ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NU2

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

NU2  - Page 2 Empty Re: NU2

Post by n_razbojnik 5/3/2017, 20:20

Tko je jeo?

Jel' to ova baba bila neki profesor srpsko hrvatskog?

n_razbojnik

Posts : 11441
2014-04-15


Back to top Go down

NU2  - Page 2 Empty Re: NU2

Post by govinda 5/3/2017, 20:48

v
epikur37 wrote:Zovko se zametnuo kao tipičan hercegovački pravaš (otud cvjećarenje i sl.) a onda u zreloj dobi po utjecajem europe otvorio liberalne latice.

Ne možeš ga uzeti zdravo za gotovo, neki put i oko nečega u pravu neki put skroz u krivo.
hm, nisam gledao ali nekako mi nije jasno: liberal a protiv evolucije...i sta je za tebe cvjecarenje? Svako ko ne poziva na progon Bosnjaka i njihovo unistenje je pravas i ustasa a ko poziva je demokrata? Nije ni tebi lako u zivotu...

_________________
Kog' se bojis vise, Boga, sultana il' vezira?
Boga malo, sultana nimalo a vezira ko dorata moga.
govinda
govinda

Posts : 8930
2016-11-17


Back to top Go down

NU2  - Page 2 Empty Re: NU2

Post by epikur37 5/3/2017, 21:33

govinda wrote:v
epikur37 wrote:Zovko se zametnuo kao tipičan hercegovački pravaš (otud cvjećarenje i sl.) a onda u zreloj dobi po utjecajem europe otvorio liberalne latice.

Ne možeš ga uzeti zdravo za gotovo, neki put i oko nečega u pravu neki put skroz u krivo.
hm, nisam gledao ali nekako mi nije jasno: liberal a protiv evolucije...i sta je za tebe cvjecarenje? Svako ko ne poziva na progon Bosnjaka i njihovo unistenje je pravas i ustasa a ko poziva je demokrata? Nije ni tebi lako u zivotu...


Nisam ni ja ali pratim Zovka, još od prije kolumne u dnevno.hr. Bio je sjajan časopis Status iz Mostara tu je svojedobno imao par tekstova i tako. Velim puno bolji mi je medijavelist Ančić kojeg sam i upoznao te bio napromociji knjige tu u zd.

Zovko je i protiv zabrane pobačaja. Školovan u njemačkoj i pod hegelom, luteranskim štihom i europskim liberalnim mainstreamom je, kako da kažem, postao malo fensi i ušao u liberalnu europsku maticu druge polovice i kraja XX stoljeća.

Ovo drugo ti neću odgovoriti razložnije jer kmečiš...a znaš da ne jebem tvoje kmečanje :D

Vrlo šturo, kad je beha u pitanju Zovko je glavinjao po sarajevu i posve kontra hercegbosanskoj matici u vrijeme tlačenja hrvata od strane sarajeva u fino s čaršijom samo što ne bi iščupao i dao ruku za dobre odnose s muslimanima. A istovremeno na lakat s Čovićem i Dodom. To se provlači i kroz njegove kolumne posjet istambulu i tako.

Dobro predaje u sarajevu ima tamo doktorante i valjda sam sebi umišlja kako je eto liberalan kad nalazi zajedničko s njima...

a i naš forumaš general koji predaje na uni sa...vrlo jasno mi je prenio insajderske informacije ;)







epikur37
epikur37

Posts : 45331
2015-08-06


Back to top Go down

NU2  - Page 2 Empty Re: NU2

Post by rigbi 5/3/2017, 22:27

nesto ko Hribar
rigbi
rigbi

Posts : 625
2015-08-02


Back to top Go down

NU2  - Page 2 Empty Re: NU2

Post by Sora 6/3/2017, 08:23

Zovko je prilicno glup covjek.
Kad netko gkeda u sugovornika kao on s takvim blaženim osmjehom zato sto su zemljaci onda se vidi koliko je nizak kvocijent inteligencije.
Dobro nije poceo balaviti po Aci jer je isto Hercegovac.

Jos nisam slusala vise glupljih teza, bedastoca nasro jedan filozof da cak ni Aco nije mogao prešutjeti očite LAZI I BEDASTOCE filozofa Zovko.
Bilo je grdo za gledati kako se Zovko zasto kad ga Aco isoravlja da se 1. Teorija evolucije ne tumaci kao filozofska
2. Da su hrvatsku napadali sa zapada
3. Da se  Gotovac , nas ponajbolji filozof ne moze nikako vezati s nekom sklonosti balkanu

A sto reci.
Hrvati nisu budale, pogotovu je tesko biti veca od Zovko.
Nego lakovjerni...
Sto je uostalom  problem suvremenosti.
Nedostatak obrazovanja i klerofasizam ubiru svoj danak

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

NU2  - Page 2 Empty Re: NU2

Post by vuksadinare 6/3/2017, 08:26

Sora wrote:Zovko je prilicno glup covjek.
Kad netko gkeda u sugovornika kao on s takvim blaženim osmjehom zato sto su zemljaci onda se vidi koliko je nizak kvocijent inteligencije.
Dobro nije poceo balaviti po Aci jer je isto Hercegovac.

Jos nisam slusala vise  glupljih teza, bedastoca nasro jedan filozof da cak ni Aco nije mogao prešutjeti očite LAZI I BEDASTOCE filozofa Zovko.
Bilo je grdo za gledati kako se Zovko zasto kad ga Aco isoravlja da se 1. Teorija evolucije ne tumaci kao filozofska
2. Da su hrvatsku napadali sa zapada
3. Da se  Gotovac , nas ponajbolji filozof ne moze nikako vezati s nekom sklonosti balkanu

A sto reci.
Hrvati nisu budale, pogotovu je tesko biti veca od Zovko.
Nego lakovjerni...
Sto je uostalom  problem suvremenosti.
Nedostatak obrazovanja i klerofasizam ubiru svoj danak
kad te neki hercegovac iskara... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

NU2  - Page 2 Empty Re: NU2

Post by Sora 6/3/2017, 08:33

Vec je .
Nisu oni kao muskarci losi .
Imaju nesto životinjsko u sebi , neku žestinu koju nemaju zapadnjaci.
I mogu biti u sexu vatreni.
Ali u braku, ne daj boze.
Znam brak hercegivca i jedne kolegice. On je naorosto macho koji nije nikad Mario za porodicu , kartanje i lokanje ga jedino u zivotu zsnimalo. Zanimljivo nije se kurvao nikada iako je bio vrlo zgodan covjrk. Ali je obitelj prepustio zeni kpja mu je kuhala , prala u djecu odgajala .
E ne bi meni, da mu kurac Zlatan

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

NU2  - Page 2 Empty Re: NU2

Post by Sora 6/3/2017, 08:37

Ne pisem ja o običnim hercegovcima nego o ovima u politici
I medijima.
HERCEGOVCI SU HRVATIMA KUKAVIČJE JAJE .
NISU HRVATI.
NISU HRVATSKOH MENTALITETA
NE POSTUJU ONO STO CINI VRIJEDNISTI PROSJEČNOG HRVATA U POLITICI I POVIJESTI.
OKUPIRALI SU HRVATSKU PRAKTICKI 90.tih godina
I UNISTILI JU .
A vi s foruma plješćete...im.
Svasta.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

NU2  - Page 2 Empty Re: NU2

Post by vuksadinare 6/3/2017, 08:39

Sora wrote:Vec je .
Nisu oni kao muskarci losi .
Imaju nesto životinjsko u sebi , neku žestinu koju nemaju zapadnjaci.
I mogu biti u sexu vatreni.
Ali u braku, ne daj boze.
Znam brak hercegivca i jedne kolegice. On je naorosto macho koji nije nikad Mario za porodicu , kartanje i lokanje ga jedino u zivotu zsnimalo. Zanimljivo nije se kurvao nikada iako je bio vrlo zgodan covjrk. Ali je obitelj prepustio zeni kpja mu je kuhala , prala u djecu odgajala .
E ne bi meni, da mu kurac Zlatan
jesam pogodio... :D ...mora da si plakala za njim kad ti ej nogu dao...a karinđo neku drugu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99847
2015-09-08


Back to top Go down

NU2  - Page 2 Empty Re: NU2

Post by Sora 6/3/2017, 08:46

Ma joj vuce
Jebac je jebac
Cak ni za dobrim se ne place

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23809
2014-04-29


Back to top Go down

NU2  - Page 2 Empty Re: NU2

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum