ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CIA bi se na brutalnost Udbe samo nasmijala

Page 10 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Go down

CIA bi se na brutalnost Udbe samo nasmijala - Page 10 Empty Re: CIA bi se na brutalnost Udbe samo nasmijala

Post by Guest 31/5/2018, 23:52

aben wrote:
vode se ne govori o istinitosti, nego o opravdanosti pojma.
ako se za crnce misli da imaju veliki kurac, unda se za crnce misli da imaju veli kurac bez obzira imaju li crnci veliki kuac.

ako forumaši imenom čardak smatraju domojebe, unda su čardakovci domojebi, i niti jedna difamacija, kajna inteligencija, nihilusova kompetencija i slično to ne more izbrisati.

Baš si šarmantan kada upadneš u kontradikcije. :p
Ne, nego se to samo tako misli i to na vrlo šarmantnom mjestu kakav je ovaj forum, što dovoljno svjedoči o istinitosti takvog mišljenja. :)
Uostalom, o tome svjedoče i kontradikcije za koje po definiciji znamo da ne mogu realno postojati. :)

Guest
Guest


Back to top Go down

CIA bi se na brutalnost Udbe samo nasmijala - Page 10 Empty Re: CIA bi se na brutalnost Udbe samo nasmijala

Post by Guest 31/5/2018, 23:53

Leviathan2 wrote:
aben wrote:
Leviathan2 wrote:
Speare Shaker wrote:
aben wrote:
da kišon govori o vridnin talijuncima, niko se ne bi smijo.

Stvarno imaš dobru selektivnu memoriju. :)
Točno je, manje ili više nitko se ne bi smijao. A znaš zašto? Uglavnom zbog vlastitih dubokih predrasuda prema Talijanima i njihovoj sklonosti vrijednom radu. :p
No, ima nešto u tome da su i vrijedni Talijani statistički puno rijeđa pojava od primjerice vrijednih Švicaraca, a statistika nije za zanemariti bez obzira što i prema toj znanstvenoj disciplini mnogi imaju duboko usađene predrasude.
jebes statistiku, talijani i zagorci su najvredniji ljudi, jebo svicarce, kod njih su vrijedni siptari i talijani
oni jedino nekom svojom disciplinom zasluzuju respekt, sto se posla tice, ahmm
i to govorim iz iskustva i to visegodisnjeg koje sam proveo medju svim nabrojanim skupinama
čak to ni ni bitno, 

vode se ne govori o istinitosti, nego o opravdanosti pojma.
ako se za crnce misli da imaju veliki kurac, unda se za crnce misli da imaju veli kurac bez obzira imaju li crnci veliki kuac.

ako forumaši imenom čardak smatraju domojebe, unda su čardakovci domojebi, i niti jedna difamacija, kajna inteligencija, nihilusova kompetencija i slično to ne more izbrisati.
slozih bih se sa tvojim obrazlozenjem :)

I nisi u njemu uočio kontradikciju? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CIA bi se na brutalnost Udbe samo nasmijala - Page 10 Empty Re: CIA bi se na brutalnost Udbe samo nasmijala

Post by Noor 31/5/2018, 23:54

kaja wrote:
Leviathan2 wrote:ajte vi fino ukurac, drago mi je da ste raspolozeni a ja ode hrkat
laku noc vam zelim
Laku noc..
Ja cu jos malo pročitati gluposti od cardaklija..
i ja planiram...ali tvojih, navodno ih je bilo pozamašno danas, moram to nać prije spavanja :D

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

CIA bi se na brutalnost Udbe samo nasmijala - Page 10 Empty Re: CIA bi se na brutalnost Udbe samo nasmijala

Post by kaya 31/5/2018, 23:55

Noor wrote:
kaja wrote:
Leviathan2 wrote:ajte vi fino ukurac, drago mi je da ste raspolozeni a ja ode hrkat
laku noc vam zelim
Laku noc..
Ja cu jos malo pročitati gluposti od cardaklija..
i ja planiram...ali tvojih, navodno ih je bilo pozamašno danas, moram to nać prije spavanja :D
Moraš i divi se obavezno .
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

CIA bi se na brutalnost Udbe samo nasmijala - Page 10 Empty Re: CIA bi se na brutalnost Udbe samo nasmijala

Post by kaya 31/5/2018, 23:58

Speare Shaker wrote:
Leviathan2 wrote:
aben wrote:
Leviathan2 wrote:
Speare Shaker wrote:

Stvarno imaš dobru selektivnu memoriju. :)
Točno je, manje ili više nitko se ne bi smijao. A znaš zašto? Uglavnom zbog vlastitih dubokih predrasuda prema Talijanima i njihovoj sklonosti vrijednom radu. :p
No, ima nešto u tome da su i vrijedni Talijani statistički puno rijeđa pojava od primjerice vrijednih Švicaraca, a statistika nije za zanemariti bez obzira što i prema toj znanstvenoj disciplini mnogi imaju duboko usađene predrasude.
jebes statistiku, talijani i zagorci su najvredniji ljudi, jebo svicarce, kod njih su vrijedni siptari i talijani
oni jedino nekom svojom disciplinom zasluzuju respekt, sto se posla tice, ahmm
i to govorim iz iskustva i to visegodisnjeg koje sam proveo medju svim nabrojanim skupinama
čak to ni ni bitno, 

vode se ne govori o istinitosti, nego o opravdanosti pojma.
ako se za crnce misli da imaju veliki kurac, unda se za crnce misli da imaju veli kurac bez obzira imaju li crnci veliki kuac.

ako forumaši imenom čardak smatraju domojebe, unda su čardakovci domojebi, i niti jedna difamacija, kajna inteligencija, nihilusova kompetencija i slično to ne more izbrisati.
slozih bih se sa tvojim obrazlozenjem :)

I nisi u njemu uočio kontradikciju
Je al je zaspao.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

CIA bi se na brutalnost Udbe samo nasmijala - Page 10 Empty Re: CIA bi se na brutalnost Udbe samo nasmijala

Post by Guest 31/5/2018, 23:59

kaja wrote:
Speare Shaker wrote:
Leviathan2 wrote:
aben wrote:
Leviathan2 wrote:
jebes statistiku, talijani i zagorci su najvredniji ljudi, jebo svicarce, kod njih su vrijedni siptari i talijani
oni jedino nekom svojom disciplinom zasluzuju respekt, sto se posla tice, ahmm
i to govorim iz iskustva i to visegodisnjeg koje sam proveo medju svim nabrojanim skupinama
čak to ni ni bitno, 

vode se ne govori o istinitosti, nego o opravdanosti pojma.
ako se za crnce misli da imaju veliki kurac, unda se za crnce misli da imaju veli kurac bez obzira imaju li crnci veliki kuac.

ako forumaši imenom čardak smatraju domojebe, unda su čardakovci domojebi, i niti jedna difamacija, kajna inteligencija, nihilusova kompetencija i slično to ne more izbrisati.
slozih bih se sa tvojim obrazlozenjem :)

I nisi u njemu uočio kontradikciju
Je al je zaspao.

Bojim se da ipak nije, jer se nije izjasnio u tom smislu, ali svakako mu želim miran san i laku noć.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CIA bi se na brutalnost Udbe samo nasmijala - Page 10 Empty Re: CIA bi se na brutalnost Udbe samo nasmijala

Post by aben 1/6/2018, 00:09

Speare Shaker wrote:
aben wrote:
vode se ne govori o istinitosti, nego o opravdanosti pojma.
ako se za crnce misli da imaju veliki kurac, unda se za crnce misli da imaju veli kurac bez obzira imaju li crnci veliki kuac.

ako forumaši imenom čardak mislu na domojebe, unda za čardakovce misli da su domojebi, i niti jedna difamacija, kajna inteligencija, nihilusova kompetencija i slično to ne more izbrisati.

Baš si šarmantan kada upadneš u kontradikcije. :p
Ne, nego se to samo tako misli i to na vrlo šarmantnom mjestu kakav je ovaj forum, što dovoljno svjedoči o istinitosti takvog mišljenja. :)
Uostalom, o tome svjedoče i kontradikcije za koje po definiciji znamo da ne mogu realno postojati. :)
i stand corrected. ispravljeno.

inače, skroz si šarmantno previdi činjenicu da si dobro razumi riječ domojebi, a koju je izmisli poluludi bauštelac, i koja se za sa pojavila samo par puti u upotrebi.
vidiš, čardak ti je isto to, samo puno prihvaćenije.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

CIA bi se na brutalnost Udbe samo nasmijala - Page 10 Empty Re: CIA bi se na brutalnost Udbe samo nasmijala

Post by Guest 1/6/2018, 00:13

aben wrote:
i stand corrected. ispravljeno.

:)

aben wrote:inače, skroz si šarmantno previdi činjenicu da si dobro razumi riječ domojebi, 

Čekaj, ti kažeš da sam ja previdio činjenicu da sam dobro razumio značenje neke riječi? :) Misliš da je to uopće moguće? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CIA bi se na brutalnost Udbe samo nasmijala - Page 10 Empty Re: CIA bi se na brutalnost Udbe samo nasmijala

Post by aben 1/6/2018, 00:18

Speare Shaker wrote:
{@=50}aben{/@} wrote:ata-id='50' class='mentiontag' title='Viewing profile: aben'>@aben wrote:[/mention] wrote:
vode se ne govori o istinitosti, nego o opravdanosti pojma.
ako se za crnce misli da imaju veliki kurac, unda se za crnce misli da imaju veli kurac bez obzira imaju li crnci veliki kuac.

ako forumaši imenom čardak mislu na domojebe, unda za čardakovce misli da su domojebi, i niti jedna difamacija, kajna inteligencija, nihilusova kompetencija i slično to ne more izbrisati

i stand corrected. ispravljeno.

:)

aben wrote:inače, skroz si šarmantno previdi činjenicu da si dobro razumi riječ domojebi, 

Čekaj, ti kažeš da sam ja previdio činjenicu da sam dobro razumio značenje neke riječi? :) Misliš da je to uopće moguće? :)
lako, jer ti ne gre u korist.

s riječima se ne moreš rvati, pokušali su i utjecajniji, pa ne uspili. koliko god se bori s čardakon, možda čak i domojebima, oto ni u tvojoj, ili mojoj moći. čaviše, nojbolje ča moreš učiniti ako je želiš zatrti, je prestati argumentirati protiv nje.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

CIA bi se na brutalnost Udbe samo nasmijala - Page 10 Empty Re: CIA bi se na brutalnost Udbe samo nasmijala

Post by Guest 1/6/2018, 00:28

aben wrote:
Speare Shaker wrote:
aben wrote:inače, skroz si šarmantno previdi činjenicu da si dobro razumi riječ domojebi, 

Čekaj, ti kažeš da sam ja previdio činjenicu da sam dobro razumio značenje neke riječi? :) Misliš da je to uopće moguće? :)
lako, jer ti ne gre u korist.

U tom slučaju bi bilo dovoljno da sam jednostavno ignorirao značenje neke riječi, a ne da sam previdio da sam ga dobro razumio. :)
Nego, aj' ti bolje spat, počeo si svašta govorit' i očito ti je potreban odmor. :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

CIA bi se na brutalnost Udbe samo nasmijala - Page 10 Empty Re: CIA bi se na brutalnost Udbe samo nasmijala

Post by Noor 1/6/2018, 00:50

aben, pa di ćeš većeg čardaka od tebe..uhljeb nad uhljebima, na račun uhljebske plaće su ti u privatnoj firmi ukinuli plaćanje doprinosa:)
sad još da rečeš kako možeš možeš radit na dva mjesta? radiš na crno?

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

CIA bi se na brutalnost Udbe samo nasmijala - Page 10 Empty Re: CIA bi se na brutalnost Udbe samo nasmijala

Post by aben 1/6/2018, 06:29

Noor wrote:aben, pa di ćeš većeg čardaka od tebe..uhljeb nad uhljebima, na račun uhljebske plaće su ti u privatnoj firmi ukinuli plaćanje doprinosa:)
sad još da rečeš kako možeš možeš radit na dva mjesta? radiš na crno?

čardak ni jednoko uhljeb. ron swanson je uhljeb ali niko ne će pojti tvrditi da je  čardak.

kako misliš kako morin? pa ki mi broni.
na crno, naravski, koliko god se more.

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

CIA bi se na brutalnost Udbe samo nasmijala - Page 10 Empty Re: CIA bi se na brutalnost Udbe samo nasmijala

Post by Noor 1/6/2018, 08:44

aben wrote:
Noor wrote:aben, pa di ćeš većeg čardaka od tebe..uhljeb nad uhljebima, na račun uhljebske plaće su ti u privatnoj firmi ukinuli plaćanje doprinosa:)
sad još da rečeš kako možeš možeš radit na dva mjesta? radiš na crno?

čardak ni jednoko uhljeb. ron swanson je uhljeb ali niko ne će pojti tvrditi da je  čardak.

kako misliš kako morin? pa ki mi broni.
na crno, naravski, koliko god se more.
uhljeb na sisi nas koji plaćamo...parazit
čardak :jezicina:
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

CIA bi se na brutalnost Udbe samo nasmijala - Page 10 Empty Re: CIA bi se na brutalnost Udbe samo nasmijala

Post by Šandor Winnetou 1/6/2018, 09:34

Noor wrote:
Speare Shaker wrote:
Uostalom, povijest široko rasprostranjenih predrasuda i nevjerojatno glupavih generalizacija u ljudskim društvima koje su uhvatile duboko korijenje dokazuje da su se znale uhvatiti i manje fantastične ideje.
A i forumski puk je evidentno dovoljno glup, maliciozan i sklon generalizacijama da jednu notornu glupost prepozna kao istinu, ali to spada u  specifičan šarm ovoga foruma i čari pisanja na njemu.
baš to, šarm i čari...meni bi bilo dosadno da kaja dnevno ne lupi bar dvije gluposti..
evo, danas je kvotu ispunila...u istri nema zrikavaca a ni more nije slano  :D
ne znam, možda je bila još koja, nisam sve čitala, al ne bi se čudila
možda je imala slušalice na ušima a za more ne mogu naći opravdanje rendeer
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

CIA bi se na brutalnost Udbe samo nasmijala - Page 10 Empty Re: CIA bi se na brutalnost Udbe samo nasmijala

Post by Sora 1/6/2018, 09:40

Na forumu samo jedna zena nudi svoju picku 
Posto ima dvije nule u nicku , ne cudim se

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

CIA bi se na brutalnost Udbe samo nasmijala - Page 10 Empty Re: CIA bi se na brutalnost Udbe samo nasmijala

Post by Šandor Winnetou 1/6/2018, 09:43

Sora wrote:Na forumu samo jedna zena nudi svoju picku 
Posto ima dvije nule u nicku , ne cudim se
reče sora koja bi slala pičku poštom da može i ostade živa
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

CIA bi se na brutalnost Udbe samo nasmijala - Page 10 Empty Re: CIA bi se na brutalnost Udbe samo nasmijala

Post by veber 1/6/2018, 09:43

kravo pijana, di si ti vidjela nule?
i vjera ti balijska brani pit.

nije to bez vraga, očito vi balijci poludite od alkohola.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

CIA bi se na brutalnost Udbe samo nasmijala - Page 10 Empty Re: CIA bi se na brutalnost Udbe samo nasmijala

Post by veber 1/6/2018, 09:44

tre wrote:
Sora wrote:Na forumu samo jedna zena nudi svoju picku 
Posto ima dvije nule u nicku , ne cudim se
reče sora koja bi slala pičku poštom da može i ostade živa
roka po brlji od jutra.

_________________
AfD
veber
veber

Male
Posts : 53509
2014-12-30


Back to top Go down

CIA bi se na brutalnost Udbe samo nasmijala - Page 10 Empty Re: CIA bi se na brutalnost Udbe samo nasmijala

Post by Noor 1/6/2018, 09:45

tre wrote:
Noor wrote:
Speare Shaker wrote:
Uostalom, povijest široko rasprostranjenih predrasuda i nevjerojatno glupavih generalizacija u ljudskim društvima koje su uhvatile duboko korijenje dokazuje da su se znale uhvatiti i manje fantastične ideje.
A i forumski puk je evidentno dovoljno glup, maliciozan i sklon generalizacijama da jednu notornu glupost prepozna kao istinu, ali to spada u  specifičan šarm ovoga foruma i čari pisanja na njemu.
baš to, šarm i čari...meni bi bilo dosadno da kaja dnevno ne lupi bar dvije gluposti..
evo, danas je kvotu ispunila...u istri nema zrikavaca a ni more nije slano  :D
ne znam, možda je bila još koja, nisam sve čitala, al ne bi se čudila
možda je imala slušalice na ušima a za more ne mogu naći opravdanje rendeer
možda je pila tequilu crudu, jer nakon toga i mrtvo more bi djelovalo bljutavo :^0





_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

CIA bi se na brutalnost Udbe samo nasmijala - Page 10 Empty Re: CIA bi se na brutalnost Udbe samo nasmijala

Post by Sora 1/6/2018, 09:45

Toj zeni bi idealan partner bio SPIRO posto ima dva imena 
I pametuje  kao da je studiral teologiju ili ksk to vec zovu ...ti crkvenjaci su vec razvili neke nove ..smjerove ..u filozofiji ..ha ha 
 CIA bi se na brutalnost Udbe samo nasmijala - Page 10 1f606 
No, dupla nula i duplo ime se razumiju

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

CIA bi se na brutalnost Udbe samo nasmijala - Page 10 Empty Re: CIA bi se na brutalnost Udbe samo nasmijala

Post by Šandor Winnetou 1/6/2018, 09:46

veber wrote:kravo pijana, di si ti vidjela nule?
i vjera ti balijska brani pit.

nije to bez vraga, očito vi balijci poludite od alkohola.
nije ni čudo što ga zabraniše tamo jer vidi što se dogodi balijki kad potegne mulj sa dna boce
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19770
2017-12-31


Back to top Go down

CIA bi se na brutalnost Udbe samo nasmijala - Page 10 Empty Re: CIA bi se na brutalnost Udbe samo nasmijala

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 12 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum