ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulj spustio Jandrokoviću: "Ti si ulizica, da dođe ISIS ti bi im virio iz guzice, je li te sramota"

Go down

 Bulj spustio Jandrokoviću: "Ti si ulizica, da dođe ISIS ti bi im virio iz guzice, je li te sramota" Empty Bulj spustio Jandrokoviću: "Ti si ulizica, da dođe ISIS ti bi im virio iz guzice, je li te sramota"

Post by RayMabus 9/6/2017, 16:25

CIJELO jutro traju napadi oporbe na HDZ i HNS. Jedan od glavnih je Miro Bulj koji je u jednom trenutku napao Jandrokovića.

"Ja sam ponosan na sve svoje glasove. Bježali ste od sučeljavanja, Plenković je išao u svako selo. Blokirali ste gradove, sam sam u jednom kombiju dobio 62.000 glasova. A ti si dobio glasova manje nego ja u selu. A predsjednik si sabora. Ti si jedan obični sluga Sanaderu, Karamarku, Kosorici i sad Plenkovićev. Sa 200 glasova ti si predsjednik sabora. Pa je li ti sramota meni kazat koji sam dobio 11.000 glasova, a za župana 62.000. Kandidiraj se ti protiv mene lolo", rekao je Bulj.

"Čestitam na odličnom izbornom rezultatu", rekao je Jandroković dodavši da ljudi rade različite stvari u stranci tijekom izbornog procesa.

"Da se nije ulizivao, da dođe sultan, da dođe isil, virio bi iz guzice. Imao bi turban, i to onaj najveći", dodao je kasnije Bulj.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/bulj-spustio-jandrokovicu-ti-si-ulizica-da-dodje-isis-ti-bi-im-virio-iz-guzice-je-li-te-sramota/975896.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 181941
2014-04-11


Back to top Go down

 Bulj spustio Jandrokoviću: "Ti si ulizica, da dođe ISIS ti bi im virio iz guzice, je li te sramota" Empty Re: Bulj spustio Jandrokoviću: "Ti si ulizica, da dođe ISIS ti bi im virio iz guzice, je li te sramota"

Post by n_razbojnik 9/6/2017, 16:55

Ae, ka ono tak'lo ga je... nedaj se Gordane #prayforGordan

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11441
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

 Bulj spustio Jandrokoviću: "Ti si ulizica, da dođe ISIS ti bi im virio iz guzice, je li te sramota" Empty Re: Bulj spustio Jandrokoviću: "Ti si ulizica, da dođe ISIS ti bi im virio iz guzice, je li te sramota"

Post by Regoč 9/6/2017, 20:19

Da, Gogo sa 100 preferencijah predsjednik Sabora, Zlatko i Bruna s preko 10.000 na marginah. Izvrsna kadrovska politika.

_________________
 Bulj spustio Jandrokoviću: "Ti si ulizica, da dođe ISIS ti bi im virio iz guzice, je li te sramota" Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

 Bulj spustio Jandrokoviću: "Ti si ulizica, da dođe ISIS ti bi im virio iz guzice, je li te sramota" Empty Re: Bulj spustio Jandrokoviću: "Ti si ulizica, da dođe ISIS ti bi im virio iz guzice, je li te sramota"

Post by provocator 10/6/2017, 11:14

Jandroković je teški šupak... To je glupser nad glupserima ali zna se uvući u guzicu. To mu se mora priznati.

Sjetimo se samo njegove blamaže prilikom javnog obraćanja o zatvaranju određenih poglavlja.

Svi Iole pametni) znaju je položaj ministra vanjskih poslova u Vladi neke države (a u Hrvatskoj delikatnoj situaciji pogotovo) najvažniji odmah iza premijerskog, jer to nije činovnički položaj za koji se kvalificiraš vjernim partijskim radom. Štoviše, taj položaj zahtjeva neke specijalne kvalifikacije, veliko međunarodno i diplomatsko iskustvo i intelektualnu širinu.

Naravno da taj gmaz od Jandrokovića ništa od pobrojanoga nema!

_________________
 Bulj spustio Jandrokoviću: "Ti si ulizica, da dođe ISIS ti bi im virio iz guzice, je li te sramota" Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

 Bulj spustio Jandrokoviću: "Ti si ulizica, da dođe ISIS ti bi im virio iz guzice, je li te sramota" Empty Re: Bulj spustio Jandrokoviću: "Ti si ulizica, da dođe ISIS ti bi im virio iz guzice, je li te sramota"

Post by prckov 10/6/2017, 16:00

a jebiga, sve mu "pise" na faci
nemozete rec da niste znali :D

_________________
It was always the women, and above all the young ones, who were the most bigotet adherents of the party, the swallowers of slogans, the amateur spies and nosers-out of unortodoxy.
Orwell 1984
prckov
prckov

Posts : 34425
2014-04-19


Back to top Go down

 Bulj spustio Jandrokoviću: "Ti si ulizica, da dođe ISIS ti bi im virio iz guzice, je li te sramota" Empty Re: Bulj spustio Jandrokoviću: "Ti si ulizica, da dođe ISIS ti bi im virio iz guzice, je li te sramota"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum