ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Preokret: Vida slavi uz srpske pesme i pozdravlja Beograd!

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Preokret: Vida slavi uz srpske pesme i pozdravlja Beograd! - Page 3 Empty Re: Preokret: Vida slavi uz srpske pesme i pozdravlja Beograd!

Post by Kermit Tue 10 Jul - 19:34

AssadNaPodmornici wrote:
Kermit wrote:
Kermit wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Milan Djuric What about the second video where the idiot wishes Belgrade to burn?

Still support that?

...



ludi srbin, nije jedini, dakle ludi srbi znaju da Vida govori "kafana beogred gori, idemo kod brata jovana piti", a on i dalje u komentarima govori da Vida zagovara genocid i tipkaju da je vida ustaša i nacist.

lik popio dvi tri pive, i sprda se slava ukraini, ide kod brata srbina rasturit kafanu beograd, a ovi ludi srpski sendvičari od njega napraviti ustašu i nacista i rigaju vatru po komentarima. koji je to bolestan narod, iman dosta srpskih frendova, ali ako ovako je većina srba nabrijana mržnjom i lažu i zavidni su.. treba dignuti onaj zid kao u Game of Thronesu prema njima
Ma jok, srbi prečani su kurčina i vlaška ciganija, isto tako vučićev kadar, cajkaroši, sjecikese i ološ, ostalo je sasvim u redu narod, ja imam 10-tak srba i sve boli ne kurac nego mrze i vučića i te teleprompter informere, osim toga ti si jednom bio u zagrebu i to u kantini, znači nikad nisi bio nigdje iz bronxa, a u kojem sam usput bio (i zvao te na piće) i to u šibeniku i gdje nisam vidio više ološa zadugo, a vidim ga često
Nemojme me krivo shvatiti, a i boli me kurac za serbadiju, ali ako ne ideš nigdje ne možeš suditi o drugima i inozemstvu ko one splićanske kad su došle u Beč pa popadale na guzičetine kao pa misije su da je Split najlipši gad na svitu kad li ono međutim i onda kreveljana i cikutanje
o čemu ti?   :D
Kako si se usro u kantini građevinskog fakulteta u Zgarebu 2012. i uteko u Muć

Kermit

Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Preokret: Vida slavi uz srpske pesme i pozdravlja Beograd! - Page 3 Empty Re: Preokret: Vida slavi uz srpske pesme i pozdravlja Beograd!

Post by Hektorović Tue 10 Jul - 19:36

Kermit wrote:Vučićevi sendvičari i ukri guraju sukob zagreb - moskva heheh i to preko vide hehwhe

Otprilike, i jedni i drugi u ekstazi

Još im se pridružuje pokoji pravaš sa rusija je srbija, hrvatska je ukrajina donbass je krajna...
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Preokret: Vida slavi uz srpske pesme i pozdravlja Beograd! - Page 3 Empty Re: Preokret: Vida slavi uz srpske pesme i pozdravlja Beograd!

Post by kic Tue 10 Jul - 19:40


internet je zlo
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Preokret: Vida slavi uz srpske pesme i pozdravlja Beograd! - Page 3 Empty Re: Preokret: Vida slavi uz srpske pesme i pozdravlja Beograd!

Post by Kermit Tue 10 Jul - 19:41

Hektorović wrote:
Kermit wrote:Vučićevi sendvičari i ukri guraju sukob zagreb - moskva heheh i to preko vide hehwhe

Otprilike, i jedni i drugi u ekstazi

Još im se pridružuje pokoji pravaš sa rusija je srbija, hrvatska je ukrajina donbass je krajna...
Normalno jer oni u biti ne znaju gdje se nalaze, sve iza klisa je za njih zambezi
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Preokret: Vida slavi uz srpske pesme i pozdravlja Beograd! - Page 3 Empty Re: Preokret: Vida slavi uz srpske pesme i pozdravlja Beograd!

Post by Guest Tue 10 Jul - 19:42

Kermit wrote:Vučićevi sendvičari i ukri guraju sukob zagreb - moskva heheh i to preko vide hehwhe
ne guraju englezi, to jest engleski masoni i engleska baba, a ovi su njihova potrckala koja ispunjavaju zapovijedi...

:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Preokret: Vida slavi uz srpske pesme i pozdravlja Beograd! - Page 3 Empty Re: Preokret: Vida slavi uz srpske pesme i pozdravlja Beograd!

Post by AssadNaPodmornici Tue 10 Jul - 19:43

:/ opet ti se sve pomišalo, ja , kserk, itd :/
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21832
2018-06-14


Back to top Go down

Preokret: Vida slavi uz srpske pesme i pozdravlja Beograd! - Page 3 Empty Re: Preokret: Vida slavi uz srpske pesme i pozdravlja Beograd!

Post by Noor Tue 10 Jul - 20:10

Kermit wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
Kermit wrote:
Kermit wrote:
AssadNaPodmornici wrote:Milan Djuric What about the second video where the idiot wishes Belgrade to burn?

Still support that?

...



ludi srbin, nije jedini, dakle ludi srbi znaju da Vida govori "kafana beogred gori, idemo kod brata jovana piti", a on i dalje u komentarima govori da Vida zagovara genocid i tipkaju da je vida ustaša i nacist.

lik popio dvi tri pive, i sprda se slava ukraini, ide kod brata srbina rasturit kafanu beograd, a ovi ludi srpski sendvičari od njega napraviti ustašu i nacista i rigaju vatru po komentarima. koji je to bolestan narod, iman dosta srpskih frendova, ali ako ovako je većina srba nabrijana mržnjom i lažu i zavidni su.. treba dignuti onaj zid kao u Game of Thronesu prema njima
Ma jok, srbi prečani su kurčina i vlaška ciganija, isto tako vučićev kadar, cajkaroši, sjecikese i ološ, ostalo je sasvim u redu narod, ja imam 10-tak srba i sve boli ne kurac nego mrze i vučića i te teleprompter informere, osim toga ti si jednom bio u zagrebu i to u kantini, znači nikad nisi bio nigdje iz bronxa, a u kojem sam usput bio (i zvao te na piće) i to u šibeniku i gdje nisam vidio više ološa zadugo, a vidim ga često
Nemojme me krivo shvatiti, a i boli me kurac za serbadiju, ali ako ne ideš nigdje ne možeš suditi o drugima i inozemstvu ko one splićanske kad su došle u Beč pa popadale na guzičetine kao pa misije su da je Split najlipši gad na svitu kad li ono međutim i onda kreveljana i cikutanje
o čemu ti?   :D
Kako si se usro u kantini građevinskog fakulteta u Zgarebu 2012. i uteko u Muć
yoda?!
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Preokret: Vida slavi uz srpske pesme i pozdravlja Beograd! - Page 3 Empty Re: Preokret: Vida slavi uz srpske pesme i pozdravlja Beograd!

Post by veber Tue 10 Jul - 20:15

asila sve zmešal.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Preokret: Vida slavi uz srpske pesme i pozdravlja Beograd! - Page 3 Empty Re: Preokret: Vida slavi uz srpske pesme i pozdravlja Beograd!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum