ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zašto je Vučić važan Angeli Merkel?

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Zašto je Vučić važan Angeli Merkel? - Page 2 Empty Re: Zašto je Vučić važan Angeli Merkel?

Post by vuksadinare Wed 15 Mar - 10:30

Beli wrote:nije mi jasno samo kako smrdljivi, glupavi botovi-sa govnarima mrtvim iz svinjformera i pinka prozivaju obradovića, jeremića, belog i jankovića da su NATO kandidati, a veliki vođa im ide kod debele nato kučke na timarenje? :roll
nisi cuo za pilu naopako..jbg ovaj drzi u svojim rukama 90% medija...a penzici koji i jesu među najbrojnim glasacima gledaju tv mahom drzavnu,...i citaju eventualno novine

vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto je Vučić važan Angeli Merkel? - Page 2 Empty Re: Zašto je Vučić važan Angeli Merkel?

Post by Guest Wed 15 Mar - 10:31

Zašto je Vučić važan Angeli Merkel? - Page 2 Angela-Merkel
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto je Vučić važan Angeli Merkel? - Page 2 Empty Re: Zašto je Vučić važan Angeli Merkel?

Post by Guest Wed 15 Mar - 10:32

vuksadinare wrote:
Beli wrote:nije mi jasno samo kako smrdljivi, glupavi botovi-sa govnarima mrtvim iz svinjformera i pinka prozivaju obradovića, jeremića, belog i jankovića da su NATO kandidati, a veliki vođa im ide kod debele nato kučke na timarenje? :roll
nisi cuo za pilu naopako..jbg ovaj drzi u svojim rukama 90% medija...a penzici koji i jesu među najbrojnim glasacima gledaju tv mahom drzavnu,...i citaju eventualno novine


kada na trafici ujutru kupujem novine, svaki krezubi penzos ispred mene kupuje svinjformer. 
dolazim na suđenje pre par nedelja, stranka koju zastupam čita svinjformer-došlo mi je da mu otkažem punmoćje...  bounce
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zašto je Vučić važan Angeli Merkel? - Page 2 Empty Re: Zašto je Vučić važan Angeli Merkel?

Post by vuksadinare Wed 15 Mar - 10:38

koliko ej merkel sujetna...da ne zeli priznati zbog mrznje prema orbanu da je mađarska jedina drzava na migrantskoj ruti prema njemackoj najspremnija za obranu od migranata kako sebe tako i njemacke...ali ona umjesto orbana vidi kao 'obrambeni stit'-vucica....sama valjda ne vjerujuci da je on taj......zena je geostarteski potkovana-nula..plus sujetna..kako sam rekao
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Zašto je Vučić važan Angeli Merkel? - Page 2 Empty Re: Zašto je Vučić važan Angeli Merkel?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum