ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saucha zadovoljan: Ovo dokazuje da sam govorio istinu; Grmoja: Ovo baca novo svjetlo na njegov slučaj; Obrat komentirali Milanović i Karamarko

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Saucha zadovoljan: Ovo dokazuje da sam govorio istinu; Grmoja: Ovo baca novo svjetlo na njegov slučaj; Obrat komentirali Milanović i Karamarko - Page 2 Empty Re: Saucha zadovoljan: Ovo dokazuje da sam govorio istinu; Grmoja: Ovo baca novo svjetlo na njegov slučaj; Obrat komentirali Milanović i Karamarko

Post by Kermit 8/3/2017, 07:08

deda wrote:HDZ opet sam sebi pucao u nogu  :^0

sad ispada da su namjerno ciljali SDP a svjesno ignorirali sve ostale malverzacije istog ureda, koje su se odvijale neposredno prije i nakon kukuriku vlade, i još će ispasti kako je štetu počinio njihov kadar kojeg je dovela Kosor
Tjerali su Sauhu a sami krali, zapravo lakše je naći one koji ne kradu nego obrnuto, toliko o optimizmu, ovdje ej kao u ciganskom kampu ne znaš tko će koga okrasti ili zaklat

Kermit

Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Saucha zadovoljan: Ovo dokazuje da sam govorio istinu; Grmoja: Ovo baca novo svjetlo na njegov slučaj; Obrat komentirali Milanović i Karamarko - Page 2 Empty Re: Saucha zadovoljan: Ovo dokazuje da sam govorio istinu; Grmoja: Ovo baca novo svjetlo na njegov slučaj; Obrat komentirali Milanović i Karamarko

Post by Guest 8/3/2017, 07:57

speare_shaker wrote:
deda wrote:još će ispasti kako je štetu počinio njihov kadar kojeg je dovela Kosor

Nisam siguran da je išta od tog kadra "preživjelo" Milanovićevu vladu. Ali moguće je i da se varam.
Sandra Zeljko, tajnica u Uredu predsjednika vlade, ta je evo preživjela 3 vlade i sada, u mandatu 4., konačno je došla pod povečalo i ima realne šanse da "padne" na dnevnicama.
Njen pokušaj zavaravanja grafologa, mijenjanjem rukopisa, odnosno grafičkog identiteta tijekom grafološkog vještačenja, govori dovoljno. A Saucha, koliko god antipatičan lik, ispada da je trebao biti žrtveno janje. No, treba ipak pričekati do kraja istrage, pa će se vidjeti tko je tu bio scenarist i redatelj. Producenti smo u svakom slučaju mi, koji to plaćamo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Saucha zadovoljan: Ovo dokazuje da sam govorio istinu; Grmoja: Ovo baca novo svjetlo na njegov slučaj; Obrat komentirali Milanović i Karamarko - Page 2 Empty Re: Saucha zadovoljan: Ovo dokazuje da sam govorio istinu; Grmoja: Ovo baca novo svjetlo na njegov slučaj; Obrat komentirali Milanović i Karamarko

Post by Sora 8/3/2017, 08:08

vuksadinare wrote:dakle krive tajnica,kuharica i cistacica

Tako je.
Tko ima malo pameti PO KOLIČINI UKRADENOG NOVCA , nekih bjednih pol milijuna kuna , moga
Je to odmah sumnjati.
Asovi hdzeove vrhuske ne kradu ispod desetak milijuna.
Ova sica i sitniš jrbas dostojan njihove boranije.


Uopce, ja se začudila da itko pokrece istragu zbog tako malo para .
Da nije izbira i sanse da se uvalja SDPEJU , VRAGA BI SE DIGAO PRAVOSUDNI APARAT ZA TU SICU :cry

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

Saucha zadovoljan: Ovo dokazuje da sam govorio istinu; Grmoja: Ovo baca novo svjetlo na njegov slučaj; Obrat komentirali Milanović i Karamarko - Page 2 Empty Re: Saucha zadovoljan: Ovo dokazuje da sam govorio istinu; Grmoja: Ovo baca novo svjetlo na njegov slučaj; Obrat komentirali Milanović i Karamarko

Post by Guest 8/3/2017, 15:24

Noor wrote:Sandra Zeljko, tajnica u Uredu predsjednika vlade, ta je evo preživjela 3 vlade i sada, u mandatu 4., konačno je došla pod povečalo i ima realne šanse da "padne" na dnevnicama.

Evo, gledam. Zaposlila ju Jadranka Kosor, preživjela kompletnog Milanovića, Oreškovića i sad jedan dio Plenkovićevog mandata, srećom ipak samo manji.
No dobro, istraga će nadam se pokazati što je na stvari, makar se sad čini da je dolijao pravi krivac, ali vidjet ćemo do kraja je li ova snalažljivica djelovala sama ili je imala i neku pomoć sa strane.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Saucha zadovoljan: Ovo dokazuje da sam govorio istinu; Grmoja: Ovo baca novo svjetlo na njegov slučaj; Obrat komentirali Milanović i Karamarko - Page 2 Empty Re: Saucha zadovoljan: Ovo dokazuje da sam govorio istinu; Grmoja: Ovo baca novo svjetlo na njegov slučaj; Obrat komentirali Milanović i Karamarko

Post by Guest 8/3/2017, 15:31

speare_shaker wrote:
Noor wrote:Sandra Zeljko, tajnica u Uredu predsjednika vlade, ta je evo preživjela 3 vlade i sada, u mandatu 4., konačno je došla pod povečalo i ima realne šanse da "padne" na dnevnicama.

Evo, gledam. Zaposlila ju Jadranka Kosor, preživjela kompletnog Milanovića, Oreškovića i sad jedan dio Plenkovićevog mandata, srećom ipak samo manji.
No dobro, istraga će nadam se pokazati što je na stvari, makar se sad čini da je dolijao pravi krivac, ali vidjet ćemo do kraja je li ova snalažljivica djelovala sama ili je imala i neku pomoć sa strane.

No, tu je još nešto aktualno:
Evo izjave Arsena Bauka iz današnjeg Jutarnjeg: "Naše se povjerenje u DORH smanjilo i odsad ćemo preispitivati njegove zahtjeve".
A to je upravo ono što sam napisao ranije na temi. Oporba sluti da je u toku proces spašavanja vojnika Cvitana i transformacije (vodstva) DORH-a iz SDP friendly u HDZ friendly instituciju, a imaju li opravdanog razloga za strah zbog toga ili samo prigodno onako onemoćalima nakon izbornog poraza u vrijeme pred lokalne izbore traže priliku za pokazivanje borbenosti i žele neku vrstu dodatnog team buildinga, pokazat će vrijeme.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Saucha zadovoljan: Ovo dokazuje da sam govorio istinu; Grmoja: Ovo baca novo svjetlo na njegov slučaj; Obrat komentirali Milanović i Karamarko - Page 2 Empty Re: Saucha zadovoljan: Ovo dokazuje da sam govorio istinu; Grmoja: Ovo baca novo svjetlo na njegov slučaj; Obrat komentirali Milanović i Karamarko

Post by debotoijusto 8/3/2017, 15:58

Telegram je pak doznao da je Zeljko, zbog čijeg su iskaza uhitili Sauchu, lažirala svjedodžbu srednje škole. Kako navode, školsku spremu ekonomskog stručnog radnika stekla je rješenjem Općinskog suda u Vukovaru 19. studenoga 1992. godine. 

U rješenju stoji kako ono "u cijelosti zamjenjuje školsku ispravu" i navodi da je Sandra Zeljko u školskoj godini 1990/91. u Centru za usmjereno obrazovanje Edvard Kardelj, završila srednju ekonomsku školu.

No, u Matičnoj knjizi Ekonomske škole u Vukovaru za školsku godinu 1990/91. nema podatka da je Sandra Zeljko tu školu ikada završila. Zeljko je u rujnu 1992. godine u Gradskom sekretarijatu za pravosuđe i upravu Grada Zagreba potpisala i ovjerila izjavu u kojoj tvrdi da je "ekonomski stručni radnik" i da je završila četvrti razred tadašnje srednje ekonomske škole u sklopu COUO Edvard Kardelj. Izjavu su potpisali profesori Jasna Ambrinac i Zdravko Pehar. Današnji sudac Vrhovnog suda, Miroslav Šovanj, 19. studenoga 1992. donio rješenje kojom je Sandri Zeljko priznata srednja stručna sprema.

Jedini svjedok u korist Zeljko bio je Boris Martić, koji se na raspravi pojavio iako nije pozvan. Radi se o učeniku koji je pohađao istu školu i koji je, kako piše Telegram, na sudu izjavio da je poznavao Zeljko jer su pohađali istu školu te tvrdi da je "završila 4. razred".


znam jednog sto krivotvorio osnovnu skolu , mislio sam da se sali onako napusen
inace radi u holdigu neki sljakerski posao...

kolege desnicari hvala na nakaradnoj drzavi sto je stvoriste
mi sto baratamo broken inglis i neke vjestine posjedujemo necemo vas spasavati vise
da ne bude poslije nismo znali :coffee
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Saucha zadovoljan: Ovo dokazuje da sam govorio istinu; Grmoja: Ovo baca novo svjetlo na njegov slučaj; Obrat komentirali Milanović i Karamarko - Page 2 Empty Re: Saucha zadovoljan: Ovo dokazuje da sam govorio istinu; Grmoja: Ovo baca novo svjetlo na njegov slučaj; Obrat komentirali Milanović i Karamarko

Post by Guest 8/3/2017, 16:07

debotoijusto wrote:necemo vas spasavati vise

A kad se to dogodilo prvi put? :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Saucha zadovoljan: Ovo dokazuje da sam govorio istinu; Grmoja: Ovo baca novo svjetlo na njegov slučaj; Obrat komentirali Milanović i Karamarko - Page 2 Empty Re: Saucha zadovoljan: Ovo dokazuje da sam govorio istinu; Grmoja: Ovo baca novo svjetlo na njegov slučaj; Obrat komentirali Milanović i Karamarko

Post by debotoijusto 8/3/2017, 16:20

speare_shaker wrote:
debotoijusto wrote:necemo vas spasavati vise

A kad se to dogodilo prvi put? :D

ma pusti , malo san teatralan i masem lepezom  :D
a opravdano , ovo se ne more vise izdurat
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Saucha zadovoljan: Ovo dokazuje da sam govorio istinu; Grmoja: Ovo baca novo svjetlo na njegov slučaj; Obrat komentirali Milanović i Karamarko - Page 2 Empty Re: Saucha zadovoljan: Ovo dokazuje da sam govorio istinu; Grmoja: Ovo baca novo svjetlo na njegov slučaj; Obrat komentirali Milanović i Karamarko

Post by Guest 8/3/2017, 16:22

debotoijusto wrote:
speare_shaker wrote:
debotoijusto wrote:necemo vas spasavati vise

A kad se to dogodilo prvi put? :D

ma pusti , malo san teatralan i masem lepezom  :D
a opravdano , ovo se ne more vise izdurat

:D I mislio sam da je tako nešto u pitanju. :)
More se još izdurat, čovjek i ne zna koliko more izdurat dok ga vojska ne nauči... ups, malo sam se vratio u vremena kada sam bio u JNA kod Bele Palanke. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Saucha zadovoljan: Ovo dokazuje da sam govorio istinu; Grmoja: Ovo baca novo svjetlo na njegov slučaj; Obrat komentirali Milanović i Karamarko - Page 2 Empty Re: Saucha zadovoljan: Ovo dokazuje da sam govorio istinu; Grmoja: Ovo baca novo svjetlo na njegov slučaj; Obrat komentirali Milanović i Karamarko

Post by Guest 8/3/2017, 17:05

gospođa Zeljko je izgleda vrlo vješta s krivotvorinama...lažirala je čak svjedodžbu srednje škole

http://www.telegram.hr/price/ovo-nije-otkrio-dorh-nego-telegram-tajnica-zbog-cijeg-su-iskaza-uhitili-sauchu-lazirala-je-svjedodzbu-srednje-skole/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Saucha zadovoljan: Ovo dokazuje da sam govorio istinu; Grmoja: Ovo baca novo svjetlo na njegov slučaj; Obrat komentirali Milanović i Karamarko - Page 2 Empty Re: Saucha zadovoljan: Ovo dokazuje da sam govorio istinu; Grmoja: Ovo baca novo svjetlo na njegov slučaj; Obrat komentirali Milanović i Karamarko

Post by L'âme 8/3/2017, 17:06

Srednje skole?!?:-o

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Saucha zadovoljan: Ovo dokazuje da sam govorio istinu; Grmoja: Ovo baca novo svjetlo na njegov slučaj; Obrat komentirali Milanović i Karamarko - Page 2 Empty Re: Saucha zadovoljan: Ovo dokazuje da sam govorio istinu; Grmoja: Ovo baca novo svjetlo na njegov slučaj; Obrat komentirali Milanović i Karamarko

Post by debotoijusto 8/3/2017, 17:11

a pazi ovo

Tadašnji sudac općinskog suda u Vukovaru Željko Marić, Zeljkovoj je sestri u siječnju 1995., temeljem iskaza svjedoka priznao zvanje KV krojačice, jer je tvrdila kako je1966/67. završila školu učenika u privredi u Vukovaru. Posebno je zanimljivo što je jedan od svjedoka koji je to potvrdio, bio njen brat Antun Zeljko, u to vrijeme predsjednik Općinskog suda u Vukovaru, posvjedočivši kako je ”vidio svjedodžbu o završenoj školi” svoje sestre. Marija Zeljko tada se zaposlila kao dostavljačica na vukovarskom sudu u Zagrebu, ali je taj posao nastavila raditi i nakon što je sud preselio u Vukovar.
Međutim, kada su nakon završetka mirne reintegracije hrvatskog Podunavlja arhive vukovarskih škola ponovno postale dostupne, pokazalo se da Marija Zeljko ne posjeduje svjedodžbu koju je njen brat, kako je to izjavio na sudu, ”vidio”. Ovaj novinar u originalnim knjigama tadašnje Treće srednje škole u Vukovaru pronašao je dokument s potpisom ravnateljice Marije Bošnjak, u kojem stoji da Marija Zeljko ”nije stekla srednju stručnu spremu, jer nije položila završni ispit”.
Nakon objave tog skandala tadašnja ministrica pravosuđa Ana Lovrin 10. studenoga 2008. razriješila je Zeljka, no zbog lažnog svjedočenja – što je inače kažnjivo djelo na koje se, redovito, upozoravaju svi svjedoci u sudskim postupcima – nije mu se dogodilo niša strašno: prebačen je na Županijski sud u Veliku Goricu!
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Saucha zadovoljan: Ovo dokazuje da sam govorio istinu; Grmoja: Ovo baca novo svjetlo na njegov slučaj; Obrat komentirali Milanović i Karamarko - Page 2 Empty Re: Saucha zadovoljan: Ovo dokazuje da sam govorio istinu; Grmoja: Ovo baca novo svjetlo na njegov slučaj; Obrat komentirali Milanović i Karamarko

Post by debotoijusto 8/3/2017, 17:12

”Sasvim je sigurno da su neki na taj način stekli stručnu spremu koju nemaju. Jer, što je sudac mogao učiniti kada osoba za svjedoka dovede bivšega školskog kolegu i profesora koji pred sudom potvrde kako im je poznato da je ta osoba završila neku školu.” Marić je tada rekao da je prema njegovu sjećanju Općinski sud u Vukovaru izdao dvije, možda i tri tisuće prizanja o završenoj školi na temelju izjava svjedoka.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Saucha zadovoljan: Ovo dokazuje da sam govorio istinu; Grmoja: Ovo baca novo svjetlo na njegov slučaj; Obrat komentirali Milanović i Karamarko - Page 2 Empty Re: Saucha zadovoljan: Ovo dokazuje da sam govorio istinu; Grmoja: Ovo baca novo svjetlo na njegov slučaj; Obrat komentirali Milanović i Karamarko

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum