ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Željko Sabo prije dvije godine završio u zatvoru, a danas je izabran za šefa vukovarskog SDP-a

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Željko Sabo prije dvije godine završio u zatvoru, a danas je izabran za šefa vukovarskog SDP-a - Page 2 Empty Re: Željko Sabo prije dvije godine završio u zatvoru, a danas je izabran za šefa vukovarskog SDP-a

Post by Eroo Mon 4 Dec - 21:39

Regoč wrote:Kamenjarac!
Misliš da su te razumjeli? :D

Eroo

Posts : 78048
2016-07-22


Back to top Go down

Željko Sabo prije dvije godine završio u zatvoru, a danas je izabran za šefa vukovarskog SDP-a - Page 2 Empty Re: Željko Sabo prije dvije godine završio u zatvoru, a danas je izabran za šefa vukovarskog SDP-a

Post by Regoč Fri 8 Dec - 22:10

Eroo wrote:
Regoč wrote:Kamenjarac!
Misliš da su te razumjeli? :D
To je njihov diskurs, da me ne razumiju, ne bi razumjeli sami sebe.

_________________
Željko Sabo prije dvije godine završio u zatvoru, a danas je izabran za šefa vukovarskog SDP-a - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Željko Sabo prije dvije godine završio u zatvoru, a danas je izabran za šefa vukovarskog SDP-a - Page 2 Empty Re: Željko Sabo prije dvije godine završio u zatvoru, a danas je izabran za šefa vukovarskog SDP-a

Post by darth_vader Sat 9 Dec - 11:34

redder4 wrote:
jastreb wrote:Sabo je  bio branitelj i to je pošten čovjek,a to što je nudio novac za političke usluge,to je normalna stvar.

I nogometaši dobijaju lovu za prelaz iz Dinama u Crvenu Zvezdu,ili iz Hajduka u Rijeku.




Jastrebe ; hajde u najmanju ruku ne širi dezinformacije - Sabu Željka osobno jako dobro poznam - znam kako diše !

To što on ima na papiru i potvrdu da je bio branitelj - na to mu se osobno poserem !

Sabo Željko je uvijek u životu gledao samo sebe i po potrebi sjedio na dvije  - tri stolice  - koliko god stolica zatreba - on je jedna moralna nula koja je autobusima iz NOVOG SADA - ( to je u Srbiji za one koji ne znaju ) dovozio  Srbe birače protiv današnjeg pravog Hrvata Penave koji je danas gradonačelnik  Vukovara - izbori su bili u HR , a ne u Srbiji !

Sabo je čista 5 kolona i izdajnik u rangu s Mesićem, Pušičkom, YuSrpom itd..


Osobno sam bio prisutan ( ne priča iz neke treće ruke ) kada se Željko  Sabo jednog dana stvorio u našoj mjesnoj zajednici KRIVA BARA - ja ulazim u prostoriju a on sjedi za stolom  s nekom bilježnicom i tobože nešto radi - ja se iznenadio što ga uopće vidim jer  do tada ga uopće nigdje nisam vidio iako sam pored njegove kuće prolazio svakodnevno . Kratko sam s njim nešto popričao i otišao dalje . U roku od pet dana blizu naše mjesne zajednice padne nešto granata i naš junačina Sabo nestade iz naše mjesne zajednice u vidu magle i ja ga ne vidjeh do 1992 slučajno u Zagrebu. Poslije od prijatelja saznam njegov " ratni put "  --  junačina Sabo je dao petama vjetra i otišao među civile u tvornici Borovo - u atomsko sklonište i kraj   - odnosno pad Vukovara - Borovo naselja je dočekao s civilima .

Pošto je po struci električar opravdanje je tražio u tome da je održavao struju u  tvornici Borovo - to je djelomično i točno - no glavni MAG i mozak održavanja je bio Ivan Mravak njegov školski prijatelj iz osnovne škole - poslije rata postao direktorom hrvatskog HEPA i on je bio Tesla za Sabu !


Koliko se sjećam ( nisam išao to tražiti ) Sabo je na internetu u svom profilu postavio da ima čin SATNIKA  _ halo ; čitavo vrijeme se skrivao, bez borbenih djelovanjana prvoj crti , sumnjam da je uopće i dužio  oružje i tip da ima čin SATNIKA - vjerovatno se dobro netkome uvukao u čmar - njemu ne treba čak ni vazelin - on sam je čisti vazelin !


Još jedna crtica o njemu;
 Ovo sam čuo od drugih - nakon pada Borova naselja 19. studenog 1991 bio je zarobljen i otpremljen u logor - Sremska Mitrovica  u Srbiji. Svi oni koji su bili u logorima znaju da su Srbi određivali sobne starješine u svakoj  zgradi  koja je bila u sastavu logora. Tako ti Srbi jednog dana uđu u prostoriju gdje se nalazio Sabo i pitaju tko će da bude  sobni starješina - Sabo kao vječiti guzouvlakač se odmah dragovoljno prijavi  i  Srbi ga izvedu izvan prostorije van na dvorište - tamo čeka  već ekipa koja Sabu odmah prebije na mrtvo ime - Sabu vrate u deki nazad - svi su mislili da neće preživjeti - no on nekako izgleda zavolio Srbe pa je rađe na izborima tražio potporu četnika nego Hrvata ( izbori za gradonačelnika Vukovara !

 Što se ustvari dogodilo- zašto su četnici prebili Sabu - ČEDOSI su mislili da je on neki zapovjednik kojega se sluša i da je stoga želio biti sobni starješina i tako je Sabo u konačnici ipak podnio određenu žrtvu domovini  - kada sam čuo ovu priču umro sam od smijeha - kukavica koji je pobjegao da ne brani Hrvatsku na kraju je zbog Hrvatske dobio debele batine !



U svakom slučaju za mene je potpuno nenormalno da osobe koje su pravomočno bile osuđivane više ikada u životu mogu politički djelovati  - nema veze u kojoj su stranci  - to je NEDOPUSTIVO !



Na kraju imam i jednu pohvalu ;

Ovim putem se moram zahvaliti i našem forumašu Debotu ( kojeg ja u 95% slučajeva pljujem ) koji je nesebično postavio ovaj članak i mislim da je ovaj puta ispravno postupio .

Zanimljivo...koji guzičar jebote...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Željko Sabo prije dvije godine završio u zatvoru, a danas je izabran za šefa vukovarskog SDP-a - Page 2 Empty Re: Željko Sabo prije dvije godine završio u zatvoru, a danas je izabran za šefa vukovarskog SDP-a

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum