ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ISIL zaprijetio krhkoj BiH i njenom kršćanskom stanovništvu

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

ISIL zaprijetio krhkoj BiH i njenom kršćanskom stanovništvu - Page 6 Empty Re: ISIL zaprijetio krhkoj BiH i njenom kršćanskom stanovništvu

Post by RayMabus Thu 8 Jun - 23:29

Tko nagovori drugog na grijeh a da se sma izvuce kao nevin a istodobno uz to ima namjeru prbavit neku maerijalnu korist taj kod mene ne završava smrcu nego kidanjem svih dvadeset prstiju s udova , uzimanjem sve materije , oslijepljivanjem i protjerivanjem u planinu.

ŽELIM DA PATE.

RayMabus

Posts : 181953
2014-04-11


Back to top Go down

ISIL zaprijetio krhkoj BiH i njenom kršćanskom stanovništvu - Page 6 Empty Re: ISIL zaprijetio krhkoj BiH i njenom kršćanskom stanovništvu

Post by RayMabus Thu 8 Jun - 23:31

RayMabus wrote:Tko nagovori drugog na grijeh a da se sma izvuce kao nevin a istodobno uz to ima namjeru prbavit neku maerijalnu korist taj kod mene ne završava smrcu nego kidanjem svih dvadeset prstiju s udova , uzimanjem sve materije , oslijepljivanjem i protjerivanjem u planinu.

ŽELIM DA PATE.
Inace u povjerenju al nemojte me uzet za zlo al volim osobno sakatit takva govna.

RayMabus
RayMabus

Posts : 181953
2014-04-11


Back to top Go down

ISIL zaprijetio krhkoj BiH i njenom kršćanskom stanovništvu - Page 6 Empty Re: ISIL zaprijetio krhkoj BiH i njenom kršćanskom stanovništvu

Post by crvenkasti Thu 8 Jun - 23:32

Marcelus je jučer javno pozivao na opći rat protiv muslimana.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29499
2014-04-17


Back to top Go down

ISIL zaprijetio krhkoj BiH i njenom kršćanskom stanovništvu - Page 6 Empty Re: ISIL zaprijetio krhkoj BiH i njenom kršćanskom stanovništvu

Post by RayMabus Thu 8 Jun - 23:33

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Tko nagovori drugog na grijeh a da se sma izvuce kao nevin a istodobno uz to ima namjeru prbavit neku maerijalnu korist taj kod mene ne završava smrcu nego kidanjem svih dvadeset prstiju s udova , uzimanjem sve materije , oslijepljivanjem i protjerivanjem u planinu.

ŽELIM DA PATE.
Inace u povjerenju al nemojte me uzet za zlo al volim osobno sakatit takva govna.

Volim tu radnju.

Nadam se da me nemrzite radi toga.



To mi je neka vrsta fetiša.

Molim da me neizazivate jer sam slab na ovo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181953
2014-04-11


Back to top Go down

ISIL zaprijetio krhkoj BiH i njenom kršćanskom stanovništvu - Page 6 Empty Re: ISIL zaprijetio krhkoj BiH i njenom kršćanskom stanovništvu

Post by RayMabus Thu 8 Jun - 23:36

crvenkasti wrote:Marcelus je jučer javno pozivao na opći rat protiv muslimana.
A et neka zabit u Egiptu , ljudi obrađuju rižu , treba ih pobit jer su et muslimani...bzveze.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181953
2014-04-11


Back to top Go down

ISIL zaprijetio krhkoj BiH i njenom kršćanskom stanovništvu - Page 6 Empty Re: ISIL zaprijetio krhkoj BiH i njenom kršćanskom stanovništvu

Post by RayMabus Thu 8 Jun - 23:37

Ljudi posadili mak u Afganistanu , prije par stoljeca neki projahao sad su nekakvi muslimani ...treba ih pobiti.

Ma logicno naravno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181953
2014-04-11


Back to top Go down

ISIL zaprijetio krhkoj BiH i njenom kršćanskom stanovništvu - Page 6 Empty Re: ISIL zaprijetio krhkoj BiH i njenom kršćanskom stanovništvu

Post by RayMabus Thu 8 Jun - 23:38

Gladan sam.

Kidanje prstiju , udova govana s fizicke ravni uvijek mi otvara apaetit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181953
2014-04-11


Back to top Go down

ISIL zaprijetio krhkoj BiH i njenom kršćanskom stanovništvu - Page 6 Empty Re: ISIL zaprijetio krhkoj BiH i njenom kršćanskom stanovništvu

Post by crvenkasti Thu 8 Jun - 23:41

Poltičari i novinari su ti koji nagovaraju budale da ubijaju nevine zbog rase ili vjere.
Marcelus ti eksplicitno piše pred oćima!!
A ti ništa???
Ti si kurac, a ne galaktički provodiilac pravde!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 29499
2014-04-17


Back to top Go down

ISIL zaprijetio krhkoj BiH i njenom kršćanskom stanovništvu - Page 6 Empty Re: ISIL zaprijetio krhkoj BiH i njenom kršćanskom stanovništvu

Post by RayMabus Fri 9 Jun - 0:05

crvenkasti wrote:Poltičari i novinari su ti koji nagovaraju budale da ubijaju nevine zbog rase ili vjere.
Marcelus ti eksplicitno piše pred oćima!!
A ti ništa???
Ti si kurac, a ne galaktički provodiilac pravde!
Ja sam AK s pet đenarslkih cinova na reveru.



Normalno da je Marcelisu ok lik jer ce napravit mržnju prema muslimanima a to je radna snaga , sruštiti cijenu rada i shebati emanicpaciju koja je mislila trpat.

RayMabus
RayMabus

Posts : 181953
2014-04-11


Back to top Go down

ISIL zaprijetio krhkoj BiH i njenom kršćanskom stanovništvu - Page 6 Empty Re: ISIL zaprijetio krhkoj BiH i njenom kršćanskom stanovništvu

Post by RayMabus Fri 9 Jun - 0:09

Baš sam se fino najeo.

Crveni kad cuješ da ti se netko prestavio kao AK s pet đeneralskih činova u GF .....

....reci samo u sebi : GOTOVI SMO.




PS : Zamisli mafijaškog bosa.Ok. Sad zamisli još jednog iznad njega koji je gori od ovoga prvoga i ovog prvog jede za dorucak i dobro jutro.

Jel sad shvacaš ono moje kidanje prstiju s govana zašto mi je to slabost i odma ogladim ?


RayMabus
RayMabus

Posts : 181953
2014-04-11


Back to top Go down

ISIL zaprijetio krhkoj BiH i njenom kršćanskom stanovništvu - Page 6 Empty Re: ISIL zaprijetio krhkoj BiH i njenom kršćanskom stanovništvu

Post by RayMabus Fri 9 Jun - 0:12

Budi dobar.

Kad ti se netko predstavi kao AK pet đeneralskih zvijezdica na cinu u GF to ti je kao AL Kapone pa tako puta pet.

Krvožderno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181953
2014-04-11


Back to top Go down

ISIL zaprijetio krhkoj BiH i njenom kršćanskom stanovništvu - Page 6 Empty Re: ISIL zaprijetio krhkoj BiH i njenom kršćanskom stanovništvu

Post by RayMabus Fri 9 Jun - 0:15

Evo sad ja moram za mjesec dana kod suca za prekšaje ...da sam vikao i galamio da me nece nitko zajebavat i zafrkavat ....moram platit 1000 kuna štete ...platio vec šest tisuca štete ....izgubio posao.

Teško ceš ti to ....dresirat ....to je divlje.

Nemože svatko imat taj ćin.

To tu ti krvoloci koji žele biti pravedni a ako nije po njihovome SVE OBOJE U CRVENO.

RayMabus
RayMabus

Posts : 181953
2014-04-11


Back to top Go down

ISIL zaprijetio krhkoj BiH i njenom kršćanskom stanovništvu - Page 6 Empty Re: ISIL zaprijetio krhkoj BiH i njenom kršćanskom stanovništvu

Post by RayMabus Fri 9 Jun - 0:18

Nemožeš ih niti programirat. Da vas tisucu doveeš u sobu za programiranje vi bi to slijedili ovaj nece.

Divlji je.

PREVIŠE DIVLJI.

RayMabus
RayMabus

Posts : 181953
2014-04-11


Back to top Go down

ISIL zaprijetio krhkoj BiH i njenom kršćanskom stanovništvu - Page 6 Empty Re: ISIL zaprijetio krhkoj BiH i njenom kršćanskom stanovništvu

Post by RayMabus Fri 9 Jun - 0:21

Budite dobri.

Ja vam stvarno nevolim nasilje i nasilnike i pokvarenjake.

Toga u mom svijetu nema.

POBIJEM IH U STARTU.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181953
2014-04-11


Back to top Go down

ISIL zaprijetio krhkoj BiH i njenom kršćanskom stanovništvu - Page 6 Empty Re: ISIL zaprijetio krhkoj BiH i njenom kršćanskom stanovništvu

Post by RayMabus Fri 9 Jun - 0:24

Zato vam je ta AK pojam kad se negdje pojavi.

Tko ih nezna misli new age.

Tko ih je upozano .....krvoločni pravednici.

Đabe ti ISUS.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181953
2014-04-11


Back to top Go down

ISIL zaprijetio krhkoj BiH i njenom kršćanskom stanovništvu - Page 6 Empty Re: ISIL zaprijetio krhkoj BiH i njenom kršćanskom stanovništvu

Post by RayMabus Fri 9 Jun - 0:29

Budite dobri , nemojte radit pizdarije nit mislit da ste popili svu pamet svijeta.

Njadraža metoda AK vam je UCJENA.

Prvo vas upozoravaju da to neradite ...više puta.

Krvoždernost nije jedini uvjet do cina jer bi ga imali svi.

Oni imaju i znanje.

KRVOLOČNI I INTELIGENTI.

I UCJENJUJU.

IGRAJU SE S ŽRTVOM.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181953
2014-04-11


Back to top Go down

ISIL zaprijetio krhkoj BiH i njenom kršćanskom stanovništvu - Page 6 Empty Re: ISIL zaprijetio krhkoj BiH i njenom kršćanskom stanovništvu

Post by RayMabus Fri 9 Jun - 0:38

Dakle vi nenapadate CG ja nenapada BL i svi happy i to je to.



Vi napadate CG ja napadam BL i to je to.

Vidite to su dvije alternative ....jedna je lošija od druge.

Ona koju vam ja guram ispod nozdrava je u sštini DOBRA.

JER OVA DRUGA JE VAŠ POKOLJ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 181953
2014-04-11


Back to top Go down

ISIL zaprijetio krhkoj BiH i njenom kršćanskom stanovništvu - Page 6 Empty Re: ISIL zaprijetio krhkoj BiH i njenom kršćanskom stanovništvu

Post by jastreb Sun 11 Jun - 18:07

jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

ISIL zaprijetio krhkoj BiH i njenom kršćanskom stanovništvu - Page 6 Empty Re: ISIL zaprijetio krhkoj BiH i njenom kršćanskom stanovništvu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum