ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Jutarnji" imao uvid u dokument o tome kad će Srbija u EU

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

"Jutarnji" imao uvid u dokument o tome kad će Srbija u EU - Page 2 Empty Re: "Jutarnji" imao uvid u dokument o tome kad će Srbija u EU

Post by BB-8 5/12/2017, 16:01

bolje tebi nego meni...

BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

"Jutarnji" imao uvid u dokument o tome kad će Srbija u EU - Page 2 Empty Re: "Jutarnji" imao uvid u dokument o tome kad će Srbija u EU

Post by RayMabus 5/12/2017, 16:05

Francuska vam je uvijek protiv proširenja jer to znači još manji utjecaj u eu parlamentu a Njemačka čisto sumnjam da će Merkel ili netko njenih stavova bit tamo na vlasti tada
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

"Jutarnji" imao uvid u dokument o tome kad će Srbija u EU - Page 2 Empty Re: "Jutarnji" imao uvid u dokument o tome kad će Srbija u EU

Post by dzango 5/12/2017, 16:10

Roy_Bean wrote:bolje tebi nego meni...
Ako ti dođem tamo, ima da ti se priviđa i Djed Božičnjak sve sa irvasima.
dzango
dzango

Posts : 28141
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

"Jutarnji" imao uvid u dokument o tome kad će Srbija u EU - Page 2 Empty Re: "Jutarnji" imao uvid u dokument o tome kad će Srbija u EU

Post by RayMabus 5/12/2017, 16:17

Evo problemi oko sjevernog toka dva

http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=1011836

Britanija je izašla iz eu dakle i njeni zastupnici, Amerika ako Njemačka ode Rusiji nema više nikakvi utjecaj u eu politici pa stoga pitanje je oče li podržati proširenje eu jer je to onda i podrška Rusije
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

"Jutarnji" imao uvid u dokument o tome kad će Srbija u EU - Page 2 Empty Re: "Jutarnji" imao uvid u dokument o tome kad će Srbija u EU

Post by RayMabus 5/12/2017, 16:28

Eu parlament 



https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Europski_parlament


766 zastupnika a od toga 73 britanska

Sad će imati 693 zastupnika bez Britanaca i tu samo Njemačka ima 96 zastupnika a ako se Njemačka okrene Rusiji to će biti ruski parlament tj ruska poluga moći

Jasno Amerika to onda mora UNIŠTITI
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

"Jutarnji" imao uvid u dokument o tome kad će Srbija u EU - Page 2 Empty Re: "Jutarnji" imao uvid u dokument o tome kad će Srbija u EU

Post by Guest 5/12/2017, 16:38

Kavran wrote:
marcellus wrote:a i mislim... čemu se ti veseliš...

tip je panglu.

:)

vase misljenje totalno je nebitno.
znam, vama su lazni, klonirani cetnici, i oni koji bi srbiju 
pozicionirali za sto dalji istok omiljeni srbi.
kada vi, hrvati, budete podneli zahtev da napustite eu i nato,
javite se ! dotle,  voljno !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Jutarnji" imao uvid u dokument o tome kad će Srbija u EU - Page 2 Empty Re: "Jutarnji" imao uvid u dokument o tome kad će Srbija u EU

Post by RayMabus 5/12/2017, 16:38

I uz takvu Njemačku koja jede iz putinove ruke, Srbija koja je rusofilna i u taj parlament dovela još 16 takvih zastupnika definitivno bi trajno zacememtirala Putinovu vlast u eu parlamentu dakle i nad eu u cijelosti

Tako da bračo Srbi ja mislim da vi NIKAD nećete ući u taj parlament
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

"Jutarnji" imao uvid u dokument o tome kad će Srbija u EU - Page 2 Empty Re: "Jutarnji" imao uvid u dokument o tome kad će Srbija u EU

Post by Guest 5/12/2017, 16:40

RayMabus wrote:I uz takvu Njemačku koja jede iz putinove ruke, Srbija koja je rusofilna i u taj parlament dovela još 16 takvih zastupnika definitivno bi trajno zacememtirala Putinovu vlast u eu parlamentu dakle i nad eu u cijelosti

Tako da bračni Srbi ja mislim da vi NIKAD nećete ući u taj parlament

kod vas je misliti i zeleti kada su srbi u pitanju isti q
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Jutarnji" imao uvid u dokument o tome kad će Srbija u EU - Page 2 Empty Re: "Jutarnji" imao uvid u dokument o tome kad će Srbija u EU

Post by RayMabus 5/12/2017, 16:42

pizzon wrote:
RayMabus wrote:I uz takvu Njemačku koja jede iz putinove ruke, Srbija koja je rusofilna i u taj parlament dovela još 16 takvih zastupnika definitivno bi trajno zacememtirala Putinovu vlast u eu parlamentu dakle i nad eu u cijelosti

Tako da bračni Srbi ja mislim da vi NIKAD nećete ući u taj parlament

kod vas je misliti i zeleti kada su srbi u pitanju isti q
Jok varaš se, ovo ti je čista analiza, ja nemam ništa protiv trgovine s Rusijom, meni ovo ne smeta kao ni Njemačkoj
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

"Jutarnji" imao uvid u dokument o tome kad će Srbija u EU - Page 2 Empty Re: "Jutarnji" imao uvid u dokument o tome kad će Srbija u EU

Post by RayMabus 5/12/2017, 16:58

Mogu vam dat sve žive ekonomske povlastice kao da jeste eu ali u eu parlament vas neće primit 

Danska koja je zabranila sjeverni tok dva preko svog teritorija a ima 13 zastupnika vas sigurno neće pustiti u eu jer vaših 16 rusofilnih zastupnika poništava političku moć Danske tamo
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

"Jutarnji" imao uvid u dokument o tome kad će Srbija u EU - Page 2 Empty Re: "Jutarnji" imao uvid u dokument o tome kad će Srbija u EU

Post by RayMabus 5/12/2017, 17:10

Ali nebi se ja s ovim da sam na vašem mjestu previše zamarao, jednostavno radit na evropskom putu, EU će izaći u susret, biti ćete skoro punopravni član ali zbog 16 proruskih zastupnika koje unosite u eu parlament to će biti vječni skoro punopravni član
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

"Jutarnji" imao uvid u dokument o tome kad će Srbija u EU - Page 2 Empty Re: "Jutarnji" imao uvid u dokument o tome kad će Srbija u EU

Post by RayMabus 5/12/2017, 17:14

Albanije i cg su iduće punopravne članice eu, obje su u nato i eu zastupnici iz tih zemalja će uglavnom biti proamerički dakle smanjuju mogućnost da čak i sa Njemačkom na svojoj strani Putin preuzme eu parlament
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

"Jutarnji" imao uvid u dokument o tome kad će Srbija u EU - Page 2 Empty Re: "Jutarnji" imao uvid u dokument o tome kad će Srbija u EU

Post by Guest 6/12/2017, 12:22

EU otvara još dva poglavlja sa Srbijom, 6 i 30
Srbija će u ponedeljak, 11. decembra, u Briselu otvoriti dva nova poglavlja u pregovorima o članstvu sa EU.

"Jutarnji" imao uvid u dokument o tome kad će Srbija u EU - Page 2 372462
06 Decembar 2017 11:40



BRISEL - Srbija će u ponedeljak, 11. decembra, u Briselu otvoriti dva nova poglavlja u pregovorima o članstvu sa EU.
Konačnu odluku da se otvore poglavlja 6 i 30 doneli su danas ambasadori zemlja članica EU.
Foto Tanjug/S.Radovanović, ilustracija

Kompletan sadržaj 
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Jutarnji" imao uvid u dokument o tome kad će Srbija u EU - Page 2 Empty Re: "Jutarnji" imao uvid u dokument o tome kad će Srbija u EU

Post by Guest 6/12/2017, 12:22

RayMabus wrote:Albanije i cg su iduće punopravne članice eu, obje su u nato i eu zastupnici iz tih zemalja će uglavnom biti proamerički dakle smanjuju mogućnost da čak i sa Njemačkom na svojoj strani Putin preuzme eu parlament

hehehe ( oni, aljbanjerosi)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

"Jutarnji" imao uvid u dokument o tome kad će Srbija u EU - Page 2 Empty Re: "Jutarnji" imao uvid u dokument o tome kad će Srbija u EU

Post by Leviathan2 6/12/2017, 14:08

pizzon wrote:
Kavran wrote:
marcellus wrote:a i mislim... čemu se ti veseliš...

tip je panglu.

:)

vase misljenje totalno je nebitno.
znam, vama su lazni, klonirani cetnici, i oni koji bi srbiju 
pozicionirali za sto dalji istok omiljeni srbi.
kada vi, hrvati, budete podneli zahtev da napustite eu i nato,
javite se ! dotle,  voljno !
klonirani cetnici ahahahah
prije da si ti klonirani srbin, jbte, bolje imat posla i sa cetnikom nego s takvim kloniranim tamponima kao sto si ti
a hrvati bi sutra izasli iz natoa kad bi ih se pitalo, isto kao sto se tebe ne pita za srpsku politiku
seri seri moh golube bjeli, sve vise dokazujes da si klonirani uvlakac

_________________
"Jutarnji" imao uvid u dokument o tome kad će Srbija u EU - Page 2 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

"Jutarnji" imao uvid u dokument o tome kad će Srbija u EU - Page 2 Empty Re: "Jutarnji" imao uvid u dokument o tome kad će Srbija u EU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum