ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Imigranti imaju vaške

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Imigranti imaju vaške - Page 2 Empty Re: Imigranti imaju vaške

Post by Guest Thu 31 May - 21:34

pismejker wrote:
ma mogu se zebati sa mikrochipiranjem...svako malo ionako popimpljam malo Struje od 220V i nes ampera i sve takvo bi sagorjelo u trenu...
ko klinac sam volio trpati u one rupe u uticnici materine petache igle..redovno su osigurachi izbijali...dobro..par puta me malo i prodrmalo.. :cleanteeth
e al bez mikrocipa nes moc u banku, nes moc dobit posao, nes moc kupovat i prodavat, nes moc nista. A da bi to napravili  moraju kmetliju isprepadat sa imigrantima & divljom hordom. Zato su i primili samo muske, i to ono najgore, dno dna koji je za nista osim za izazivat nerede. Eto to ti je cijela prica, to ce sve stavid pod kontrolu mikrocipom koji je za vlastito dobro zastita od imigranata, zaraznih bolesti i desnog ekstremizma. Past ce ti sve ove zapadne vukojebine ko prezrela kruska..
:aw

Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti imaju vaške - Page 2 Empty Re: Imigranti imaju vaške

Post by kic Thu 31 May - 21:36

Leteca Pegla wrote:
pismejker wrote:
Nemam info..majka je jos doma ..uzela bolovanje..
moja sestricna uredno cijepljena bila protiv ospica, sva cjepiva primila, ono u knjizici ko pas sa pedigreom sve sto treba. Onda otisli stric i obitelj u marsej u francusku, sta ces bedasti ljudi nisu znali da to nije vise kako prije bilo. Ono hrpa arapa tamo bila, sestricna dobila ospice. Al iznenadjujuce, stric i njegova zena nisu dobili jer su to preboljeli ko klinci, ali eto ni sestricni nije bilo nista, preboljela i to je to, nikakav problem. Ali eto, ko siri, ko je odgovoran i ostale krasote. Bas intersantno, mozda zato i rade cijeli ovaj cirkus oko cijepljenja za ospice, da prikriju cinjenicu da su ovi migranti siritelji zaraze i tako, preusmjeravanje paznje. Onako, jedno vrime mi bio malo upitnik zasto serkaju toliko o tome, ali sad mi je jasno, ne mozes te neke stvari skrivati vjecno, sad koliko ce kmetliji trebat da to shvati i kakva ce bit reakcija to ce biti interesantno za vidjet..
:aw

man, ne moram hororce citat

samo peglu
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Imigranti imaju vaške - Page 2 Empty Re: Imigranti imaju vaške

Post by Guest Thu 31 May - 21:39

kic wrote:

man, ne moram hororce citat

samo peglu
ma bude Iknar to razdrmao sve sa gromovima kad se pretjera sa hororcem, nema boljeg cistaca od gromova kad to pocme lupat na sve strane hororac se sakrije u misju rupu... 
:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti imaju vaške - Page 2 Empty Re: Imigranti imaju vaške

Post by Noor Thu 31 May - 22:08

Leteca Pegla wrote:
pismejker wrote:citam..etoc rubeola moze izazvti i encefalitis..upalu mozga,odnosno mozdane ovojnice...virus je uzrok
inace postoji cjepivo protiv rubeole koje se daje zajedno sa cjepivom za ospice i tako sve neesto. Ol cjepivo nije pomoglo...???
:aw
ili se nisu ni cijepili? vidiš da je takvih idiota sve više
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Imigranti imaju vaške - Page 2 Empty Re: Imigranti imaju vaške

Post by Guest Thu 31 May - 22:17

Noor wrote:
Leteca Pegla wrote:
pismejker wrote:citam..etoc rubeola moze izazvti i encefalitis..upalu mozga,odnosno mozdane ovojnice...virus je uzrok
inace postoji cjepivo protiv rubeole koje se daje zajedno sa cjepivom za ospice i tako sve neesto. Ol cjepivo nije pomoglo...???
:aw
ili se nisu ni cijepili? vidiš da je takvih idiota sve više
ili se jesu cijepili pa ne pomaze bas cjepivo jer stiti godinu dvi a onda zastita drasticno pada...

znas koliko ima padobranaca koji su tamo 70tih primili cjepivo protiv velikih boginja a misle da su jos uvijek zasticeni?al nije tragicno zato i je toliko smijesno...
:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti imaju vaške - Page 2 Empty Re: Imigranti imaju vaške

Post by Noor Thu 31 May - 22:25

Leteca Pegla wrote:
Noor wrote:
Leteca Pegla wrote:
pismejker wrote:citam..etoc rubeola moze izazvti i encefalitis..upalu mozga,odnosno mozdane ovojnice...virus je uzrok
inace postoji cjepivo protiv rubeole koje se daje zajedno sa cjepivom za ospice i tako sve neesto. Ol cjepivo nije pomoglo...???
:aw
ili se nisu ni cijepili? vidiš da je takvih idiota sve više
ili se jesu cijepili pa ne pomaze bas cjepivo jer stiti godinu dvi a onda zastita drasticno pada...

znas koliko ima padobranaca koji su tamo 70tih primili cjepivo protiv velikih boginja a misle da su jos uvijek zasticeni?al nije tragicno zato i je toliko smijesno...
:aw
pametni znaju što je to kalendar cijepljenja i drže ga se, odnosno odlaze na provjeru cjepnog statusa i nadoknadu propuštenih, prema potrebi.
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Imigranti imaju vaške - Page 2 Empty Re: Imigranti imaju vaške

Post by Guest Thu 31 May - 22:32

Noor wrote:
pametni znaju što je to kalendar cijepljenja i drže ga se, odnosno odlaze na provjeru cjepnog statusa i nadoknadu propuštenih, prema potrebi.
samo se ti toga onda i dalje drzi, evo ko moja sestricna, pas sa pedigreom, nema nikakvih strahova ni problema i frustracija.... Imigranti imaju vaške - Page 2 1f602 

inace necijepljeni ti nisu neprijatelji niti problem, problem su ti imigranti i ovi sto ih dovlace. Ova spika sa cjepivom ti je ustasa/partizan spika za zapadne zemlje, sluzi svrsi da svi dobiju mikrocip ko peseki, jer jedino tako ces moci biti siguran ko je sta primo, ko sta nije,  td itd. 

hahaha, ko god je smislio cijeli ovaj cirkus, stavrno je majstor. Treba ga pocastit sa tortom od jagode, Iknar zna i kojom... Imigranti imaju vaške - Page 2 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti imaju vaške - Page 2 Empty Re: Imigranti imaju vaške

Post by Noor Thu 31 May - 22:36

Leteca Pegla wrote:
Noor wrote:
pametni znaju što je to kalendar cijepljenja i drže ga se, odnosno odlaze na provjeru cjepnog statusa i nadoknadu propuštenih, prema potrebi.
samo se ti toga onda i dalje drzi, evo ko moja sestricna, pas sa pedigreom, nema nikakvih strahova ni problema i frustracija.... Imigranti imaju vaške - Page 2 1f602 

inace necijepljeni ti nisu neprijatelji niti problem, problem su ti imigranti i ovi sto ih dovlace. Ova spika sa cjepivom ti je ustasa/partizan spika za zapadne zemlje, sluzi svrsi da svi dobiju mikrocip ko peseki, jer jedino tako ces moci biti siguran ko je sta primo, ko sta nije,  td itd. 

hahaha, ko god je smislio cijeli ovaj cirkus, stavrno je majstor. Treba ga pocastit sa tortom od jagode, Iknar zna i kojom... Imigranti imaju vaške - Page 2 1f602
i te kako su, posljedično..jer upravo njima, kao domicilnima, imigranti prenose bolesti, a ovi, budući ih ima znatno više, nesebično zarazu šire dalje...naravno, na necijepljen dio populacije, koja po kalendaru cijepljenja ili još upoće nije vakcinu primila...ili su pak nedovoljno imunizirani.
tako da...poštedi me teorija zavjere...stvar je jednostavna.
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Imigranti imaju vaške - Page 2 Empty Re: Imigranti imaju vaške

Post by kaya Fri 1 Jun - 0:01

Leteca Pegla wrote:imaju i ospice, a vjerojatno i ova upala pluca koja je harala ovu zimu su najvise oni sirili...

to je jako zanimljivo kako niko ne zeli naprvaiti ovu poveznicu izmedju migranata i "epidemije" ospica, to je vrlo interesantno, ali tamo di je kriza s njima izbije i epidemija ospica, cim njih nestane nema vise ni epidemije. Ono jako zanimljivo kako se svi prave mutavi... Imigranti imaju vaške - Page 2 1f602
Vidis fakat, moguće.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Imigranti imaju vaške - Page 2 Empty Re: Imigranti imaju vaške

Post by Guest Fri 1 Jun - 5:57

Noor wrote:
i te kako su, posljedično..jer upravo njima, kao domicilnima, imigranti prenose bolesti, a ovi, budući ih ima znatno više, nesebično zarazu šire dalje...naravno, na necijepljen dio populacije, koja po kalendaru cijepljenja ili još upoće nije vakcinu primila...ili su pak nedovoljno imunizirani.
tako da...poštedi me teorija zavjere...stvar je jednostavna.
ma sve to cijepit, prema kalendaru sve i cip u guzicu i knjizicu sa pedigreom da se zna ko je i kako je, nema milosti prema neprijatelju!  Imigranti imaju vaške - Page 2 1f602 

nego ako noor nije preboljela ospice kao mala ili velika nego samo primila cjepivo, da li noor misli da ne moze dobiti ospice i da je zasticena od te bolesti? Eno ti masu  cijepljenih 30-40 godisnjaka u srbiji se zarazilo ospicama. Dakle noor, si se cijepila protiv ospica unatrag 7 godina? Ako nisi i ti si neprijatelj potecijalni siritelj opasne zaraze ospica, no no ne ne. Stvar je vrlo jednostavna....  

:aw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti imaju vaške - Page 2 Empty Re: Imigranti imaju vaške

Post by kic Fri 1 Jun - 7:13


pegloo
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Imigranti imaju vaške - Page 2 Empty Re: Imigranti imaju vaške

Post by veber Fri 1 Jun - 7:51

Leteca Pegla wrote:
Noor wrote:
i te kako su, posljedično..jer upravo njima, kao domicilnima, imigranti prenose bolesti, a ovi, budući ih ima znatno više, nesebično zarazu šire dalje...naravno, na necijepljen dio populacije, koja po kalendaru cijepljenja ili još upoće nije vakcinu primila...ili su pak nedovoljno imunizirani.
tako da...poštedi me teorija zavjere...stvar je jednostavna.
ma sve to cijepit, prema kalendaru sve i cip u guzicu i knjizicu sa pedigreom da se zna ko je i kako je, nema milosti prema neprijatelju!  Imigranti imaju vaške - Page 2 1f602 

nego ako noor nije preboljela ospice kao mala ili velika nego samo primila cjepivo, da li noor misli da ne moze dobiti ospice i da je zasticena od te bolesti? Eno ti masu  cijepljenih 30-40 godisnjaka u srbiji se zarazilo ospicama. Dakle noor, si se cijepila protiv ospica unatrag 7 godina? Ako nisi i ti si neprijatelj potecijalni siritelj opasne zaraze ospica, no no ne ne. Stvar je vrlo jednostavna....  

:aw
ne piši pizdarije.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Imigranti imaju vaške - Page 2 Empty Re: Imigranti imaju vaške

Post by RayMabus Fri 1 Jun - 8:26

https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/549191/novi-slucaj-zaraze-stjuardesa-croatia-airlinesa-oboljela-od-ospica
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Imigranti imaju vaške - Page 2 Empty Re: Imigranti imaju vaške

Post by Noor Fri 1 Jun - 8:39

Leteca Pegla wrote:
Noor wrote:
i te kako su, posljedično..jer upravo njima, kao domicilnima, imigranti prenose bolesti, a ovi, budući ih ima znatno više, nesebično zarazu šire dalje...naravno, na necijepljen dio populacije, koja po kalendaru cijepljenja ili još upoće nije vakcinu primila...ili su pak nedovoljno imunizirani.
tako da...poštedi me teorija zavjere...stvar je jednostavna.
ma sve to cijepit, prema kalendaru sve i cip u guzicu i knjizicu sa pedigreom da se zna ko je i kako je, nema milosti prema neprijatelju!  Imigranti imaju vaške - Page 2 1f602 

nego ako noor nije preboljela ospice kao mala ili velika nego samo primila cjepivo, da li noor misli da ne moze dobiti ospice i da je zasticena od te bolesti? Eno ti masu  cijepljenih 30-40 godisnjaka u srbiji se zarazilo ospicama. Dakle noor, si se cijepila protiv ospica unatrag 7 godina? Ako nisi i ti si neprijatelj potecijalni siritelj opasne zaraze ospica, no no ne ne. Stvar je vrlo jednostavna....  

:aw
malo bolje se informiraj o kalendaru cijepljenja i imunizaciji...smiješan/smiješna si s ovakvim mlaćenjem besmislica
veliš, masa cijepljenih u srbiji se zarazila ospicama? daj nemoj mi reć.. može neki link?
dok tražiš, evo ja ću ti reći, vеćinа tamo оbоljelih, oko 94 % nije uopće cijepljena, ostatak je nеpоtpunо cijepljen (znači prema podacima iz epidemiološkog zavoda, koji vodi evidencije, nisu dobili obje potrebne doze) ili je nеpоznаtоg stаtusa, i to su podaci njihovog nacionalnog instituta, a kažu da se epidemija nekontrolirano širi i dalje.
do veljače 2018. bila su 2 smrtna slučaja, a do kraja ožujka 2018. čak 7, sve teške komplikacije s upalama mozga i pluća.
kod njih je u 2016. bilo samo šest evidentiranih slučajeva ospica, a zaključno s 1.3.2018. je službeno evidentirana 2.896 osoba zaraženih virusom morbila.

e, moja pegla...da mi je tvoja pamet samo na dan-dva, pa da malo odmorim.
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Imigranti imaju vaške - Page 2 Empty Re: Imigranti imaju vaške

Post by veber Fri 1 Jun - 8:48

ja sam malu cjepio pet u jedan. s tim da sam ja nabavio cjepivo. da pokucam, osim ljenitisa zbog škole od 3će godine nije poboljevala. ni gripa.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Imigranti imaju vaške - Page 2 Empty Re: Imigranti imaju vaške

Post by RayMabus Fri 1 Jun - 8:54

Pegla malo fantazira oko micročipiranja

Mikroćip je ovalnog oblika dužine oko nekih 8 milimetara, ubacuje se ispod kože, služi za praćenje subjekta 


Ćipiraju se ljudi koji su bitni političari neki, agenti raznih organizacija  oteti od vanzemaljaca, znanstvenici koji rade na nekim projektima 

Dakle ono ćemu se želi znati lokacija 24 sata dnevno 

Također postoji program čipiranja stanovništva no u globalno bitnim državama za kontrolu svijeta dakle USA i slično 

Sasvim sigurno ih nezanima čipiranje sirotinje u Kongu, Bugarskoj i sličnim nebitnim državama za kontrolu cijele planete
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Imigranti imaju vaške - Page 2 Empty Re: Imigranti imaju vaške

Post by veber Fri 1 Jun - 8:55

kaj će ti mikročip kada imaš mobitel?

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Imigranti imaju vaške - Page 2 Empty Re: Imigranti imaju vaške

Post by veber Fri 1 Jun - 8:57

ja imam sat s gps-om. znači da me možeš vidjet kada god želiš.
auto mi snima sve kaj se dešava.
internet "vidi" što si radio...

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

Imigranti imaju vaške - Page 2 Empty Re: Imigranti imaju vaške

Post by RayMabus Fri 1 Jun - 9:01

veber wrote:kaj će ti mikročip kada imaš mobitel?
To nije pitanje koje moraš meni postavit 

Gore ti je samo napisano šta je ćip i da taj program postoji no samo onako kako sam napisao dakle Hrvatska je tu kategorija vukojebina


Bitnija je ova vijest da nam je stjuardesa dobila ospice 

Propast će nam aviokompanija

I da treba se cjepit sa ovim već dokazanim cjepivima a Sladoljev je običan nadrilječnik koji je zalutao u neke alternative i ono nemam ga namjeru puno komentirati jer mi se na takve ne troši vrijeme
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Imigranti imaju vaške - Page 2 Empty Re: Imigranti imaju vaške

Post by Noor Fri 1 Jun - 9:05

RayMabus wrote:https://www.slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/549191/novi-slucaj-zaraze-stjuardesa-croatia-airlinesa-oboljela-od-ospica

Kako neslužbeno doznaje Večernji, riječ je o članici kabinskog osoblja CA u 40-im godinama, koja zbog zdravstvenih razloga nije bila cijepljena protiv te bolesti kad je bila dijete.
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Imigranti imaju vaške - Page 2 Empty Re: Imigranti imaju vaške

Post by Guest Fri 1 Jun - 9:55

i puštena je na kućnu njegu, dakle nije joj ništa opasno. usput čitao sam da cjepiva nisu garancija da će netko biti zaštićen od bolesti
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Imigranti imaju vaške - Page 2 Empty Re: Imigranti imaju vaške

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum