ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

RayMabus ponovno u akciji

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

RayMabus ponovno u akciji - Page 4 Empty Re: RayMabus ponovno u akciji

Post by Guest 15/3/2017, 22:59

takmicarski duh  cat

Guest
Guest


Back to top Go down

RayMabus ponovno u akciji - Page 4 Empty Re: RayMabus ponovno u akciji

Post by IL Risorto 15/3/2017, 22:59

pismejker wrote:
Iknar je gay wrote:
pismejker wrote:
veber wrote:svele je najljubomorniji.
i pride je peder. norkina guza ga ne zanima.
:cleanteeth
Mislim kako si ipak upravu.Mož on tvrditi da je švabo,hrvat,marsovac,ali imao onaj klasičini bosanski samoljubljivi mentalitet ala Bandić,,kaj bolan veliš'' lol!
Zivio sam u preko puta bosanske posavine..sto reci?? Ne da bosanac ispred sebe u nicem.. :cleanteeth
tata i mame,su jos 80tih sinovima slali masne pare,kupovali aute,da uvijek budu najbolji u drustvu i po diskotekama da kupe najbolje cure..ima tu jedan u svabiji,lik je Odbrčkog...ista prica,uvijek naj naj, i najpomodnije..najbolji,najbugatiji,sa najljepskom kucom..lik mi se popejo na kitu,pokazujucci mi slike ,kako je uredi ounutrasnjost dnevnog boravka..Ko kakve zene.. :cleanteeth
Pa ima razlike i među bosancima.Recimo,od njih najpoganija su bosanska katolčad,muslimani su najljigaviji a srbi najljeniji.
Srbima samo da je uz rakijski kazan i prepričavat  markove konake i nekakve bezumne mitomanske priče,muslimani su vrijedni ali su podmukli s njima baš trebaš biti na oprezu ali od svih bosanaca najgora je katolčad.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

RayMabus ponovno u akciji - Page 4 Empty Re: RayMabus ponovno u akciji

Post by jastreb 15/3/2017, 22:59

Iknar je gay wrote:
jastreb wrote:Odo ja leć. Umoran sam. Sutra ujutro ponovo će Vuxadinare postaviti par štupidnih vijesti sa kobasičastim naslovima i par komentara u kojima će ismijavati Vučića i tako svako jutro.

Aaaaaaaah-zijeeeev. Sleep
Umoran,pa zar ti nešto radiš ?
Oooooo,itekako.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

RayMabus ponovno u akciji - Page 4 Empty Re: RayMabus ponovno u akciji

Post by IL Risorto 15/3/2017, 23:00

jastreb wrote:
Iknar je gay wrote:
jastreb wrote:Odo ja leć. Umoran sam. Sutra ujutro ponovo će Vuxadinare postaviti par štupidnih vijesti sa kobasičastim naslovima i par komentara u kojima će ismijavati Vučića i tako svako jutro.

Aaaaaaaah-zijeeeev. Sleep
Umoran,pa zar ti nešto radiš ?
Oooooo,itekako.
na čemu,opet nekakvom znanstvenom istraživanju ?
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11191
2015-07-23


Back to top Go down

RayMabus ponovno u akciji - Page 4 Empty Re: RayMabus ponovno u akciji

Post by Guest 15/3/2017, 23:00

Tja..vjerovatno i to,no takmicit se mozes i da ne ispadas seljacina,ono,jebote,imas valjda nekog stila..ako nemas,niti para ti ne pomaze..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

RayMabus ponovno u akciji - Page 4 Empty Re: RayMabus ponovno u akciji

Post by Guest 15/3/2017, 23:04

Iknar je gay wrote:
pismejker wrote:
Iknar je gay wrote:
pismejker wrote:
veber wrote:svele je najljubomorniji.
i pride je peder. norkina guza ga ne zanima.
:cleanteeth
Mislim kako si ipak upravu.Mož on tvrditi da je švabo,hrvat,marsovac,ali imao onaj klasičini bosanski samoljubljivi mentalitet ala Bandić,,kaj bolan veliš'' lol!
Zivio sam u preko puta bosanske posavine..sto reci?? Ne da bosanac ispred sebe u nicem.. :cleanteeth
tata i mame,su jos 80tih sinovima slali masne pare,kupovali aute,da uvijek budu najbolji u drustvu i po diskotekama da kupe najbolje cure..ima tu jedan u svabiji,lik je Odbrčkog...ista prica,uvijek naj naj, i najpomodnije..najbolji,najbugatiji,sa najljepskom kucom..lik mi se popejo na kitu,pokazujucci mi slike ,kako je uredi ounutrasnjost dnevnog boravka..Ko kakve zene.. :cleanteeth
Pa ima razlike i među bosancima.Recimo,od njih najpoganija su bosanska katolčad,muslimani su najljigaviji a srbi najljeniji.
Srbima samo da je uz rakijski kazan i prepričavat  markove konake i nekakve bezumne mitomanske priče,muslimani su vrijedni ali su podmukli s njima baš trebaš biti na oprezu ali od svih bosanaca najgora je katolčad.
ne bih znao..mošnjaci su mi kao oni podli mali iz Lords of ringsa..ostalo..nebitno...
Kakogod,bosancu je najgore kad ga nadjebes,pogotovo u lovi..ajoooooj..!!! tu kao da mu džigeru nazivo cupas.. lol!

Za rodjendan si uzimam M4 bronzano-crvenkasta boja,pa skoknem do "frenda" zdravka..malo da se oduzme..koliko ga poznam,prodat ce i zenin kristal i zlatninu,samo da kupi nesto "bolje"... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

RayMabus ponovno u akciji - Page 4 Empty Re: RayMabus ponovno u akciji

Post by Guest 15/3/2017, 23:05

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

RayMabus ponovno u akciji - Page 4 Empty Re: RayMabus ponovno u akciji

Post by Guest 15/3/2017, 23:05

RayMabus ponovno u akciji - Page 4 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

RayMabus ponovno u akciji - Page 4 Empty Re: RayMabus ponovno u akciji

Post by kic 16/3/2017, 00:12


još kad longiju pokuca žandarmerija na vrata zbog ovih naslova..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48056
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

RayMabus ponovno u akciji - Page 4 Empty Re: RayMabus ponovno u akciji

Post by Guest 16/3/2017, 01:54

RayMabus ponovno u akciji - Page 4 16864899_10211574658469534_7490027802379600831_n
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

RayMabus ponovno u akciji - Page 4 Empty Re: RayMabus ponovno u akciji

Post by jastreb 16/3/2017, 06:29

Iknar je gay wrote:
Pa ima razlike i među bosancima.Recimo,od njih najpoganija su bosanska katolčad,muslimani su najljigaviji a srbi najljeniji.
Srbima samo da je uz rakijski kazan i prepričavat  markove konake i nekakve bezumne mitomanske priče,muslimani su vrijedni ali su podmukli s njima baš trebaš biti na oprezu ali od svih bosanaca najgora je katolčad.
Pa ovo za bosanske Srbe si dobro primijetio. Hrvati i Muslimani su jako vrijedni ljudi i ovdje u HR među građevinskim majstorima što se Bosanaca tiče, uglavnom su Hrvati i Muslimani. Srba ima jako malo. Srbi su jako malo (bili) zainteresirani za rad i uglavnom su tradicionalno išli u žandare,oficire,policajce,lugare, lovočuvare,upravnike željeznica i "sigurnostaše", dočim su Hrvati i Muslimani bili jako radišni i vrlo brzo bi izučili zanate i postajali vrsni majstori.

Što se tiče pijenja,tu su sva tri plemena ista. Sa podjednakim brojem alkoholičara,normalnih pilaca,notornih antialkoholičara i prisilnih antialkoholičara.

Što piju? Uglavnom sve osim nafte i vina.

Prevladava pivo i rakija,zatim konjak,vinjaci i sl. Vino piju samo oni koji dolaze u Hrvatsku i žele na brzinu postati Slavonci,Dalmatinci,Istrijani...
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

RayMabus ponovno u akciji - Page 4 Empty Re: RayMabus ponovno u akciji

Post by jastreb 16/3/2017, 06:31

Iknar je gay wrote:
na čemu,opet nekakvom znanstvenom istraživanju ?
Ne. Prešao sam u građevinare. Vidiš da sam na forumu prisutan samo neradnim danima,kišnim danima,rano ujutro i u predvečerje.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

RayMabus ponovno u akciji - Page 4 Empty Re: RayMabus ponovno u akciji

Post by jastreb 16/3/2017, 06:35

Kakvi su u pijanstvu? Vrlo slični. Iako postoje i neke razlike. Srbin tako kad se napije odmah počinje srbovati,pokazivati tri prsta i urlikati.

Musliman počinje grliti sve oko sebe i pjevati sevdalinke,te se smije kao da je napušen.

Hrvat,ovisno o kraju iz kojeg je,uglavnom gubi upaljače,traži cigarete,ruši čaše sa stola ili šanka i napada konobaricu kako ga potkrada.
jastreb
jastreb

Posts : 34059
2014-04-22


Back to top Go down

RayMabus ponovno u akciji - Page 4 Empty Re: RayMabus ponovno u akciji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum