ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Emancipacija stigla i na britanski dvor

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Emancipacija stigla i na britanski dvor - Page 6 Empty Re: Emancipacija stigla i na britanski dvor

Post by Kavran Sun 20 May - 14:06

em je ovo, em je ono ... debilni index. kurac od svega toga. ušla je u kraljevsku obitelj i poštovat će pravila. talahati može taman onoliko koliko joj se dopusti. ako neće ... i ona će se negdje spičkati u stup u nekom tunelu. taj se još nije rodio tko je zajebao windsore.

Kavran

Posts : 2669
2017-10-12


Back to top Go down

Emancipacija stigla i na britanski dvor - Page 6 Empty Re: Emancipacija stigla i na britanski dvor

Post by Kavran Sun 20 May - 14:09

Yehudim wrote:   " Malo je manje poznato kako britanska kraljevska obitelj ima i nešto hrvatske krvi u svojim venama. Naime, svi su oni potomci Nikole Šubića Zrinskog, što je prije nekoliko godina utvrdio i hrvatski povjesničar Goran Mladineo."


 Emancipacija stigla i na britanski dvor - Page 6 1f602 


" Kad sam uočio da je kraljica Mary, baka sadašnje britanske kraljice, potomak niza mađarskih plemićkih obitelji, odmah sam pomislio da bi vrlo lako među njima mogle biti i najuglednije hrvatske plemićke obitelji koje su se rodbinski povezivale gotovo isključivo s Mađarima. Bio sam malo skeptičan prema tome jer mi se činilo da bi to, ako i jest istina, već zasigurno bilo poznato. Međutim, na svoje sam iznenađenje prilično brzo i lako ustanovio da današnja britanska kraljevska obitelj doista među izravnim precima ima Nikolu Šubića Zrinskog. To znači da preko njega vuku i podrijetlo od cijelog niza važnih hrvatskih povijesnih ličnosti iz obitelji Zrinski i Frankopan te srednjovjekovnih Šubića – ustvrdio je tada Mladineo za Večernji list.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/princ-harry-potomak-je-nikole-subica-zrinskog-1246535 - www.vecernji.hr


----------------------------------------------------------------------


  A možda i potomci Franje trenka


   HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAA


 Muda ti Irudovih  :aw

kaj je pakšu ... međimurci linkani direkt s windsorima .... u međuvremenu ti se skrivaš od idf-a dok ti ona arapska stoka napada državu. jesi derpe od židova.

:cleanteeth
Kavran
Kavran

Posts : 2669
2017-10-12

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum