ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'Čuvena' trojka u Mostaru opet napadala Tuđmana spominjali agresiju na BiH pa red došao na Tita..

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

'Čuvena' trojka u Mostaru opet napadala Tuđmana spominjali agresiju na BiH pa red došao na Tita.. Empty 'Čuvena' trojka u Mostaru opet napadala Tuđmana spominjali agresiju na BiH pa red došao na Tita..

Post by vuksadinare Mon 3 Jul - 12:25

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/audio-mesic-markovina-i-ivancic-u-mostaru-hvalili-tita-vrijedali-hrvatsku-rat-i-tudmana-1039398/
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

'Čuvena' trojka u Mostaru opet napadala Tuđmana spominjali agresiju na BiH pa red došao na Tita.. Empty Re: 'Čuvena' trojka u Mostaru opet napadala Tuđmana spominjali agresiju na BiH pa red došao na Tita..

Post by vuksadinare Mon 3 Jul - 12:28

a da ta 'ekipa' konacno preseli u sarajevo i vrati putovnice ako im ne pase hrvatska...ja da imam iole morala napravio bi to...jos za ovu dvojicu dibiduza markovinu i ivancica mogu razumjeti da nista ne kuze i blebecu po obicaju floskule i bezveze..ali stara raga mesic se jos hvali kako se informira o događajima u hrvatskoj iz pupovcevih 'novosti'..pametnom dovoljno.. :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

'Čuvena' trojka u Mostaru opet napadala Tuđmana spominjali agresiju na BiH pa red došao na Tita.. Empty Re: 'Čuvena' trojka u Mostaru opet napadala Tuđmana spominjali agresiju na BiH pa red došao na Tita..

Post by max123 Mon 3 Jul - 12:38

jadno,nema kuce u ercegovini da nema barem dvatri pistolja i nista.osicam sramotu...
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

'Čuvena' trojka u Mostaru opet napadala Tuđmana spominjali agresiju na BiH pa red došao na Tita.. Empty Re: 'Čuvena' trojka u Mostaru opet napadala Tuđmana spominjali agresiju na BiH pa red došao na Tita..

Post by T. Mon 3 Jul - 12:39

u nekim državama 'zapadne demokracije' takvim bi osobama bio zabranjen povratak ...
ali šta mi znamo, mi smo primitivci, domoroci, kamenjarci itd. ...

_________________
'Čuvena' trojka u Mostaru opet napadala Tuđmana spominjali agresiju na BiH pa red došao na Tita.. 60810
T.
T.

Posts : 17408
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

'Čuvena' trojka u Mostaru opet napadala Tuđmana spominjali agresiju na BiH pa red došao na Tita.. Empty Re: 'Čuvena' trojka u Mostaru opet napadala Tuđmana spominjali agresiju na BiH pa red došao na Tita..

Post by Ringo10 Mon 3 Jul - 14:05

Moj stav prema Mesicu je jednostavan. On je prevrtljivo djubre.

Ali moze nekad biti i u pravu.

Kad prica o Tudjmanu na nacin koji mu je svojstven on uvijek laze kao pas. Tu progovara povrijedjeni ego jednog narcisoida koji je spreman gaziti preko mrtvih i ukopati svakoga za svoj interes.

Kad govori o Titu i NOPu, onda je uglavnom u pravu, isto kao i kad kritizira ustasizaciju hrvatskog drustva.

Ali odvratno je to sto idu kenjati u Sarajevo jer tamo ih podrzavaju. A ne smeta im sto tamo vlada klerofasisticka i zlocinacka stranka SDA.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

'Čuvena' trojka u Mostaru opet napadala Tuđmana spominjali agresiju na BiH pa red došao na Tita.. Empty Re: 'Čuvena' trojka u Mostaru opet napadala Tuđmana spominjali agresiju na BiH pa red došao na Tita..

Post by vuksadinare Mon 3 Jul - 14:11

Ringo10 wrote:Moj stav prema Mesicu je jednostavan. On je prevrtljivo djubre.

Ali moze nekad biti i u pravu.

Kad prica o Tudjmanu na nacin koji mu je svojstven on uvijek laze kao pas. Tu progovara povrijedjeni ego jednog narcisoida koji je spreman gaziti preko mrtvih i ukopati svakoga za svoj interes.

Kad govori o Titu i NOPu, onda je uglavnom u pravu, isto kao i kad kritizira ustasizaciju hrvatskog drustva.
mesic je idiot...on kao najbolej se kuzi u bh-a...ja ga osobno 1992 godine nisam cuo da je bio nesto za suradnju hvo-a i armije bh-a..moze se to na snimkama provjeriti...drugo...em malo prica kako je bio zrtva titovog rezima i bio ej u zatvoru gdje je dozivio 'teske patnje'...a onda malo hvali titov rezim..uglavnom taj covjek u biti ne moze pronaci nikakvo ideolosko uporiste..on bi malo ovako malo onako a do svakog i malo profitirao..a on se sa tuđmanom nije razisao zbog bosne nego zbog privatizacije..i to na nacin da sto mu tuđman nije odobrio da nasice cement budu u vlasnistvu mesiceve obitelji..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

'Čuvena' trojka u Mostaru opet napadala Tuđmana spominjali agresiju na BiH pa red došao na Tita.. Empty Re: 'Čuvena' trojka u Mostaru opet napadala Tuđmana spominjali agresiju na BiH pa red došao na Tita..

Post by vuksadinare Mon 3 Jul - 14:16

..a sto se tice bh-a..tito ej realno drzao forcu muslimanima i dijelom srbima a najmanje hrvatima...muslimanima je dao nacionalnost i podosta privilegija te je njihove zlocine u ustasama natefterio na leđa hrvatima u bh-a...samo zarad da oslabi hrvatski korpus u bh-a
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

'Čuvena' trojka u Mostaru opet napadala Tuđmana spominjali agresiju na BiH pa red došao na Tita.. Empty Re: 'Čuvena' trojka u Mostaru opet napadala Tuđmana spominjali agresiju na BiH pa red došao na Tita..

Post by Ringo10 Mon 3 Jul - 15:26

vuksadinare wrote:..a sto se tice bh-a..tito ej realno drzao forcu muslimanima i dijelom srbima a najmanje hrvatima...muslimanima je dao nacionalnost i podosta privilegija te je njihove zlocine u ustasama natefterio na leđa hrvatima u bh-a...samo zarad da oslabi hrvatski korpus u bh-a
Nije Tito nista nama u BiH natovario na ledja nego smo sami krivi 80% za sve.

Realno, mogao je on muslimane abolirati ali Srbi su odlicno znali gdje su i sta  muslimani bili i radili u tom ratu. Znaju i danas i zato je i njihova mrznja daleko vise usmjerena ka muslimanima. Za vrijeme SFRJ u BiH izmedju nas i Srba i nije bilo nekih posebnih sukoba. Tu i tamo.

SFRJ je bila partijska drzava i sve institucije vlasti su polazile od Partije. 

Hrvati NISU htjeli u PArtiju . Nisu htjeli i da ih jebes. I time su sami sebe marginalizirali. To je i tito rekao Krlezi, nece u APrtiju, nece u miliciju, nece u JNA, nece u drzavnu sluzbu, a pune ih crkve.

E jebia ga. Muslimani su nakon rata bili druga liga, a vremenom su u PArtiji preuzeli inicijativu, milicija i je bila puna, a i u republickoj UDBI su dobro smanjivali jaz prema Srbima koji su nakon rata brojno dominirali kao najbrojniji partizanski kadrovi.

Ali muslimanima se nisu gadile te sluzbe ni clanstvo u Partiji.

U JNA su Hrvati sve do kraja sesdesetih imali balans i bili vrlo utjecajni a onda su dosle generacije koje su to smatrale seljaklukom, tu kasnije i sebe racunam i prepustile Srbima brojcanu dominaciju.

I Hrvati trebaju7 vec jednom prestati kricviti svaki kurac krasni za svoje probleme samo ne sebe. A sami su sebi najkrivlji.

Eto, sad imamo svoju drzavu ui vojsku, drzvau smo skoro upropastili lopovlukom i kriminalom,  pa oopet nece u vojsku i kao hoce neko civilno sluzenje i slicne kurce palce.

Mi Hrvati smo grozan mentalni sklop. Zaseremo sve zivo sami sebi i onda nam svak drugi kriv.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

'Čuvena' trojka u Mostaru opet napadala Tuđmana spominjali agresiju na BiH pa red došao na Tita.. Empty Re: 'Čuvena' trojka u Mostaru opet napadala Tuđmana spominjali agresiju na BiH pa red došao na Tita..

Post by vuksadinare Mon 3 Jul - 15:34

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:..a sto se tice bh-a..tito ej realno drzao forcu muslimanima i dijelom srbima a najmanje hrvatima...muslimanima je dao nacionalnost i podosta privilegija te je njihove zlocine u ustasama natefterio na leđa hrvatima u bh-a...samo zarad da oslabi hrvatski korpus u bh-a
Nije Tito nista nama u BiH natovario na ledja nego smo sami krivi 80% za sve.

Realno, mogao je on muslimane abolirati ali Srbi su odlicno znali gdje su i sta  muslimani bili i radili u tom ratu. Znaju i danas i zato je i njihova mrznja daleko vise usmjerena ka muslimanima. Za vrijeme SFRJ u BiH izmedju nas i Srba i nije bilo nekih posebnih sukoba. Tu i tamo.

SFRJ je bila partijska drzava i sve institucije vlasti su polazile od Partije. 

Hrvati NISU htjeli u PArtiju . Nisu htjeli i da ih jebes. I time su sami sebe marginalizirali. To je i tito rekao Krlezi, nece u APrtiju, nece u miliciju, nece u JNA, nece u drzavnu sluzbu, a pune ih crkve.

E jebia ga. Muslimani su nakon rata bili druga liga, a vremenom su u PArtiji preuzeli inicijativu, milicija i je bila puna, a i u republickoj UDBI su dobro smanjivali jaz prema Srbima koji su nakon rata brojno dominirali kao najbrojniji partizanski kadrovi.

Ali muslimanima se nisu gadile te sluzbe ni clanstvo u Partiji.

U JNA su Hrvati sve do kraja sesdesetih imali balans i bili vrlo utjecajni a onda su dosle generacije koje su to smatrale seljaklukom, tu kasnije i sebe racunam i prepustile Srbima brojcanu dominaciju.

I Hrvati trebaju7 vec jednom prestati kricviti svaki kurac krasni za svoje probleme samo ne sebe. A sami su sebi najkrivlji.

Eto, sad imamo svoju drzavu ui vojsku, drzvau smo skoro upropastili lopovlukom i kriminalom,  pa oopet nece u vojsku i kao hoce neko civilno sluzenje i slicne kurce palce.

Mi Hrvati smo grozan mentalni sklop. Zaseremo sve zivo sami sebi i onda nam svak drugi kriv.
....bezveze pricas.....sto bi postigli da su se hrvati u znatnijem broju prikljucili u jna ili u komunsiticku partiju?...nista..rat se ne bi mogao izbjeci.....ti si odrastao u multi kulti sredini pa mi ej logicno tvoje razmisljanje...no ne da mi se sad objasnjavati na siroko....popusio si zbog takvog nacina zivota...zar je grijeh bilo ici u crkvu?..pa i sam znas da je crkva itekako odigrala ulogu o opstanku hravta kroz tursko razdoblej pa i nakon toga...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

'Čuvena' trojka u Mostaru opet napadala Tuđmana spominjali agresiju na BiH pa red došao na Tita.. Empty Re: 'Čuvena' trojka u Mostaru opet napadala Tuđmana spominjali agresiju na BiH pa red došao na Tita..

Post by vuksadinare Mon 3 Jul - 15:40

.....krleza je bio mutivoda...isao je skoro uz svaku vlast jer mu ej bilo do ocuvanja njegove vile...jebalo s ekrlezi tko ej na vlasti..samo mi en diraj vilu i moj nacin zivota i ja cu ici niz vasu vodu...citirat stalno krlezu i tita priglupo je....krleza je bio tip osobe koji bi zamutio vodu a onda s eprvi izvukao pravdajuci se...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

'Čuvena' trojka u Mostaru opet napadala Tuđmana spominjali agresiju na BiH pa red došao na Tita.. Empty Re: 'Čuvena' trojka u Mostaru opet napadala Tuđmana spominjali agresiju na BiH pa red došao na Tita..

Post by Ringo10 Mon 3 Jul - 15:45

Bez veze ti pricas. Pozicija u visenacionalnom drustvu se gradi u skaldu sa mogucnostima i zakonima pa tako i u zvanicno ateistickoj drzavi.
Za poziciju se bori a ne cekati da ti neko nesto udiejli jer si ti tako fin i lijep.

Nije grijeh ici u crkvu dakako, ali to je tada bilo gubljenje vremena. Mogli smo kao i Srbi danju glumiti komuniste a uvecer biti bogomoljci. I kao i oni svaljivati slavljenje blagdana na svoje zene.

A Crkva ... pa kako kad. 
U 2. sv ratu se nije proslavila. To je tada bila jedina institucija koju je narod slusao a oni su bili najobrazovaniji. I ako oni nisu mogli skonatti gdje stvari idu i ako oni nisu mogli nesto poduzeti da sumjere narod gdje se vec bujica slivala, nego su do kraja svih krajeva zadrto i zaguljeno istrajali na svome kretenskome stavu, onda su oni direktni sukrivci za sve negativno sto nam se izdogadjalo.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

'Čuvena' trojka u Mostaru opet napadala Tuđmana spominjali agresiju na BiH pa red došao na Tita.. Empty Re: 'Čuvena' trojka u Mostaru opet napadala Tuđmana spominjali agresiju na BiH pa red došao na Tita..

Post by Ringo10 Mon 3 Jul - 15:47

vuksadinare wrote:.....krleza je bio mutivoda...isao je skoro uz svaku vlast jer mu ej bilo do ocuvanja njegove vile...jebalo s ekrlezi tko ej na vlasti..samo mi en diraj vilu i moj nacin zivota i ja cu ici niz vasu vodu...citirat stalno krlezu i tita priglupo je....krleza je bio tip osobe koji bi zamutio vodu a onda s eprvi izvukao pravdajuci se...
Jebe mi se kakav je bio Krleza. Ja samo prenosim jedan fragment iz njegovih razgovora sa Titom.

Nije mogao Tito reci, e svima koji hoce u Crkve i dzamije nema ici u Partiju i ostavrivati sve sto s time sljeduje, a samo mojim dragim Hrvaticima je to dopusteno.

Sta je vama
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

'Čuvena' trojka u Mostaru opet napadala Tuđmana spominjali agresiju na BiH pa red došao na Tita.. Empty Re: 'Čuvena' trojka u Mostaru opet napadala Tuđmana spominjali agresiju na BiH pa red došao na Tita..

Post by vuksadinare Mon 3 Jul - 15:53

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:.....krleza je bio mutivoda...isao je skoro uz svaku vlast jer mu ej bilo do ocuvanja njegove vile...jebalo s ekrlezi tko ej na vlasti..samo mi en diraj vilu i moj nacin zivota i ja cu ici niz vasu vodu...citirat stalno krlezu i tita priglupo je....krleza je bio tip osobe koji bi zamutio vodu a onda s eprvi izvukao pravdajuci se...
Jebe mi se kakav je bio Krleza. Ja samo prenosim jedan fragment iz njegovih razgovora sa Titom.

Nije mogao Tito reci, e svima koji hoce u Crkve i dzamije nema ici u Partiju i ostavrivati sve sto s time sljeduje, a samo mojim dragim Hrvaticima je to dopusteno.

Sta je vama
to nikad nitko nije ni pomislio...problem ti je sto ni sam tito nije vjerovao u ideju ocuvanja jugoslavije nakon njegove smrti.....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

'Čuvena' trojka u Mostaru opet napadala Tuđmana spominjali agresiju na BiH pa red došao na Tita.. Empty Re: 'Čuvena' trojka u Mostaru opet napadala Tuđmana spominjali agresiju na BiH pa red došao na Tita..

Post by darth_vader Mon 3 Jul - 15:54

Posebna nakupina idiota...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19734
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

'Čuvena' trojka u Mostaru opet napadala Tuđmana spominjali agresiju na BiH pa red došao na Tita.. Empty Re: 'Čuvena' trojka u Mostaru opet napadala Tuđmana spominjali agresiju na BiH pa red došao na Tita..

Post by Ringo10 Mon 3 Jul - 15:55

vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:.....krleza je bio mutivoda...isao je skoro uz svaku vlast jer mu ej bilo do ocuvanja njegove vile...jebalo s ekrlezi tko ej na vlasti..samo mi en diraj vilu i moj nacin zivota i ja cu ici niz vasu vodu...citirat stalno krlezu i tita priglupo je....krleza je bio tip osobe koji bi zamutio vodu a onda s eprvi izvukao pravdajuci se...
Jebe mi se kakav je bio Krleza. Ja samo prenosim jedan fragment iz njegovih razgovora sa Titom.

Nije mogao Tito reci, e svima koji hoce u Crkve i dzamije nema ici u Partiju i ostavrivati sve sto s time sljeduje, a samo mojim dragim Hrvaticima je to dopusteno.

Sta je vama
to nikad nitko nije ni pomislio...problem ti je sto ni sam tito nije vjerovao u ideju ocuvanja jugoslavije nakon njegove smrti.....
Pa sasvim vjerojatno nije. I bio je vjerojatno razocaran. JA konfederalne elemente u UStavu i republicke ter. Obrane jedino tako mogu objasniti.

Jedna zajednica se pokazala iluzijom.  I to je to.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21656
2015-09-24


Back to top Go down

'Čuvena' trojka u Mostaru opet napadala Tuđmana spominjali agresiju na BiH pa red došao na Tita.. Empty Re: 'Čuvena' trojka u Mostaru opet napadala Tuđmana spominjali agresiju na BiH pa red došao na Tita..

Post by vuksadinare Mon 3 Jul - 16:00

Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:
Ringo10 wrote:
vuksadinare wrote:.....krleza je bio mutivoda...isao je skoro uz svaku vlast jer mu ej bilo do ocuvanja njegove vile...jebalo s ekrlezi tko ej na vlasti..samo mi en diraj vilu i moj nacin zivota i ja cu ici niz vasu vodu...citirat stalno krlezu i tita priglupo je....krleza je bio tip osobe koji bi zamutio vodu a onda s eprvi izvukao pravdajuci se...
Jebe mi se kakav je bio Krleza. Ja samo prenosim jedan fragment iz njegovih razgovora sa Titom.

Nije mogao Tito reci, e svima koji hoce u Crkve i dzamije nema ici u Partiju i ostavrivati sve sto s time sljeduje, a samo mojim dragim Hrvaticima je to dopusteno.

Sta je vama
to nikad nitko nije ni pomislio...problem ti je sto ni sam tito nije vjerovao u ideju ocuvanja jugoslavije nakon njegove smrti.....
Pa sasvim vjerojatno nije. I bio je vjerojatno razocaran. JA konfederalne elemente u UStavu i republicke ter. Obrane jedino tako mogu objasniti.

Jedna zajednica se pokazala iluzijom.  I to je to.
ta iluzija je nastala jos 1918..i pokazala s ekao neuspjesan eksperiment...svatko je u jugu stupio iz svojih interesa a obicno su ti interesi bili sa figom u đepu...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

'Čuvena' trojka u Mostaru opet napadala Tuđmana spominjali agresiju na BiH pa red došao na Tita.. Empty Re: 'Čuvena' trojka u Mostaru opet napadala Tuđmana spominjali agresiju na BiH pa red došao na Tita..

Post by Sora Mon 3 Jul - 16:05

”Mislim da smo srušili nekoliko mitova i to na jedvite jade. Mitovi su da je Hrvatska ubijala političke oponente po Europi. To nije činjenica. Vidi se povijesno da nisu ubijani oponenti, nego teroristi. Njemački stručnjak je to usporedio s time kako Amerikanci ‘čiste’ ISIL-ovce. Sve treba staviti u kontekst vremena. Kako je danas Europa izložena terorizmu, tako je i Hrvatska u Jugoslaviji bila izložena terorizmu. Možete li zamisliti što bi se dogodilo u Hrvatskoj da ovog ljeta pukne bomba? To je bio cilj terorista 80-ih godina samo što ih je naša moderna historiografija pretvorila u borce. Hrvatska je u sve ovo zaoštravanje i ove podjele na ustaše i partizan došla iz jednog projekta koji je bio potreban desnoj struji da bi osvojila struju i faktički je sve počelo preko Josipa Perkovića. Nakon toga se govori o ustaškim zločinima pa se govorilo o lustraciji pa tko je bio djelatnik Udbe i slično. Mislim da je to tema koja je provaljena u javnosti. Meni je ovo bitno zbog obitelji Perkovića, Mustača pa i Đurekovića, zbog povjesničara… Ali ne nešto što je politička tema.”

Perković nije smio biti izručen. On je izručen nakon snažnog pritiska Njemačke gdje su se loše ponijeli naši sudovi koji su kršili zakone. Nastupila je zastara i nije ga se moglo izručiti. Postoji veliki grijeh hrvatskog pravosuđa.”, izjavio je Nobilo za N1 televiziju, a njegov istup prenijeli su mnogi hrvatski mediji.

I da nije interneta, malih news portala i lokalnih televizija, šira javnost još bi mogla i povjerovati u tvrdnje kako Udba nije činila zločine, već samo ‘dobra djela’.

”A udbaši koji su pokrali tajne blagajne za financiranje operacija u inozemstvu i postali tajkuni, zapravo su naši dobrotvori i moramo biti sretni što upravo oni od svih nas gospodare ovom zemljom skoro 30 godina od propasti komunizma!”, ironično je Nobilovo agitiranje za Udbu na Facebooku komentirao nezavisni novinar i publicist Dražen Rajković.

Referirao se Rajković pri tom ponajviše na intervjue koje je zadnjih dana dao slovenski istraživač državnih arhiva Rado Prezdir te na dokumente na osnovu kojih slovenski ekonomist temelji svoje optužbe na račun mnogih hrvatskih tajkuna – nastalih na temelju udbaške pljačke hrvatskih poduzeća.

”Mnogi današnji tajkuni nastali su tako što su u dogovoru sa službama bivše Jugoslavije i Partijom, pljačkali hrvatske tvrtke, novac izvlačili van i kasnije ga “investirali” u privatizaciji… Zato se često i u Sloveniji i u Hrvatskoj pojavljuju neki fiktivni strani investitori, fondovi, no bilo je i onih koji su naprosto došli s puno gotovog novca. Tako su nastajali tajkunski imperiji. Kada bi otvorili arhive u Hrvatskoj, znali bi točnije što se sve dešavalo..

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

'Čuvena' trojka u Mostaru opet napadala Tuđmana spominjali agresiju na BiH pa red došao na Tita.. Empty Re: 'Čuvena' trojka u Mostaru opet napadala Tuđmana spominjali agresiju na BiH pa red došao na Tita..

Post by Sora Mon 3 Jul - 16:08

Desničarski gmazovi. Ne slucajno iz Hercegovne . Ne skucajno s najgorim šljamom Udbe povezani , sve SVE SVE SVALJUJU NA TITA .
E pa glupi ste ko svi kockastoglavi .
Desničarski gmazovi i reptili su preplavili hrvatsku svojim lazima, kriminalom i revizionizma .
Za to vrijeme RH TONE .
DESNICARI IZ HDZ jednostavno ubijsju hrvatsku

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

'Čuvena' trojka u Mostaru opet napadala Tuđmana spominjali agresiju na BiH pa red došao na Tita.. Empty Re: 'Čuvena' trojka u Mostaru opet napadala Tuđmana spominjali agresiju na BiH pa red došao na Tita..

Post by Sora Mon 3 Jul - 16:10

vuksadinare wrote:.....krleza je bio mutivoda...isao je skoro uz svaku vlast jer mu ej bilo do ocuvanja njegove vile...jebalo s ekrlezi tko ej na vlasti..samo mi en diraj vilu i moj nacin zivota i ja cu ici niz vasu vodu...citirat stalno krlezu i tita priglupo je....krleza je bio tip osobe koji bi zamutio vodu a onda s eprvi izvukao pravdajuci se...

Ti citiraš
Krležu ?
Hihi .. :tss

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

'Čuvena' trojka u Mostaru opet napadala Tuđmana spominjali agresiju na BiH pa red došao na Tita.. Empty Re: 'Čuvena' trojka u Mostaru opet napadala Tuđmana spominjali agresiju na BiH pa red došao na Tita..

Post by vuksadinare Mon 3 Jul - 16:12

sora...ti si jedna od onih zbog koje metilda trazila kljuc za svoju temu..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99843
2015-09-08


Back to top Go down

'Čuvena' trojka u Mostaru opet napadala Tuđmana spominjali agresiju na BiH pa red došao na Tita.. Empty Re: 'Čuvena' trojka u Mostaru opet napadala Tuđmana spominjali agresiju na BiH pa red došao na Tita..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum