ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Merkel: Zidovi ne rešavaju problem imigracije

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

 Merkel: Zidovi ne rešavaju problem imigracije  - Page 2 Empty Re: Merkel: Zidovi ne rešavaju problem imigracije

Post by Guest 11/6/2017, 12:16

saudi tjeraju van sve koji su zasluzili socijalu i mirovine..svih 5 milijuna radnika..lova ce ostati u drzavnoj kasici,..tak ose to radi..

Guest
Guest


Back to top Go down

 Merkel: Zidovi ne rešavaju problem imigracije  - Page 2 Empty Re: Merkel: Zidovi ne rešavaju problem imigracije

Post by RayMabus 11/6/2017, 12:18

Brige me za Njemačku , otkako je Češka prije par dana odbila kvote za imigrante i postepeno shvacajuci da je Njemačka prevelik zalogaj Njemačku sam otpisao.

Jedino me zanima Austrija pa cemo se mi ovdje udružit i ogradit a ovi poviše mogu ako ce i miljon hindusa uvozit svake godine neka im je sa srecom.

 Merkel: Zidovi ne rešavaju problem imigracije  - Page 2 Map-of-germany-austria
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

 Merkel: Zidovi ne rešavaju problem imigracije  - Page 2 Empty Re: Merkel: Zidovi ne rešavaju problem imigracije

Post by RayMabus 11/6/2017, 12:26

To ti se tehnicki zove : Odheb je lansiran.

Njemačka odhebana u mojim buducim planovima , predugo traje dok oni promjene mentalni sklop a na kraju opet nece nikad jer im je ekonomija ovisna o trpačini.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

 Merkel: Zidovi ne rešavaju problem imigracije  - Page 2 Empty Re: Merkel: Zidovi ne rešavaju problem imigracije

Post by RayMabus 11/6/2017, 12:59

Nijemci su ponovnim glasanjem za Merkel sve rekli o sebi , to nije slucajno niti prolazno , to je malo žešca retardacija povezana s ekonomijom trpačine da ekonomija ne krahira ....fino se uzme crveni flomatster i samo Njemačku na mapi prekriži do ...2032 godine i mirna Bosna.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

 Merkel: Zidovi ne rešavaju problem imigracije  - Page 2 Empty Re: Merkel: Zidovi ne rešavaju problem imigracije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum