ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz - Page 4 Empty Re: INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz

Post by RayMabus 4/10/2015, 00:05

Stavka 3 , članak 9

http://www.zakon.hr/z/304/Zakon-o-zapaljivim-teku%C4%87inama-i-plinovima

Slika li te tko kako sam sebi puniš plin na nekoj BP di ima i ukapljenog plina ......neznam oš ti dobit neku kaznu , vjeroatno da al ta kompanija će dobit ogromnu.

To je nezakonita radnja.

RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz - Page 4 Empty Re: INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz

Post by RayMabus 4/10/2015, 00:08

U biti ovdje : stavka 5 ---sigurnost

Pročitaj to dobro.

TO TI JE NEZAKONITA RADNJA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz - Page 4 Empty Re: INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz

Post by aben 4/10/2015, 00:08

RayMabus wrote:
aben wrote:
RayMabus wrote:Inaće ...pln ...ukapljeni nafni plin ...jeftiniji od nafte , 35% bolja trajnost motora , nezagađuje okolinu ....EU propisi 20% voznog parka mora biti ekološko gorivo .......kod LPG tj plina .....nemožete vi to sami točit na pumpama ....nego ovlaštena osoba ....tako da tu priča o : netrebaju ljudi pada u vodu ....barem za one koji misle bit ozbiljni igrači na ovom tržištu.
jo sun uvik sun toči plin, nika mi niko ni nišće reko
Nesmiš po zakonu. Nemaš ovlasti za to.
stvarno? ovlasti za prikačiti cijev a u priključak b?
jo mislin da oni sidu u svojin foteljami i plaču od smiha dokle pišu takovi zakoni. a moremo se i mi smijati dolke se ne situ da se tako nešto i u postelji čini, pa nan i tote uzmu ovlasti

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz - Page 4 Empty Re: INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz

Post by dzango 4/10/2015, 00:11

RayMabus wrote:INA je neka kombinacija : to je kao privatno al je u osnovi dosta i državno pa ono država tome pogoduje al i izvlači lovu iz ovoga .....sad se samo reorganizira poslovanje maloprodaje pošto je to ipak privatna kompanija da to posluje u plusu.

Srbija se zahebala šta je sve prodala Rusima ....trebali su im prodat samo 51% i onda im pogodovat nad ostalima i zarađivat paru ( od vlasništva ovih 49 % ).

Ovako svu lovu uzimaju Rusi i tu i tamo netko dobije plavu kuvertu.
E to. Ne znam koliko tačno Rusi poseduju akcija ali naši su delili neke besplatne akcije NIS-a i upropastili i ono što je imala država Srbija.
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz - Page 4 Empty Re: INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz

Post by RayMabus 4/10/2015, 00:11

aben wrote:
RayMabus wrote:
aben wrote:
RayMabus wrote:Inaće ...pln ...ukapljeni nafni plin ...jeftiniji od nafte , 35% bolja trajnost motora , nezagađuje okolinu ....EU propisi 20% voznog parka mora biti ekološko gorivo .......kod LPG tj plina .....nemožete vi to sami točit na pumpama ....nego ovlaštena osoba ....tako da tu priča o : netrebaju ljudi pada u vodu ....barem za one koji misle bit ozbiljni igrači na ovom tržištu.
jo sun uvik sun toči plin, nika mi niko ni nišće reko
Nesmiš po zakonu. Nemaš ovlasti za to.
stvarno? ovlasti za prikačiti cijev a u priključak b?
jo mislin da oni sidu u svojin foteljami i plaču od smiha dokle pišu takovi zakoni. a moremo se i mi smijati dolke se ne situ da se tako nešto i u postelji čini, pa nan i tote uzmu ovlasti
Oćeš ti da se mi nađemo , ti odi punit sam plin a ja ću te slikat pa ćemo vidit šta če se tebi desit a pogotoo toj kompaniji di ti to radiš tako kako radiš ?

Stavka 5 ...članak 1 .....poslove prometa zapaljivim tekučinama može obavljati samo fizičke osobe koje su osposobljenje ....bla bla bla.


KRAJ PRIČE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz - Page 4 Empty Re: INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz

Post by dzango 4/10/2015, 00:13

A benzin? Smeju li da ga sipaju osobe koje nisu obučene i ovlašćene za to?

_________________
INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz - Page 4 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz - Page 4 Empty Re: INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz

Post by aben 4/10/2015, 00:14

RayMabus wrote:
aben wrote:
RayMabus wrote:
aben wrote:
RayMabus wrote:Inaće ...pln ...ukapljeni nafni plin ...jeftiniji od nafte , 35% bolja trajnost motora , nezagađuje okolinu ....EU propisi 20% voznog parka mora biti ekološko gorivo .......kod LPG tj plina .....nemožete vi to sami točit na pumpama ....nego ovlaštena osoba ....tako da tu priča o : netrebaju ljudi pada u vodu ....barem za one koji misle bit ozbiljni igrači na ovom tržištu.
jo sun uvik sun toči plin, nika mi niko ni nišće reko
Nesmiš po zakonu. Nemaš ovlasti za to.
stvarno? ovlasti za prikačiti cijev a u priključak b?
jo mislin da oni sidu u svojin foteljami i plaču od smiha dokle pišu takovi zakoni. a moremo se i mi smijati dolke se ne situ da se tako nešto i u postelji čini, pa nan i tote uzmu ovlasti
Oćeš ti da se mi nađemo , ti odi punit sam plin a ja ću te slikat pa ćemo vidit šta če se tebi desit a pogotoo toj kompaniji di ti to radiš tako kako radiš ?

Stavka 5 ...članak 1 .....poslove prometa zapaljivim tekučinama može obavljati samo fizičke osobe koje su osposobljenje ....bla bla bla.


KRAJ PRIČE.

koi si ti legalist:)
jel tako i doma poštivoš zakone?

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35478
2014-04-16


Back to top Go down

INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz - Page 4 Empty Re: INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz

Post by RayMabus 4/10/2015, 00:17

dzango wrote:A benzin? Smeju li da ga sipaju osobe koje nisu obučene i ovlašćene za to?
Očito da ne al nema obuke za točenje benzina i nafte al za plin IMA.

Ključna riječ je : osposobljena fizička osoba.

Ovo vaše pitanje se odnosi na novčane kazne, koje bi se poslodavcu odnosno radniku mogle izreći zbog počinjenih prekršaja iz Zakona o zaštiti na radu ili Zakona o radu, pa radije postavite ovo pitanje na forumu Radno pravo.

Ako pak doista mislite na kazneni postupak, jedino što bi, po meni, ovdje moglo doći u obzir je kazneno djelo dovođenja u opasnost života ili imovine iz čl. 215. st. 2. KZ-a, i to kroz modalitet "... uopće ne postupa po propisima ili tehničkim pravilima o zaštitnim mjerama i time izazove opasnost za život ili tijelo ljudi ili za imovinu većeg opsega", za što je predviđena kazna zatvora u trajanju od 6 mjeseci do 5 godina za namjeru, a za nehaj kazna zatvora do 3 godine. Međutim, da bi se doista radilo o tom djelu, mora nastati posljedica - konkretna i ozbiljna opasnost po život ili tijelo ljudi ili imovinu većeg opsega, a kao posljedica nepostupanja po tim propisima ili tehničkim pravilima koje reguliraju zaštitne mjere.

http://www.legalis.hr/forum/showthread.php/68379-Kazneni-postupci-vezani-uz-unp-%28-Ukapljeni-naftni-plin-%29
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz - Page 4 Empty Re: INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz

Post by RayMabus 4/10/2015, 00:34

Nema igranja sa plinom. Kad livate gorivo onda tekućina samo prolazi kroz cijev i odma u rezervoar ....plin kad to radi on prelazi iz tekučeg ( ukapljnog ) u plinovito ....volumen mu se tada povečava za 270 puta a smjesa zraka i plina ( propan butan ) je zapaljiva kad propan butana ima 5 do 15% u tom zraku .....KRIVI KORAK I NEMA TE.

INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcQo41wTLOLxxCewNPbFIAmKRsEhvGF5LyfXEG69T90SkOMgubxd
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz - Page 4 Empty Re: INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz

Post by RayMabus 4/10/2015, 00:49

Plin je posebna priča i za njega morate imati certifikat za osposobljenost za rukavanje sa istim. Nafta i benzin spadaju u tu kategoriju isto al nema posebnog tečaja nego samo kroz zaštitu o radu koja je opća. Plin je zasebna kategorija. NEMA AUTOMATSKIH PUNOINICA PLINA. TO ZABORAVITE.

---


MUŠKARAC starije životne dobi teško je ozlijeđen u požaru koji je izbio danas nešto prije 17 sati na drugom katu zgrade u šibenskoj Ulici 3. studenog 1944., piše portal Šibenik.in. Požar je prouzrokovala eksplozija plina koji je eksplodirao tolikom silinom da su kamene ploče s balkona odletjele na ulicu. Prema prvim informacijama muškarcu koji navodno živi sam ozlijeđeno je lice te je prevezen u šibensku Opću bolnicu.

Prema neslužbenim informacijama stan se napunio plinom što je u jednom trenutku dovelo do eksplozije.

"Snažno je odjeknulo i brzo smo istrčali vani, a iz cijelog ulaza jako je dimilo. Koliko znamo, čovjek koji je stradao ne puši, pa cigareta sigurno nije izazvala nesreću", ispričali su susjedi koji su ispred zgrade čekali da im vatrogasci provjere stanove. Na mjesto događaja došla je i policija, a očevidom bi trebalo biti utvrđeno što se točno dogodilo.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/u-stanu-u-sibeniku-eksplodirao-plin-ulicom-letjele-kamene-ploce-jedan-muskarac-tesko-ozlijedjen/845682.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz - Page 4 Empty Re: INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz

Post by abraham 4/10/2015, 06:55

RayMabus wrote:
abraham wrote:Automatske. Palacas karticom ili kesh-om i punis gorivo. Nemas samoposlugu koja je inace kurac. Pumpe bi inace trebale prodavati gorivo. Kako ja razumijem stanje stvari.
Vidio sa to u Italiji. Kartica ili keš ( euri ). Sve ok samo i takva BP ima rezerwoare , mora cisterna dolazit , netko mora to vodit , održavat ......to je možda i zgodno negdje gdje nema puno prometa i di nema smisla imat nekakvi dućančić uz to di je isto zarada jer radi obično non stop al i u suštini to je mala zarada takvi sistem tako da .....praktički za takwu automatsku pumpu moraš imat swe ko za prawu a nisu zgodne di ima puno prometa ...dakle ulaganje je veliko tj isto ko i kod owe sa osobljem a ako ima puno pormeta trebaju ti ljudi ipak itd itd itd ....dakle negdje je to zgodno a negdje uopće i nije jer wiše gubiš ako nemaš dućan i ljude tu nego da to tak ostaviš hrpa ljudi tu prometuje a ti tu neokrečeš dodatnu lovu ( dućan , ostale usluge itd itd itd ).
Automatske crpke su realnost i u njihovom slucaju se radi , kao i uvijek, o isplativosti, profitu i odrzivosti. Dakle, jedan radnik odrzava vise crpki. Pet do deset. Ciscenje, rezanje trave i tehnicka kontrola. To za pola dana ako crpke nisu rastrkane. Same crpke odrzava odobrena firma koja ima ugovor i npr dobija po litri 2-5 kuna da odrzava crpke 0-24. Cisterne tj vozaci cisterni sami tankairaju goriva u podzemne tankove. To je njihov dio koji im ulazi u opis radnog mjesta. Da, postaja se ne zatvara za vrijeme pretakanja goriva iz cisterni u podzemne rezervoare.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz - Page 4 Empty Re: INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz

Post by RayMabus 4/10/2015, 09:07

Abraham ne kužiš sistem poslovanja ......biznis se radi radi love.

Objasnio sam ti gdje su takve pumpe zgodne a gdje uopće nisu poželjne i di ih nitko neće stavit i gubit lovu koju može okrenit ako je lokacija prometna.

Tamo kod tebe u Švedskoj koja je prostrana i slabo naseljena tako šta jest realnost al ovdje na Jadranu kad je turistička sezona vjeruj mi NIJE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz - Page 4 Empty Re: INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz

Post by RayMabus 4/10/2015, 09:30

Nije isto jel tebi BP tokom cijele godine ima dnevni promet ( kad se gleda samo gorivo ) 5000 - 10000 kuna ili ima 100 000 tisuća. Ova šta ima 100 000 kuna prometa je 10 ovakvih šta ima 10 000 kuna prometa dnevno.

TO SU DVI RAZLIČITE STVARI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz - Page 4 Empty Re: INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz

Post by RayMabus 4/10/2015, 09:35

Zatim imaš i pravilo ( zakonsko ) da nemogu biti dvije BP jedna do druge na istoj dionici ceste u nekom razmaku tj ima pravilo da se nemogu one gradit jedna iza druge ....dakle tko prvu napravi negdje zapasa je tu dionicu i nema pravo nitko na istoj dionici gradit nekoliko kilometra na istom pravcu drugu gore dole ....znači nema ono dođe Kaufland pa će sutra otvorit GETRO tik do njega , prekosutra KONZUM pa onda LIDL a sve vrata do vrata i guše jedan drugoga nego kad naciljaš lokaciju a ciljaš prvo one PROMETNE to je LOKACIJA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz - Page 4 Empty Re: INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz

Post by RayMabus 4/10/2015, 09:48

INA je firma iz bivše Juge , praktički oni su te lokacije zapasali odavno.

Vidi :

INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz - Page 4 Index.php?action=dlattach;topic=2256
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz - Page 4 Empty Re: INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz

Post by prckov 4/10/2015, 10:06

RayMabus wrote:Inaće ...pln ...ukapljeni nafni plin ...jeftiniji od nafte , 35% bolja trajnost motora , nezagađuje okolinu ....EU propisi 20% voznog parka mora biti ekološko gorivo .......kod LPG tj plina .....nemožete vi to sami točit na pumpama ....nego ovlaštena osoba ....tako da tu priča o : netrebaju ljudi pada u vodu ....barem za one koji misle bit ozbiljni igrači na ovom tržištu.
to je mozda kod vas u hrvatistanu, ja plin tocim sam bez ikakve obuke vec 20 godina. Ako nisi dobro prikacio plin nece da krene. Kakva crna obuka
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz - Page 4 Empty Re: INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz

Post by RayMabus 4/10/2015, 10:11

prckov wrote:
RayMabus wrote:Inaće ...pln ...ukapljeni nafni plin ...jeftiniji od nafte , 35% bolja trajnost motora , nezagađuje okolinu ....EU propisi 20% voznog parka mora biti ekološko gorivo .......kod LPG tj plina .....nemožete vi to sami točit na pumpama ....nego ovlaštena osoba ....tako da tu priča o : netrebaju ljudi pada u vodu ....barem za one koji misle bit ozbiljni igrači na ovom tržištu.
to je mozda kod vas u hrvatistanu, ja plin tocim sam bez ikakve obuke vec 20 godina. Ako nisi dobro prikacio plin nece da krene. Kakva crna obuka
Ma i ovdje ljudi toče sami sebi. Netko tko ima plin na autu ima ga , nije od jučer , pogotovo radnik na BP više manje te ljude zna jer dolaze svako malo pa onda samo stane tu kraj njega čisto reda radi i nadzora a pusti ga da sam prikači i nalije ( neda se ni radniku svako malo saginjat pa onda ono moš i sam ako zna da znaš ).

Svejedno to ti je zakonom zabranjeno samo šta neće nitko tjerat mak na konac do te mjere da sad trči okolo pa svakog punjenje plina kontrolira a niti je to baš tehnički moguće ( osim ako nestaviš kamere jel pa onda ono da to snima 24 sata dnevno ).

Da te netko snimi na mobitel i da se vidi da si ti tu radnju sam napravio a radnika nema nigdje tj on to neradi : ide prijava firmi i to uz ogromnu kaznu a neznam jel tebi ide šta al njima ide svakako.

TO JE NEZAKONITA RADNJA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz - Page 4 Empty Re: INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz

Post by RayMabus 4/10/2015, 10:21

Dosta starijih pumpi ti nema LPG ( nije bio onda isplativ pa ga nisu ni projektno predvidile za gradnju u sklopu BP ) ali i dosta novih ti nema jer to komplicira strućnu razinu znanja kad tražiš ljude na tržištu rada tj mora imat certifikat izdan od državne uprave za energiju.

Zato imaš one specijalizirane punionice plina di uopće nema nafte tj benzin i dizel nego samo plin i oni su se samo na to orijentirali tj samo se bave tim biznisom ( prodaja plina ).

INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz - Page 4 Solin_2
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz - Page 4 Empty Re: INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz

Post by prckov 4/10/2015, 10:26

RayMabus wrote:
prckov wrote:
RayMabus wrote:Inaće ...pln ...ukapljeni nafni plin ...jeftiniji od nafte , 35% bolja trajnost motora , nezagađuje okolinu ....EU propisi 20% voznog parka mora biti ekološko gorivo .......kod LPG tj plina .....nemožete vi to sami točit na pumpama ....nego ovlaštena osoba ....tako da tu priča o : netrebaju ljudi pada u vodu ....barem za one koji misle bit ozbiljni igrači na ovom tržištu.
to je mozda kod vas u hrvatistanu, ja plin tocim sam bez ikakve obuke vec 20 godina. Ako nisi dobro prikacio plin nece da krene. Kakva crna obuka
Ma i ovdje ljudi toče sami sebi. Netko tko ima plin na autu ima ga , nije od jučer , pogotovo radnik na BP više manje te ljude zna jer dolaze svako malo pa onda samo stane tu kraj njega čisto reda radi i nadzora a pusti ga da sam prikači i nalije ( neda se ni radniku svako malo saginjat pa onda ono moš i sam ako zna da znaš ).

Svejedno to ti je zakonom zabranjeno samo šta neće nitko tjerat mak na konac do te mjere da sad trči okolo pa svakog punjenje plina kontrolira a niti je to baš tehnički moguće ( osim ako nestaviš kamere jel pa onda ono da to snima 24 sata dnevno ).

Da te netko snimi na mobitel i da se vidi da si ti tu radnju sam napravio a radnika nema nigdje tj on to neradi : ide prijava firmi i to uz ogromnu kaznu a neznam jel tebi ide šta al njima ide svakako.

TO JE NEZAKONITA RADNJA.
dobro zavrnes i pritisnes kvaku, isto kao i kod benzina samo sto se ovo zavrne. Eto ti obuke
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz - Page 4 Empty Re: INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz

Post by RayMabus 4/10/2015, 10:30

prckov wrote:
dobro zavrnes i pritisnes kvaku, isto kao i kod benzina samo sto se ovo zavrne. Eto ti obuke
Ćuj ja znam da ti znaš , znaju i oni iz državne agenije ....zato netjeraju mak na konac ....svejedno ti to NESMIJEŠ RADIT.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz - Page 4 Empty Re: INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz

Post by prckov 4/10/2015, 10:44

RayMabus wrote:
prckov wrote:
dobro zavrnes i pritisnes kvaku, isto kao i kod benzina samo sto se ovo zavrne. Eto ti obuke
Ćuj ja znam da ti znaš , znaju i oni iz državne agenije ....zato netjeraju mak na konac ....svejedno ti to NESMIJEŠ RADIT.
to samo kod vas bivsih komunistickih vukojebina sto jos vole da ogranicavaju i prijete (valjda inercijom), i imaju neke zakone koji sa pamecu veze nemaju. Evo donijeli smo vam LPG al neeemoj seljacine da vas vidim da drkate okolo sa time najebacu vam se mame.....ma ima da vas ispendrecim ko magarce mulci jedni
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz - Page 4 Empty Re: INA postavila ultimatum radnicima na postajama: Ili 25% manja plaća ili otkaz

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum