ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi''

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi'' - Page 3 Empty Re: ''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi''

Post by Guest 3/1/2018, 19:45

Iranci su pametni ljudi,pogotovo mladji,a nisu bas 100% izolirani i bez informacija...znaju i ni odvagnuti i procijeniti situaciju..

Guest
Guest


Back to top Go down

''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi'' - Page 3 Empty Re: ''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi''

Post by T. 3/1/2018, 19:54

pismejker wrote:
Leviathan2 wrote:
govinda wrote:
jastreb wrote:[size=36]3. boldano..nekoliko stotina demostranata...[/size]
''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi'' - Page 3 26167168_10156079789863777_1322026030091848220_n
Ovo su provladini protesti...

''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi'' - Page 3 Iran_p10
In this photo provided by Mehr News Agency, demonstrators attend a pro-government rally in the southwestern city of Ahvaz, Iran, Wednesday, Jan. 3, 2018. Tens of thousands of Iranians took part in pro-government demonstrations in several cities across the country on Wednesday, Iranian state media reported, a move apparently seeking to calm nerves after a week of protests and unrest that have killed at least 21 people. (Mehdi Pedramkhoo/Mehr News Agency via AP) (Associated Press)
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi'' - Page 3 Empty Re: ''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi''

Post by Guest 3/1/2018, 20:03

no 4. ne moze pobiti 1. 2. i 3...
uza to,lako je ovo oirganizirati kao obavezu..vojsci policiji i ostalim elementima na drzavnoj sisi..

uz to Iran ima prebrutalnu obavjestajnu propagandu..

I Titi su stotine tisuca isle na grob..sto stotine tisca..milijuni.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi'' - Page 3 Empty Re: ''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi''

Post by Leviathan2 3/1/2018, 20:05

pismejker wrote:
Leviathan2 wrote:
govinda wrote:
jastreb wrote:Trump je zaprijetio obustavom pomoći Palestini.

Jeruzalem je glavni grad Izraela.

Antiislamistička revolucija u Iranu.

Uništenje Islamske države.

Počinje novo doba,izgleda da  svijet,a i sami muslimani shvaćaju zlo šerijata i kalifata.
kakve veze slobodna drzava Palestina ima sa serijatom i kalifatom? A Iran tek sto je za kalifat, u macku piterinu...jbt, tacno vam americki mediji programiraju svijest...
pusti jastreba, on je tipicni konzument masmedija
bio sam 3 puta u iranu i kurac od vjerskog fanatizma, istina da zenkse nose marame al nosile su ih i zene kod nas svojevremeno, inace zene imaju tamo veca prava nego muskarci samo o tomu nitko ne pise
ovih nekoliko stotina takozvanih demonstranata su mozda i u pravu ali uglavnom su ovce koje su krenule za ljudima kojima je komanda u vasingtonu i izraelu,  nisu to prave demonstracije

inace o sudima i slicnim se nigdje ne pise, oni su prijatelji demokrata iz tel aviva i vasingtona,  cak su i na americku inicijativu u ujedinjenim narodima u komisiji za ljudcka prava
perverzija
1. boldano... hoces reci da muski ne vise na dizaliccama radi pederastije?
2. boldano.. mda,uzato ih svako malo iskamenuju,ne bas u urbanim sredinama,ali..bilo nes i sa sijecanje musiju i nosa,i tak oto...
3. boldano..nekoliko stotina demostranata...
''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi'' - Page 3 26167168_10156079789863777_1322026030091848220_n


4.boldano...a seres ga u MP66... 

Imam poznanike ovdje u Svabiji,decki oko 30-35 godina,i sVI odreda pricaju drugu pricu,suprotnu tvojoj...

Dakle,lazes..sad tk obi ga znao zasto.. :cleanteeth
postao si fotku koja na kojoj nisu protestanti nego progoverment raly
drugo, ne kuzim ono sa dizalicama
trece, tvoji decki u svabiji mogu pricat price koje hoce, ja sam bio 3 puta u teheranu i nisam naletio nigdje na neku smetnju oko toga sto nisam musliman, cak su bili i radoznali kad sam rekao u sto pleme vjeruje
sto se tice kamenovanja, sumnjam bas da ima jel imate info isto ko iz sjeverne koreje i slicno, nema info al se kreira
dakle, ubolo te to sto sam naveo da iza tih demonstracija stoje mossad i cia
meni se osobno jebe i za mosad i za ciu i za iran, ni u dzep ni iz dzepa
i uvijek kazem ono sto mislim jel ja nemam zabadava status i ime koje imam kad bih vagao sto da kazem

_________________
''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi'' - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi'' - Page 3 Empty Re: ''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi''

Post by Leviathan2 3/1/2018, 20:06

pismejker wrote:no 4. ne moze pobiti 1. 2. i 3...
uza to,lako je ovo oirganizirati kao obavezu..vojsci policiji i ostalim elementima na drzavnoj sisi..

uz to Iran ima prebrutalnu obavjestajnu propagandu..

I Titi su stotine tisuca isle na grob..sto stotine tisca..milijuni.. :cleanteeth
aj jebote, eno ti u izraelu demonstracija, traze da bibi odstupi, nigdje ni traga tomu u vjestima

_________________
''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi'' - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi'' - Page 3 Empty Re: ''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi''

Post by govinda 3/1/2018, 20:10

A naravno da ce iranski azilanti u Njemackoj pricati da im je lsoe u Iranu, pa kako bi dobili azil? Lose je pederima (a protiv pedera je vecina forumasa ovdje), lose je zagovornicima americkog nacina zivota (a vecina forumasa je ovdje protiv amerike i njenoj uticaja u bilo cemu i najmanje pola forumasa ovdje navija za siijite jer eto zele vidjeti taj sukob u kojima ce sijiti unistiti njima mrske sunite (a za jedne i druge su culi kao i za Madagaskar i Bocvanu)...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi'' - Page 3 Empty Re: ''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi''

Post by Guest 3/1/2018, 20:11

Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:
Leviathan2 wrote:
govinda wrote:
jastreb wrote:Trump je zaprijetio obustavom pomoći Palestini.

Jeruzalem je glavni grad Izraela.

Antiislamistička revolucija u Iranu.

Uništenje Islamske države.

Počinje novo doba,izgleda da  svijet,a i sami muslimani shvaćaju zlo šerijata i kalifata.
kakve veze slobodna drzava Palestina ima sa serijatom i kalifatom? A Iran tek sto je za kalifat, u macku piterinu...jbt, tacno vam americki mediji programiraju svijest...
pusti jastreba, on je tipicni konzument masmedija
bio sam 3 puta u iranu i kurac od vjerskog fanatizma, istina da zenkse nose marame al nosile su ih i zene kod nas svojevremeno, inace zene imaju tamo veca prava nego muskarci samo o tomu nitko ne pise
ovih nekoliko stotina takozvanih demonstranata su mozda i u pravu ali uglavnom su ovce koje su krenule za ljudima kojima je komanda u vasingtonu i izraelu,  nisu to prave demonstracije

inace o sudima i slicnim se nigdje ne pise, oni su prijatelji demokrata iz tel aviva i vasingtona,  cak su i na americku inicijativu u ujedinjenim narodima u komisiji za ljudcka prava
perverzija
1. boldano... hoces reci da muski ne vise na dizaliccama radi pederastije?
2. boldano.. mda,uzato ih svako malo iskamenuju,ne bas u urbanim sredinama,ali..bilo nes i sa sijecanje musiju i nosa,i tak oto...
3. boldano..nekoliko stotina demostranata...
''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi'' - Page 3 26167168_10156079789863777_1322026030091848220_n


4.boldano...a seres ga u MP66... 

Imam poznanike ovdje u Svabiji,decki oko 30-35 godina,i sVI odreda pricaju drugu pricu,suprotnu tvojoj...

Dakle,lazes..sad tk obi ga znao zasto.. :cleanteeth
postao si fotku koja na kojoj nisu protestanti nego progoverment raly
drugo, ne kuzim ono sa dizalicama
trece, tvoji decki u svabiji mogu pricat price koje hoce, ja sam bio 3 puta u teheranu i nisam naletio nigdje na neku smetnju oko toga sto nisam musliman, cak su bili i radoznali kad sam rekao u sto pleme vjeruje
sto se tice kamenovanja, sumnjam bas da ima jel imate info isto ko iz sjeverne koreje i slicno, nema info al se kreira
dakle, ubolo te to sto sam naveo da iza tih demonstracija stoje mossad i cia
meni se osobno jebe i za mosad i za ciu i za iran, ni u dzep ni iz dzepa
i uvijek kazem ono sto mislim jel ja nemam zabadava status i ime koje imam kad bih vagao sto da kazem
ne kuzis ono sa dizalicama?? Pa pedere koje uhvate,vjerska policija vjesa na kran dizalice.javna pogubljenja..naravn oda ne kuzis,nije ti u interesu..

3 puta bio u Teheranu...Decki tamo rodjeni i zivjeli 30-35 godina,i nekako iako tucem po Iranu,sklon sam da im vjerujem..jednostavno odisu povjerenjem..
ti..e nebih bas karte na tebe stavio..ne poznam te..
nisam niti tvrdio da napadaju nemuslimane,ne podmeci..
Kamenovanja ima,cak je postala poznata cura-zena,koja je napustila muza,pa joj je njegova obitelj odsjekla usi i nos..danas zivi u USA...
nije me nis ubolo,nego mi je svatk osmjesan,tk otvrdi kako zna tajne operacije neke obavjestajne sluzbe... :cleanteeth
nemas status ni ime..sve nes mis mas,do neprepoznatljivosti izmiksano..a prica..prehrabra i za moje pojmove... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi'' - Page 3 Empty Re: ''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi''

Post by Guest 3/1/2018, 20:11

Leviathan2 wrote:
pismejker wrote:no 4. ne moze pobiti 1. 2. i 3...
uza to,lako je ovo oirganizirati kao obavezu..vojsci policiji i ostalim elementima na drzavnoj sisi..

uz to Iran ima prebrutalnu obavjestajnu propagandu..

I Titi su stotine tisuca isle na grob..sto stotine tisca..milijuni.. :cleanteeth
aj jebote, eno ti u izraelu demonstracija, traze da bibi odstupi, nigdje ni traga tomu u vjestima
bas niti u jednima..zanimljivo... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi'' - Page 3 Empty Re: ''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi''

Post by marcellus 3/1/2018, 20:15

pismejker wrote:
marcellus wrote:
jastreb wrote:Malo pretjeruješ,Ezek...No ovo što se događa u Iranu,početak je antiislamske revolucije.

U to sam sasvim siguran.

nema i neće biti nikakve antiislamske revolucije u Iranu...

Puno mladih preispituje islam,i nalazi hrpu nelogicnosti i stvari koje im ne pašu.. :cleanteeth


ne vjerujem da žele nešto ko ovo sranje na zapadu...


_________________
''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi'' - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi'' - Page 3 Empty Re: ''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi''

Post by Guest 3/1/2018, 20:17

marcellus wrote:
pismejker wrote:
marcellus wrote:
jastreb wrote:Malo pretjeruješ,Ezek...No ovo što se događa u Iranu,početak je antiislamske revolucije.

U to sam sasvim siguran.

nema i neće biti nikakve antiislamske revolucije u Iranu...

Puno mladih preispituje islam,i nalazi hrpu nelogicnosti i stvari koje im ne pašu.. :cleanteeth


ne vjerujem da žele nešto ko ovo sranje na zapadu...

naravno da ne zele,ali ne zele niti da imaju vjersku policiju na vratu radi svog misljenja...ti decki su me jako pozitivno iznenadili...otvoreni,nisu pokvareni,radoznali za sve sto interesira mladez diljem svijeta... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi'' - Page 3 Empty Re: ''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi''

Post by marcellus 3/1/2018, 20:17

asilovski wrote:Carl Bildt‏ @carlbildt - 9:38 PM - 28 Dec 2017 from Rome, Lazio
Reports of signals of international satellite TV networks jammed in large cities of Iran. Would be sign of regime fear of today’s protests spreading.

kad to mučko đubre druka za revoluciju onda znaš ko je iza toga

_________________
''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi'' - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi'' - Page 3 Empty Re: ''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi''

Post by marcellus 3/1/2018, 20:18

pismejker wrote:
marcellus wrote:
pismejker wrote:
marcellus wrote:
jastreb wrote:Malo pretjeruješ,Ezek...No ovo što se događa u Iranu,početak je antiislamske revolucije.

U to sam sasvim siguran.

nema i neće biti nikakve antiislamske revolucije u Iranu...

Puno mladih preispituje islam,i nalazi hrpu nelogicnosti i stvari koje im ne pašu.. :cleanteeth


ne vjerujem da žele nešto ko ovo sranje na zapadu...

naravno da ne zele,ali ne zele niti da imaju vjersku policiju na vratu radi svog misljenja...ti decki su me jako pozitivno iznenadili...otvoreni,nisu pokvareni,radoznali za sve sto interesira mladez diljem svijeta... :cleanteeth


a šta mi imamo nego vjersku policiju na vratu radi svog mišljenja...

_________________
''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi'' - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi'' - Page 3 Empty Re: ''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi''

Post by Guest 3/1/2018, 20:18

marcellus wrote:
pismejker wrote:
marcellus wrote:
pismejker wrote:
marcellus wrote:

nema i neće biti nikakve antiislamske revolucije u Iranu...

Puno mladih preispituje islam,i nalazi hrpu nelogicnosti i stvari koje im ne pašu.. :cleanteeth


ne vjerujem da žele nešto ko ovo sranje na zapadu...

naravno da ne zele,ali ne zele niti da imaju vjersku policiju na vratu radi svog misljenja...ti decki su me jako pozitivno iznenadili...otvoreni,nisu pokvareni,radoznali za sve sto interesira mladez diljem svijeta... :cleanteeth


a šta mi imamo nego vjersku policiju na vratu radi svog mišljenja...
tja..istina i to...no to ne znaci da nam se to svidjai da zelimo to trpjeti..jel..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi'' - Page 3 Empty Re: ''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi''

Post by Guest 3/1/2018, 20:31

netko je spomenuo korupciju i los standard..Pa ne bi se radi toga diglo samo 101 čovjek..ako je to u pitanju,a uzrok svemu islam,i apsolutisticka vlast,nezadovoljstvomora dijeli ti ..cak mozda 102 covjeka...od pustih milijuna koliko ihima.. lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi'' - Page 3 Empty Re: ''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi''

Post by Guest 3/1/2018, 20:38

asilovski wrote:''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi'' - Page 3 26167168_10156079789863777_1322026030091848220_n

Iranski HDZovci i Uhljebi izašli na ulice
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi'' - Page 3 Empty Re: ''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi''

Post by Guest 3/1/2018, 20:39

abraham wrote:Daklem jos jedna jamericka ili cifutska ujdurma???. Jebi ga, slucajno slavio Novu sa ekipom iz Irana. Kazu da je korupcija totalno preuzela sve u svoje ruke(zvuci poznato) i da je standard los. Ne misle da ce mule i bule sici sa vlasti ali misle da ce se represija pojacati. BMK ja se izljubio i izgrlio sa dvije iranke. Sta bi se reklo i tata bi sine. Muhahahahahahhaaa Kila mozga.....
pa zato i govorim Iranski HDZ

Iran, Rusija, Srbija, ukraina, Hrvatska, to je sve isti mentalitet.


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi'' - Page 3 Empty Re: ''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi''

Post by marcellus 3/1/2018, 20:40

Pinochet wrote:
abraham wrote:Daklem jos jedna jamericka ili cifutska ujdurma???. Jebi ga, slucajno slavio Novu sa ekipom iz Irana. Kazu da je korupcija totalno preuzela sve u svoje ruke(zvuci poznato) i da je standard los. Ne misle da ce mule i bule sici sa vlasti ali misle da ce se represija pojacati. BMK ja se izljubio i izgrlio sa dvije iranke. Sta bi se reklo i tata bi sine. Muhahahahahahhaaa Kila mozga.....
pa zato i govorim Iranski HDZ

Iran, Rusija, Srbija, ukraina, Hrvatska, to je sve isti mentalitet.



korupcija je tamo svuda ko god da je na vlasti to je istok jebiga

a standard? Lani je BDP u Iranu rastao 12,5% ne vjerujem da se može rušit vlada u takvim uvjetima...

_________________
''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi'' - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi'' - Page 3 Empty Re: ''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi''

Post by Guest 3/1/2018, 20:43

Pinochet wrote:
asilovski wrote:''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi'' - Page 3 26167168_10156079789863777_1322026030091848220_n

Iranski HDZovci i Uhljebi izašli na ulice

Pitanje "velumnima"..ako su protesti i demonstracije tako malobrojni,kaze Levi,parstoljudi,zasto je odgovor pro-vladine politike,ovako brojan..??

u ovakvim situacijama,vlada zakon akcije i reakcije,odnosno,OTPRILIKE su jednaki brojevi u pitanju,kad se demonstrira za i protiv..
ovakvu reakciju ne moze izazvati samo parsotljudi Levijevih.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi'' - Page 3 Empty Re: ''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi''

Post by Guest 3/1/2018, 20:44

marcellus wrote:
Pinochet wrote:
abraham wrote:Daklem jos jedna jamericka ili cifutska ujdurma???. Jebi ga, slucajno slavio Novu sa ekipom iz Irana. Kazu da je korupcija totalno preuzela sve u svoje ruke(zvuci poznato) i da je standard los. Ne misle da ce mule i bule sici sa vlasti ali misle da ce se represija pojacati. BMK ja se izljubio i izgrlio sa dvije iranke. Sta bi se reklo i tata bi sine. Muhahahahahahhaaa Kila mozga.....
pa zato i govorim Iranski HDZ

Iran, Rusija, Srbija, ukraina, Hrvatska, to je sve isti mentalitet.



korupcija je tamo svuda ko god da je na vlasti to je istok jebiga

a standard? Lani je BDP u Iranu rastao 12,5% ne vjerujem da se može rušit vlada u takvim uvjetima...

Mozda gradjani ne bastine taj dobitak.. :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi'' - Page 3 Empty Re: ''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi''

Post by abraham 3/1/2018, 20:44

Pisem sta su mi rekli. Visoko obrazovani. Srednje godine plus mladja djevojka na doktoratu ovdje. Ne misle da ce se nesto promijeniti i ne misle da su stranci upetljani. Moguci pocetak necega ali vrlo su skepticni. Jedini izlaz je iseliti. Pizdu materinu, zvuci poznato.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14507
2014-04-14


Back to top Go down

''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi'' - Page 3 Empty Re: ''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi''

Post by Guest 3/1/2018, 20:45

Kako rekoh,i TITO je na trgu u belgradu lako skupio 300 000 ljudi... :cleanteeth
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi'' - Page 3 Empty Re: ''Ova fotografija govori više o pobuni u Iranu od milijun riječi''

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum