,,, opcionalno baniranje.. - Page 11 1f602 

inace cijeli onaj topik prsti neupitnom malicioznoscu, ova slika bila ono 5 minuta gore tako da mi ipak lici vise na pedagosku mjeru nego ovo drugo, medjutim i ako si u pravu ono uklopilo se u topik ko slag na jagode....  opcionalno baniranje.. - Page 11 1f602 

a nis, pazit ubuduce da ne odes dulje od minute jer ce se djecica potuc odma. Sad zamisli da si kralj nekakav ili nesto pa imas posla sa cijelom civilizacijom ovakvih kmecavaca ne mozes ni na godisnji otic posteno jer odma atomske bombe pocmu frcat ljevo i desno.  opcionalno baniranje.. - Page 11 1f619
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

opcionalno baniranje.. - Page 11 Empty Re: opcionalno baniranje..

Post by Guest 8/8/2018, 23:05

Leteca Pegla wrote:
kic wrote:

overlooked post

postoji neupitna malicioznost u objavljivanju tudjih podataka tu..

koja se naknadno brani pod pedagoskom metodom da druge nauci sta mrezne tehnologije omogucavaju..
moram priznat da je poprilicno impresivno kako ovu forumsku ekipu uspjevas drzat pod kontrolom. Ono odes na 5 minuta i odma implozija nastane kad nema tvog budnog oka,,,, opcionalno baniranje.. - Page 11 1f602 

inace cijeli onaj topik prsti neupitnom malicioznoscu, ova slika bila ono 5 minuta gore tako da mi ipak lici vise na pedagosku mjeru nego ovo drugo, medjutim i ako si u pravu ono uklopilo se u topik ko slag na jagode....  opcionalno baniranje.. - Page 11 1f602 

a nis, pazit ubuduce da ne odes dulje od minute jer ce se djecica potuc odma. Sad zamisli da si kralj nekakav ili nesto pa imas posla sa cijelom civilizacijom ovakvih kmecavaca ne mozes ni na godisnji otic posteno jer odma atomske bombe pocmu frcat ljevo i desno.  opcionalno baniranje.. - Page 11 1f619

Pretjeruješ. Traba samo obratiti malo više pažnje na inače odavno poznate posebne izvore entropije i problem riješen u startu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

opcionalno baniranje.. - Page 11 Empty Re: opcionalno baniranje..

Post by kic 8/8/2018, 23:16

Leteca Pegla wrote:
kic wrote:

overlooked post

postoji neupitna malicioznost u objavljivanju tudjih podataka tu..

koja se naknadno brani pod pedagoskom metodom da druge nauci sta mrezne tehnologije omogucavaju..
moram priznat da je poprilicno impresivno kako ovu forumsku ekipu uspjevas drzat pod kontrolom. Ono odes na 5 minuta i odma implozija nastane kad nema tvog budnog oka,,,, opcionalno baniranje.. - Page 11 1f602 

inace cijeli onaj topik prsti neupitnom malicioznoscu, ova slika bila ono 5 minuta gore tako da mi ipak lici vise na pedagosku mjeru nego ovo drugo, medjutim i ako si u pravu ono uklopilo se u topik ko slag na jagode....  opcionalno baniranje.. - Page 11 1f602 

a nis, pazit ubuduce da ne odes dulje od minute jer ce se djecica potuc odma. Sad zamisli da si kralj nekakav ili nesto pa imas posla sa cijelom civilizacijom ovakvih kmecavaca ne mozes ni na godisnji otic posteno jer odma atomske bombe pocmu frcat ljevo i desno.  opcionalno baniranje.. - Page 11 1f619

pa, ne mogu ti sve otkriti..

uostalom, malo sam sukrivac jer sam dao pocetni impuls s davanjem ovlasti i povlacenjem..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

opcionalno baniranje.. - Page 11 Empty Re: opcionalno baniranje..

Post by Guest 8/8/2018, 23:18

pismejker wrote:
cuj,razumijem te da te je to puklo i to sa razlogom..majka si..koja stiti svoje mlado..i da emotivno reagiras...
ipak ovdje po pitanju zakona,nema nis sto je deda prekrsio..jedino mozda granice koje si sami postavljamo..
Ne sudim nikom,pa niti Dedi,no sto se mene tice,slobodno udrem po plemenskoj bratiji i vice versa,bez spominjanja obitelji...
nekak,tu smo svojevoljno pa nek trpimo..tko nije neka ga ne diramo.. :)
ti si spominjao sestru od Noor u vrlo ruznom kontekstu u tom topiku isto, daleko gore od skeletorovog "prekrsaja"... confused
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

opcionalno baniranje.. - Page 11 Empty Re: opcionalno baniranje..

Post by T. 8/8/2018, 23:18

Naša si kome ćeš dat ovlasti, da si megi i sl. ...
Jesi vidio zašto me blokirala?
Prvi put na ovom forumu...
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

opcionalno baniranje.. - Page 11 Empty Re: opcionalno baniranje..

Post by Guest 8/8/2018, 23:21

kic wrote:

pa, ne mogu ti sve otkriti..

uostalom, malo sam sukrivac jer sam dao pocetni impuls s davanjem ovlasti i povlacenjem
..
ma u redu je povremeno da se djecica potuku, treba ponekad ispusni ventil a i zabavno je, samo treba pazit i prekinut rat svijetova prije negoli ocne jabucice pocmu letit suncevim sustavom ili nesto... opcionalno baniranje.. - Page 11 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

opcionalno baniranje.. - Page 11 Empty Re: opcionalno baniranje..

Post by kic 8/8/2018, 23:22

Leteca Pegla wrote:
pismejker wrote:
cuj,razumijem te da te je to puklo i to sa razlogom..majka si..koja stiti svoje mlado..i da emotivno reagiras...
ipak ovdje po pitanju zakona,nema nis sto je deda prekrsio..jedino mozda granice koje si sami postavljamo..
Ne sudim nikom,pa niti Dedi,no sto se mene tice,slobodno udrem po plemenskoj bratiji i vice versa,bez spominjanja obitelji...
nekak,tu smo svojevoljno pa nek trpimo..tko nije neka ga ne diramo.. :)
ti si spominjao sestru od Noor u vrlo ruznom kontekstu u tom topiku isto, daleko gore od skeletorovog "prekrsaja"... confused

imam problem sto pismejkerove kobasice od postova ne citam, to je kao ono: s ove strane prozora znam da se pruza pogled na djubriste, pa necu ni baciti oko..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

opcionalno baniranje.. - Page 11 Empty Re: opcionalno baniranje..

Post by kic 8/8/2018, 23:23

T. wrote:Naša si kome ćeš dat ovlasti, da si megi i sl. ...
Jesi vidio zašto me blokirala?
Prvi put na ovom forumu...

prezivjet ces..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

opcionalno baniranje.. - Page 11 Empty Re: opcionalno baniranje..

Post by kic 8/8/2018, 23:24

Leteca Pegla wrote:
kic wrote:

pa, ne mogu ti sve otkriti..

uostalom, malo sam sukrivac jer sam dao pocetni impuls s davanjem ovlasti i povlacenjem
..
ma u redu je povremeno da se djecica potuku, treba ponekad ispusni ventil a i zabavno je, samo treba pazit i prekinut rat svijetova prije negoli ocne jabucice pocmu letit suncevim sustavom ili nesto... opcionalno baniranje.. - Page 11 1f602

mislim da smo se ispuhali, a nesto smo svi i naucili vjerujem ovom zgodom..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

opcionalno baniranje.. - Page 11 Empty Re: opcionalno baniranje..

Post by aben 8/8/2018, 23:26

glupost, we can stil milk this thing

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

opcionalno baniranje.. - Page 11 Empty Re: opcionalno baniranje..

Post by T. 8/8/2018, 23:27

T. wrote:Naša si kome ćeš dat ovlasti, da si megi i sl. ...
Jesi vidio zašto me blokirala?
Prvi put na ovom forumu...
Zapravo mislim da bi megi trebalo, ako to ona želi normalno, dati neke ovlasti...
Rijetko pametna i pravedna osoba, neutralna u svim tim koškanjima...
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

opcionalno baniranje.. - Page 11 Empty Re: opcionalno baniranje..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 15 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum