ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako bježi državna tajnica hehe

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Kako bježi državna tajnica hehe - Page 2 Empty Re: Kako bježi državna tajnica hehe

Post by Kermit Fri 8 Dec - 17:42

prckov wrote:
asilovski wrote:
prckov wrote:jebote
kad se danasnji ljevicari pozivaju na orvela onda ga jebi
Tko je ljevičar? Drž tajnica za vibratore i karmin ili časna koja dijeli poklon paketiće partijskoj djeci?
novinar I index, nevezano za paketice, o toj prici nisam upoznat niti me zanima
Ne zanima te tema o čardak tajnici već te jebe što je pukla bruka hehe pa nama je još i dobro

Kermit

Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Kako bježi državna tajnica hehe - Page 2 Empty Re: Kako bježi državna tajnica hehe

Post by Kermit Fri 8 Dec - 17:43

marcellus wrote:
asilovski wrote:Dobro mi je ovo sa najpotrebitijima u privatnom extra katoličkom vrtiću hehe a i časna se sva zbunila da čitav hristov nauk je u biti Superhik vrlo poučno...za nedeljnu misu sigurno ce sve objasniti da se radi o komunističkoj hibridnoj propagandi

taj vrtić košta 500 kuna mjesečno a gradski 600 (doduše cijene ovise o primanjima roditelja u katoličkom vrtiću, može biti i besplatan)



i nema bogatih jer prima samo djecu s trnja, a na trnju ne žive bogati ljudi... trnje je bio sirotinjski kvart do nedavno.
Nisu sigurno potrebiti ali reci što je utekla?
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Kako bježi državna tajnica hehe - Page 2 Empty Re: Kako bježi državna tajnica hehe

Post by marcellus Fri 8 Dec - 17:43

inače ne znam zašto se stalno spominje "privatni katolički vrtić", vrtić je ili privatni ili crkveni, ne može biti oboje.


_________________
Kako bježi državna tajnica hehe - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Kako bježi državna tajnica hehe - Page 2 Empty Re: Kako bježi državna tajnica hehe

Post by marcellus Fri 8 Dec - 17:52

http://forum.roda.hr/archive/index.php/t-12522.html

_________________
Kako bježi državna tajnica hehe - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Kako bježi državna tajnica hehe - Page 2 Empty Re: Kako bježi državna tajnica hehe

Post by marcellus Fri 8 Dec - 17:53

asilovski wrote:
marcellus wrote:
asilovski wrote:Dobro mi je ovo sa najpotrebitijima u privatnom extra katoličkom vrtiću hehe a i časna se sva zbunila da čitav hristov nauk je u biti Superhik vrlo poučno...za nedeljnu misu sigurno ce sve objasniti da se radi o komunističkoj hibridnoj propagandi

taj vrtić košta 500 kuna mjesečno a gradski 600 (doduše cijene ovise o primanjima roditelja u katoličkom vrtiću, može biti i besplatan)



i nema bogatih jer prima samo djecu s trnja, a na trnju ne žive bogati ljudi... trnje je bio sirotinjski kvart do nedavno.
Nisu sigurno potrebiti ali reci što je utekla?

zašto ne bi bili potrebiti.

Moje dijete je išlo u privatni vrtić jer u onom kod časnih, puno jeftinijem, nije bilo mjesta - a gradski je misaona imenica u mom kvartu ak ti dijete nije rođeno u određenim mjesecima

vrtići kod časnih se prvi napune, jer su najkvalitetniji a u pravilu nisu skuplji od gradskih.

_________________
Kako bježi državna tajnica hehe - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Kako bježi državna tajnica hehe - Page 2 Empty Re: Kako bježi državna tajnica hehe

Post by prckov Fri 8 Dec - 17:55

asilovski wrote:
prckov wrote:
asilovski wrote:
prckov wrote:jebote
kad se danasnji ljevicari pozivaju na orvela onda ga jebi
Tko je ljevičar? Drž tajnica za vibratore i karmin ili časna koja dijeli poklon paketiće partijskoj djeci?
novinar I index, nevezano za paketice, o toj prici nisam upoznat niti me zanima
Ne zanima te tema o čardak tajnici već te jebe što je pukla bruka hehe pa nama je još i dobro
cuj ovog budale
na cemu si to ti

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

Kako bježi državna tajnica hehe - Page 2 Empty Re: Kako bježi državna tajnica hehe

Post by marcellus Fri 8 Dec - 17:56

"Privatne jaslice kod časnih na Krugama su 600 kn, dakle razlika do 2.000 kn je jako velika. A i činjenica da je teško naći dobru i adekvatnu tetu čuvalicu. Iako nije najveći razlog novac.

Svatko prema svom nahođenju, ali ja imam više razloga za jaslice.
Mislim da bi (govorim o svom slučaju) teško bilo naći tetu čuvalicu koja bi dolazila u 7 i odlazila iza 5. Na žalost radi mjesta stanovanja i radog mjesta puno vremena (i više od 10 sati) provodimo izvan kuće.

Ja sam jako zadovoljna sa jaslicama u koje M. ide.
Nije do sada bio bolestan osim jedne epizode temperature od jednog popodneva koju pripisujem zubima.
Socijalni kontakt mu je odličan u čemu bi bio djelomično ograničen kad bi bio sam sa teteom čuvalicom.
Ma imam još milion razoga zašto sam zadovoljna jaslicama.

Naravno da kad ne bih imala takvo mišljenje ili kad bi smatrala da moje djete ne dobiva dovoljno pažnje ili bi stalno bilo bolesno - razmislila bih!"

_________________
Kako bježi državna tajnica hehe - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Kako bježi državna tajnica hehe - Page 2 Empty Re: Kako bježi državna tajnica hehe

Post by marcellus Fri 8 Dec - 17:57

kod časnih su cijene kako vidim ovisno od subvencija nešto malo više od gradskih vrtića koji su 450-600 kuna u mom kvartu a privatni privatni vrtići su 1.500 - 2.000 kuna mjesečno

_________________
Kako bježi državna tajnica hehe - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Kako bježi državna tajnica hehe - Page 2 Empty Re: Kako bježi državna tajnica hehe

Post by Kermit Fri 8 Dec - 17:59

marcellus wrote:kod časnih su cijene kako vidim ovisno od subvencija nešto malo više od gradskih vrtića koji su 450-600 kuna u mom kvartu a privatni privatni vrtići su 1.500 - 2.000 kuna mjesečno
Zna se što su siromašni i potrebiti ali reci što je utekla?
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Kako bježi državna tajnica hehe - Page 2 Empty Re: Kako bježi državna tajnica hehe

Post by marcellus Fri 8 Dec - 18:10

asilovski wrote:
marcellus wrote:kod časnih su cijene kako vidim ovisno od subvencija nešto malo više od gradskih vrtića koji su 450-600 kuna u mom kvartu a privatni privatni vrtići su 1.500 - 2.000 kuna mjesečno
Zna se što su siromašni i potrebiti ali reci što je utekla?

jer je kokoš, nije bitna ona.

a to da u tom vrtiću nema potrebitih i najpotrebitijih nije istina, vjeruj mi da su privatni vrtići puni djece i te kako potrebitih je se u gradske vrtiće ne upisuje po imovinskom stanju nego po datumu rođenja

_________________
Kako bježi državna tajnica hehe - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Kako bježi državna tajnica hehe - Page 2 Empty Re: Kako bježi državna tajnica hehe

Post by catabbath Fri 8 Dec - 18:37

asilovski wrote:Nisu sigurno potrebiti ali reci što je utekla?

Zato jer lopovi bježe kad ih zatekneš na djelu. Instinkt.


Last edited by catabbath on Fri 8 Dec - 18:37; edited 1 time in total (Reason for editing : 123)
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Kako bježi državna tajnica hehe - Page 2 Empty Re: Kako bježi državna tajnica hehe

Post by catabbath Fri 8 Dec - 18:38

Državna tanica još jedan mega-uhljeb.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/afera-paketici-tko-je-hdzovka-koja-je-bjezala-od-novinara-u-privatnom-katolickom-vrticu/1012317.aspx

_________________
Kako bježi državna tajnica hehe - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Kako bježi državna tajnica hehe - Page 2 Empty Re: Kako bježi državna tajnica hehe

Post by catabbath Fri 8 Dec - 18:40

marcellus wrote:a to da u tom vrtiću nema potrebitih i najpotrebitijih nije istina

Dica siromašnih HDZ uljeba koji još nisu stigli pošteno ukrasti pa spajaju kraj s krajem s 20 000 kn uhljebnine.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12434
2015-08-22


Back to top Go down

Kako bježi državna tajnica hehe - Page 2 Empty Re: Kako bježi državna tajnica hehe

Post by Guest Fri 8 Dec - 19:13

catabbath wrote:Državna tanica još jedan mega-uhljeb.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/afera-paketici-tko-je-hdzovka-koja-je-bjezala-od-novinara-u-privatnom-katolickom-vrticu/1012317.aspx
vidiš šta je život. od pon-petka kradeš , mazneš, namještaš(iseljavaš, osiromašuješ). u subotu navečer na cajke, a nedilja ujutro mamuran na ranu misu se ispovidit .. i onda pon ponovo isto
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako bježi državna tajnica hehe - Page 2 Empty Re: Kako bježi državna tajnica hehe

Post by red wolf Fri 8 Dec - 19:28

http://www.telegram.hr/politika-kriminal/mozda-bismo-trebali-na-trenutak-ostaviti-sve-i-poslusati-ministricu-murganic-kako-bijesni-da-nitko-nije-vidio-nikakve-paketice/

lol! :ming1
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Kako bježi državna tajnica hehe - Page 2 Empty Re: Kako bježi državna tajnica hehe

Post by mutava baštarda Fri 8 Dec - 20:07

Moja dica su bila u švora, plaćaš kao i u ostalim vrtićima +-50kn...
Ono, idem navalit na ručak a vele klinci, a sad se pomolimo, hehe

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Kako bježi državna tajnica hehe - Page 2 Empty Re: Kako bježi državna tajnica hehe

Post by Guest Fri 8 Dec - 20:12

marcellus wrote:
asilovski wrote:
marcellus wrote:kod časnih su cijene kako vidim ovisno od subvencija nešto malo više od gradskih vrtića koji su 450-600 kuna u mom kvartu a privatni privatni vrtići su 1.500 - 2.000 kuna mjesečno
Zna se što su siromašni i potrebiti ali reci što je utekla?

jer je kokoš, nije bitna ona.

a to da u tom vrtiću nema potrebitih i najpotrebitijih nije istina, vjeruj mi da su privatni vrtići puni djece i te kako potrebitih je se u gradske vrtiće ne upisuje po imovinskom stanju nego po datumu rođenja
Pa u ovom slucaju nije toliko bitno ima li u tom specificnom vrticu potrebite djece ili nema, nego je bitno da li su potrebita djeca iz tog vrtica dobila te poklone ili nisu. Dakle marcel, jel znas kome su zavrsili ti pokloni?  Kako bježi državna tajnica hehe - Page 2 1f619
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako bježi državna tajnica hehe - Page 2 Empty Re: Kako bježi državna tajnica hehe

Post by Guest Fri 8 Dec - 20:14

red wolf wrote:A sad ozbiljno, ja ne znam tko glasa na izborima za ove već godinama?...
Roditelji potrebite djece vjerojatno...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako bježi državna tajnica hehe - Page 2 Empty Re: Kako bježi državna tajnica hehe

Post by marcellus Fri 8 Dec - 20:17

Leteca Pegla wrote:
marcellus wrote:
asilovski wrote:
marcellus wrote:kod časnih su cijene kako vidim ovisno od subvencija nešto malo više od gradskih vrtića koji su 450-600 kuna u mom kvartu a privatni privatni vrtići su 1.500 - 2.000 kuna mjesečno
Zna se što su siromašni i potrebiti ali reci što je utekla?

jer je kokoš, nije bitna ona.

a to da u tom vrtiću nema potrebitih i najpotrebitijih nije istina, vjeruj mi da su privatni vrtići puni djece i te kako potrebitih je se u gradske vrtiće ne upisuje po imovinskom stanju nego po datumu rođenja
Pa u ovom slucaju nije toliko bitno ima li u tom specificnom vrticu potrebite djece ili nema, nego je bitno da li su potrebita djeca iz tog vrtica dobila te poklone ili nisu. Dakle marcel, jel znas kome su zavrsili ti pokloni?  Kako bježi državna tajnica hehe - Page 2 1f619

to treba pitat časne u vrtiću.

ali ni to nije bitno, jebote radi se o pelenama, slikovnicama, par čokoladica. Koji su najpotrebitiji? Oni u domovima svakako.


_________________
Kako bježi državna tajnica hehe - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45981
2014-04-16


Back to top Go down

Kako bježi državna tajnica hehe - Page 2 Empty Re: Kako bježi državna tajnica hehe

Post by Guest Fri 8 Dec - 20:20

marcellus wrote:
Leteca Pegla wrote:
marcellus wrote:
asilovski wrote:
marcellus wrote:kod časnih su cijene kako vidim ovisno od subvencija nešto malo više od gradskih vrtića koji su 450-600 kuna u mom kvartu a privatni privatni vrtići su 1.500 - 2.000 kuna mjesečno
Zna se što su siromašni i potrebiti ali reci što je utekla?

jer je kokoš, nije bitna ona.

a to da u tom vrtiću nema potrebitih i najpotrebitijih nije istina, vjeruj mi da su privatni vrtići puni djece i te kako potrebitih je se u gradske vrtiće ne upisuje po imovinskom stanju nego po datumu rođenja
Pa u ovom slucaju nije toliko bitno ima li u tom specificnom vrticu potrebite djece ili nema, nego je bitno da li su potrebita djeca iz tog vrtica dobila te poklone ili nisu. Dakle marcel, jel znas kome su zavrsili ti pokloni?  Kako bježi državna tajnica hehe - Page 2 1f619

to treba pitat časne u vrtiću.

ali ni to nije bitno, jebote radi se o pelenama, slikovnicama, par čokoladica. Koji su najpotrebitiji? Oni u domovima svakako.

Kako nije bitno kad je poanta price bila da su ti pokloni bili namjenjeni potrebitima? Jer da nisu bili namjenjeni potrebitima, onda ne bi bilo ni ove cijele price jeli tako? Dakle, ako su u domovima najpotrebitiji, zasto njima nisu isli ovi pokloni nego nekom tamo privatnom, poluprivatnom ili katolickom (svejedno) vrticu koji skriva podatke o svojima potrebitima ko zmija noge.... Kako bježi državna tajnica hehe - Page 2 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako bježi državna tajnica hehe - Page 2 Empty Re: Kako bježi državna tajnica hehe

Post by red wolf Fri 8 Dec - 23:18

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/poklone-za-siromasne-nisu-dobila-djeca-u-katolickom-vrticu-ali-ne-smijem-odati-tko-jest-tko-je-drzavna-tajnica-iz-afere-paketici/6827691/

lol! :ming1
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Kako bježi državna tajnica hehe - Page 2 Empty Re: Kako bježi državna tajnica hehe

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum