ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strategija simbolične izgradnje nacije u državama Jugoistočne Europe

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Strategija simbolične izgradnje nacije u državama Jugoistočne Europe - Page 2 Empty Re: Strategija simbolične izgradnje nacije u državama Jugoistočne Europe

Post by debotoijusto 6/3/2017, 07:03

vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:
Hrvatska nacija je u potpunosti izgrađena, pokazuje ovaj međunarodni projekt.

super 
sad nas pustite zivit konacno
je quratz oces..moramo se rjesit neprijatelaj u okruzenju.....tj moramo se rijesit prijetnji

ae
nema odmora dok traje obmana

debotoijusto

Posts : 31227
2014-04-12


Back to top Go down

Strategija simbolične izgradnje nacije u državama Jugoistočne Europe - Page 2 Empty Re: Strategija simbolične izgradnje nacije u državama Jugoistočne Europe

Post by vuksadinare 6/3/2017, 07:05

debotoijusto wrote:
vuksadinare wrote:
debotoijusto wrote:
Hrvatska nacija je u potpunosti izgrađena, pokazuje ovaj međunarodni projekt.

super 
sad nas pustite zivit konacno
je quratz oces..moramo se rjesit neprijatelaj u okruzenju.....tj moramo se rijesit prijetnji

ae
nema odmora dok traje obmana
nije to obmana..to je realitet..pazi recimo iams 'siguricu' u okruzenjz a na celu drzava..jedan vucic,nikolic,dacic,vulin sve od reda cetnici i miloevicevci..ali jednu verziju al bagdadija u bh-a...pa tu su kosovo,makedonija..jebo ja sebe ako itko ima takvo 'usjedstvo'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Strategija simbolične izgradnje nacije u državama Jugoistočne Europe - Page 2 Empty Re: Strategija simbolične izgradnje nacije u državama Jugoistočne Europe

Post by michaellcmacha 6/3/2017, 07:22

heh on bi da živi... pa odi pa živi tamo di nije obmana... eto vuk ti je preporučio nekoliko destinacija... i srećno ti bilo

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Strategija simbolične izgradnje nacije u državama Jugoistočne Europe - Page 2 Empty Re: Strategija simbolične izgradnje nacije u državama Jugoistočne Europe

Post by vuksadinare 6/3/2017, 07:35

michaellcmacha wrote:heh on bi da živi... pa odi pa živi tamo di nije obmana... eto vuk ti je preporučio nekoliko destinacija... i srećno ti bilo
pazi likova..ono budimo djeca cvijeca..dok nam u susjedstvu prakticno malo fali da se razbukta rat..koji bi svakako u velikoj mjeri utjecao i na nas...umjesto da perolozace unistimo neki bi njima cvjece urucivali ili bezbrizno s esuncali po primcipu..'ma nece oni nad...ta govorimo istim ili slicnim jezikom..'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

Strategija simbolične izgradnje nacije u državama Jugoistočne Europe - Page 2 Empty Re: Strategija simbolične izgradnje nacije u državama Jugoistočne Europe

Post by RayMabus 6/3/2017, 08:06

Velike mi koristi od nacije kad živim u matrijahu gdje su žene , kapitalisti i papucari zavladali.
RayMabus
RayMabus

Posts : 182007
2014-04-11


Back to top Go down

Strategija simbolične izgradnje nacije u državama Jugoistočne Europe - Page 2 Empty Re: Strategija simbolične izgradnje nacije u državama Jugoistočne Europe

Post by mutava baštarda 6/3/2017, 09:12

michaellcmacha wrote:kod mene jauču za željezarom... likovi koji su iz iste ošli u penziju prije 25 godina... kao "invalidi" rada. baš sinoć jedan mladac rastočio jednog takvog "invalida" dok je prosipao žalopojke za "željkom" i zazivao da se to "zlatno" doba vrati...
invalidi rada su peglanje statistike, viškovi koje se preusmjerilo na mirovinski, a ne na biro, da ne ispadne da ljudi žive u vremenima koja nisu zlatna...
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Strategija simbolične izgradnje nacije u državama Jugoistočne Europe - Page 2 Empty Re: Strategija simbolične izgradnje nacije u državama Jugoistočne Europe

Post by Guest 6/3/2017, 09:27

DPA




 Slobodan Milošević smatrao je da su ratovi opravdano sredstvo za postizanje  cilja - Velike Srbije. On je umro 2006. u zatvoru Haškog tribunala, tek nakon brojnih poraza njegove vojske i paravojnih formacija.   Ipak, mnogi njegovi tadašnji suradnici su danas ponovo na pozicijama. Premijer Aleksandar Vučić, nekadašnji ministar informiranja zadužen za gušenje medija, danas se naizgled  odriče velikosrpske ideje i želi da se predstavi kao uvjereni evropski demokrat. Miloševićev poslušnik Ivica Dačić je ministar vanjskih poslova, a nekadašnji nacionalistički huškač Vojislav Šešelj je pušten iz Haškog tribunala i danas je lider opozicije. Bivši Miloševićevi pomagači ništa nisu naučili iz povijesti i ne kaju se ni zbog čega.
Nekadašnji "broj 2" iza autokrata Miloševića, Borisav Jović,  predstavio je svoju novu knjigu - pamflet "Kako su Srbi izgubili stoljeće". U njoj se nalaze potpuno iste teze i iste priče o teorijama zavjere. Mračne strane sile, Vatikan i drugi narodi bivše Jugoslavije su nanijeli toliku štetu Srbiji da se ona i danas oporavlja od toga.
Tu je i Miloševićev učenik, lider bosanskih Srba Radovan Karadžić. Tek što je osuđen na 40 godina zatvora, pisao je Vijeću sigurnosti UN-a. On od Vijeća traži da ukine "skandalozne i pogrešne presude Haškog tribunala protiv cijelog srpskog naroda".
Najugledniji njemački povjesničar koji se bavio pitanjima Srbije, Holm Sundhausen u jednom svom djelu je Memorandum SANU ocijenio ovako: "Memorandum se razvija u paranoidni pamflet o stanju srpske nacije. Njega čine izmišljene tvrdnje i optužbe bez dokaza. Autori reaktiviraju stare slike oo brojnim neprijateljima, te laži, stereotipe i predrasude."
Duh velikosrpstva koji je 24.9.1986. pušten iz boce  objavljivanjem Memoranduma SANU  u tada najtiražnijem beogradskom dnevniku "Večernje novosti" ni izdaleka nije uhvaćen i vraćen u bocu nego obitava kao "legitimna" ideja među srpskim političarima.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Strategija simbolične izgradnje nacije u državama Jugoistočne Europe - Page 2 Empty Re: Strategija simbolične izgradnje nacije u državama Jugoistočne Europe

Post by mutava baštarda 6/3/2017, 09:38

onaj crnjo koji je imao najveću čunu, čim bi mu se digao počele su ga hvatati nesvjestice. 
i ti srbija djeluje malo dezorjentirano, jedni za ruse, drugi eu, duhovi svih ratova zadnjih 100 g. lebde iznad skupštine. propala država. 
toliko akademika u sanu, a nisu mogli zaključiti da im je za nacionalnu sigurnost bolje da im je kosovo amputirano s obzirom na stope nataliteta.
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Strategija simbolične izgradnje nacije u državama Jugoistočne Europe - Page 2 Empty Re: Strategija simbolične izgradnje nacije u državama Jugoistočne Europe

Post by michaellcmacha 6/3/2017, 10:40

mutava baštarda wrote:
michaellcmacha wrote:kod mene jauču za željezarom... likovi koji su iz iste ošli u penziju prije 25 godina... kao "invalidi" rada. baš sinoć jedan mladac rastočio jednog takvog "invalida" dok je prosipao žalopojke za "željkom" i zazivao da se to "zlatno" doba vrati...
invalidi rada su peglanje statistike, viškovi koje se preusmjerilo na mirovinski, a ne na biro, da ne ispadne da ljudi žive u vremenima koja nisu zlatna...
tog sam se dotakao jer eto ovdje ima nekoliko diletanata koji uredovno svako malo spominju te komunističke mastodonte i kroz njih se pozivaju na nekakvo nepostojeće blagostanje koje je kakti proizlazilo iz istih.... a ja danas kad klincima pričam da sam ja ko klinac od 15 i pol godina na tuđu studentsku karticu ulazio u užarenu SM peć i rmpao ko konj po 10 sati u uvjetima koji su i za ono vrijeme bili neizdrživi i gdje sam ne jednom mogao izgubiti glavu (radnici željezare nikad nisu htjeli raditi neke dijelove remonta (npr rastavljanje gorivih zračnih komora i sobice) to smo isključivo radili mi vanjski "studenti" suradnici) onda me moji klinci blijedo gledaju i ne mogu vjerovati i njihov je zaključak da je i bolje da se takovo što zatvorilo... :))) ili mogao bih nabrojati 20 različitih radnih mjesta u pojedinim pogonima od kojih prvi ili drugi dan radnog iskustva pridošlica dobije slom živaca i taj kuršlus pokuša sanirati etilnim alkoholom u omjeru 80/20 plus par kapi limuna...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21325
2015-08-08


Back to top Go down

Strategija simbolične izgradnje nacije u državama Jugoistočne Europe - Page 2 Empty Re: Strategija simbolične izgradnje nacije u državama Jugoistočne Europe

Post by Regoč 6/3/2017, 11:35

debotoijusto wrote:
Hrvatska nacija je u potpunosti izgrađena, pokazuje ovaj međunarodni projekt.

super 
sad nas pustite zivit konacno
Tko ti brani živjeti? To što je tebi mrsko živjeti u Hrvatskoj druga je stvar.

_________________
Strategija simbolične izgradnje nacije u državama Jugoistočne Europe - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Strategija simbolične izgradnje nacije u državama Jugoistočne Europe - Page 2 Empty Re: Strategija simbolične izgradnje nacije u državama Jugoistočne Europe

Post by Regoč 6/3/2017, 11:40

Drago mi je da imamo dobre rezultate, a i jasno nam je da Srbi pripremaju novu agresiju s obzirom koliko bi ih htjelo povećati državni teritorij. Ovo bi istraživanje trebalo biti u svim medijima s naglaskom na velikosrbsku prietnju.

_________________
Strategija simbolične izgradnje nacije u državama Jugoistočne Europe - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Strategija simbolične izgradnje nacije u državama Jugoistočne Europe - Page 2 Empty Re: Strategija simbolične izgradnje nacije u državama Jugoistočne Europe

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum